mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 336 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 00:47 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Nastepnym razem jak bedziesz kupowal 22" widescreen to wez do niego GTX w SLI ;-)


Powiem Ci szczerze, że fajnie i super, ale z grami jest problem :(. Znaczy się narazie miałem z Cryteka dzieckiem tylko, z reszta jest ok, zobaczymy za jakiś czas co będzie.

Fajny teścik:

Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 00:28 
Cytuj  
Bylem, widzialem, skonczylem ;)

Faktycznie ciekawe :)

Sprzetowo?
1280*1024 , 4AA, all na medium i ..... grywalne do biegania, jezdzenia i ogladania widoczkow. Jak sie cos wiecej dzieje to jest juz srednio. Musze jeszcze na low i bez aa przetestowac.

Sprzet - 3000xp+, 1GB, 8800GTS

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 01:50 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Bylem, widzialem, skonczylem ;)

Faktycznie ciekawe :)

Sprzetowo?
1280*1024 , 4AA, all na medium i ..... grywalne do biegania, jezdzenia i ogladania widoczkow. Jak sie cos wiecej dzieje to jest juz srednio. Musze jeszcze na low i bez aa przetestowac.

Sprzet - 3000xp+, 1GB, 8800GTS


Nie ma to jak optymalnie dobrana karta graficzna do reszty kompa. :D
Jak do malucha wsadzisz silnik od bmw to bedzie podobny efekt. :wink:


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 09:05 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Bylem, widzialem, skonczylem ;)

Faktycznie ciekawe :)

Sprzetowo?
1280*1024 , 4AA, all na medium i ..... grywalne do biegania, jezdzenia i ogladania widoczkow. Jak sie cos wiecej dzieje to jest juz srednio. Musze jeszcze na low i bez aa przetestowac.

Sprzet - 3000xp+, 1GB, 8800GTS


to i tak niezle jestem zaskoczony , jeszcze z AA , to ze sie dlawi na npc scryptach + fizyka to wiadomo , niemniej w takiej rozdzialce odpaliles ze ludzie z dobrymi core 2 duo maja problemy :) , testuj dalej


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 09:16 
Cytuj  
Wyłącz AA i będzie super, przy takiej rozdzielczości dużo fpsów tracisz poprzez to.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 12:53 
Cytuj  
When benchmarking Crysis the demo appeared to generate very little CPU utilization. Using a Core 2 Duo E6700, the processor utilization would hover between 20-30% at times. Both cores did appear to be active though neither seemed to do a great deal, especially at the same time.

The processor utilization never really got above 45% which would indicate that the game is really only using one core. However, based on the CPU Scaling results it could also just mean that Crysis is not that processor intensive when you consider that a 1GHz drop in frequency only accounted for 2-4fps.

Unfortunately we did not have a quad-core CPU at hand for testing, but given the clear outlook in our results, we were more than surprised with these statements supposedly made by Crytek regarding CPU core scaling.

jak widzisz kurak rola cpu jest ostatnio przesadzona , spokojnie pograsz


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 21:15 
Cytuj  
Mam nadzieje, ze to w finalu poprawia, bo az zal dupe sciska. Crysisa duzo os. bedzie traktowalo jako bencha, swoja droga ma nawet takie cos wbudowane i glupio by bylo, gdyby procek multi core nie mial pelnego obciazenia.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 21:30 
Cytuj  
nie wiem ilu z Was gra w bete (okej nie jest moze dobrze zoptymalizowana) ale w becie na low przy 1680x1050 mam od 15 do 60 FPS, tzn 15 jak własnie celuje w głowe :(

mam ponad 2000 godzin w americas army - byłem kiedyś w czołówce eu graczy i wiem ze multi poniżej 60fps to suicide :har:

mam 8800GTS wiec na dziś mimo ze ja kupiłem (gre) grac moge tylko żeby sie wkurwiać. na szczescie multi bedzie chyba dość kiepaśne tam jest kompletne ZERO TEAMPLAYa


_________________
psn

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 22:27 
Cytuj  
tam jest kompletne ZERO TEAMPLAYa

Po czym wnosisz? Pograles 2h na FFA? rofl. Nie zebym bronil, ale co ma brak teamplay'a na pubach do ogolnej chujowosci rozgrywki?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 22:39 
Cytuj  
konrador napisał(a):
tam jest kompletne ZERO TEAMPLAYa

Po czym wnosisz? Pograles 2h na FFA? rofl. Nie zebym bronil, ale co ma brak teamplay'a na pubach do ogolnej chujowosci rozgrywki?
chętnie odpowiem, nie ma podziału na squady nie ma żadnycgh bonusów z gry w teamie. w kazdą gre mozesz grac w klanie z kumplami, ale gra może dostarczać narzedzi albo nie - tu ich nie ma. jak sa narzedzia to nawet w ffa ludzie trzymaja sie razem - tak jest w bf 2142 czy nawet bf2

nie jestem jakimś wielkim fanem BF, ale tam masz squady, w squadach masz rozkazy, rozkazy koordynujesz pomiedzy innymi squadami dzieki commanderowi. masz punkty (za te punkty masz trwałe unlocki) za wykonywanie tych rozkazów i bonusy np w postaci spawna na squadleaderze (czyli twój interes żeby nie umarł - a on np ma "radar" czyli widzisz pobliskich wrogów i moze wzywać suport commandera). masz komunikacje voice ze squad leaderem a sqauad leader ma ją z commanderem. możesz dostarczać squadowi leczenia czy amunicji
ale w bf nie ma headów i ogólnie jest masakra - za dużo przypadkowości za mało skila

rozgrywka w tej chwili crysis to totalny prymityw - pomijam że każdy lata z bazooką bo to łan szot wepon atm. gram w ta bete bo nie mam co robić i nawet niezle mi idzie mimo słabych klatek

nawet w americas army sa squady i chociażby medycy, aao to imo najlepsza gra (masz jedno zycie, możesz wygrać sam vs 10, masz oddech i widzisz to strzelając z kazdej broni, naprawde szybko się umiera (nie ma czegoś takiego że wraca życie - medyk głównie moze ci pomóc zebyś się nie wykrwawił na smierć), możesz grzeć nada i decydujesz jak bardzo, można nada rzucac na dwa sposoby tzn do góry i po ziemi, broń czasem się zacina, gra się na słuch - słychać szelest ubrania czy przeładowywany magazynek za scianą) ale ta grafika i chujowy engine ...

może tak jak crysis wyglada własnie CS ale dla mnie to kiepścizna - tzn fajna gierk ale poza grafa żadna rewelacja


_________________
psn

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 23:02 
Cytuj  
e, cs wbrew pozorom wymaga zgrania, smiem twierdzic, ze wiele top clanow, jest top, tylko dzieki zgraniu, a nie skillowi pojedynczych osob.

anyway, troche offtop ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 23:05 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
smiem twierdzic, ze wiele top clanow, jest top, tylko dzieki zgraniu, a nie skillowi pojedynczych osob.
sorka ale tak jest w kazdej grze kiepski team pojedzie skilowych randomów, ale nie rozumiem dlaczego kiepskiego teamu nie mógłby pojechać skilowy team. jak Ci powiem ze w AAO przygotowywaliśmy takty na papierze z 3 wariantami to uwierzysz ? tak gra się na topie.
generalnie chodzi mi o team randomów a nie o team jako klan czy kumpli na TSie

oftop ? może tak. kolega zapytał dlaczego dla mnie crysis jest kiepaśny to piszę. jak dla mnie żadna rewelacja ale gra się ... (singla nie oceniam bo to nuda)

ide pograc w crysisa :P


_________________
psn

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 23:33 
Cytuj  
chętnie odpowiem, nie ma podziału na squady nie ma żadnycgh bonusów z gry w teamie. (...)

To jak kto gra zalezy glownie od jego inwencji, a nie od tego jakie narzedzia daje mu gra. Wiem jak wyglada BF2 i dla mnie jest to slaby przyklad na dobra gre akurat, bo drugiego tak zbugowanego i niegrywalnego FPS-a ze swieczka szukac. Niektorzy pisza, ze jak gra jest szybka, to nie ma miejsca na taktyke i myslenie (vide carebearsiki na forach ETQW pre-release)... Total bs. Dla mnie granie FFA na jakichkolwiek pubach, w jakakolwiek gre to strata czasu i zenujace babranie sie z team m8sami o IQ ropuchy. Bardzo rzadko zdarza sie, zeby team gral z glowa. Ja FFA gram tylko i wylacznie po to, zeby sobie pobiegac, postrzelac, pocwiczyc refleks/aim i zabic jak najwiecej, a nie "zgrywac sie" i bawic w taktyki z randomami, ktorzy w przewazajacej wiekszosci maja takie same pojecie o grze w gre, w ktora graja, jak ja o balecie. Taki maly wywodzik na temat pubow, ale w koncu o tym gadamy. Nie ma za bardzo co oceniac gry pod katem przystosowania do gry klanowej, grajac na FFA.

rozgrywka w tej chwili crysis to totalny prymityw - pomijam że każdy lata z bazooką bo to łan szot wepon atm.

To akurat nie ma nic wspolnego z brakiem narzedzi... Po prostu gra jest zle zbalansowana, jesli jest bron, ktora wystarczy raz strzelic, zeby zabic przeciwnika. Ale biorac pod uwage to, co napisales troche dalej, powinno ci sie to podobac, skoro jestes fanem gier, w ktorych szybko sie ginie :< Zero movementu, zero aimowania + full campienia, wybuchowa mieszanka przygotowana z mysla o grajacych trackballami.

aao to imo najlepsza gra

Dobrze, ze zaznaczyles _imo_, chociaz i tak parsknalem :< Na widok AAO i podobnych dostaje odruchow wymiotnych. soz.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 23:34 
Cytuj  
chyba mnie nie do konca zrozumiales;]

Tak, uwierze w tworzenie takich taktyk, sam swego czasu po prostu wymyslalem taktyki do cs'a. Na szczescie/nieszczescie szybko zaczalem grac zwykle mixy (w sumie ciagle z tymi samymi ludzmi). Gdyby nie WoW, pewnie bym teraz jezdzil na jakies LANy i napierdalal heady zza sciany, wpierdalajac czeresnie.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 00:52 
Cytuj  
Jestem starym mirtula od dwoch lat, mysle ze chlopak ma talent i da sobie rade.


_________________
Nestor#1522

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 01:10 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Ja mam sterowniki 163.71 , gram na swoim kwadracie i nie mam zadnych problemow z gra. Fraps pokazuje 25-35 i naprawde nie mozna narzekac.

Nastepnym razem jak bedziesz kupowal 22" widescreen to wez do niego GTX w SLI ;-)


po co? 100% gier które się do tej pory ukazały wyciąga spokojnie te 30-40 FPSów przy praktycznie wszystkim na max-a.
SLI umrze wcześniej czy później. Kilka lat temu można było łączyć Voodoo - pomysł równie poroniony jak te całe SLI, czy trochę lepsze Xfire. Moda przemija a to nic innego tylko moda, chyba, że kogoś podniecają wyniki benchmarków.

Zresztą każdy już ma w dupie optymalizację kodu czy dobrze napisany program. Teraz ważne są terminy, a że skopiowaliśmy całą 1GB bibliotekę, która gnieździ się w RAM-ie tylko po to by uzyć z niej czasami jednej funkji - who cares.. Co nie Nestor?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 09:19 
Cytuj  
każdy kto gra w Crysisa na Nvidi powinien miec 169.04 (jeżeli chce optymalizacji wydajności w Crysis)
Beta driver for GeForce FX, 6, 7, and 8 series GPUs including GeForce 8800 GT.
Recommended driver for Crysis single player game demo and TimeShift.
Several game and application compatibility fixes. Please read the release notes for more information on product support, features, driver fixes and known compatibility issues.

były tez podobne .01 i .02 - nie widziałem .03

BTW. szanuje cudze gusty, gadajmy o Crysis :wink:


_________________
psn

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 14:19 
Cytuj  
Ale z tymi sterami nie moge karty podkrecic o_O


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 14:52 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Ale z tymi sterami nie moge karty podkrecic o_O
do tego słuzy aplikacja nvidii ntune albo rivatuner :wink:
ja nie podkrecam 8)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 652
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2007, 15:00 
Cytuj  
jest juz RivaTuner 2.06 - wspomaga driver 169.04 i nowe 88GT
http://downloads.guru3d.com/download.php?det=163

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 336 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.