mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2008, 00:00 
Cytuj  
iniside napisał(a):
wystracze dwa Xeony i quada z GeForce 280 zrobic, zamaiast grzejnika.

nie ma możliwości rezygnacji z centralnego w bloku tak czy siak.

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2008, 00:03 
Cytuj  
złożymy się na ciepły sweter...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2008, 00:43 
Cytuj  
haha, zreszta z tego co widze, to zakrywanie grzejnikow tak jak myslalem jest niewskazane, juz lepiej kupic ladny grzejnik :P


_________________
.

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2008, 00:52 
Cytuj  
więc składamy się na ładny grzejnik :P

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2008, 02:54 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
haha, zreszta z tego co widze, to zakrywanie grzejnikow tak jak myslalem jest niewskazane, juz lepiej kupic ladny grzejnik :P

zależy jakiej użyjesz przegrody, niektore wrecz zwiekszajaca przenikalnosc cieplna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2010, 22:20 
Cytuj  
Podczepię się.

Mam pokój w kolorze jasno brązowym, przypominającym kremowy. Chciałbym to zapaćkać bejcą, rozumiecie o co mi chodzi?

Chcę uzyskać taki efekt:

Obrazek

Ktoś to robił kiedyś, jakieś rady? Czym to robić najlepiej? grzebieniem?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2010, 22:29 
Cytuj  
jakis walek z wypustkami?

taki: http://www.muratorplus.pl/media/image/2 ... ardowy.jpg

http://www.muratorplus.pl/technika/narz ... 65352.html

btw. ja CI namazgam na scianie i bez takiego walka :P


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 maja 2010, 22:32 
Cytuj  
Wiesz, to nie ma być regularne. Właśnie im bardziej nieregularne tym lepsze. Muszę to przemyśleć, ale spierdolić tego nie można. Moja siostra kiedyś tak zrobiła, imponujący efekt.

Nie dość że efektowny, to jeszcze nie widać ani plam, ani odprysków bo to jest nieregularne i wszystko się zlewa ze sobą. Zajebiście to wygląda. A służy do tego specjalna bejca, ciemniejsza od podkładu, i paćkasz. Gąbką, grzebieniem, czymkolwiek żeby był lepszy efekt.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 00:01 
Cytuj  
dla mnie to i tak musi byc cos podobnego, tylko, ze ktos malowal takim wałkiem na czuja, odrywajac go caly czas od sciany. Hmm nie latwiej spytac siostry?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 00:07 
Cytuj  
mmorpg.pl > siostra

reh reh reh

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 01:37 
Cytuj  
Najprościej ale nie najtaniej to kupić specjalne farby i wałki, jest wiele systemów farb rustykalnych czy nadających jakieś faktury, hipermarkety budowlane są tego pełne.
Tanie i często lepsze metody to już pomysłowość lub fachowe porady od tych co to robią, nakładania mokrych warstw i ich ścieranie, przygotowanie wałka, skrobaki/zdrapki, stosowanie gryzących się ze sobą warstw farb, masa tego jest.
To co na zdjęciu, można uzyskać skrobiąc świeża warstwę jaśniejszej niż podkład farby packą to rozprowadzania kleju do glazury, a jak zostało faktycznie wykonane to nie mam pojęcia.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 9 maja 2010, 01:41 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 01:40 
Cytuj  
Siostra w Szkocji :) ale zapytam przy okazji.

Ja to machnę bejcą brązową, fajnie się zgryzą kremowo-brązowy z ciemnym brązowym i będzie gitara.

Jeszcze muszę przemyśleć temat listew podłogowych ale specjalnie na kable, nie tych kątowych tylko płaskich bo mam ogrom kabli i chcę z tym porządek zrobić wreszcie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 01:43 
Cytuj  
Bejca ma to w sobie ze wsiąkając robi raczej plamy niż taki efekt jak na zdjęciu, no ale może wyjdzie coś jeszcze bardziej ciekawszego :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 04:06 
Cytuj  
Podałem tylko przykład takiej ściany, bardziej by mi pasowało coś w tym stylu:

Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 09:28 
Cytuj  
Czemu nie pójdziecie zapytać się typów w praktikerze albo obi? Oni tam są chyba większymi autorytetami niż koledzy z forum o grach.

Mi przynajmniej pomogli.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 10:21 
Cytuj  
To na drugim zdjęciu można łatwo uzyskać kupując odpowiednia farbę w obi/praktiker/leroy/castorama lub samemu metoda przecierania ale sporo trzeba testować czym i jak to robić, polecam pytać ogarniętych ludzi od remontów.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 13:28 
Cytuj  
To drugie to wystarczy gazówka na środku pokoju i kocioł wrzącej wody. Poczekać aż wszystko wyparuje i w ścianę wejdzie grzyb. (tak jak pierwsza opcja mi się podobała tak druga właśnie wygląda jak uwalona ściana).


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 14:41 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
To drugie to wystarczy gazówka na środku pokoju i kocioł wrzącej wody. Poczekać aż wszystko wyparuje i w ścianę wejdzie grzyb. (tak jak pierwsza opcja mi się podobała tak druga właśnie wygląda jak uwalona ściana).


HE HE HE.

Nie no to drugie wygląda spoko ale pod warunkiem, że wystrój jest adekwatny do efektu czyli MEXICO HOUSE.~

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 14:52 
Cytuj  
Chyba nie odkryje tu ameryki pisząc ze jeśli decydujemy się na ściany tego typu to trzeba zachować z reszta prostotę i umiar w ilości zagracenia, nie można zawalić pomieszczenia sprzętem audio-video lub komodami, szafkami, stolikami itd jeśli mamy ściany przyciągające uwagę :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 14:54 
Cytuj  
Jest to dobry sposób na duży salon z klasycznymi meblami greckimi na środku i różnymi popierdółkami dookoła.

No ale jak mówię - wszystko musi być w takim klimacie, nie tylko samo pomieszczenie ale i cały dom od środka i na zewnątrz.

W innym wypadku będziemy mieli efekt "WTF MAN?" po przemieszczeniu się do takiego pokoju. :(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.