mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 7 cze 2012, 19:06 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
Cytuj:
Poznan>wawa


W chuj znajomych poszło na studia do Poznania i wszyscy chcą spierdolić po 3 latach do innego miasta.
Nic tam nie ma z tego co słysze.


Niestety taka jest prawda. Sam spierdalam teraz do Wrocławia. Przez 3 lata mieszkam w samym centrum Poznania, w klubach nie jest najgorzej, choć często gęsto jest samo bydło. Poznań jako miasto jest naprawdę świetny, ale ludzie... sprzedaliby własna kurwa matkę za worek kartofli. Jeszcze jedyną rzeczą do, której nie mogę się doczepić w Poznaniu to... Kobiety, kurwa laski mają naprawdę klasę, i gust ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2012, 19:39 
Cytuj  
Poznan>wawa wpisalem typowo flamowo. Uwazam, e jest tak sobie .Wroc sie wydaje spoko. Wiekszosc rodowitcyh poznaniakow bardzo centusi emi sie wydaja. Sam jestem "przyjezdny"

Uogolniajac, to ponoc Krakusy by sprzedali wlasna matke i dorzucili brata gratis. ;d

Zadne polskie miasto nie wydaje mi sie zajebiscie atrakcyjne. Niby ktore przewyzsza poznan jakos super? I tez nie wiem w czym poznan mialby byc znacznie lepszy.


_________________
.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2012, 19:48 
Cytuj  
Warszawa ma jeden atut -eventy. Masa sensownych na poziomie teatrów, koncertów itp. Pod tym względem żadne inne miasto nie dorasta im do pięt.

Tylko, żeby móc z tego korzystać trzeba mieć też jakąś sensowną kasę.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 7 cze 2012, 19:53 
Cytuj  
Też wawie trzeba przyznać,że tam wszystkie "nowości światowe" się zaczynają w naszym ELO kraju.
Tak czy siak Polskie miasta jakoś mnie nie jarają, najchętniej to bym do stanów (NYC) sobie poleciał na jakies stypendium <3

*

Posty: 186
Dołączył(a): 12.12.2006
Offline
PostNapisane: 7 cze 2012, 20:09 
Cytuj  
Ja cale zycie mieszkam na Grochowie (czesc Pragi Pld) i nie ma tragedii, nocny z centrum wraca gora 10 min i jest spokojnie zazwyczaj, czasem cos sie zdarzy.
Kluby nie sa zamykane o 2 (wtf?), masz kluby studenckie ala remont, hybrydy, medyk itd gdzie da sie posiedziec i nie wydac kupy forsy. Masz tez troche lepszych klubow w okolicach krakowskiego, kredytowej.
Tera furore robia takie knajpy ala zakaski wczesniej wymienione. Znam 2 takie na nowym swiecie (shot 3-4 zl), na miodowej tez jest lokal w takim stylu z 0,5 za 50 zl. Do tego masz tez pawilony przy nowym swiecie, w chuj fajnych pubow ze spoko cenami itd. Zalezy jaka zabawe lubisz, jak chcesz potanczyc to idziesz do takich zakasek na starter, walisz pare luf po 4 zeta i lecisz do klubu.
Z tego co widze po znajomych na studiach ktorzy tu przyjechali najwiecej ludzi mieszka na Woli ze wzgledu na spoko ceny wynajmu i ogolnie dojazdy (chociaz teraz troche rozjebali przez budowe metra) a tak to najlepiej w okolicach linii metra bo zawsze do centrum szybki dojazd.
I tak, w chuj ludzi przyjezdnych. U siebie pod blokiem mam mase fur z L na poczatku, najwiecej z lubelskiego sie zjechalo


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 7 cze 2012, 20:16 
Cytuj  
Cytuj:
Przekąski Zakąski otwarte są 24h na dobę i możesz wbić na wódeczkę po 4 zł, posłuchać opowieści pana Romana :F

To ten co troskliwie obserwuje czy staranne przeżuwasz?

****

Posty: 1527
Dołączył(a): 27.10.2006
Offline
PostNapisane: 7 cze 2012, 20:35 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Cytuj:
Przekąski Zakąski otwarte są 24h na dobę i możesz wbić na wódeczkę po 4 zł, posłuchać opowieści pana Romana :F

To ten co troskliwie obserwuje czy staranne przeżuwasz?


Taa to ten sam: http://youtu.be/qw41sVl4Itc :wink:

Przez parę lat mieszkałem na Kabatach. Bardzo miło wspominam tą dzielnicę. Blisko do metra, lasku, są fajne bazarki. Jest spokojnie. Jedyny minus jest taki, że jest tam w chuj drogo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2012, 21:44 
Cytuj  
Trójmiasto > Toruń > Kraków > Warszawa/Poznań.
Życie jest tutaj 24/7, za to zarobki lepsze niż w Krakowie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 09:56 
Cytuj  
w Wawie masz komfort ktorego nie masz na "prowincji" czyli jak ci sie nie podoba robota to rzucasz ja w pizdu i za 2 tyg masz nowa :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 11:12 
Cytuj  
W Trójmieście masz tak samo.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 11:41 
Cytuj  
A macie tam jakies fajne kino?


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 13:17 
Cytuj  
W trójmieście pełno, w Tczewie to nie wiem ;)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 14:50 
Cytuj  
a ja od 6 lat siedze sobie we Wro i jest milo i przyjemnie. Nie zamienilbym tego miasta, na zadne inne (polskie).
Zdazylem pobyc troche dluzej w Krk i w Wawie .. no i nie wiem. Ten zjebany wszechobecny alternatywny krakowski lans mnie meczyl. Wawa znowuz jakas taka nieprzyjemna.

Nie mam porownania jedynie z Poznaniem ;)

no i jeden klub = spokoj ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 8 cze 2012, 23:33 
Cytuj  
Białystok > Wawa.

Warszawa śmierdzi miasto facetów w szalikach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 08:34 
Cytuj  
Trojmiasto = Tczew, Nowy Staw, Malbork.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 11:22 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
W trójmieście pełno, w Tczewie to nie wiem ;)

zjebales, chcialem si edowiedziec, gdzie tczewiak chodzi na pvp ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2012, 18:38 
Cytuj  
http://forsal.pl/artykuly/623954,wynagr ... szawa.html

wroclaw wins.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2012, 20:46 
Cytuj  
troche pierdolenie odnosnie cen w tej stolicy (spodziewalem sie sporo wyzszych)
teraz szukam w wawie i musze powiedziec ze poza scislym centrum ceny sa takie jak we wroclawiu
niestety jakosc wynajmowanych mieszkan rowniez - chujnia panie, chujnia


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 cze 2012, 02:04 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
http://forsal.pl/artykuly/623954,wynagrodzenia_menedzerow_wroclaw_przed_warszawa.html

wroclaw wins.


Cytat z tego artykułu:
"Obecnie pensja brutto dla inżyniera menedżera średniego szczebla" :o

Już trochę na tym świecie żyję i nie wiedziałem że coś takiego istnieje ... "inżynier-menedżer", lol


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2012, 02:42 
Cytuj  
no prawdopodobnie chodzi o team-lidera , starszego inzyniera etc jak zwal tak zwal

pozatym to raczej normalna droga rozwoju ze zaczyna sie jako inz a konczy jako menedzer, kierownik dzialu

ale nie wyobrazam sobie co moglo by przyciagnac ludzi do wroclawia z takich miast jak krakow czy warszawa


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.