mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2012, 12:30 
Cytuj  
w jakimś filmie ostatnio słyszałem - "życie jest za krótkie by przejmować się zdaniem innych". I słusznie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2012, 12:30 
Cytuj  
No nie, ale to taki stereotyp ;)

Dzieki Mark, oswieciles mnie, zmieniles moje zycie.


_________________
.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2012, 12:52 
Cytuj  
Cytuj:
w jakimś filmie ostatnio słyszałem - "życie jest za krótkie by przejmować się zdaniem innych". I słusznie.

tia jasne, sorry ale życie to nie film.

flanele to noszą informatycy po 50, a tak to metale informatycy noszą czarne t-shirty z jakimiś zespołami metalowymi szatanem i inne chuje muje, inna grupa zakłada tshirty linux i love you i tym podobne (byście się zdziwili ile jest tshirtów z motywem googla czy linuxa), trzecia grupa zakłada normalne ciuchy i jeszcze są tacy co w garniakach łażą. Dress code jest chyba tylko w bankach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2012, 12:57 
Cytuj  
rufen widzial nrda w koszulce "world of tanks" ;]

ja sie woze w klata,plecy, barki ;d grunt to motywacja ;s


_________________
.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2012, 15:13 
Cytuj  
btw sob jak chcesz być pełnym rebelem to sobie kup takie coś :

http://www.youtube.com/watch?v=aVbQkWHN ... _embedded#!

http://www.barfuss-schnitt-schutz.de/

a para skarpet do vibramów ile kosztuje?- tak z ciekawości?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2012, 15:22 
Cytuj  
Od 70-100PLN

http://www.5palcow.pl/8-skarpety-injinji

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2012, 16:35 
Cytuj  
Bylo mi raz dane biegac, ale w Skele-Toes Fila. Swietna sprawa. Calkiem inne wrazenia z biegania. Tylko na takie buty nie powinno sie odrazu przerzucic i odrazu tylko w nich biegac. Jak bede mial kiedys zaduzo kasy to pewnie sobie kupie.


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2012, 20:36 
Cytuj  
Tak te FILA też są niezłe, są jeszcze merrelle z minimalistic, też fajne.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2012, 20:56 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
tia jasne, sorry ale życie to nie film.



no co ty? Wyjedz gdzieś na zachód - szef w klapkach i w rozpiętej koszuli to podstawa. Babka z wygoloną połową głowy to nic dziwnego, facet z włosami ufarbowanymi na różowo - nikt nawet nie zerknie, bo nie ma na co.

W Polsce cały czas napinka, krawat pod szyję, kij w dupie, a nike czy smartphone to już lans...

Więcej kurwa luzu - na początek proponuję wyjąć kije z dup ;) Tak naprawdę nikogo kurwa nie obchodzi czy masz guzik pod szyją zapięty czy rozpięty. I nie sądzę by ktokolwiek dawał za to podwyżki..

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2012, 20:59 
Cytuj  
akurat w polsce zwracaja uwage na bzdury.


_________________
.

**

Posty: 312
Dołączył(a): 4.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2012, 11:04 
Cytuj  
Cytuj:
no co ty? Wyjedz gdzieś na zachód - szef w klapkach i w rozpiętej koszuli to podstawa. Babka z wygoloną połową głowy to nic dziwnego, facet z włosami ufarbowanymi na różowo - nikt nawet nie zerknie, bo nie ma na co.


This (chociaz troche przesadzone). Jebac co mysla inni. Ludzie zawsze bede gadac. Jesli nie szkodzi to innym ludzion, a tobie sprawia szczescie, to rob to. A akurat chodzenie w butach minimalistycznych potrafi byc bardzo fajne.


_________________
"Jeśli już nie masz o czymś pojęcia, to przynajmniej postaraj się o zamieszanie."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2012, 11:27 
Cytuj  
No jutro zamawiam. Chce jeszcze tam zadzwonic czy bedzie mozliwosc wymiany na inny rozmiar jak mi nie spasuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 lip 2012, 17:35 
Cytuj  
OK, zamówione komodostyle yellow :) we środę dam znać co i jak, kupiłem też skarpetki ;< musiałem, bo przecież palcowatych skarpet nie mam, a wydawać znowu kasę na podrabiane chińskie nie wiem czy miałby sens... na szczęście kupiłem tylko jedną parę i sobie zrobiłem fajny prezencik ;P

Oficjalnie sklep 5palcow.pl jest w Polsce dystrybuterem tej marki, rozmawiałem dzisiaj z gościem od nich, miły, kulturalny, dużo mi wytłumaczył w sprawie rozmiaru. Oczywiście wymiana wchodzi w grę w razie jakby coś nie pasowało. O dziwo, wczoraj zaczaiłem że moja lewa stopa jest o 4mm dłuższa od prawej :)

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 23 lip 2012, 18:27 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
O dziwo, wczoraj zaczaiłem że moja lewa stopa jest o 4mm dłuższa od prawej :)

Mutant :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2012, 20:10 
Cytuj  
Ok, buciki są idealnie, kilka słów mogę powiedzieć.

Przebiegłem 6km w nich średnim tempem, po asfalcie 5km a 1km w lesie. Wszystko co jest napisane w necie dotyczące niewygody tych butów w terenie, że czuć kamienie itd. można o kant dupy rozbić. Buty niesamowicie zachowują się na podłożu, rzeczywiście stopa sama amortyzuje wszystko w czasie biegania, palce dotykają jako 1-sze podłoża przez co całe bieganie jest jakby "miękkie".
Wyglądają nieziemsko, są mega wygodne chociaż dużo czasu mi zajęło opracowanie systemu wkładania każdego palca do swojego miejsca :) ale udało się. Są również bardzo lekkie, w ogóle ich nie czuć i każdy ryja wpatruje jak w nich biegałem :). Ich dwie wady to cena ;< boli jak ch&*, a druga wada to brak jakichkolwiek systemów chroniących kostkę i jej skręcenie.

Reasumując, są zajebiste i polecam każdemu amatorowi do chodzenia czy biegania i uważajcie na podróbki, na stronie http://www.vibramfivefingers.it/ mamy zakładkę dystrybutorzy i stamtąd należy je zamawiać, reszta sklepów to bubel i nie należy w ogóle się interesować czymś innym łącznie z Allegro. Większość negatywnych opinii w necie jest właśnie z podróbek.

Na koniec zdjątko malutkie ;-) sorry że w skarpecie, ale przymierzałem ;< generalnie bez skarpety wygląda bardziej rebel ;P

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 07:09 
Cytuj  
https://www.dropbox.com/sh/pcv4pmsb6ll7owi/GdRjXV4T8L

I tyle by było z butów Vibram :o :o :o. Jestem w totalnym szoku, nie mogę dosłownie w to uwierzyć. Buty kupione od oficjalnego dystrybutora są tak spaprane, że po 1 godzinie biegania i 2h chodzenia zrobiło się coś takiego jak na zdjęciach. Paski dosłownie zaczęły odpadać samoczynnie, wystawiając na wierzch biały klej.

Normalnie załamka, formularz reklamacyjny wypisany za zakreśleniem zwrotu pieniędzy. Nie chcę żadnego nowego buta itp. firma mnie ogromnie zawiodła. Dziwne to jest, bo podeszwy robią do najlepszych butów trekingowych i górskich świata i mam dalej wielkie oczy. W instrukcji jest napisane oraz na wewnętrznej części buta, że można go śmiało prać w 30 stopniach w pralce. Teraz sobie tak myślę, że pewno fajnie będą wyglądały po takim praniu...

Normalnie brak słów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 07:23 
Cytuj  
A nie mowilem? ;]]]]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 07:29 
Cytuj  
No ale marka Firmę sobie wyrobiła, tego nie obalisz :) natomiast z tymi butami dali strasznie ciała.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 07:42 
Cytuj  
huehueehueuhehueuheuheuhehuehue

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 07:47 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
huehueehueuhehueuheuheuhehuehue


Sam się z tego śmieje, wiesz mi :)

Później Wam wkleję odpowiedź od nich na te zdjęcia, jestem ciekawy. Mam nadzieje, że mi problemów robić nie będą ze zwrotem kasy, bo się chyba załamię, zwłaszcza że buty totalnie nie był używanego do niczego czego by nie przetrzymały trampki z rynku za 8PLN!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.