mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2623 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 132  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2012, 17:21 
Cytuj  
tussipecty to tylko wspomnienie, a nie ze ktos na tym na silke chodzil ;)

ale co jakbym wzial takie cus typu dimatize burn cos tam, to przy moim ekto wygladzie ni schudne? ;d chce powera bez spalania ;p


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2012, 17:31 
Cytuj  
Z tego co wiem Joha jest nielegalna w naszym kraju.
A przynajmniej była bo 2 lub 3 lata temu wycofali ze sprzedaży dobry spalacz od nutrexa właśnie przez johe

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2012, 17:52 
Cytuj  
http://www.sfd.pl/sklep/Controlled_Labs ... s1632.html niezle sie wydaje ;d
http://allegro.pl/bsn-no-xplode-1025g-5 ... 43230.html nie czaje tego, mam spozyc 20-30 minut przed treningiem i do tego na czczo? na glodnego mam isc? wtf?
http://www.sfd.pl/Najlepszy_booster_prz ... 74433.html


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 09:46 
Cytuj  
Ja wszystkie boostery azotowe brałem na zasadzie ,godzine przed siłką posiłek potem odczekałem 40 minut i 20 min przed sama siłka wrzucałem sobie.
Co do tych specyfików co wrzuciłeś tylko NO-exploda kojarzę i jak dla mnie jest to suplement dla low-medium userów.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 16:54 
Cytuj  
ja mialem tylko shocka, ktory raczej jest dosc slaby. ogolnie teraz robie przerwe od krety. Gainer albo samo bialko w ewentualnie booster, trenera jeszcze spytam ;p

tego nie kumam.
http://muscle-centre.pl/watek-bostery-przed-treningowe
http://www.kfd.pl/najsilniejsza-przedtr ... ge__st__40

w ogole jak sie czyta te fora to sa madrosci nie z tej ziemi, o geranium czy efedrynie. Jest to szkodliwe? Jak to niby z roslin? Czy to po prostu sciema.

"Jeśli chodzi o zjazd to depresja i dół jak po amfetaminie przez to
pseudo "geranium" które jak się dowiedziałem w Kanadzie jest zakazane
i traktowany jest jako nielegalny doping."

lol, ale chyba jakikolwiek booster w sporcie zawodowym jest zakazany?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 19:01 
Cytuj  
Chodzi o to że boostery i (zwłaszcza) spalacze powodują działanie ,najprościej mówiąc podobne do typowej goraczki .Podnoszą tęperature ciała i towarzyszą im objawy podobne jak własnie przy gorączce co wpływa na samopoczucie chociaż ja z autopsji nigdy nie odczuwałem takich reakcji na mój organizm.
A co do tego że mówisz że to rośliny,to taka prawda że to są pochodne wytwarzane farmakologicznie ,także nie mają identycznych właściwości roślinnych.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 19:33 
Cytuj  
Zresztą panuje głupie przekonanie ,że jak coś jest pozyskiwane bezpośrednio z roślin to jest bezpieczniejsze.
Chuja tam prawda. Efekt w ogranizmie jest wywoływany przez substancję aktywną i to czy jest ona pochodzenia roślinnego ,czy syntetyczna to często nie ma znaczenia. (są wyjątki - np. niektóre witaminy , np b6 - gdzie syntetyczna przyjmowana w zbyt dużych ilościach robi spustoszenie w organiźmie ,a naturalna przyjęta w takiej samej dawce takowych nie zrobi - powodem ,nieznaczne róznice w budowie cząstek )
Po substancjach aktywnych zawartych w co poniektórych grzybach czy owocach (np bieluń) też się idzie przekręcić albo sobie zaszkodzić.
Ktoś powie - ale to trucizna!
"Trucizna" to jest parę liniii , wyraz , nazwa nadana na te substancje aktywne ,które nam bez wątpienia szkodzą.
Zresztą sporo trucizn przyjmujemy często bo oprócz tego ,że szkodzą to z jakiegoś innego względu są pożądane.
Vide - alkohol.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 20:03 
Cytuj  
Ja tam ogólnie wychodzę z założenia,że większość jak nie wszystkie odżywki to crap i niezdrowe, chemiczne gówno.
Najbardziej oczywiście wszystkie "mocne" spalacze i przed treningówki .
Bo nie oszukujmy się po niektórych środkach występują zjazdy identyczne co po fecie.
Kiedyś kumpel jadł Venoma to po pierwszych 2 dniach myślał ,że zejdzie.

Wszystko siedzi w głowie na nasz poziom wystarczy jeść i ćwiczyć,ćwiczyć a nie "chodzić na siłke " :p


BTW: nie wiedziałem jak mogą być wkurwiający ludzie drący ryja przy każdym powtórzeniu .... jakby kamienie nerkowe im schodziły do chuja pana =.=

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 20:17 
Cytuj  
Niby tak, ale jak ide na silke i mam zamule taka, ze ja pierdole to mam wrazenie, ze po co ja w ogole poszedlem na te silke... Co innego jakbym pracowal 4h i mial do pracy 5 minut ;p czyli przedtreningowki to najwiekszy szajs jaki jest.

http://www.sfd.pl/sklep/Controlled_Labs ... s1632.html ten niby nie posiada tych calych 1.3 geranium

czyli co ultra scierwiasta kawa pozostaje? ;d

"jest dokładnie tak jak piszesz , wszystko stosowane z głową ma minimalny lub znikomy wpływ na zdrowie , jak meso cie dobrze klepał obadaj Noxipro http://www.kfd.pl/noxipro-143387.html " sami specjalisci ;p


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 20:25 
Cytuj  
Wiesz co mi tez nieraz po prostu sie nie chce isć, walnął bym się na wyro i napil sie piwka.
ALE jak już wyjdzies z domu zobaczysz ludzi rzucających żelastwem ,1 ćwiczenie człowiek zrobi i czuje ,że zyje.

EIDT:
A co do supli to co pisze Mainevent możesz spokojnie czytać , chłopak jest magistrem biotechnologii czy czegoś takiego z tego co pamiętam,magisterke pisał o odżywkach białkowych :p ( obronił na 5 :p )

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 20:29 
Cytuj  
Ja mam troche inaczej. Wczesniej po prostu wchodzilem i od samego poczatku napier... teraz to hmm zmuła prawie cały trening. Powiedzmy, ze poczatek treningu jest tragiczny, pozniej przy 3 czy 4 cwiczeniu juz jest lepiej, ale generalnie brakuje mi kopa, bo po prostu czuje zmeczenie po calym dniu. Dlatego sie rozgladalem czy by sie jakos ni wspomoc ;)

edit. brakuje jeszcze tylko kierunku na studiach: suple&odzwyki, prof. burneika ;d


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 20:35 
Cytuj  
No to może zrób sobie przerwe z tydzień-dwa odpocznij i wróć z kopem .

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2012, 20:41 
Cytuj  
ale ja nie potrzebuje odpoczywac od silki tylko od pracy, na silke ide z checia zawsze, ale to nie znaczy, ze jestem wypoczety. Nie zawsze sie tez dobrze wysypiam, bo praktycznie nie mam innego wyboru. Mniej "rzeski" to sie bede czul jak na silke nie pojde, z braku ruchu.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 20:40 
Cytuj  
wyszukalem ciekawy post tego kolo Mainevant. Tylko troche to chyba drogo wychodzi. Ale niezle polaczenie + kop kofeiny ;]

http://www.kfd.pl/najlepsze-bialko-i-na ... 67156.html

"Od siebie proponuje zestaw Optimum Gold Whey Standard i Vitargo.
Vitargo kup bez dodatku aspartamu.
Na przykład GenR8.
Jak nie będziesz miał dostępu do GenR8 to kup Vitargo Professional.
Hydrowhey to bardzo dobry produkt jednak lepiej kupić Golda którego będziesz mógł wcinać nie tylko po treningu. Hydrowhey jest dość drogi i po części żal go brać w inne pory niż po treningu.
Gold jest tańszy, większy i uniwersalny pod względem użytkowania. "


_________________
.

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 22:28 
Cytuj  
JAk chodzilem do silowni fitness to slabo z motywacja u mnie bylo. http://www.youtube.com/watch?v=_-91_iXA ... e=youtu.be Ten filmik pokazuje sama prawde, a tam gdzie chodzilem byla masa takich debili.

Najlepiej wg mnie "rywalizowac" z znajomymi, z ktorymi chodzicie na silke. Nic tak nie buduje motywacji jak zazdrosc w oczach znajomego, ktory kiedys byl wiekszy od ciebie itp.

Jak tam u was sezonowcy? ; )
U mnie ostatnio 2 kolesi wpadlo i na maszynie do łydek(tej gdzie sie robi wspiecia na stojaco) barki robili... Nie pierwszy raz zreszta takich mistrzow widzialem lol

@High
Zmien prace jesli przez nia nie mozesz cwiczyc na silowni. Proste jak jebanie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2012, 22:58 
Cytuj  
hehe caly czas szukam, ale byle czym sie nie zadowole ;) jak ostatnio bylem na silce to wlasnie 80% takich lolkow bylo ;]


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2012, 10:50 
Cytuj  
zaczalem troche cwiczyc juz chyba 3 tydzien i mysle zapytam nasz koksow o porady szczegolne takich co maja dostep do trenrow itd.

1. Poki co robie trening bardzo ogolny klata wyciskanie siedzac, plus takie sciaganie przed siebie tez siedzac, nogi, plecy sciaganie w dol do karku, biceps na modlitwniku, tricpes sciagnaie w dol, rozgrzewka duzo powtorzen 50-60 pozniej silowy 12-16 powtorzen wszystko do palenia w miesniach. Caly trening trwa krotko jakies 20-30 min. ale robie male przerwy 10 sek max. Po jakis 2-3 miechach mysle o treningu bardziej izolowanym typu 1 dzien klata i brzuch etc. Brakuje mi cwiczen na barki ale na moim atlasie sie nie da no chyba ze mi cos podpowiecie. pytanie czy to jest ok? Czy tez powinienem cos zmienic. Masy nie chcem zrzucac za bardzo jedynie troche tluszczyku spalic.

2. Co mozna brac zeby trening byl bardziej wydajny i efektywny ale zeby nie zepsuc sobie watraby czy zoladka (za moich czasow jadlo sie jedynie mleko w proszku sraczki po tym byly straszne:P) myslalem o jakiejs l-kartyninie ale czy to wogole dziala?

3. Sprzet mam cos takiego:
Obrazek

myslaem moze o dokupieniu hantelkow na barki bo poki co w laweczke ze sztanga nie chcem inwestowac do tego czlowiek swoje lata ma i o urazy latwiej. Ale moze moznaby ten atlas jakos usprawnic, najbardziej wlasnie brakuje mi wyciskania lezac i wyciskania na barki.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2012, 13:16 
Cytuj  
mam przerwe w zajęciach więc tak na szybko piszpan:

- warto zebys kupil sztange i 2 x hantelki , wraz z obciazeniem sensownym . Atlas jak i wszystkie maszyny izoluja bardzo grupy miesniowe podczas cwiczen a powinienes sie nauczyc kontroli trakcji sztangi i sztangielek podczas cwiczen , inaczej siadziesz na laweczke i sztanga bedzie Ci latac na wszystkie strony .

Rob jak robiles ogolnorozwojowke z standardowa piramida obciazen z liczba powtorzen ile zdolasz .

Laweczka bardzo Ci sie przyda do rozpietek .

Nie polecam zebys cwiczyl na poczatku do zalamania miesniowego , to jest trening na pozniej

Z odzywek rezygnuj calkowicie , najwyzej BCAA i dostarczaj reszte z pozywienia i zadnych izotonikow - tylko woda

tricepsy cwicz na hantelce zza glowy , kontrola + balans , maszyne zostaw na "dobitke"

do barkow na akton tylni i przedni sztangielki , albo bramka ale to wydatek spory , sztangielki wystarcza , dobre jest tez przyciaganie sztanga do brody na przedni akton barkow

wolne ciezary glownie implementuj


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2012, 16:20 
Cytuj  
No ja kolegi nie poznaje!


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2012, 17:17 
Cytuj  
nowy avatar, nowy gosc, nowy koks hyhy

po 3 tygodniac to sobie odpusc jakiekolwiek odzywki imo, na suchacza 5-6 miesiecy. Ja bym nie mogl miec silki w domu, w domu to piwo moge otworzyc a nie napierdalac. Idz na normalna silke, najlepiej zapytaj trenera.

kreatyne to pewnie żresz codziennie bo jest naturalnie dostepna tylko w malych ilosciach.

Alda- jedyne co mi sie nie podoba to jakbys napisal, ze tylko takie cwiczenia i zadne inne. Zmiana podstawa rozwoju, zreszta ciagle to samo sie nudzi.

Ja na trica lubie wyciskanie na plasko w wąskim uchwycie, czesto wspomagam sie na maszynie smitha, bo po prostu latwiej mi wyczuc trica.


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2623 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 132  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.