mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2012, 14:38 
Cytuj  
To tak. Wiele osób nie wie, że Bane jest wyjątkowo inteligentny i prawdopodobnie lepiej wytrenowany od Batmana (To IMO, można się kłócić) Jeszcze zanim zaczął brać Venom. Dlatego był takim dobrym przeciwnikiem, i w kultowej już scenie złamał Batmanowi kręgosłup.

Catwoman, i moją reakcje opisał idealnie Kevin Smith tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=bCkI01_Kvf4#t=03m58s (swoją drogą polecam obejrzeć cały Q&A a potem poszukać innych. Facet to geniusz) W skrócie - Podoba mi się, ale na początku byłem sceptyczny.

Co do głosu - albo się go lubi albo nienawidzi. Kwestia gustu.

Ja tam się hypeuje, ale zdaję sobie sprawę że nie będzie takiego aktora jak Heath, który zrobi z filmu na 8/10, film 9/10.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2012, 15:53 
Cytuj  
Moja siostra o batmanach Nolana mówi krótko," to nie jest batman to film sensacyjny z kolesiem w masce".
Bane bez venom? To jakiś żart? To jak batman bez stroju nietoperza.

Ps. Głos i maska batmana ssą na maxa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2012, 16:02 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
Moja siostra o batmanach Nolana mówi krótko," to nie jest batman to film sensacyjny z kolesiem w masce".


Ciężko się nie zgodzić tbh.

Jako filmy sensacyjne - dwójka była świetna, głównie za sprawą Jokera but still.

Jako adaptacje Batmana - średnio, bardzo średnio.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2012, 17:13 
Cytuj  
Kwestia gustu, ja wole wersje Nolana niz np. odrealnione wersje Burtona


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lip 2012, 17:37 
Cytuj  
Ale to powinno byc odrealnione. Do cholery, to jest komiks!

X.

PS. Ciekawe jakby Nolan zrobil Supermana. Z silnikiem odrzutowym na plecach i spawarką laserową na czole?


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 lip 2012, 18:46 
Cytuj  
Zawsze możecie wrócić do wersji Schumachera. Malkontenci.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2012, 18:57 
Cytuj  
Nie wyobrażam sobie jako Bane'a Dwayne Johnsona. Bane ma być inteligentny, a nie czarny.

I specjalnie dla Razotha:
Obrazek

;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2012, 19:51 
Cytuj  
Cytuj:
Wybrane opinie na temat nowego Batmana:

@TomMcAuliffe: 9 na 10 ode mnie. "Niesamowitego Spider-Mana" oceniłbym na 7,5, a "Avengersów" na 8,5.

@aceshowbiz: Owacja na stojąco dla "Mroczny Rycerz powstaje" podczas pokazu prasowego.

@ZachPincus: To nie tylko najlepszy film o Batmanie, ale jeden z najlepszych jakie kiedykolwiek widziałem. To było nieprawdopodobne!

@ocram: Płakałem dwa razy... Raz ze smutku, a raz z czystej fanowskiej niekontrolowanej radości.

@marcogennuso: Doniesienia z pokazu prasowego "Mroczny Rycerz powstaje": "Chris Nolan przeszedł samego siebie i stworzył arcydzieło".

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2012, 19:55 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Nie wyobrażam sobie jako Bane'a Dwayne Johnsona. Bane ma być inteligentny, a nie czarny.



Nie przesadzajmy. Inteligentny to ma być Riddler, Hatter czy Freeze.

Bane owszem, głupi nie jest ale powinien raczej być ogarnięty obsesją, posiadać dużą wiedzę o Batmanie i mieć mięśnie jak mutant. Czyli być nudny w chuj i nie pojawić się w tym filmie.

/rant mode off


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lip 2012, 20:29 
Cytuj  
w kinie czuje, ze bedzie sie zajebiscie ogladalo.
a jak ktos ma ochote rozkladac i porownywac do komiksu - jego problem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2012, 22:54 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Nie przesadzajmy. Inteligentny to ma być Riddler, Hatter czy Freeze.


Cytuj:
Bane is highly intelligent; in Bane of the Demon, Ra's al Ghul says that Bane "has a mind equal to the greatest he has known." In prison, he taught himself various scientific disciplines equal to the level of understanding of leading experts in those fields.[4] He knows six active languages and at least two additional arcane and dead ones. Among these are Spanish, English, Urdu, Persian, and Latin. The Bane of the Demon storyline reveals that he has a photographic memory. Within one year, he is able to deduce Batman's secret identity.

OjtamOjtam


Co do ekranizacji, to jestem fanem przeróbek znanych postaci czy historii (takze komiksowych) na modłe autora. Jezeli jest to wizja spojna, niekoniecznie zgodna z oryginalem to dla mnie super.

Dlatgo artysci komiksowi biora sie za utarte postacie z klasyki komiksu, potrafiac jednoczesnie za kazdym razem dac cos od siebie (ofc nie chodzi o oficjalne wydania tylko "fanarty" czy interpretacje)


Wreszcie zapowiada sie kinowy miesiac, 20go premiera batmana, tydzien pozniej prometheus.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2012, 23:04 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
OjtamOjtam


Tego akurat nie wiedziałem, nie pamiętam czegoś takiego z Batman TAS. Komiksów nie czytałem.

tomugeen napisał(a):
Co do ekranizacji, to jestem fanem przeróbek znanych postaci czy historii (takze komiksowych) na modłe autora. Jezeli jest to wizja spojna, niekoniecznie zgodna z oryginalem to dla mnie super.


Two-face w drugiej części pokazuje, że ta wizja potrafi siąść i to mocno. Albo głos Batmana.

Już w serialu animowanym wyglądało to bardziej realistycznie tbh. :)


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 10 lip 2012, 06:39 
Cytuj  
lol, glos Batmana... ja zwrocilem na to uwage dopiero, jak przeczytalem w jakiejs recenzji, ze batman "jedzie chrypa". Ogolnie zero problemu z tym, a wrecz do niektorych scen zajebiscie pasuje.
Ogolnie narzekania na nowego batmana, sa takie same jak na nowego Bonda - ze jako film sensacyjny ok. Ale ze to juz nie jest Bond. A co niby? Czerwony kapturek?


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2012, 07:38 
Cytuj  
Ja nie czytałem żadnych batmanów czy innych supermanów, ale niedawno obejrzałem obydwa Batmany Nolana i naprawdę mi się podobały. Wcześniej nie chciało mi się oglądać, bo właśnie miałem wrażenie, że to jakaś bajka strasznie oderwana od rzeczywistości, bez praw fizyki itp.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 lip 2012, 08:16 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Wreszcie zapowiada sie kinowy miesiac, 20go premiera batmana, tydzien pozniej prometheus.


Odwrotnie ;) ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2012, 08:55 
Cytuj  
Racja, my bad.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 lip 2012, 10:40 
Cytuj  
Jak dla mnie nowy Bond jest 20 razy lepszy od tego z Pearsem Brosnanem (czy jak to sie pisze) ,pomijając Seana Connerego to z kolejną serią (czyt nowy aktor) bond robił się coraz bardziej si-fi ,jak jeszcze Roger Moore cos tam dawał rade ,to Brosnan zjebał dla mnie totalnie klimat ,straszna pizda z niego jest.To samo z batmanem ,lubiłem strasznie 2 pierwsze częsci z Keatonem ,to potem Val Kilmer zagrał średniawo(Dobry okres miał ,święty to jeden z jego lepszych filmów) a Clooney się wysrał z ta rolą i dodanie Robina (Kurwa jak ja nienawidze tej pizdowatej postaci ) totalnie zburaczył film,mimo że arnold zagrał dla mnie freeza na kozaku.Ogólnie rzecz biorąc jestem lekkim fanboyem batmana ,dla mnie to najlepszy superbohater ever ,drugi jest ironman (jeśli chodzi o ekranizacje) .


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 lip 2012, 10:51 
Cytuj  
Spyke napisał(a):
jestem lekkim fanboyem batmana ,dla mnie to najlepszy superbohater ever


lol

joker, luthor, punisher, a nie jakiś batmanek


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2012, 10:55 
Cytuj  
Żaden z tych co wymieniłeś, nie jest "superbohaterem" ;)


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 lip 2012, 11:09 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
Żaden z tych co wymieniłeś, nie jest "superbohaterem" ;)


to się nazywa bonusik ;]


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 454, 455, 456, 457, 458, 459, 460 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.