mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 22:16 
Cytuj  
Mr.Goomis napisał(a):
moze dla ciebie 5zl to nie jest duzo jak za wszystko placa ci jeszcze rodzice, ale dla mnie zawsze 5zl to jest troche kaski...


Po prostu nie zarabiam 5zl/h. I nie, 5zl to nie jest dla mnie duzo :o
Placisz za WoW? Super, pare postow temu twierdziles, ze nie.
Cytuj:
to mi dawalo nadzieje na własna gre
.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 23:26 
Cytuj  
Hehhe sliczny flamesowy topik :D
Ale ze w swiecie gier mmorpg ludzie moga byc az tak naiwni to nie wiedzialem. W tak zwanej pale mi sie to nie miesci, a juz u Polakow tym bardziej. Banda nagrzanych dziaciakow wzajemnie poklepujacych sie po plecach, ze chca kupic kradziony towar i ze to wszystko jest OK...

Ja rozumiem jak to jest miec te 10 czy 15 lat, bo sam mialem :)
Ale bez gry mozna zyc, tak samo jak bez lansowania sie ze "wszyscy graja to i ja nie moge byc gorsz", bo jak zwykle konczy sie to rownaniem w dol, az do "wszyscy ten klej wachaja to i ja sie sztachne bo nie bede gorszy"...

Osobiscie zycze naiwniakom, zeby ich jak najwiecej sie nabralo na takie bijace po oczach przekrety, poniewaz utrate 60 czy 100 zl mozna dosc szybko przebolec nawet jak dupsko bedzie bolalo pare dni, ale zdobytego doswiadczenia w inny sposob sie nie zdobedzie, bo oczywiscie wszyscy starsi sie nei znaja i nie maja racji :D:D:D. "Jak sie nie wywrocisz, to sie nie nauczysz".


_________________
Obrazek


Posty: 1
Dołączył(a): 16.03.2006
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 04:33 
Cytuj  
Kazda osoba przy zdrowych zmyslach zauwazylaby ze to jest calkowity przekret. Jezeli jest to interes uczciwy to czemu dali cene 50% mniejsza. Nawet dziecko wie ze obnizajac o te 10-20% by mieli juz ogromne grono klijentow, a falszywe dane to juz chyba mowi samo za siebie.

Ciekawe tez jest ze pojawil sie temat, a wraz z nim nowy uzytkownik goomis ktory o dziwo jeszcze do tego zachwala calkowicie ta firme. No przeciez to jest calkowicie "normalne". Mam jescze takie pytanie do Ciebie, jezli te 5 zlotych to duzo to po co grasz w WoWa za ktorego muszisz placi 60 (ponoc 30) zl miesciecznie jezeli jest przeciez wiele innych gier jak np. GuldWars ktore nie sa o wiele gorsze oraz sa calkowicie za darmo.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 09:43 
Cytuj  
Rave napisał(a):
Ciekawe tez jest ze pojawil sie temat, a wraz z nim nowy uzytkownik goomis

No to żeś mu dogadał ;) Popatrz ile ty masz postów. Nie, no po prostu takiego merytorycznego flame'a to nie widziałem od... hmm, 4 lat ? Aż miło się to czyta, tyle, że dział nie ten ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 11:42 
Cytuj  
tak chcialem tylko napisac ze zamiast flamowac topic wystarczylo zadzwonic na informacje 118 -913
i zapytac o ta firme-tych ludzi

Gry-Fenix Sp.z o.o

Jacek Zarzecki&Andrzej Moruc
ul.Ogrodowa 23
38-600 Lesko

mail:[email protected]


odpowiedz brzmiala ze nie ma takiej firmy pod tym adresem:)

ps
A to ze rzekomo ktos otrzymal cos od nich - nawet to co zamowil..
Wiecie musieli sprzedac cos zeby przekonac naiwnych ze faktycznie mozna na nich polegac..

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 12:02 
Cytuj  
lub wystarczyło pogrzebać w necie.

Zawsze tak jest, że kilka osób będzie twierdziło, że tam zamawiało i bez problemu dostali - nie wiem skąd się tacy ludzie biorą...
Na tej samej zasadzie ~1% ludzi poproszonych o określenie koloru białego, odpowie, że widzi czarny.

a lewy nip i regon to 100% przekręt, a nie jakieś 99%, czy 99,9999% - nie ma co się łudzić. Przy okazji tylko NIP i REGON można łatwo sprawdzić, założę się że numer konta jest w banku internetowym, imiona i nazwiska nie istnieją (lub też są zapożyczone - w każdym razie nikt znany bo google nic nie wie o tych panach), ulica pewnie nie istnieje. Kod i miejsowość się zgadza ale to bardzo łatwo sprawdzić.
Miejsce firmy też super dobrane - podkarpackie. Średnie miasto - czyli nawet będąc mieszkańcem takiego miasta człowiek nie jest pewien czy ulica jest bo całości nie zna na pamięć. Średnie miasto w podkarpackim - bardzo mało osób będzie chciało odebrać osobiście.

Btw. IP to jakiś provider z Krakowa. Możliwe, że sieć osiedlowa - ale już nie chciało mi się sprawdzać. Dla mnie NIP i REGON to wystarczające dowody by nic tam nie kupować.

To wszystko da się sprawdzić w 3min, nie wykonując żadnego telefonu.


Ostatnio edytowano 16 mar 2006, 12:10 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 12:09 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
A to ze rzekomo ktos otrzymal cos od nich - nawet to co zamowil..
Wiecie musieli sprzedac cos zeby przekonac naiwnych ze faktycznie mozna na nich polegac..


Czyli miałem po prostu farta ? :o

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 12:12 
Cytuj  
aa tam fart
cud - pierwszy od 2000 lat nie licząc "cudu nad Wisłą" ;)

konta tego pana na allegro:
http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=2359048
http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=2845298
i pewnie jeszcze kilka


Na ebay.pl też robi (robił) interesy, ale ebay jest popieprzony, że nie chce mi się tam grzebać.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 13:29 
Cytuj  
Poziomka napisał(a):
Gry-Fenix Sp.z o.o

Jacek Zarzecki&Andrzej Moruc
ul.Ogrodowa 23
38-600 Lesko


kolejna niescislosc jesli to sp z o.o. (jak napisane) to z tego co wiem nie podaje sie imion i nazwisk. Imiona i nazwiska podaje sie przy s.c. a nie przy sp.z o.o.


@mark skad wiesz ze to ich konta? (tak z ciekawosci pytam)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 13:42 
Cytuj  
płatność przez payu, tam widać adres mailowy
potem na allegro i widać że gość jest znany i lubiany

można wpisać też te nicki w googlach - znanym wałkarzem kiedyś ten człowieczek był.

Z IP niestety nie wyszło - to firma udostępniająca miejsce na swoich serwerach za określoną kaskę. Możnaby było w sumie zadzwonić, przedstawić się jako jakiś "porucznik" policji i poprosić o dane człowieka który płacił - na 90% zadziała.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 13:44 
Cytuj  
Fabianek napisał(a):
Imiona i nazwiska podaje sie przy s.c. a nie przy sp.z o.o.

Stare dane, teraz jest s.j.
Cytuj:
@mark skad wiesz ze to ich konta? (tak z ciekawosci pytam)
też jestem ciekawy


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 13:58 
Cytuj  
spróbujcie zapłacić przez PayU
adres mailowy na który idzie kaska wpiszcie w googlach - wywali wam usuniętą aukcję na ebay.pl
potem ten adres mailowy wpiszcie na allegro (szukaj).

nicki gościa (te z allegro, bo ebay jest tak rozpieprzony, że mnie przerasta) wpiszcie w google - kiedyś był znanym wałkarzem.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 14:07 
Cytuj  
@Mark24 gratuluje pomyslu

SwenG napisał(a):
Fabianek napisał(a):
Imiona i nazwiska podaje sie przy s.c. a nie przy sp.z o.o.

Stare dane, teraz jest s.j.


spx ale nadal przy sp. z o.o. sie nie podaje danych :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 14:19 
Cytuj  
http://img12.allegro.pl/show_user.php?u ... _recvd_neg

kolejne konto :)



no jesli nadal gumis wierzy ze dostanie cos innego niz cegle to gratuluje naiwnosci, a jesli cain cokolwiek dostal to byla to tylko podpucha.

a swoja droga ja tez zauwazylem zbierznosc wydarzen pojawienia sie gumisia z postem o tym "sklepie"


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 14:29 
Cytuj  
własnie kto dał namiary na ten sklep?

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 14:44 
Cytuj  
http://www.mmorpg.pl/profile.php?mode=v ... ile&u=8250

Posts: 6


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 15:56 
Cytuj  
W sumie można by to w całość posklejać.

-Inwestujemy ok 300-400zł w WoW'a i prepaid
-robimy stronkę/sklepik
-Rejestracja na forum mmorpg.pl
-Podajemy link do sklepu z tekstem w stylu "Patrzcie tu, jakie niskie ceny, ktoś to sprawdził?"
-Patrzymy na zamówienia i jednocześnie na topic (Gdzie ktoś np mówi, że zamówił i sprawdzi czy wszystko jest ok)
-Wysyłamy paczkę do 2-3 Pierwszych klientów z forum, oni mówią, że wszystko doszło, przez co mamy naście następnych zamówień.
-Inwestycja się zwraca z nawiązką (jak ludzie są naiwni)
-Znikamy z forum.


Taka moja mała teoria spiskowa xD

Oczywiście moge się mylić


_________________
Obrazek

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 16:44 
Cytuj  
Tylko wiekszosc brala za pobraniem wiec jak niby odzyskal kase? Ludzie cegly odbierali? Watpie, zeby ktos przelal kase na konto przed podjeciem przesylki.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2739
Dołączył(a): 20.06.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 17:38 
Cytuj  
Co z tego ze za pobraniem....Mogl im wyslac byle gowno....
za pobraniem oznacza ze listonosz ci przynosi do domu..paczke lub awizo...i ty jemu placisz
Nie masz mozliwosci sprawdzenia co jest w srodku...moze wsadzic ci pudelko, i w srodku gazety..

Niby od niedawna jest mozliwosc sprawdzenia co jest w srodku przesylki
ale to sprzedajacy musi sie zgodzic na takie cos, ..jezeli sie nie zgodzi to ...sruu..jestes w plecy

Ja juz zreszta mialem kiedys troche podobny przypadek, gosc mnie oszukal, dajac co innego..
skonczylo sie na policji i prokuraturze i sadzie...

Zatem jak kogos naciagneli to nie olewajcie sprawy, nie wazne ze to tylko 60 zl czy iles....idzcie walczyc o swoje...naprawde warto..niech debile wiedza ze nie sa bezkarni

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 18:44 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Ciekawe ile Mr.Gumiś ma lat.
Obstawiam 13-15...


Mr.Goomis napisał(a):
Hehehehe... rownie dobrze moge poweidziec ze kazdy z was jest konfidentem...


Po takich tekstach obstawiam 10-13

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.