mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 19:14 
Cytuj  
Ojoj to ja się wymeldowuję bo nie wytrzymam ze śmiechu :)

Tak, widziałem te "dowody". O cieniach, radiacji czy chmurach pyłu.

Masz, do poczytania.
http://www.clavius.org/

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 19:22 
Cytuj  
chyba nie widziales.. zobacz ten film: http://video.google.com/videoplay?docid ... 7736&hl=en

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 19:24 
Cytuj  
Tak, widziałem też pocisk rakietowy uderzający w pentagon i elvisa spacerującego po ulicach.

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 19:34 
Cytuj  
no coz, kazdy wierzy w co chce.. mozesz wierzyc, ze Amerykanie byli na Ksiezycu.. w koncu Kubrick to specjalista od efektow i ladnie nakrecil ten film pod publiczke :)

Dana napisał(a):
Masz, do poczytania.
http://www.clavius.org/


Przeczytalem kilka ich zalosnych prob obalenia faktow, ze Amerykanie nigdy nie byli na Ksiezycu i smiech mnie wzial na ich argumenty.
Np. Na fakt ze Aldrin stojacy tylem do slonca na ma cienia pisza, ze to ladownik oswietlal go od przodu... ale juz innych zdjec w ten sposob nie komentuja gdy cienia nie ma nawet jak Aldrin nie stoi przed ladownikiem :)
Chlopaki gubia sie w zeznaniach i probuja na sile udowadniac ze film i zdjecia nie byly spreparowane skoro na pierwszy rzut oka widac przekrety.
Co ciekawe komentuja tylko to co im wygodne a nie wszystkie zarzuty, np. brak pylu ksiezycowego na podporach ladownika oraz butach astronautow. Nie wyobrazam sobie by tam tego pylu nie bylo skoro sam Armstrong mowi o duzym pyle, ktory zreszta widac na spreparowanym filmie.
Jest wiele takich rzeczy, ktore jednoznacznie wskazuja na fake calej tej operacji.
Nie komentuja tez braku cienia od flagi amerykanskiej np na tym zdjeciu:

http://spaceflight.nasa.gov/gallery/ima ... 0_5875.jpg


Ostatnio edytowano 29 lis 2007, 20:05 przez Lil, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 19:46 
Cytuj  
a moze byli tylko zapomnieli nagrac i musieli sfabrykowac to kulawe nagranie ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 20:06 
Cytuj  
Lil napisał(a):
no coz, kazdy wierzy w co chce.. mozesz wierzyc, ze Amerykanie byli na Ksiezycu.. w koncu Kubrick to specjalista od efektow i ladnie nakrecil ten film pod publiczke :)


Ja w nic nie wierzę, po prostu wiem że nie ma żadnych dowodów że tam nie byli. Nie chce mi się 44 minut oglądać tego filmu, tym bardziej że już podobne widziałem. Lepiej ty sam, skoro jesteś taki przekonany o swej racji, wypisz tutaj argumenty dotyczące tego iż lądowania na księżycu nie było.
Łatwiej mi będzie obalić poszczególne "dowody", niż recenzować ogólnie cały film.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 20:53 
Cytuj  
Huragan to idealny odbiorca dla tego typu teorii widac. hehe Nie zmienia to faktu, ze gdyby amerykanie chcieli cos ukryc np. slynne wizyty kosmitow to bysmy sie nie dowiedzieli. O ile istnienie innych inteligentnych cywilizacji we wszechswiecie uwazam za pewnik, o tyle ich wizyty u nas to tylo x-files. Pociagajace, nie powiem, ale ciagle malo prawdopodobne. Nie mozna natomiast negowac pewnych fenomenow, ktorych czlowiek nie potrafi wyjasnic i przypisuje im ufo.


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 20:54 
Cytuj  
I jeszcze ciekawostka.
Prace niejakiego Schaubergera były kontynuowane, dzisiejszym ich pokłosiem jest:
http://www.ekip-aviation-concern.com/eng-b/0.shtml


_________________
O.o

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 21:25 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
gdyby amerykanie chcieli cos ukryc np. slynne wizyty kosmitow to bysmy sie nie dowiedzieli.


A niby dlaczego ? w XX wieku bardzo trudno cos zachowac w zupelnej tajemnicy, zawsze znajda sie jakies przecieki... :) A to ktos chlapnie jakies info przypadkowo, a to zostaja slady takich wizyt.... nie da sie wszystkiego ukryc. Nie jestes w stanie przewidziec wszystkiego...... :)


Ostatnio edytowano 29 lis 2007, 21:26 przez Lil, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 21:26 
Cytuj  
ogladalem na dyskawery ktoregos dnia film obalajacy teorie, ze amerykanie wszystko spreparowali.

Nie wiem tbh co myslec o pierwszym wypadzie na Ksiezyc, raczej sklaniam sie do tego, ze tam faktycznie byli, ale twierdzenie, ze na Ksiezycu nigdy nikogo nie bylo jest tak zjebane jak wierzenie w spisek 9/11..


@up
Jak sie chce, to wszystko mozna zachowac w tajemnicy przy odpowiednich srodkach.

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 21:29 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Jak sie chce, to wszystko mozna zachowac w tajemnicy przy odpowiednich srodkach.


jedynym takim srodkiem byloby zabicie wszystkich swiadkow i na koncu trzeba by samemu popelnic samobojstwo :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 21:32 
Cytuj  
I starego tez musialbys zabic. Ale tajemnicy by dochowano.

Kurde, chociaz z drugiej strony, wierzenie, ze rzad USA zabija swiadkow, zeby ukryc kosmitow jest tak samo glupie, jak wierzenie, ze nikt nie wyladowal na Ksiezycu : |

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 21:32 
Cytuj  
Lil napisał(a):
Mirtul napisał(a):
Jak sie chce, to wszystko mozna zachowac w tajemnicy przy odpowiednich srodkach.


jedynym takim srodkiem byloby zabicie wszystkich swiadkow i na koncu trzeba by samemu popelnic samobojstwo :)

Swiadek ma praktycznie zerowa wartosc bo mozna mu przykleic etykietke 'wariata". Potrzeba namacalnych dowodow, a te profesjonalisci ukryliby z latwoscia.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 23:17 
Cytuj  
Lil napisał(a):
Dana napisał(a):
Cytuj:
zreszta Amerykanie tez


Nie wstawiłeś "emota", więc mam wątpliwości czy to sarkazm czy nie.


nie, to nie jest sarkazm... jest wiele dowodow na to, ze cala wyprawa na Ksiezyc byla jednym wielkim oszustwem. Amerykanie nigdy nie byli na Ksiezycu i to jest fakt.


Pff, na discovery byl program gdzie obalali kazdy z tych "dowodow". Jeden przekonal mnie ostatecznie i 100%. Rosjanie- gdyby mieli watpliwosci co do tego ze Amerykance nie wyladowali puscili by to w swiat. Dla mnie argument ostateczny.


_________________
Obrazek

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 29 lis 2007, 23:19 
Cytuj  
caly swiat sie nabral na ta mistyfikacje, nie tylko rosjanie ;)

co do dowodow dotyczacych UFO, to samo CIA sie do tego przyznaje w odtajnionych nie dawno dokumentach:

link z oficjalnej strony CIA : http://www.foia.ucia.gov/docs/DOC_00002 ... 3_0001.gif

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 01:44 
Cytuj  
Cytuj:
Lepiej ty sam, skoro jesteś taki przekonany o swej racji, wypisz tutaj argumenty dotyczące tego iż lądowania na księżycu nie było.

To chyba raczej ty powinienes udawadniac ze takie zdazenie mialo miejsce - nie odwrotnie? :)

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 08:46 
Cytuj  
namacalnych dowodow naszego pobytu na Ksiezycu nie ma... kamienie , ktore niby przywiezli Amerykanie z Ksiezyca sa identyczne ze znajdowanymi kamieniami na Antarktydzie, kawalki meteorytow, ktore kiedys spadly na Ziemie.

goliat napisał(a):
jakos poza stanami nikt nie ma historii typu Area 51. .


oj ma ma... jakbys sie troche interesowal tym tematem to bys wiedzial ze wiele Panstw prowadzi tego typu projekty.

Brytyjczycy maja Project CONDIGN, Francuzi maja GEIPAN, Australia ma swoj odpowiednik Area 51 o nazwie Pine Gap Base, tak samo Chiny, Kanada a nawet Malezja :)

Obraz z XVII wieku namalowany przez Aert de Gelder przedstawiajacy Jezusa i Jana Chrzciciela i UFO nad nimi :)

Obrazek

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 10:33 
Cytuj  
klikajac myslalem, ze bedzie jakis powazny topic dla ludzi inteligetnych, a tu widze niemieckie pociski balistyczne, niemieckie ufo (w towarzystwie f-16) i hujagana wypisujacego niestworzone teorie spiskowe i nazywajacego je faktami.

zniesmaczony quitnalem pod koniec strony 5 ;/


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 10:55 
Cytuj  
Co do ladowania na ksiezycu ;d

Spoko ze brak cienia od flagi swiadczy o fake'u :D Pewnie gdybys na fimie zobaczyl ze ktos nie ma odbicia w lustrze to pierwsza mysl "fake". Sory ale ukrasc cien czy odbicie to dosc trudne zadanie. Przypadkie by sie to na pewno nie zdarzylo :D


A tak na serio to NASA jakos niedawno ( moze z 1-2 lata temu ) oficjalnie skomentowala te "rewelacje" z roznych www ;] Ekipa naukowcow wziela kazdy zarzut i napisala obszerne wyjasnienia czemu nie ma gwiazd a czemu nie ma cienie i pylu itd itp. I byly to dosc spojne odpowiedzi majace sens a nie "zdjecie to fake bo nie ma cienia" ( LOL ;d ).


_________________
Obrazek

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 11:27 
Cytuj  
Jakiś rok temu, na Discavery oglądałem program właśnie czy to lądowanie na księżycu to fake czy nie. I jeden z najbardziej przekonywujących mnie dowodów, był numer na jednym z głazów księżycowych. Jednoznacznie świadczy to, że robili to w studiu i była to po prostu makieta. Ciekawe nie?


_________________
...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.