mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2623 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 132  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 cze 2012, 10:53 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
tajskie masaze z szczesliwym zakonczeniem ? :)


Nie, takie zwykle robione przez brzydka tajke.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2012, 11:02 
Cytuj  
ja to bym chcial dowalic 40 cm w łapie, ale wydaje sie to nieosiagalne ;d


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 7 cze 2012, 11:13 
Cytuj  
Tutaj aktualne.
Z pleców chyba jestem najbardziej zadowolony ,potem brzuch (znikła oponka) i klatka.Ale łapy to u mnie jest tragedia ;/
Bonus w postaci profeszjonal fotoszop :D

http://pokazywarka.pl/hykruy/


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2012, 11:48 
Cytuj  
http://i.imgur.com/HJFbU.jpg
moje plery, z czym do ludzi hehe ;d ale sila w nich jest jako taka.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 cze 2012, 12:08 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
ja to bym chcial dowalic 40 cm w łapie, ale wydaje sie to nieosiagalne ;d


Sprawdzilem, mam jakies 38. Zobaczymy jak kreatyna sie spisze. Biore tydzien, ponoc po 2-3 juz widac jakies efekty, ale tez na 1/4 ludzi nie dziala wcale.

Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 7 cze 2012, 12:32 
Cytuj  
Bo do supli trzeba miec diete konkret a nie popierdułke jakąś.
No i do kreatyny hekto litry wody trzeba pić a nie 2 kawy w pracy i herbate w domu :D

EDIT:
BTW to czy jesteś endo,ekto ,mezo jest stałe, to nie może sie zmienić.Na starośc jedynie jak metabolizm spadnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2012, 12:52 
Cytuj  
mrynar chyba nie myslisz, ze po 1 cyklu kreatyny zwiekszysz bica o 2cm? Kazdy cm w łapie to jest mordęga i idzie powoli.

kreatyny chyba na mnie dziala najlepiej, jesli chodzi o ogolne zwiekszenie masy, ale tzeba jeszcze to utrzymac ofc.

tyz mam jakos 38 w lapie, nie wiem ile mialem na poczatku... 15? (joke, bo to niemozliwe ;) )


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 cze 2012, 13:31 
Cytuj  
Kalkulator proporcji na podstawie grubosci kosci (nadgarstka):

http://www.super-sylwetka.pl/idealne_proporcje.php

wg. niego powinienem miec 42 w bicu i 117 w klacie (mam 110).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2012, 13:52 
Cytuj  
inne źródło.

Pomiary poszczególnych części ciała należy wykonywać wtedy, gdy mięśnie są ostudzone, a nie bezpośrednio po ćwiczeniach. Pomiary wykonujcie najlepiej rano zawsze o tym samym czasie i zawsze w ten sam sposób, mierząc obwód w środkowej części mięśnia. Nie naciągajcie centymetra za mocno lub tak aby wisiał luźno. Pomiarów dokonujcie na miarce z dokładnością do 0,5 cm.

Oto miejsca, w których należy robić pomiary:
Obrazek

IDEALNE PROPORCJE POD WZGLĘDEM BUDOWY FIZYCZNEJ

Dwiema nierozłącznymi cechami, decydującymi o osiągnięciu sukcesu w dążeniu do pełnego rozwoju fizycznego są: idealne proporcje budowy fizycznej oraz dobrze zdefiniowane, wyraziste mięśnie.
Wyjściowym obwodem są biodra, których obwód powinien wynosić 0,9 obwodu klatki piersiowej. Obwody karku, ramion, przedramion i talii można określić na odstawie obwodu klatki piersiowej, a obwody ud i łydek na podstawie obwodu bioder. Idealnie proporcjonalny kark powinien mierzyć nieco więcej niż 38% obwodu klatki piersiowej. Obwód przedramienia powinien wynosić 30% obwodu klatki piersiowej. Obwód napiętego, zgiętego ramienia powinien być o 20% większy od obwodu wyprostowanego przedramienia. Obwód w pasie powinien wynosić 75% obwodu klatki piersiowej. Obwód uda – 60% obwodu bioder, a obwód łydki – 40% obwodu bioder lub około 65% obwodu uda albo tyle samo, co obwód napiętego ramienia.

Żródło: Joe Wieder


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 7 cze 2012, 14:05 
Cytuj  
Już się tak nie rozwódźmy nad objętościami bo wszystko wychodzi w praniu.A ty highlander trzymaj mi tego mw3 ,jak sprzedam xboxa to wezme od ciebie go :D


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2012, 14:20 
Cytuj  
Dokladnie, o takich rzeczach mozna pierdolic jak sie serio cos osiagnie ;]

spox, spyke.


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2012, 21:44 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
mrynar napisał(a):
Cypis - ladnie, ale widac ze przykoksiles. Jak znam zycie to jeszcze bedziesz mial pokuse przykoksic dalej. :)

Szkoda by bylo, bo by spierdolil sprawe. Moze widac troche ale nie az tak bardzo, jak przypierdoli wiecej to juz bedzie widac ;p a pozniej bez tego szajsu to juz nie bedzie w ogole rosl.

Nah, nastepne cykle raczej nie maja sensu bo musialbym non stop kluc dupe zeby to utrzymac. Poza tym co za duzo to niezdrowo, jestem zadowolony z tego co wycisnalem teraz.

Od wczoraj sprawdzam diete leangains, ogolna zasada polega na 8 godzinach jedzenia, 16 postu. Trening na czczo ( troche bcaa przed), potem 2 duze posilki i przed snem jakies zrodlo bialka. Kumpel baaaaardzo mocno sobie to chwali, bo teoretycznie nie trzeba robic masy/rzezbic i jest to recomp rozlozony na dlugi okres czasu. Po pierwszym dniu chodzilem kurewsko glodny (szczegolnie w ostatnich godzinach), spore spadki sily. Podobno tak ma byc na poczatku, pozniej ogranizm sie przyzwyczaja - bede pisal na biezaco ;]


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2012, 22:12 
Cytuj  
mysle, ze dobrze, ze tak do tego podchodzisz.

hmm... ciekawe, choc treningu na czczo sobie nie wyobrazam, zreszta to nie dla mnie, bo ja sie starac zrec ile wlezie ;d

dlatego tak urosl, na zagranicznych suplach ;d


macie jakies pomysly na polepszenie swoich mozliwosci w podciaganiu na drazku? w sensie, zeby coraz to wiecej sie dalo ich robic? Bo ja robie, ale raczej stoje w miejscu.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 7 cze 2012, 22:47 
Cytuj  
Hmm. Ja jak zaczynałem jakiś miesiąc, no półtora temu, robiłem maks 8 podciągnieć z "podchwytu". Teraz jest to 12, 13.

Śmigam taką serie:
10 (minuta przerwy lub więcej), 8 (minuta przerwy lub więcej) i 6. W między czasie piję wodę, tak o. A jak mam gorszy dzień, to startuję z pułapu 8 - 6 -4.

Mam zamiar w niedalekiej przyszłości dobić do 20. Czy się uda - zobaczymy. Ważę 80 kg.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2012, 23:08 
Cytuj  
podchwyt to sobie wiesz gdzie wsadz ;p podciagniesz sie wiecej ale bardzo pomaga biceps. nachwyt jest bardziej rozwojowy.

ja sie staram robic 12-10-8 nachwytem nie pomagajac sobie nogami, koncowka jak nie moge to niby na maszynie ale to nie to samo...

chyba, zeby to poprawic musialbym codziennie sie podciagac... a to raczej odpada bo spierdole treningi ;p

edit. http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=1381


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 7 cze 2012, 23:21 
Cytuj  
Dla mnie podciąganie to podstawa. Szeroki nadchwyt ,energicznie sie podciagam ,przytrzymuje 0.5-1 sec i opuszczam chamując.Wielu powtórzeń nie robie ,cisne do oporu 3-4 serie.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2012, 23:33 
Cytuj  
hmm lepiej przytrzymac u gory czy opuszczac sie powoli? ja to drugie robie, ale moze trace na dynamice, jutro zobacze.

http://www.youtube.com/watch?v=Nd-U33fKwh8 ten to jest kozak
http://www.youtube.com/watch?v=6WrPpl7X ... ure=relmfu - dobre tej ;]
http://www.youtube.com/watch?v=J2MWbz4v ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=sKu2uYD9 ... ure=relmfu
http://www.trenerok.pl/


_________________
.

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 01:00 
Cytuj  
Przez brak czasu podciągałem się w domu, poniedziałki środy i w piątki + soboty nadchwytem we wtorki i w czwartki podchwytem + niedziela wolna, dodatkowo jeszcze wieczorem przed spaniem pompki (okolo 100)+ brzuszki ,ale to robie już ładne pare lat codziennie wiec nie licze. W każdym razie z 10-12 podciągnieć nadchwytem, trzepe teraz 20+. Myślę że 30 to jest realna liczba w ciągu parę miesięcy + na macie jak ostatnio byłem to zauważyłem że chwyt jest o wiele bardziej silniejszy, no i ogólnie całe plecy też jakby na sile zyskały. Może jakiś poradnik kupię do ćwiczeń za pomocą swojego ciężaru ciała bo do tej pory to tak trochę z przymrużeniem oka na to patrzyłem, w szczególności że sporo top sportowców mówi że siłownia jednak musi być.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 07:24 
Cytuj  
Poczytajcie sobie o Denisie Mininie. Na wschodzie zapoczatkowal duzy ruch spoleczny. Moj kumpel cwiczy wg. jego zalecen i mowi ze sa zajebiste efekty:

http://www.klikplej.pl/film/5132-denis- ... ila-miesni

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 08:09 
Cytuj  
Ja ogolnie sile i wytrzymalosc chce nadrobic jak nabiore troche ciala, bo jakbym od razu zaczal cwiczyc jak ten kolo to pewnie za dobrze bym nie wygladal ;)


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2623 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ... 132  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.