mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 21 lip 2012, 03:29 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
http://www.minimalistshoes.org

Strona która pokazuje jak wyglądają minimalistic shoes :< bo widzę że się trampki zaczęły pojawiać :) jak potrzebować będę na WF to sobie kupię ;P



Obrazek
:lol:
:o

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2012, 06:34 
Cytuj  
Bieganie jest dla starych i niedoleznych ludzi.... bleeee

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2012, 09:52 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
vansy to nie trampki, to styl zycia. Choc nie są az tak duzego fejmu jak kuboty.

ale w vansach nie chodzą buddyści tylko świadkowie jehowy :)
a tak serio sobtainer te z pierwszego posta są śmieszne, rozumie że wszystko z czasem staje się normą, pare lat temu śmiesznością było chodzenie z kijkami w lecie, więc i takie klauniaste butki przejdą :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 21 lip 2012, 10:31 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Ale ja nie chce w nich biegać (pewno i tak się skuszę parę razy), nie będę ukrywał ale te buty mają być oryginalne, wygodne i mega lansiarskie. Tyle.

wtf. jeszcze do biegania wieczorami, zeby nikt ciebie nie widzial, moglbym to jakos zrozumiec. ale jak ty chcesz w tym na codzien wychodzic to nie mam pytan :d


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2012, 10:32 
Cytuj  
vansy to byly w "modzie" z 10-15 lat temu ;d


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2012, 10:45 
Cytuj  
gufnowapnjasz napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
Ale ja nie chce w nich biegać (pewno i tak się skuszę parę razy), nie będę ukrywał ale te buty mają być oryginalne, wygodne i mega lansiarskie. Tyle.

wtf. jeszcze do biegania wieczorami, zeby nikt ciebie nie widzial, moglbym to jakos zrozumiec. ale jak ty chcesz w tym na codzien wychodzic to nie mam pytan :d


W tym ludzie normalnie chodzą, nawet dzieci, nie rozumiem dlaczego miałbym w tym nie chodzić. Równie dobrze mogę się Ciebie zapytać dlaczego chodzisz z tatuażem na łydkach :)

P.S
Wcześniej chodziłem w tych 2 sezony:

Obrazek

Były równie wyjebane co te VFF z tym że typowo do chodzenia, nie do biegania. I wiara mnie wytykała palcami nie z uśmiechem na twarzy, tylko z zapytaniem gdzie je kupiłem. Ludzie po prostu mają albo zepsute gusta, albo nie interesuje ich co noszą na stopach.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2012, 11:04 
Cytuj  
a tam kupuj chłopie.

po co w sumie jest ten topic? chciałeś się upewnić, że będziesz attention whore na dzielni? Będziesz 8)

te sandałki wyżej nijak się mają do wielkich stóp - but jak buty, nie wiem o co kaman, sporo firm takie produkuje.

Mnie tam ciekawi jak to będzie z komfortem psychicznym w chodzeniu, w takich butach pomijając wygląd- gdyż czuje się podłoże i każdą zmianę. Więc czy człowiek nie będzie cały czas spięty jak struna i spoglądał pod nogi, żeby nie nadepnąć na szkło, nierówności itp.

W sumie w dzisiejszych czasach gdy każda suka po ekonomiku w hr pierdoli na rozmowie, że szukają ludzi innowacyjnych, oryginalnych to takie butki mogą zrobić dobre pierwsze wrażenie. Chociaż kto wie. Dresy pewnie powiedzą bij pedała. No jak cię widzą tak cie piszą.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2012, 11:20 
Cytuj  
sob ma wiecej butow niz laski, tyle, ze brzydkie buty ;d

Obrazek

bij pedała ;d


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2012, 11:23 
Cytuj  
Akurat dresami to wiesz jak ja się przejmuje? :) bardziej mi chodzi o tą 1-szą reakcję podczas stawiania kroków, najbliższy sklep jest ode mnie 500km, więc odpada przymiarka, a szkoda bo bym prawdopodobnie tego tematu w ogóle nie założył tylko tam pojechał. Nie wiem nie wiem, w poniedziałek zadecyduje, skoczę jeszcze do Brooksa w poniedziałek w moim mieście, fajny gość tam sprzedaje z mega wiedzą na temat butów (fajny w sensie że doświadczony w bieganiu, uprzedzam trolli).

No chyba! że ktoś w Dąbrowie Górniczej mieszka :D i mi zrecenzuje :D łącznie z nagraniem filmiku jak przymierza komodosporty :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2012, 11:52 
Cytuj  
Wracając do Twojego zdjęcia HIGH, to swego czasu myślałem o h by hudson, niestety z Wysp sprowadzane i bałem się że rozmiar będzie zły, bym wtedy 2 miesiące je wymieniał, zwracał itd. a wyglądają tak:

Obrazek

:) i dalej mi się podobają, ja po prostu mam słabość do cienkich podeszw, są mega i tyle i w butach i w sandałach. A te sandały są w 100% skórzane, więc ani brzydkich zapachów nie uświadczysz, no i jak się do stopy dostosują to ich nie będziesz nawet czuć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2012, 11:59 
Cytuj  
:D

te są takie hmm "dziadkowe"


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2012, 12:03 
Cytuj  
Ja pierdolę... Może lepiej kup sobie jaja?
Serio kurwa - jak facet może się przejmować butami. Buty mają być wygodne, a nie do lansu. Idziesz do sklepu, wybierasz czarne bez świecidełek, takie które pasują i są w miarę wygodne.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Ostatnio edytowano 21 lip 2012, 12:07 przez kamilus, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2012, 12:06 
Cytuj  
tczewiak jak zwykle balls of steel.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2012, 12:08 
Cytuj  
No ale ma rację. Sob pisał, że sportwe buty w pracy rozwalił. Pewnie popierdala na co dzień w najkch do biegania, lans.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2012, 12:10 
Cytuj  
Nie, rozwaliłem sandały w pracy które wkleiłem wyżej. A tczewiaka nawet nie będę komentował - o gustach się nie dyskutuje, dla mnie możesz chodzić w gumofilcach, zresztą po tym jak dostałem w czerep w Tczewie na peronie będąc w mundurze jak jechałem do jednostki wcale bym się nie zdziwił. Nie nie byłem piany, jechałem kulturalnie i stałem na peronie czekając na przesiadkę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2012, 12:12 
Cytuj  
nie powiedzialem, ze nie ma racji.

Do pracy biore czarne skorzane i laze praktycznie wiosna/lato/jesien/zima.

na lato do krotkich spodni malo hipsterskie ani brudasowskie tramposze i gites.

Sobtainer napisał(a):
zresztą po tym jak dostałem w czerep w Tczewie na peronie będąc w mundurze jak jechałem do jednostki wcale bym się nie zdziwił. Nie nie byłem piany, jechałem kulturalnie i stałem na peronie czekając na przesiadkę.

to byl tczewiakman. Nawet mundurowy go nie powstrzyma. :D

Sob, do pracy w sandałach chodzisz?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2012, 12:18 
Cytuj  
Ja w sandałach chodzę od wiosny do jesieni :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2012, 12:20 
Cytuj  
So creep. Pewnie flanela i programista. ;d


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2012, 12:23 
Cytuj  
Aż tak nie :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2012, 12:29 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
So creep. Pewnie flanela i programista. ;d

Masz coś do programistów?
Flaneli nie noszę, ani tym bardziej sandałów :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.