mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 5 lip 2012, 16:46 
Cytuj  
o właśnie, z tym filmem mi się to kojarzyło :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2012, 09:30 
Cytuj  
Jak ktoś chcę jakąś głupią komedię, a jeszcze nie widział, to polecam Hot Rod.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 6 lip 2012, 13:27 
Cytuj  
Project X- impreza gruba ale reszta filmu z dupy , mogli by z tego wyciąć jakieś 10 min i reszte wyjebać.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 lip 2012, 13:30 
Cytuj  
ano, choć na teenage boobs fajnie spojrzeć a ze 2-3 kawałki lecące nawet dają radę.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2012, 13:36 
Cytuj  
peferct host - nawet milo sie ogladalo. taka czarna komedia w sam raz na 2 godziny relaksu 7/10
god bless america - nie przekonal mnie ten film. pomysl dobry ale wykonanie, gra aktorow i ta koncowka... 5/10
project x - wlacze mtv i mam to samo. jeden wielki teledysk 3/10

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2012, 13:59 
Cytuj  
In Bruges - dramat, czarna komedia, 9/10
Pierwsze pol godziny moze sie wydac niektorym nudne, ale to tylko ustawianie sceny pod reszte filmu. Miodzio. Polecam recyma i nogyma i glowo tez.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2012, 14:00 
Cytuj  
Dopiero teraz na niego trafiles? Byl pewnie pare razy polecany.
Co nie zmienia faktu, ze tym samy warto polecić go wszystkim jeszcze raz.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lip 2012, 19:14 
Cytuj  
Nowy plakacik:

Obrazek

So bjutiful. Jestem ciekaw jak to bedzie wygladac w tych 48fps :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 lip 2012, 11:35 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=9UuUxqfA ... _embedded#!

13 minutowy featurette o nowym dark knight.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2012, 11:50 
Cytuj  
Failowo się ten film zapowiada imho, tbh ciężko mi dostrzec jakiś ciekawy feature.

Anorektyk Bane jako main villain? - Meh... Serio Bane? Boring as fuck.

Kreacja Catwoman - jeszcze większy meh. Obok Riddlera, Jokera i Mr Freeze to moja ulubiona postać z Batmana. To co wykreował Nolan zapowiada się po prostu na laskę w obcisłych ciuszkach (nawet kostium Catwoman zjebali) a nie pełnoprawną kreację z charakterem, ale to wyjdzie w praniu na filmie. Jak będę miał rację, to się rozpiszę na temat, dlaczego ta postać nie ma prawa bytu u Nolana, bo już mam swoją teorię, ale to trzeba jeszcze poczekać... ;)

Batman - no nie potrafię tej postaci brać na poważnie przez ten "raspy voice" którego używa, no co to ma być kurwa? Jakiś żart? Oprócz tego Bale najzwyczajniej w świecie słabo się do tej roli nadaje imo.

W poprzedniej części show trzymał Joker, tutaj nie za bardzo widzę kto mógłby. Dla mnie jako fana filmów animowanych z Batmanem i "Arkhamów" ta część zapowiada się bardzo średnio. Zobaczymy, jak wyjdzie w praniu.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 lip 2012, 12:05 
Cytuj  
Wszystko to o czym piszesz imo idealnie pasuje do Gotham City ktore stworzyl Nolan. Bylem fanem poprzednich Batmanow za ich specyficzna konwencje, ale Batmany Nolana sa jeszcze lepsze.

Tom Hardy idealnie pasuje do roli Bane! Po Incepcji bardzo polubilem tego aktora.

Dla mnie to bedzie prawdopodobnie film roku.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 9 lip 2012, 12:15 
Cytuj  
Ja ogólnie nie rozumiem zachwytów nad nawet tym poprzednim Dark Knight-em z Jokerem.

Jasne był on dużo lepszy od mdłych normalnych super-hero filmów jak The Green Lantern, X-man czy Thor, ale też nie fundamentalnie inny.

Po prostu trochę bardziej bezpośrednia i mniej 'ugłaskana' brutalność, "ciemniejszy" klimat i hmm tyle.

Sama fabuła, sceny, dialogi dalej dość trywialne.

Zwykłe super-hero filmy tylko z nieco lepszą grą aktorską i popruszone sadzą. No facepalmów prawie nie ma, tak jak w niektórych innych super-hero filmach.
Fajny do obejrzenia i zapomnienia zaraz po.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2012, 12:22 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Wszystko to o czym piszesz imo idealnie pasuje do Gotham City ktore stworzyl Nolan.


Ale co dokładnie? Bane, jako imo jeden z nudniejszych villains w Batmanie? Catwoman, która jest Catwoman tylko z nazwy? Absurdalnie komiczny głos Batmana który rozpierdala dla mnie prawie każdą scenę z jego udziałem?

Jako film sam w sobie może być nieźle, nie przeczę. Ale jako film o Batmanie? Zapowiada się niepokojąco. Bardzo niepokojąco.


sula napisał(a):
Ja ogólnie nie rozumiem zachwytów nad nawet tym poprzednim Dark Knight-em z Jokerem.

Jasne był on dużo lepszy od mdłych normalnych super-hero filmów jak The Green Lantern czy Thor, ale też nie fundamentalnie inny.



Bo kreacja Jokera była zajebista, chociaż tą postać akurat nietrudno dopasować do Nolanowych realiów (serio, nie trudno) bo Joker to po prostu umalowany na klowna psychol-żartowniś. Nie ma żadnych supermocy, jedynie pomysłowość i szczęście. Natomiast należą się brawa dla Heath Ledgera za to jak zagrał, dał radę bardzo mocno i stworzył bardzo charakterystyczną rolę.

Bane z kolei to ma być napakowany "magicznymi sterydami" mutant, dwa/trzy razy bardziej masywny od normalnego człowieka. Kompletnie niepasujący do Nolan City. Więc co zrobiono? Dano zwykłego terrorystę z dziwnym chujostwem na twarzy, oh wow.

Zaznaczam od razu, że mówię o swoich wrażeniach z dostępnych materiałów o filmie. Po obejrzeniu filmu mogą się zmienić mniej lub bardziej (choć nie sądzę).


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2012, 12:55 
Cytuj  
No sadzac po materialach promocyjnych Bane to pizda totalna. Komiksowa wersja>wersja filmowa. Dwayne Johnson bylby dobry do tej roli + troche CGI i bylby Bane jak prawdziwy Bane, napompowany Venomem swiniak o nadludzkiej wrecz sile. No a tak to mamy to co mamy, kolesia w jakies kurwa zalosnej masce i ubranku khaki. Zenada.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 lip 2012, 13:04 
Cytuj  
MI sie modulowany glos Batmana bardzo podoba, moze brakuje jedynie slowka wytlumaczenia czemu taki jest.

Bane - mutant totalnie by nie pasowal do wizji Nolana. Moim zdaniem trylogia jest mega spojna i nie ma jej co porownywac z wersja komiksowa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2012, 13:10 
Cytuj  
Tak, mutant by nie pasował ale growlujący głos + ten pan

Obrazek

pasują.

Makes perfect sense.

Rozumiem wizję Nolana, ale popełnia niewytłumaczalne błędy niestety.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 lip 2012, 13:12 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
MI sie modulowany glos Batmana bardzo podoba, moze brakuje jedynie slowka wytlumaczenia czemu taki jest.

Pewnie dlatego, żeby ukryć tożsamość.
A Bane to nie tylko mięśnie, i tak jak Mrynar napisał, świetnie się wpisuje w wizję Nolana.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2012, 13:14 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
MI sie modulowany glos Batmana bardzo podoba, moze brakuje jedynie slowka wytlumaczenia czemu taki jest.

Bane - mutant totalnie by nie pasowal do wizji Nolana. Moim zdaniem trylogia jest mega spojna i nie ma jej co porownywac z wersja komiksowa.


Nie musi byc mutant, tylko fajnie zrobiony jakis kulturysta, mowie Johnson by tu idealnie pasowal. Koles jest dobrym aktorem akcji, ma kurwa rzezbe masakryczna, idealny aktor na Bane'a. A ten Bane to co to jest kurwa, zwykly szaraczek z ulicy z maska na gebie. Szkoda gadac...

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 lip 2012, 13:24 
Cytuj  
Tom Hardy w warriorze dawal rade:

Obrazek

i jako Bronson:

Obrazek

W Batmanie tez da rade, szczegolnie ze nie musi wystepowac bez koszulki i zawsze mozna go troche sztucznie podpakowac kostiumem.

Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 lip 2012, 13:42 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Nie musi byc mutant, tylko fajnie zrobiony jakis kulturysta, mowie Johnson by tu idealnie pasowal. Koles jest dobrym aktorem akcji, ma kurwa rzezbe masakryczna, idealny aktor na Bane'a. A ten Bane to co to jest kurwa, zwykly szaraczek z ulicy z maska na gebie. Szkoda gadac...


Widać jak znikome pojęcie masz o Hardy'm.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 453, 454, 455, 456, 457, 458, 459 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.