mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2009, 17:14 
Cytuj  
@exodus
Masz tu screena z idla Leo i znajdz mi tu to wykorzystane 1.1GB
System jest po restarcie i jak widzisz niecale 400MB... To co podawalem wyzej bylo podane w idlu, ale na systemie, ktory chodzil bez restartu jakis tydzien...

Obrazek
Obrazek

Wiec prosze Cie skoncz pierdolic o tym, ze Leo jest kobylaste i mulowate

I jeszcze z atMonitora Ci dam, bo przeciez ten od Apple'a moze oszukiwac


Obrazek

a tutaj test pc vs apple
http://www.popularmechanics.com/technol ... tml?page=1

Jeszcze widzialem porownanie iMaca ze zwyklymi skladakami za taka sama cene i iMac rowniez wygral, chociaz bylo kilka benchamrkow, gdzie gorowal skladak. Jednak calosciowo iMac mial wiecej punktow...


Ostatnio edytowano 9 lip 2009, 17:55 przez coldzik, łącznie edytowano 2 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 9 lip 2009, 17:51 
Cytuj  
A ja mam takie pytanie,czy pisząc jakies prace,dokumenty na macu mozna to potem odpalić na PC i odwrotnie ?

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2009, 17:53 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
A ja mam takie pytanie,czy pisząc jakies prace,dokumenty na macu mozna to potem odpalić na PC i odwrotnie ?


Tak, bez problemu... Zwykly TextEdit w Leo zapisuje np. w rtf czy doc
Oprocz tego masz Office'a jak tak bardzo chcesz :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 9 lip 2009, 18:12 
Cytuj  
Czyli idąc na studia i wybierając maca nie będe miał żadnych problemów ,że zrobiłem coś na macu i na PC dupa ,nie działa ? A jeśli chodzi o gierki,da rade w coś pograć ? (wow mnie nie iteresuje :) )

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 lip 2009, 18:25 
Cytuj  
Cywilizacja IV na przykład. Call of Duty :) Sims 3 :D Need for Speed chyba nawet jakieś.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2009, 18:28 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Tia, chcialbym zobaczyc predkosc dzialania CS4 na PC kupionym za te same srodki co Mac.

Jesli mialibym kiedykolwiek kupic Mac'a to tylko i wylacznie dla designu i Leoparda (ktorego odpalilem swoje droga na PC h3h3h3).


Widziałeś nakładkę do CS4 nvidii?

http://hothardware.com/News/Adobe-CS4-T ... IDIA-GPUs/

Ciekawe czy to rzeczywiście tak pomaga, i szkoda że tylko w quadro ; /

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2009, 18:40 
Cytuj  
Cytuj:
System jest po restarcie i jak widzisz niecale 400MB...


Nice. Mi xp zajmuje 230MB.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2009, 18:45 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
A jeśli chodzi o gierki,da rade w coś pograć ? (wow mnie nie iteresuje :) )

AvP Gold działa.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 lip 2009, 18:56 
Cytuj  
yhm skąd oni wzięli do porównania takiego drogiego pc?
Sorry ale mam mocniejszego pieca za 650$ z monitorem 19' i o wiele szybciej się ładuje niż w tym macu.
Kolejny sponsorowany artykuł :x .

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2009, 18:59 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Tia, chcialbym zobaczyc predkosc dzialania CS4 na PC kupionym za te same srodki co Mac.

Jesli mialibym kiedykolwiek kupic Mac'a to tylko i wylacznie dla designu i Leoparda (ktorego odpalilem swoje droga na PC h3h3h3).


Widziałeś nakładkę do CS4 nvidii?

http://hothardware.com/News/Adobe-CS4-T ... IDIA-GPUs/

Ciekawe czy to rzeczywiście tak pomaga, i szkoda że tylko w quadro ; /

Tylko przy niektorych filtrach (akurat tych, ktore byly najwolniejsze) wzrost predkosci w nich wynosi od kilkuset % to paru k.
Generalnie, trzeba by caly kod przepisac, bo zysk z takiej opracji w PS, jest oczywisty.

Cytuj:
Nice. Mi xp zajmuje 230MB.

Rly. Ram, jest od tego zeby byl zajety a nie wolny. System jest od tego, zeby ladowac do ramu co sie tylko da w jak najwiekszych ilosciach. Potem kiedy ram jest potrzebny do wymagajacej aplikacji, system ma za zadanie go zwolnic.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 lip 2009, 23:40 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
@exodus
System jest po restarcie


Ja mam uptime 63 dni, nie uznaje wylaczania/restartowania kompa. Nastepnym razem pewnie go rebootne przy instalacji snieznego, chociaz cos tam masz podejrzanie malo procesow. Zreszta o czym ta debata? Jak masz kase na Mac'a dorzuc dwie stowki na ram, system zjada tyle ile potrzebuje nie jest to imo zadna wada.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2009, 00:01 
Cytuj  
Cytuj:
Rly. Ram, jest od tego zeby byl zajety a nie wolny. System jest od tego, zeby ladowac do ramu co sie tylko da w jak najwiekszych ilosciach. Potem kiedy ram jest potrzebny do wymagajacej aplikacji, system ma za zadanie go zwolnic.


Rly ? Cholera :( Ok, pouruchamiałem wszystkie usługi (nawet te z których nie korzystam) dodatkowo wrzuciłem do autostartu parę programów z których korzystam na tyle rzadko że ich tam dotychczas nie miałem. Wyszło mi 310 mega. Nadal w tyle za Leopardem :(

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2009, 00:10 
Cytuj  
Ja pierdole, wiedzialem, ze jak udowodnisz czlowiekowi, ze sie myli to Ci dalej bedzie pierdolil, ze system po restarcie (przeciez podalem Ci wyzej ile zajmowal bez restartu), ze malo procesow kurwa...

Ale ramu nie potrzebuje wiecej (jak bedzie taka potrzeba to sie dokupi)... starcza mi tyle ile mam i jak pisalem wyzej jakiegos mulowania normalnie nie ma... A restart raz na tydzien/dwa dla mnie to zaden problem. Skoro Ty nie restartujesz w ogole kompa to co sie dziwisz, ze jest mulowaty?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2009, 00:41 
Cytuj  
Ale po co ta agresja ? :)

Ja tylko porównałem te dwie liczby. Czy ja mówię że masz za mało ramu, czy że ci mak muli czy mi muli bo nie restartuje ?

Dżizas.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2009, 07:45 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Cytuj:
Rly. Ram, jest od tego zeby byl zajety a nie wolny. System jest od tego, zeby ladowac do ramu co sie tylko da w jak najwiekszych ilosciach. Potem kiedy ram jest potrzebny do wymagajacej aplikacji, system ma za zadanie go zwolnic.


Rly ? Cholera :( Ok, pouruchamiałem wszystkie usługi (nawet te z których nie korzystam) dodatkowo wrzuciłem do autostartu parę programów z których korzystam na tyle rzadko że ich tam dotychczas nie miałem. Wyszło mi 310 mega. Nadal w tyle za Leopardem :(

To dlatego,ze XP, nie cachuje systemu plikow. Unixy, to robia, celem szybszego dostepu do niego -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 lip 2009, 08:43 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
Ja pierdole, wiedzialem, ze jak udowodnisz czlowiekowi, ze sie myli to Ci dalej bedzie pierdolil, ze system po restarcie (przeciez podalem Ci wyzej ile zajmowal bez restartu), ze malo procesow kurwa...

Ale ramu nie potrzebuje wiecej (jak bedzie taka potrzeba to sie dokupi)... starcza mi tyle ile mam i jak pisalem wyzej jakiegos mulowania normalnie nie ma... A restart raz na tydzien/dwa dla mnie to zaden problem. Skoro Ty nie restartujesz w ogole kompa to co sie dziwisz, ze jest mulowaty?


Nice aggro hehehehehe.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2009, 10:23 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Ale po co ta agresja ? :)

Ja tylko porównałem te dwie liczby. Czy ja mówię że masz za mało ramu, czy że ci mak muli czy mi muli bo nie restartuje ?

Dżizas.


Dana to nie bylo do Ciebie tylko do exodusa

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2009, 12:13 
Cytuj  
Dawno juz nie postowałem mojego pro obrazka z mojego pro systemu :

200 mb ? 400 ?

Spierdalać !!!~~

Obrazek


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 lip 2009, 13:10 
Cytuj  
838MB zajete (atm). Doprawny, nie wiem czym tu sie flexowac, czy ma sie zajete 82mb, czy 2gb. Ram jest po to zeby byl zapachany. Wolny ram == zmarnowany ram.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 lip 2009, 13:15 
Cytuj  
iniside napisał(a):
838MB zajete (atm). Doprawny, nie wiem czym tu sie flexowac, czy ma sie zajete 82mb, czy 2gb. Ram jest po to zeby byl zapachany. Wolny ram == zmarnowany ram.


Tez jestem tego zdania, jednak wqrwia mnie pisanie takich bredni jak to zrobil exodus...


Cytuj:
A sam system na dzien dzisiejszy (leopard) jest duzo wieksza kobyla niz Vista i ma zdecydowanie wieksze zamuly (1.1GB pamieci w idlu + 300MB swap).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.