mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 275 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 16:01 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ewolucji w to nie mieszaj Karol66, według jej twardych praw Polityczne Ofermy są skazane na wymarcie, jako "gatunek" słaby i nieumiejący się dostosować. No ale jeszcze trochę poplują ku uciesze całej reszty.


Jesli przez dostosowanie sie rozumiesz skurwienie sie z lepperem to faktycznie - polityczne ofermy sie nie potrafia "dostosowac".
I za to ich kurde lubie :)

Mlynarski (podam od razu nazwisko bo jeszcze ktos wygogluje kurskiego :) ) mial kiedys taki kawalek ktory sie nazwywal "Diatryba".

uwaga spoiler!
http://www.slownik-online.pl/kopalinski/0FD6844623450EC1412565B800174A30.php
;)


Cytuje z pamieci wiec pewnie srednio do rymu bedzie ale pointa leciala mniej wiecej tak:

"Szlachetny w czas odnowy wykazujac zapal
uwazaj kto wodowal, a kto sie zalapal.
I niech Ci wszystko jedno nie bedzie, psia krew
gdy spiewasz 'Hej, plyniemy!' - z kim ta dzielisz piesn."


Staruszek juz z tego Mlynarskiego ale kurde jakos tak jest, ze kazdy kolejny rzad staje na glowie, zeby piosenki tego Pana nigdy nie stracily na aktualnosci :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 16:46 
Cytuj  
W wyborach głosowałem na PO. Nie dlatego, że jestem jej jakimś oddanym zwolennikiem, lecz dlatego że jej program wydał mi sie najrozsądniejszy. PiS wydawał mi się i wciąż wydaje tylko kolejną partią, która zaczyna na fali głośnych haseł, poparcia społecznego a kończy na fali wychodzących na światło dzinne afer, niezadowolenia społecznego i czy ogólnego poczucia kolejnych zmarnowanych dla Polski lat. Zresztą nie mam co tu dyskutować, za 4 lata to władzy dojdzie lewica(tylko spójrzcie jak pół roku po zjeba**ch rządach rośnie jej poparcie społeczne!), potem znowu prawica i tak w kółko. Eh... Poje***y jest ten świat, poje***a jest ta demokracja.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 17:00 
Cytuj  
a kończy na fali wychodzących na światło dzinne afer, a np?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 17:18 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
a kończy na fali wychodzących na światło dzinne afer, a np?


Daj im szanse :)
W LSD tez nie bylo afer na poczatku kadencji - musieli sie zaczac podgryzac miedzy soba zeby cos ujrzalo swiatlo dziennie.
Afere orlenu "wyciagnal" Kaczmarek.
Rywina, chodzacy na obiadki z prezydentem i urbanem Michnik.
Starachowicka - kontrolowany przeciek do prasy.

Teraz jak masz sprawiedliwosc Ziobry, MSW Dorna i sluzby Wassermana to kto ma niby te afery tropic?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 17:35 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
a kończy na fali wychodzących na światło dzinne afer, a np?

Nie rozumie o co ci chodzi... Mam podac przykłady afer w których udział brał PiS? Jeszcze nic wielkiego sie nie stało, to ktoś limuzynę pożyczył, to ktoś olał [prawie wszystkich] dziennikarzy etc. Większe afery wychodzą na światło dzienne później. PiS musi troche dłużej porządzić.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 17:51 
Cytuj  
DVD ma rację dajmy im czas żeby się wykazali:) obojętnie w jaką stronę:)

Sar co tak zamilkłeś - szukasz argumentów na stronie www.pis.org? :D wybacz nie mogłem się powstrzymać:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą


Posty: 4
Dołączył(a): 16.02.2006
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 20:03 
Cytuj  
Zamilkł, bo żałość bierze jak się patrzy na posty takich osób jak Fabianek, Karol66, Ashton czy MagPS (ORLY ! WTF prezio to ciota lol kaczorek odwrócił flage naszego naroduLOL co to za prezydentOMG gdzie jest Miller może on nas uratuje !!111)


_________________
What does it take to make a ruskie break ?

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 20:15 
Cytuj  
Żałość bierze jak widze twoje posty

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 20:18 
Cytuj  
Mellowship nie jesteś czasem altem Sargerasa?


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 22:00 
Cytuj  
Prawda jest taka ze w zaleznosci od preferencji politycznych takie ma zdanie na konkretny temat/wydarzenie polityczne...chociazby PO = Polityczne Ofermy

Mellowship napisał(a):
Zamilkł, bo żałość bierze jak się patrzy na posty takich osób jak Fabianek, Karol66, Ashton czy MagPS (ORLY ! WTF prezio to ciota lol kaczorek odwrócił flage naszego naroduLOL co to za prezydentOMG gdzie jest Miller może on nas uratuje !!111)


Albo zacytuj mnie albo spierdalaj


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 mar 2006, 22:04 
Cytuj  
Jest. W końcu sam się chwalił, że w PiSie maja specjalistów od PR. Muszą być dwa alty, jeden stara się być kulturalny i gdy temu brakuje argumentów to uderza ten drugi niby głupszy, no na pewno z mniejszą ogładą ;), ale przynajmniej tamten zachowuje twarz :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 mar 2006, 00:23 
Cytuj  
co do monako:
http://www.joemonster.org/article.php?sid=5728


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2006, 08:18 
Cytuj  
Carnillon napisał(a):
Żałość bierze jak widze twoje posty


spx przeciez widac ze to troll
Cytuj:
Mellowship
Posts: 4



http://www.juniorfoto.blog.pl/ - kaczka wciagaczka


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2006, 09:21 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Wiesz co to jest nacjonalizacja mienia? Dla ułatwienia podpowiem:
NACJONALIZACJA, upaństwowienie, przejęcie przez państwo praw własności ziemi i kapitału na podstawie odrębnego aktu prawnego, za odszkodowaniem lub bez; u. o ogromnym zasięgu 1917–20 w sow. Rosji, od 1945, w Polsce rozpoczęte 1944, powszechne u. podstawowych gałęzi gospodarki na podstawie ustawy KRN z 3 I 1946.
Czym się oni różnią od władzy ludowej?

Coraz lepiej. Kolejna próba zastraszenia forumowiczów, tym razem widmem wywłaszczenia ich przez PiS. Z taką hipotezą, świadczącą o polemicznej kompromitacji jej autora nie ma sensu dyskutować. Pozostaje mi wierzyć, że wśród forumowiczów nie znajdzie się nikt tak bezgranicznie naiwny, kto uwierzył by, że coś takiego jest w Polsce możliwe.
KromeR napisał(a):
Ja bym ten cienki dowcip wkleil jeszcze do kilku topikow na tym forum, nie tylko tu i do tekstow zabawnych. Poeapatowalbym wieksza rzesze czytelnikow tego forum swoim betonem.

Pewnie nie zauważyłeś lub nie chciałeś zauważyć, ale w tekstach zabawnych pierwszy zaczął epatować Neonin, postując prymitywną kalkę dowcipu o Marku Polu sprzed dwóch lat, w której zamiast „ministra Marka Pola” wstawił „prezydenta Kaczyńskiego”. I kto tu jest beton?
Karol66 napisał(a):
Anyway - nie mozna powiedziec ze "byles blisko" ale jak na PIZdoleta to i tak imponujace skojarzenie

Ta stonowana przygana brzmi prawie jak pochwała w porównaniu do histerycznych obelg autorstwa innych członków fan-klubu Donalda Tuska.
Carnillon napisał(a):
Mark, tak bardzo chwalisz najjaśniejszych braci Kaczyńskich to może powiedz co dobrego zrobili dla Polski w czasie swych rządów?

No to jedziemy (piszę generalnie o politykach PiSu i tych spoza PiSu, którzy są w rządzie):
- obniżyli akcyzę na paliwa, dzięki czemu jego ceny nie rosną
- wynegocjowali nadspodziewanie korzystny dla Polski kształt budżetu UE
- realizują politykę prorodzinną
- rozpoczęli reformę wywiadu wojskowego
- zlikwidowali monopole korporacji zawodowych
- zrezygnowali z nieopłacalnych interesów
- wynegocjowali układ z dyrektorami szkół i przedstawicielami wydawnictw, umożliwiający nabywanie podręczników po niższej cenie.

Oprócz zasług stricte gospodarczych i politycznych można wymienić też szereg pozytywów w ujęciu społecznym:
- obywatele uwierzyli, że wymiar sprawiedliwości służy im, a nie oni wymiarowi sprawiedliwości
- zainicjowali społeczną debatę mającą na celu ocenę (a nie negację, jak to usiłuje się powszechnie wmówić) przemian, jakie miały miejsce w Polsce po 1989 r.
- forsują etos jawności wszelkich działań rządu
- przekonali aktualnych i ewentualnych partnerów w kraju i zagranicą, że państwo polskie już nie jest kelnerem, tylko partnerem.
SwenG napisał(a):
W końcu sam się chwalił, że w PiSie maja specjalistów od PR.

I to jakich. Wszak całkiem niezłym osiągnięciem jest podwójna wygrana wyborcza z PO, zważywszy, że po stronie platformersów stanęły elity intelektualne, autorytety moralne, tuzy polityki, giganci przedsiębiorczości, wojujący libertyni, tytani chrystofobicznego doktrynerstwa i miłośnicy rozkoszy dobywanej z głębi odbytnicy.
SwenG napisał(a):
Muszą być dwa alty, jeden stara się być kulturalny i gdy temu brakuje argumentów to uderza ten drugi niby głupszy, no na pewno z mniejszą ogładą , ale przynajmniej tamten zachowuje twarz

:o Wyczuwam dyskretne, aczkolwiek niepokojące objawy obsesji. Ale to nie mój problem. :wink:

P.S. Chuck Norris może dzielić przez zero.
Jarosław Kaczyński może różniczkować funkcje nieciągłe.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2006, 09:34 
Cytuj  
Carnillon napisał(a):
Mark, tak bardzo chwalisz najjaśniejszych braci Kaczyńskich to może powiedz co dobrego zrobili dla Polski w czasie swych rządów ?


W którym miejscu ich chwalę? Że jako jeden z nielicznych nie mam klapek na oczach i nie dałem się ponieść fali populizmu, modnych trendów i nagonki w mediach to nie oznacza, że od razu chwalę.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2006, 09:35 
Cytuj  
Wiesz, co Sargeras

Jesteś zapatrzony w ten rząd jakby to byli jacyś zbawcy polski…… Te twoje argumenty pokazujące ile ci wspaniali ludzie już zrobili dla kraju są nic nie warte. To, co oni zrobili do teraz mógł zrobić byle, kto i jest po prostu próba przylizania się obywatelom.

Jeśli rzeczywiście mam o nich zmienić zdanie niech odniosą jakiś większy sukces np. „plan zagospodarowania przestrzeni” (z pamięci to pisałem nie pamiętam jak się to dokładnie nazywa, ale chodzi o to gdzie, co może być wybudowane). Może w końcu po takim projekcie mieszkania zaczęłyby być szybciej budowane i ich ceny przestały by być po prostu „śmiesznie wysokie”.

Potem niech zreformują cały wymiar sprawiedliwości a w szczególności czas oczekiwania na rozprawę.

Niech poprawią stan służby zdrowia, ale nie przez wspaniałe pomysły „tu zabierzemy a tym damy”.

I jeszcze parę innych sprawa by mogli naprawić. I tak jak już pisałem oni nic jeszcze nie zrobili poza próba przylizania się społeczeństwu.

Oki spadam na rozmowę z pracodawcą :P trzymajcie kciuki :D

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 mar 2006, 09:39 
Cytuj  
@Sargeras wiesz ogladam wiadomosci, w pracy czytam portale informacyjne jakos na wieksozsc tych sukcesow sie nie natknolem moglbys przytoczyc zrodlo twoich informacji?

Cytuj:
- obywatele uwierzyli, że wymiar sprawiedliwości służy im, a nie oni wymiarowi sprawiedliwości


jestem obywatelem Polski jakos nie uwierzylem za to oceniajac suche fakty, jak sobie bede glosno muzyki sluchal to przyjdzie smerf i mi skonfiskuje sprzet grajacy.

Cytuj:
- przekonali aktualnych i ewentualnych partnerów w kraju i zagranicą, że państwo polskie już nie jest kelnerem, tylko partnerem.


niewatpliwie masz racje polecam obejrzec http://www.money.pl/u/chart_NBP.php?wal ... 7&period=0
jesli sadzisz ze to lipny wykres zapraszam na http://www.money.pl/pieniadze/nbparch/srednie/ wybierz okres od 24-12-05 (dzien objecia urzedu prezydeckiego przez Kaczynskiego) do dnia dzisiejszego niewatpliwe drozsze euro dobrze wrozy Polsce

Cytuj:
I to jakich. Wszak całkiem niezłym osiągnięciem jest podwójna wygrana wyborcza z PO, zważywszy, że po stronie platformersów stanęły elity intelektualne, autorytety moralne, tuzy polityki, giganci przedsiębiorczości, wojujący libertyni, tytani chrystofobicznego doktrynerstwa i miłośnicy rozkoszy dobywanej z głębi odbytnicy.


no a po drugiej stronie barykady staneli Ojciec dyrektor z mocherowymi beretami, Giertych i Lepper. Niestety intelektualistow jest mniej niz ludzi slabiej wyksztalconych.


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2006, 09:52 
Cytuj  
Sar - teraz mi zaimponiłeś naprawdę - przygotowałeś się nieźle:) ale nic to skoro obalamy mity to jedziemy:
Nacjonalizacja mienia:
chcesz żebym znalazł cytaty członków koalicji parlamentarnej dotyczących konieczności znacjonalizowania mienia "bezprawnie sprzedanego" obcym kapitałom? Podam tylko krótki przykład PGiN.
Straszenie forumowiczów? jakie straszenie - To była odpowiedź na Twój post pt. Państwo jako podmiot gospodarczy uprawniony do zakupów. W ramach Tych zakupów miałoby nastąpić zrenacjonalizowanie tego mienia - podałem definicję encyklopedyczną - to jest straszenie?:)

Epatowanie dowcipami:
Żart mnie rozbawił - umieściłem go w miejscu gdzie wszyscy forumowicze umieszczają teksty które ich rozbawiłe. Miejsce to nazywa się Teksty Zabawne a nie Pojedźmy po władzy. Polemizowanie z moim poczuciem humoru jak i każdym innym poczuciem humoru jest pozbawione sensu - każdy ma swoje i mówienie które jest lepsze przypomina dyskusję co było pierwsze jajko czy kura.

Co dobrego zrobił PiS:
Akcyza na paliwa:
- sugeruję sprawdzenie dwóch wykresów
a) ceny ropy na świecie
b) wzrost cen paliwa na polskich stacjach

Budżet UE:
Tu mnie zaskoczyłeś myślałem że w negocjacjach dotyczących budżetu UE brało udział troszkę więcej Państw niż tylko Polska:) ale skoro to nasi wszystko zrobili to chylę czoła. (przy okazji Pani Merkel dla ratowania budżetu oddała Polsce pare mld euro ze swojej części tortu - to chyba jej powinniśmy bardziej dziękować).

Polityka prorodzinna:
Becikowe to polityka prorodzinaa? 1000 zł to już całość??? To bezsensowny wydatek z budżetu, który niczego nie rozwiąże - nie będę się wymądrzał poczytaj opinie ekspertów. Co kupisz za 1000 zł - wózek i łóżeczko - pomoc jak jasna cholera.
A gdzie obiecane ulgi podatkowe na dzieci? Gdzie obniżenie podatków??? Zmiany w kodeksie pracy?? To jest polityka prorodzinna a nie zatykacz gęby w wysokości 1000 zł.

WSI - tu się zgadzam trzeba nimi wstrząsnąć
Monopole korporacji - jak na razie nic nie zlikwiidowali tylko szumią a Ziobro straszy sądami.

Z jakich nieopłacalnych interesów zrezygnowali? 100 mln na Świątynię Opatrzności to pewnie w ramach wyrzeczeń:)

Podręczniki - wiesz na czym polega obniżenie kosztów - znasz mechanizm? No to już Ci wyjaśniam: Teraz dyrektorzy którzy zamówią w wydawnictwie kilka tysięcy podręczników dostaną je z około 10% rabatem ale pod warunkiem że zamówią ich KILKA TYSIĘCY. Straszna nowość - jakchcesz kupić 3 telewizory to kupujesz je po 1000 zł sztuka jak kupisz kilka tysięcy telewizorów to kupisz je 600 zł sztuka - padam na twarz przed odkrywczością rozwiązania:)

Pozytywów w ujęciu społecznym komentować nie będę - bo ani Twoja wypowiedź nie jest poparta żadnymi racjonalnymi dowodami ani moja odpowiedź nie będzie nimi poparta - więc szkoda czasu na spieranie się o ocenę różnych poczynań rządu.
Chociaż jak rozumiem powoływanie kolejnych komisji śledczych jest postępem:)

Specjalistów od PR mają niezłych to fakt - potrafią wmówić niewykształconej większości społeczeństwa Polskiego że białe jest czarne - 100% podziw dla warsztatu pracy. Tylko że sam sobie odpowiedziałeś w swojej wypowiedzi: skoro PO poparły elity intelektualne kraju, osoby zarządzające największymi firmami (czyli Ci którzy osiągnęli sukces w życiu i wiedzą jakimi prawami rządzi się gospodarka) (resztę epitetów pominę), to PiS zawdzięcza swoją wygraqną tylko temu że reszta społeczeństwa oprócz elit nie za bardzo rozumie o co chodzi w gospodarce i polityce.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 mar 2006, 10:49 
Cytuj  
weź fabianek odreaguj się od kursu walut, nie potrafisz odczytać prostackiego wykresu :lol:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 mar 2006, 11:02 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Nam brakuje w polsce lewackich bojówek, tak dla równowagi, zeby mial kto wpierdolić młodzieży wszechpolskiej, spalić jakieś radyjko etc.

Shad - tak dla równowagi to możemy coś "zmontować" :wink:
Jestem chętny choć nie jestem lewakiem - tylko trza by nazwę wymyślić chwytliwą.

Pozdrawiam pracowników służb specjalnych i policji czytających to forum 8)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 275 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.