mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 19:56 
Cytuj  
a tak bumpne z ciekawosci. od razu mowie, ze nie mam o tym za bardzo pojecia. Nie jest tez do konca zwiazane z tym tematem, ale ma sensu tworzyc nowego. Czy rzeczywiscie da sie zarabiac w ogole na samych reklamach na stronach czy to bzdurny mit? Albo sprzedawanie fanow z FB, czy mi sie wydaje, czy niektorzy ludzie tylko tym sie trudnią? btw. czy to w ogole jest do konca legalne?

albo zarabianie na innych jakis gownianych klikaniach, "zlecenia przez net" czy to wszytko czysta naiwnosc ludzi?


_________________
.

**

Posty: 495
Dołączył(a): 18.01.2012
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 20:58 
Cytuj  
poprzez klikanie nie da sie z tego co sie orientuje ale na fb da sie sam kiedys w tym siedziałem:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 21:28 
Cytuj  
oni to robia na zasadzie "wygraj ipada", ludzie klikaja like, zbieraja 10k lajkow i sprzedaja na alledrogo? ;)


_________________
.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 5 cze 2012, 22:25 
Cytuj  
Apropo reklam na stronach to jest na gazeta.pl wywiad z właścicielem kwejka. Z tego co gość mówi to ladna kasę z tego ma i ostatnio kupił sadistic.pl za niezłą gotówkę.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2012, 14:12 
Cytuj  
procreate, daja 3 miesiace pozycjnowania za darmo 15 fraz po tym okresie umowa przechodzi na 12 miesiecy i juz platne, caly haczyk w tym zeby ostatniego dnia 3 miesiecznego darmowego okresu wypowiedziec umowe. Na forach nie maja dobrych opini ale moze faktycznie kwestia wyslania wypowiedzenia w odpowiednim okresie. mial ktos do czynienia?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 gru 2012, 16:11 
Cytuj  
trzeba by umowe dokładnie przejrzeć


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2012, 17:19 
Cytuj  
Dokładnie - dobrze przeczytaj umowę bo cudów nie ma.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 gru 2012, 20:31 
Cytuj  
I pamiętaj, że jak spierdolą to potem zapłacisz kilka razy więcej.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2012, 14:30 
Cytuj  
http://seoadder.info/ dzis dostalem ciekawa oferte 400 zl dozywotnia licencja na program sam niby pozycjonuje ktos moze uzywal albo wie czy to jest w miare skuteczne?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2012, 14:53 
Cytuj  
Skutecznie można wyhaczyć sandboxa ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2012, 14:55 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Skutecznie można wyhaczyć sandboxa ;)


za cholere nie kumam.

dobra nvm poczytalem po forach i qpa. kurde same patafiany sie do mnie zglaszaja ;(


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2012, 15:28 
Cytuj  
Cytuj:
za cholere nie kumam.
+1

Cytuj:
I pamiętaj, że jak spierdolą to potem zapłacisz kilka razy więcej.

o co kaman z tym spierdoleniem pozycjonowania? Jak można spierdolić?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 gru 2012, 18:22 
Cytuj  
Przypiąć na pałę farmę linków/precli/innego gówna na zasadzie "a może zadziała" i strona trafi na czarną listę. Pieniądze zwrócą/nie pobiorą, ale serwis jest już dla google skończony.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 gru 2012, 19:27 
Cytuj  
Dodałem sklep w ceneo i po dwóch dniach było 11 wpisanych produktów, teraz po kolejnych dwóch 16. Jedyny "problem" jest brak opisu czy jest zestawie, ale to opcjonalne, więc o co chodzi to nie wiem. Chyba o wyciągnięcie dodatkowej kasy za dodatkowe przetwarzanie. Z nokautem też to trochę trwało, ale nie, aż tak.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 6 gru 2012, 20:12 
Cytuj  
@Niah czyli generalnie powoli dokonują integracji? Czy są to produkty które już są w ceneo? Jeżeli nie, integracja potrwa. Jeżeli tak napisz na [email protected] coś w stylu "ile czasu potrwa integracja" a oni nagle cudownie zabiorą się do roboty. Dodatkowe przetwarzanie nie rozwiązuje problemu to jest tylko po to że np. zmieniłeś coś w xmlu i bardzo ci zależy aby pojawiło się natychmiast (słowo natychmiast jest przez ceneo rozumiane inaczej niż przez resztę społeczeństwa.) Wtedy uruchamiasz przetwarzanie, zostają znalezione zmiany w xmlu i potencjalnie wprowadzone zmiany. Nie dotyczy to ofc przedmiotów które nie zostały jeszcze zintegrowane.

Małe info dla wszystkich którzy korzystają z porównywarek cen, może wam to pomoże. Osobiście przerobiłem ich kilka. Realny zysk przynosi okazje.info. Jak ktoś chce to na pm mogę dać namiar na ich najbardziej konkretnego pracownika. Ponadto niewielki zysk przynosi też alejka.pl. Niewielki, ale i sama usługa kosztuje niewiele (w sezonie około 50 plnów w prównaniu do 3k na ceneo). Jedyny minus, z właścicielem ciężko się skontaktować (jednoosobowa działalność.)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 gru 2012, 20:27 
Cytuj  
Sądzę, że co najmniej 80% produktów już jest na Ceneo. Napiszę do nich i zobaczę jaki będzie odzew. Dzięki.

Odnośnie pozycjonowania, nie znam się na tym...inaczej idea jest banalnie prosta, ale jak to dobrze zrobić to już wyższa szkoła jazdy jak czytam tczewiaka, no i jakoś musi być jakiś powód dla którego tczewiak i jego koledzy z branży ma na kawior.
Pytanie jest takie, sklep jest w home.pl (ClickShop) i to co jest defaultowo ustawione to w zupełności wystarczy? Nie trzeba wykupywać jakiś usług czy samemu wpisywać setki słów (przy stronach np produktów są automatycznie wpisywane nazwa produktu, producenta i kategorii)? Nie licząc słowa klucze w polu do strony jak 'komputer' 'kompóter' :wink:
http://sklep-demo.home.pl/admin


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**

Posty: 462
Dołączył(a): 22.06.2004
Offline
PostNapisane: 6 gru 2012, 20:54 
Cytuj  
Odnośnie Ceneo. Podpiął ktoś tam sklep i korzystał z tej usługi dłuższy czas? Jak to wygląda finansowo, bo strach podpisywać z nimi umowę skoro nie wiadomo ile się po miesiącu zapłaci.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 7 gru 2012, 16:30 
Cytuj  
Ja z ceneo korzystam około 5 lat w różnych firmach. Działa wszędzie. Finansowo: moja branża to broń sportowa (kiedyś) a teraz rowery. 3k pln w sezonie to raczej pewniak. Dlatego piszę o okazje.info gdzie budżet będzie zdecydowanie mniejszy oraz o alejka.pl gdzie wychodziło około 50 pln wkładu zamieniane na 10k obrotu.

Ważna sprawa odnośnie ceneo, z tego co pamiętam to tu jest tylko system przedpłat także ile wpłacisz tyle wykorzystasz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.