mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1345 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 68  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 14:14 
Cytuj  
Martin niech kurwa ksiazke pisze, a nie scenariusze... FU.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 15:45 
Cytuj  
Venan napisał(a):
Czy mi się zdawało czy Ashy zmienili imię? Chyba że w angielskiej wersji jest inaczej niż w polskiej? 0o

Ta, tez sie zdziwilem. Kolejna rzecz ktora mnie troche martwi, to fakt ze nie bedzie Ramsaya w serialu :|

Tak btw, wiekszosc znajomych ktorzy nei czytali ksiazek twierdzi ze Robb wygra i zostanie krolem. Nigdy nie mialem wiekszej ochoty czegos zespoilowac :D


_________________
cypis#2942
Obrazek

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 16:08 
Cytuj  
Chuj wie może własnie tak się stanie, jak dalej będą wprowadzać zmiany to ja nie wiem jak to będzie wyglądać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 16:08 
Cytuj  
zmienili Asha na Yara by nie mylila sie z ta dziwka Osha

Obrazek

pozatym w ksiazce Asha byla dlugonoga brunetka, a w filmie dali jakiegos blond paszteta :( ehhhh

Obrazek


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 17:08 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Mi to sie niby nie podoba, ale Martin ma doswiadczenie w pisaniu scenariuszy, wiec mu ufam i sie tym nie przejmuje. Bardziej mi ogolnie przeszkadza pokazywanie scen, ktorych w ksiazce nie bylo, niz zwykle splycanie watkow.
A pierwszy odcinek spoko. Drugiego jeszcze nie obejrzalem.

Ja tez nie. Glupio mi tak ogladać i potem nie mieć co ogladać przez dwa tygodnie ;s.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 17:16 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
zmienili Asha na Yara by nie mylila sie z ta dziwka Osha

pozatym w ksiazce Asha byla dlugonoga brunetka, a w filmie dali jakiegos blond paszteta :( ehhhh

Obrazek


Nie no kurwa, kto w ogole robil casting kobiecych aktorek do tego serialu? Kazda postac, ktora jest fajna dupa sadzac po lekturze ksiazek w serialu jest kurwa jakims pasztetem/stara pizda/zupelnie przecietna babka, no moze poza Daenerys. Reszta to jakas porazka...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 17:42 
Cytuj  
Bo tak wlasnie wygldaly fajne dupy w sredniowieczu.
Poza Daenerys, ktora jest ze starozytnego i szlachetnego rodu ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 17:45 
Cytuj  
Chyba tylko Cersei i Arya zgadzaja sie wygladem z opisem z ksiazki.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 17:47 
Cytuj  
Z Arya sie zgodze, ale Cersei? To ma niby byc naprawde piekna kobieta, a w serialu to zupelnie przecietna baba.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 17:50 
Cytuj  
Obrazek

to bedzie niezla laska :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 17:54 
Cytuj  
Brienne jest zrobiona zajebiscie imho :) Brzydka w ksiazce, brzydka w serialu. Z taka adaptacja HBO nie ma problemu :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2012, 18:41 
Cytuj  
No aktorka grajaca brienne ma 191cm wzrostu ;]
Nie wiem co za czepianie sie cersei. Cytujac mrynara "odpierdolcie sie od sary connor"


Z dziwnych decyzji - najdebilniejsza decyzja obsady to 30letnia Natalie Dormer jako Margaery (16stka w ksiązce) (sypia z kims z HBO ze dostala next role po tudorach?)


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 00:27 
Cytuj  
No jest pare chujowizn, ale np taki Stannis zajebiście wykreowany na tą chwile, to samo Davos, szkoda tylko że brakuje tego nawyku łapania za woreczek z palcami

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 07:59 
Cytuj  
Przesadzacie - Carsei jest nice one (ale o gustach sie nie dyskutuje).
A co do fabuły - jak wygra Robb to spodziewam się zwycięstwa w powstaniu Spartacusa i nowego cesarza....

Ale czytając książkę i mając w pamięci 99% przeczytanych książek też byłem przekonany że Robb wygra hehe


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 08:30 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Przesadzacie - Carsei jest nice one (ale o gustach sie nie dyskutuje).
A co do fabuły - jak wygra Robb to spodziewam się zwycięstwa w powstaniu Spartacusa i nowego cesarza....

Ale czytając książkę i mając w pamięci 99% przeczytanych książek też byłem przekonany że Robb wygra hehe

Honor, Glupota i Zdrada tworza zgrabne trio ;p.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 12:18 
Cytuj  
WilkuDemon napisał(a):
No jest pare chujowizn, ale np taki Stannis zajebiście wykreowany na tą chwile, to samo Davos, szkoda tylko że brakuje tego nawyku łapania za woreczek z palcami


This. W serialu nawet nie zauwazylem, ze nie ma palcow. W ksiazce co drugi akapit byla o tym wzmianka.

A co do wygladu kobiecych postaci - jestem milo zaskoczony Melisandre. Znacznie fajniejsza niz sie spodziewalem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 636
Dołączył(a): 2.12.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 14:11 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Ta, tez sie zdziwilem. Kolejna rzecz ktora mnie troche martwi, to fakt ze nie bedzie Ramsaya w serialu :|
Ramsey był zbyt wielkim hardkorem jak na papke do TV ;)

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2012, 14:41 
Cytuj  
Coś słyszałem że Roose ma być połączeniem Ramsey'a z książki i jego ojca.

*SPOILER*zdrada Boltonów i Frey'ów była uwarunkowana tym że Robba bracia nie żyją. Dlatego Catelyn marwiła się aby Robb zmajstrował bachora. To miało kluczowe znaczenie, bo to oznaczało że nie ma prawowitego z rodu Starków oprócz Młodego Wilka i Boltonowie mogą zagarnąć północ. To dwie rzeczy oznaczają moim zdaniem wyrok na Boltonach, jeżeli północ dowie się że Rickon żyje, ślub Ramsey'a z "Arya" jest nic nie warty, dodatkowo Osha albo sam Rickon powie że to Boltonowie spalili Winterfell. Jest wsparcie Białego Portu, podejrzewam że inni chorąży także staną za Rickonem. Po za tym z tego co można wyczytać w upublicznionych chapterach, Stannis przetrwał zamieć, dodatkowo wie o zdradzie Karstarków, czyli jedyny As w ręku Roosa został usunięty. Jeżeli miałbym obstawiać kto zginie w Winds of Winter to właśnie Boltonowie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2012, 22:31 
Cytuj  
Nowy GoT przynudza, liczyłem, że chociaż Ogar kogoś zajebie to nawet nie pokazali jego ani Joffreya ;/ Mam nadzieję, że w następnym odcinku będzie się znęcał nad Sansą + pokażą pokażą porządną sieczkę ze wściekłym tłumem.

tczewiak napisał(a):
Przegięli pałkę w drugim odcinku... Caster ogłuszający Jona, bezdzietny Stannis, Bronn dowódcą straży...:(

Nie bezdzietny tylko bez synów z tego co pamiętam.
Bronn jako dowódca ok, mogę przeżyć, z tym Crasterem man nadzieję, że nie odjebią jakiejś totalnej głupoty.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2012, 01:06 
Cytuj  
Juz mialem nadzieje, ze nowy odcinek wyszedl, potem sobie przypomnialem ze mowisz o tym leaknietym. Fu.


_________________
cypis#2942
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1345 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 68  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.