mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2003, 14:06 
Cytuj  
No i skonczyło sie jak 95% innych watkow :sad:


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2003, 20:25 
Cytuj  
Rzucanie w tablice szyskami, zachowanie godne kilku skurwysynow gnebiacych znanego pana od Angielskiego...

Dziwne jest teraz troche to podejscie do nauczycieli, nowy albo delikatny - gnebimy i mamy pole do popisu... Eh...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2003, 21:57 
Cytuj  
ja tam cicho siedzialem i sie smialem :razz: zreszta jak jest na praktyce to niech sie nauczy przynajmniej prawdziwych sytuacji, wtedy jak zacznie pracowac nie bedzie takich sytuacji jak z tym od angielskiego

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2003, 22:23 
Cytuj  
No racja! Pojde zaraz na ulcie wypierdole w ryj dziecku i niech sie nauczy, ze moze w przyszlosci dostac :/

Nauczyc sie nauczy, bo zawsze bedzie brak szacunku do nauczycieli (jedynie w smierdzacym PRLu do takich sytuacji nie dochodzilo) ... A Facet od angielskiego, byl spokojnym czlowiekiem, a tamci mysleli ze sa fajni (btw. jeden z nich bylem pedalem, tak na marginesie) bo drecza slabego nauczyciela.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2003, 00:40 
Cytuj  
Hm, ja tam nie mam nic do wiekszosci nauczycieli, chcoiaz wszyscy z klasy jada po kazdym w podstawowce mialem o wiele gorszych.

Co do tych gosci to byli popierdoleni i tyle. Ale to nie nauczyciela mi szkoda a ich, sam w zyciu wiele razy nie pomyslalem i zrobilem cos glupiego a dziennikarze tvn zeby zarobic kasy bez ruszania dupy i szukania nowego tematu drecza ciagle ta szkole ;/

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2003, 12:51 
Cytuj  
Wiesz, to byla ostatnia klasa ogolniaka...

Jezeli ktos w tym wieku ma problemy z rozroznieniem pewnych sytuacji to miejsce dla niego jest jedno - kryminal albo szpital dla zjebow.

Szkoda tych gosci? Widziales z nimi wywiad krecony przed ujawnieniem sprawy? SMIALI sie z tego i w skrocie opowiadali o tym reporterowi jacy oni sa zajebisci...

Do nauczycieli jakos szacunek zawsze mialem - wyglupiac sie na lekcjach czy dogryzac, to tak... - zawsze to robilem... Ale staralem sie to robic do ostrzejszych nauczycieli, a tych co nad klasa zapanowac nie potrafia zal mi bylo...


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2003, 13:24 
Cytuj  
asmax moze i sie cieszyl ale teraz moze miec zruinowane zycie dlatego ze komus ciezko dupe ruszyc i zamiast poszukac nowego tematu dobija stary

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2003, 16:38 
Cytuj  
Nie no Ashton, ok.

Spotkasz codziennie 3 ludzi na ulicy. Silniejszych, wiekszych i w ogole. Nagrywaja dzien w dzien na wideo jak piora Cie po ryju wykrecaja rece, zakladaja smietnik na glowe itd. Trwa to pol roku, Twoi rodzicie o tym widza, ich rodzicie o tym wiedza i nie interwneniuja (dyrektor wiedzial, rada wiedziala itd)

Tez bys sadzil, jakby poszli do poprawczaka, ze zmarnowali sobie zycie, przez reportera? Jeden z tych gosci po tym zajsciu i pokazaniu filmu w TVN skomentowal to mniej wiecej tak "bede kurwa slawny... zajebiscie :smile:" . Jezeli dalej sadzisz, ze to jest jedna glupota (ktora trwala defacto 7miesiecy) to krzyz na droge....

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2003, 16:54 
Cytuj  
codziennie krecili filmy ? fajnie bo ja widzialem tylko 1 film, pozatym przesadzacie, oni go nie bili powyzywali sie lekko porobili zarty, ze nauczyciel dupa i dal soba pomiastac to tylko jego wina

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2003, 17:05 
Cytuj  
Dla mnie to bydlaki, a za takie "zarty" nie podalbym im reki. A w ogole zamknalbym ich w zoo... bo tylko tam sie nadają, zreszta sami zatytulowali swoj film "z kamera wsrod zwierzat".


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2003, 17:09 
Cytuj  
Ta, zartowali. ZTCP z SAMEGO filmu (to trwalo 7miesiecy):

-Dlubali cyrklem w uchu
-Wykrecali rece
-Pluli w twarz
-Zakladali smietnik na glowe
-Wyrwacali lawke
-Traktowali go ogolnie jak smiecia.


Nie no Ashton, ok. Bron swoich kumpli, dla mnie EOT.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2003, 17:13 
Cytuj  
Brawo asston za teorie spiskowe : Na onecie tez sie chyba udzielasz, bo czytalem taki jeden post, w ktorym napisane bylo, ze TVN dla taniego reportazu cala historyjke wymyslilo, nakrecilo, a ''aktorow'' oplacilo ........

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2003, 18:00 
Cytuj  
koniku to nie ja, pozatym widzialem jak po wielu tematach reporterzu uwagi jechali czesto bez powodu albo za byle co. To szmatlawiec ale nie wiedzialem ze na tym forum jest az tak niski poziom inteligencji zeby ludzie tak bronilii ten program

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2003, 18:17 
Cytuj  
Nie widzialem, zeby ostatnio jechali za byle co... Masz jakis uraz do tej stacji, to ogladaj sobie jakis skopiowany od TVN program Polsatu... Na pewno maja tam duzo ciekawsze materialy i czasem sa tam takze bajki w sam raz dla ciebie.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2003, 19:32 
Cytuj  
W przeciwienstwie do ciebie koniku nie marnuje czasu na ogladanie telewizji :smile:

Teraz nie dziwie sie ze te forum takie agresywne, naogladali sie tvnu i teraz nasladuja ;/

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2003, 19:55 
Cytuj  
Obrazek

Mam nawet screena z filmu w ktorym ashtona na ulicy mecza :/


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2003, 22:55 
Cytuj  
Ashton sposob widzenia zalezy od miejsca siedzenia :<
Ja wiem , ze ty jeszcze sie uczysz i uwazasz, ze gro nauczycieli to sqrwiala paczka dreczycieli itd.. ale postaw sie w sytuacji kolesia, ktory tam siedzial i mial ten smietnik na glowie. Banda rozwydrzonych gowniarzy i to nie podstawowka, gdzie jeszcze niby respekt jest czysto fizyczny bo jednak jestes wiekszy od kolesi z 7 klasy ale juz ostatnia klasa technikum czyli wiesz tak na spokojnie kolesia od angielskiego to oni mogli zmasakrowac i sobie z tego zdawali sprawe. Jezeli uwazasz za normalna sytuacje kiedy jeden koles zadrecza drugiego czy uczestniczy w takim zbiorowym dreczeniu to tylko moge ci zyczyc zebys sie nigdy w takiej normalnej sytuacji nie znalazl bo podejrzewam , ze nie byl bys z tego zadowolony. Co do TVN i jego akcji na ten temat? Daj mi jakies argumenty dlaczego nie powinni puszczac tego materialy 24h i go pokazywac , naglasniac itd.. Czy to zle, ze masz dostep do informacji? I jakos na prawde nie widze tu jakis znamion zlej informacji, ktora ma zrobic z tego jakies show a nie informowac. A co z tego, ze "lamia" im zycie. Oni sobie juz to zycie spierdolili wkladajac cyrkiel w ucho nauczyciela czy napierdalajac szyszkami w tablice. Moze nie oni ale zafundowali im zjebany umysl rodzice i paradoksalnie sama szkola. Ale nei znaczy to, ze takich zjebow trzeba jeszcze usprawiedliwac.


_________________
Kiyote aka Gudluk
[_0_]
Nudzilo mi sie chyba

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2003, 22:57 
Cytuj  
Gdzie on tam siega? A fe :[

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2003, 11:51 
Cytuj  
kiyote nie lubie ich odkad z maniakalna matka psycholog najechali na wszelkie mangi i anime ze jedna scene z gola dupa w dragon ballu..

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2003, 14:01 
Cytuj  
Ashton, to ze program Uwaga, albo nie przymierzajac Super Express to szmatlawce, zywiace sie tania i oblesną sensacja to jeszcze nie znaczy, ze w tym konkretnym przypadku nalezy bronic kolesi meczacych nauczyciela ( zwlaszcza ze z tego co slyszalem nie nalezal on do psychopatycznych sadystow i nie wymagal duzo). Wlasnie to, ze byl lagodny i pozwolil gnojkom na zbyt wiele, spowodowalo, ze zaczeli go traktowac jak smiecia.

A afera w zadnym razie nie nalezy do fikcyjnych, choc byly takie opinie tuz po wyswietleniu. W koncu zajela sie tym prokuratura. Ujawnienie tego materialu nalezy akurat zaliczyc in plus dla porgramu Uwaga...

BTW temat byl o Madonnie :smile:


_________________
w nieba pszestszeni
wpopszek drug
jak zwierze co łapę ssie hrapie
wielki istny toważysz papiesz
kudłaty niedźwieć
buk

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.