mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 67  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 17:45 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
Byłem przed chwilą na stronie Tyskiego i tam jest napisane, że zawiera chmiel, podejrzewam, że brak na etykiecie jest spowodowany tym, że nie mają obowiązku go zamieszczać na opakowaniu.

Na stronie to sobie mogą pisac co chcą, to nie jest w zaden sposob regulowane prawnie. Za to na opakowaniu musza podawac pelny sklad. Jesli na butelce nie ma chmielu, to w butelce tez go nie ma. Gdyby mogli, to by podali, tak jak na www. Ale nie mogą ;)

X.

PS. Zrob taki test, otworz Tyskie i postaw w cieplym pokoju, niech postoi pare godzin. A potem go sprobuj. Jak walnie spirytusem, to ci az w piety pojdzie.


_________________
http://zaginiony.net

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 17:49 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Shador von Dal napisał(a):
Byłem przed chwilą na stronie Tyskiego i tam jest napisane, że zawiera chmiel, podejrzewam, że brak na etykiecie jest spowodowany tym, że nie mają obowiązku go zamieszczać na opakowaniu.

Na stronie to sobie mogą pisac co chcą, to nie jest w zaden sposob regulowane prawnie. Za to na opakowaniu musza podawac pelny sklad. Jesli na butelce nie ma chmielu, to w butelce tez go nie ma. Gdyby mogli, to by podali, tak jak na www. Ale nie mogą ;)

X.

PS. Zrob taki test, otworz Tyskie i postaw w cieplym pokoju, niech postoi pare godzin. A potem go sprobuj. Jak ci walnie spirytusem, to ci az w piety pojdzie.


Nie muszą podwać pełnego składu :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 17:49 
Cytuj  
W Polsce muszą. Kazdy producent napojow i zywnosci musi. Zgodnie z prawdą, bo inaczej są duze kary.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 17:50 
Cytuj  
Cytuj:
Dowiem się dlaczego nie jest podany w składzie mainstreamowych piw chmiel.


Odpowiedz jest prosta.. no chmielu NIE MA w prawie 100% mainstreamowych piw. Zamiast chmielu dodawana jest żółć zwięrzęca bo ma smak goryczki (pamietacie topic Piszpana o poszukiwaniu swinskich kamieni zolciowych ? :)

Shador, ty sie znasz na piwie jak swinia na gwiazdach :)


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 maja 2012, 23:33 
Cytuj  
co jak co shador ale tyskie dla mnie to jedno z najgorszych piw. o widzisz huri nie wiedzialem nawet ze to do piwa idzie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2012, 18:37 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Cytuj:
Dowiem się dlaczego nie jest podany w składzie mainstreamowych piw chmiel.


Odpowiedz jest prosta.. no chmielu NIE MA w prawie 100% mainstreamowych piw. Zamiast chmielu dodawana jest żółć zwięrzęca bo ma smak goryczki (pamietacie topic Piszpana o poszukiwaniu swinskich kamieni zolciowych ? :)

Shador, ty sie znasz na piwie jak swinia na gwiazdach :)

to były afery prosto z pierwszych stron faktów, a to że piwo nie zawiera chmielu nie oznacza że jest dobre lub nie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2012, 19:58 
Cytuj  
dla zwyklego pospolitego pijaczka pewnie nie robi roznicy czy pije lecha tyskie, czy np fortune.
Ale dla kogos kto lubi wypic dobre piwo po calym dniu to wie co wybrac.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 maja 2012, 20:27 
Cytuj  
piwa kompanii piwowarskiej prawie smakuja tak samo, w koncu niby nauczyli sie robic każde w każdym browarze.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2012, 08:53 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
dla zwyklego pospolitego pijaczka pewnie nie robi roznicy czy pije lecha tyskie, czy np fortune.
Ale dla kogos kto lubi wypic dobre piwo po calym dniu to wie co wybrac.


to wez cos zaproponuj bo bym sie napil dobrego piwa.
jedyne jakie mi smakowalo do tej pory to ciechany (chociaz przyznaje, ze wiekszosci tego co ludzie tutaj proponuja nie pilem).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2012, 08:56 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
to wez cos zaproponuj bo bym sie napil dobrego piwa.
jedyne jakie mi smakowalo do tej pory to ciechany (chociaz przyznaje, ze wiekszosci tego co ludzie tutaj proponuja nie pilem).

Idz do sklepu typu "piwa świata" wez 5-6 random lub poleconych. Potestuj i jak ci ktores zasmakuje to wróc i popros kilka tego samego typu. I znow testy, az znajdziesz kilka ktore ci podchodza ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2012, 08:58 
Cytuj  
juz tak zrobilem ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2012, 09:43 
Cytuj  
To moze dla odmiany sprobujesz cydrów? Dobrze zrobiony cydr jest w stanie pobic piwo ;)

X.

PS. Polecam estonski Kiss :)


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2012, 10:38 
Cytuj  
pilem w uk i nie moj smak.


bardzo mi podchodzil ciechan miodowy/pszeniczny (delikatnie gazowany i lagodny w smaku) - czegos takiego szukam :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 maja 2012, 11:59 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
To moze dla odmiany sprobujesz cydrów? Dobrze zrobiony cydr jest w stanie pobic piwo ;)

X.

PS. Polecam estonski Kiss :)


Generalnie nie przepadam, ale te estonskie sa lepsze niz te z wysp. Choc w zaszlym roku pilem naprawde zajebistego cidera imbirowego w Londynie (byl w cenie dobrego piwa, ale nie pamietam nazwy...).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2012, 20:17 
Cytuj  
Inny smak niż to co lubisz Mendol, ale ja polecam każdemu Atak Chmielu z Browaru Pinta (Wrocław chyba?) Genialne piwo.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 maja 2012, 20:51 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
bardzo mi podchodzil ciechan miodowy/pszeniczny (delikatnie gazowany i lagodny w smaku) - czegos takiego szukam :)


kurfa, kupilem dzisiaj tego Ciechana pszenicznego skoro tak zachwalasz i to ma smak BANANA !!!! Ja pierdziu, nie da sie tego pic :(


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2012, 21:01 
Cytuj  
a moze ktos pil... w biedronce jest jakies takie cuś naturalnie zmętnione, niefiltrowane. Da się to wypić?


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 maja 2012, 22:38 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
Inny smak niż to co lubisz Mendol, ale ja polecam każdemu Atak Chmielu z Browaru Pinta (Wrocław chyba?) Genialne piwo.

tylko nie każdemu może podejść, bo jest bardzo mocno goryczkowe :)

sam lubię od czasu do czasu wypić


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2012, 09:09 
Cytuj  
mi smakuje i banana nie czuje :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2012, 09:34 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
mi smakuje i banana nie czuje :)


Na starosc widocznie tracisz smak, bo nawet na etykiecie z tylu jest napisane ze ma smak bananowo-gozdzikowy :(

Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 67  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.