mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 6 paź 2003, 20:25 
Cytuj  
Byl dzis u nas w mieszkaniu gosciu. Uwarza siebie za "bioenergopelte".
Wczoraj rodzice po kosciele poszli na jego seminarium no i zarzyczyli sobie wizyte domowa. Przyjechal dzis o 12:30 w poludnie i zaczol badac gdzie sie znajduja pola magnetyczne. Po tym zbadaniu i przestawieniu lurzek ( komputer tez mam przestawic jeszcze ale to puzniej) zaczol nastawaic kregoslupy calej rodzince :smile: Bolalo jak cholera no ale albo to jeszcze sila sugestii dziala albo cus bo troche jakby "pomoglo". Ja dostalem wielce tylko zalecenie by nie pic zimnego i gazowanego ale rodzinka (matka,ojciec i babcia) dostali liste ziol i innych rzeczy ktore maja sporzywac itd. Byl u nas do 15 po 3 pm (15:00) po czym pojechal polecony przez matke do kolezanki. Zkasowal za wizyte po 50 od nas i 50 od babci za "leczenie" + 100 za wykrycie i przestawienie* lurzek. Razem 200$ za 2.5godz. "roboty".

Gosciu ma pokanczone jakies tam uniwersytety medyczne w polsce. Mieszka na stalo od 30 lat w kanadzie i jezdzi i "ulecza" gdzie kolwiek :smile: ( za tydzien wyjezdza do monahium na jakies seminarium/zebranie).

Podsumowujac, nie wiem czy gosciu jest kretacz czy nie ( okarze sie po przespaniu na nowym miejscu ) :smile:

Ot.. taka to chistoryjka a wlasciwie to raczej sprawozdanie z mojego dzisiejszego dnia :smile:


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 paź 2003, 20:52 
Cytuj  
Hehhe to ja sie pochwale dyplomem ktory zem zdal egzaminy w piatek :grin:

Obrazek

eny kUeszczynz? :grin:


_________________
Obrazek

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 paź 2003, 08:46 
Cytuj  
Buhahaha... od teraz teraz jesteś dla mnie nie Souless, tylko Andrzej "Ręce, które leczą" Kozakowski :wink:

A tak w ogóle na czym polega to reiki?

***

Posty: 508
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2003, 10:09 
Cytuj  
gratsy :smile:

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 7 paź 2003, 12:45 
Cytuj  
No ladnie :smile:
Przez telewizor juz was nauczyli leczyc czy musisz jeszcze indywidualnie do ludzi jezdzic ? :smile:


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2003, 13:24 
Cytuj  
Reiki to raczej wiedza, niz metoda leczenia. Wiedza o przeplywie sil zyciowych, o czakramach, o aurze.
Rei Ki oznacza siła życia.
Leczenie za pomoca Reiki polega na udraznianiu czakr czlowieka i otwieraniu ich oraz regulowaniu przeplywu energii, takze reikowiec nie jest uzdrowicielem, nie przekazuje jakiejs tajemniczej energii, a po prostu jako czlowiek swiadomy ustawia odpowiednio przeplyw energii u innego czlowieka. Reiki to raczej regulacja i przetkanie naturalnych kanalow energetycznych kazdego czlowieka.
Poszedlem na kurs jako calkowity sceptyk :grin: raczej z ciekawosci niz jakiegos wewnetrznego przymusu :grin: Jednak teraz wiem nieco wiecej, a jak na razie moim sukcesem bylo pozbycie sie bolu glowy za pomoca Reiki wlasnie. Ot jedna tabletka mniej :grin:
Leczyc nie zamierzam, lazic po domach rowniez, jesli juz to raczej doraznie, w potrzebie siebie i najblizszych znajomych jesli wyraza chec dowiedzenia sie czegos wiecej i sprobowania :grin:


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 7 paź 2003, 13:47 
Cytuj  
coś w tym lekko shitnym towarze jest . tzn. chodzi mi o te znachorskie klimaty , heh . znam jedna koleżanke co ma jakieś bioprądy [ nie wiem czy to ta sama działka co wasza ] w rękach i potrafi z nich zrobić użytek . pamietam mialem z 10 lat to sie jej wypytywalm czy ona jest z x-men :smile:

także to nie jest taki bs na jaki wyglada , yo :grin:

_________________
don't hate the player , hate the game



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: RedruM dnia 2003-10-07 14:54 ]</font>

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 paź 2003, 13:54 
Cytuj  
chakry roxorz jak jestes w dobry w kontrolowaniu ich mozesz latac ;]]]

btw ile dales za ten kurs ?

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 7 paź 2003, 16:16 
Cytuj  
Ano wcale nie mowie ze to kompletne bzdury bo przeciez powietrza tez nie widzimy a wiemy ze ono tam jest. Tak samo jest z tymi polami magnetycznymi.
Nie wierze jednak w tych gosci ( w polsce tego nie ma bo jest jeden kosciol ) co natychmiastowo uleczaja poprzez dotyk na wielkich zebraniach Chrzescijanskich czy cus (przewaznie to sie odbywa na poludniu Ameryki).
To jednak ze zyly wodne czy tez zaklucone pola wokul ludzi sa powodem niektorych dolegliwosci sie zgodze.

*Oczekuje a flama* :smile:


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2003, 16:28 
Cytuj  
w polsce tego nie ma bo jest jeden kosciol

Jest wiecej...

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 7 paź 2003, 19:25 
Cytuj  
Toc wiem ze jest wiecej ale 98% kraju to katolicy. Pojedziesz do krakowa czy gdanska i tak samo sie msza odprawia. Tu czarni maja inaczej, poludniowcy maja inaczej itd :smile:


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2003, 20:25 
Cytuj  
Cytuj:
btw ile dales za ten kurs ?


350 zl

A to kurs u great mastera, czyli nie tam pierwszego lepszego z uprawnieniami :grin:
W usa podobny kurs kosztuje cos kolo 500-700$


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2003, 20:39 
Cytuj  
A czym te kanaly przepychasz? Macie jakies urzadzenie specjalistyczne w stylu specjalnej sprezyny do udrozniania rur odprowadzajacych scieki itp.? :E

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2003, 20:56 
Cytuj  
Souless to teraz taki duchowy hydraulik ;] przetyka rury energetyczne. No wlasnie czym ty je przetykasz? Jakies urzadzonka czy machanie rekoma i in vas mani?

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2003, 21:17 
Cytuj  
Moze sprobujmy znalezc jakies inne okreslenie, tego co Soulless robi ze swoimi pacjentami. Przepychanie i przetykanie jakos zle mi sie kojarzy :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2003, 22:16 
Cytuj  
Hehh nie bawi mnie nasmiewanie sie z tego :grin:
A w co tam kazdy wierzy to jego sprawa, ja tam agitacji prowadzic nie zamierzam, a skoro jest sposob na poprawienie sobie zycia w jakis sposob to go wykorzystuje i tyle :grin:


_________________
Obrazek

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 7 paź 2003, 22:25 
Cytuj  
Wy pewno nie wiedzieliscie ale ten certyfikat Soulessa dodaje mu do +Heal i Magic resists w SB :smile:


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2003, 22:34 
Cytuj  
No nie wiedzielismy... Ja za to widze i wiedzialem, ze Kinga Roberts podpisuje sie jako J. (Jadwiga?) Roberts. wtf?

***

Posty: 716
Dołączył(a): 28.08.2002
Offline
PostNapisane: 7 paź 2003, 22:41 
Cytuj  
Who is Kinga? :smile:


_________________
Give a man a fish and you will feed him for a day,
Teach a man to fish and you will feed him for a lifetime.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 paź 2003, 23:19 
Cytuj  
Reiki GM...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.