mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 510, 511, 512, 513, 514, 515, 516 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2012, 11:42 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
nowy taken 2 moze byc ale do jedynki sie nie umywa, najbardziej razie glupota fabuly.


moze byc to delikatnie powiedziane niestety ;/


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 23 gru 2012, 12:02 
Cytuj  
Enderhawk napisał(a):
Atlas chmur - Patrząc po popularności tego filmu, spodziewałem się jakiegoś crapu, ew. średniej produkcji o zawyżonym budżecie (~John Carter). Film okazał się tym na co czekałem od dawna! Ciekawa historia (a właściwie 6 historii) połączone ze świetną muzyką, dobrymi efektami i genialną obsadą. Wątki zostały tak dobrze ze sobą poprzeplatanie, że praktycznie nie występuje efekt kiedy chcemy wrócić do poprzedniej historii bo jest ona ciekawsza. Ilość postaci, ich reinkarnacji, wydarzenia z nimi związane zmuszają myślenia, powiązywania faktów i zapamiętywania wszystkich zdarzeń.
Efekt był taki że przez 3 godziny po raz pierwszy w kinie siedziałem pochylony do przodu i wchłaniałem każdy pixel z ekranu, natomiast po seansie przez parę następnych godzin ze znajomymi "odkrywaliśmy" film z innych perspektyw.

Widać lubisz infantylne historie o miłości i walce o jedyne słuszne ideały. Ja wyszedłem z kina zawiedziony. A nawet trochę zły, że straciłem czas na tę kupę.
Enderhawk napisał(a):
Inna sprawa że film nie przyniósł zysków, hamburgery wolą filmy gdzie scenariusz jest pisany na kolanie przez very cool alfonsa, aktorzy to głównie odjebane przez chirugów cycki a na ekranie ciągle tylko całkowicie przesadzone wybuchy i seks.

Może mam coś z hamburgera? Też bym wolał coś takiego od Atlasu Chmur. Ale to raczej wynika z żenującego poziomu tego filmu a nie mojego przekonania o wyższości scenariuszy pisanych na kolanie przez alfonsów.

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2012, 12:16 
Cytuj  
Słuchaj kolego, wyraziłem swoją opinię i nie zamierzam Ci udowadniać że moja prawda jest mojsza niż twojsza, od tego jest dział Flames.

A jeżeli uważasz że Atlas Chmur to tylko historia o miłości i walce o ideały to kompletnie nie zrozumiałeś filmu, to była tylko otoczka.

Na przyszłość radziłbym nie używać słów którego znaczenia nie znasz ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2012, 13:06 
Cytuj  
Noia to taki clasyczny rebel co zawsze by być cool musi napisać odwrotnie, taka już jego natura, na vencie był i tak gorszy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2012, 14:11 
Cytuj  
Bohaterowie ulicy - dobre kino. Sporo ujęć " z ręki" co mi osobiście średnio pasuje ale w tym wypadku nie spierdoliło to filmu. Story zgrabne i nieźle opowiedziane, kilka tekstów zabijających :) no i "spanish english" z LA jest zajebisty. Polecam.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2012, 14:26 
Cytuj  
Dobry film, to prawda. Polskie tlumaczenie tytulu jak zwykle pro. Gdyby nie narzucajaca sie "amerykanskosc" czy lekki patos to byloby w ogole ok dla mnie.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 gru 2012, 18:32 
Cytuj  
ja obejrzalem pierwsze parenascie minut i jakos mnie nie przekonal do siebie

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2012, 20:24 
Cytuj  
Nie Bohaterowie ulicy ale Bogowie ulicy :/ my bad.
Oglądając amerykańskie filmy zawsze gdzieś łopot flagi będzie słychać ;) ale tutaj nie jest to nachalne. anyway polecam, chociaż faktycznie w TV może wyglądać chujowo przez sposób kręcenia. W kinie bardzo to nie przeszkadza.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2012, 22:09 
Cytuj  
Enderhawk napisał(a):
Atlas chmur - Patrząc po popularności tego filmu, spodziewałem się jakiegoś crapu, ew. średniej produkcji o zawyżonym budżecie (~John Carter). Film okazał się tym na co czekałem od dawna! Ciekawa historia (a właściwie 6 historii) połączone ze świetną muzyką, dobrymi efektami i genialną obsadą. Wątki zostały tak dobrze ze sobą poprzeplatanie, że praktycznie nie występuje efekt kiedy chcemy wrócić do poprzedniej historii bo jest ona ciekawsza. Ilość postaci, ich reinkarnacji, wydarzenia z nimi związane zmuszają myślenia, powiązywania faktów i zapamiętywania wszystkich zdarzeń.
Efekt był taki że przez 3 godziny po raz pierwszy w kinie siedziałem pochylony do przodu i wchłaniałem każdy pixel z ekranu, natomiast po seansie przez parę następnych godzin ze znajomymi "odkrywaliśmy" film z innych perspektyw.

W dobie "wybuchy i rozpierdol 3d" oraz "rekiny i cycki 3d", cieszę się że nadal od czasu do czasu powstają filmy które pokazują prawdziwą magię kina, a nie CGI masturbation.

Inna sprawa że film nie przyniósł zysków, hamburgery wolą filmy gdzie scenariusz jest pisany na kolanie przez very cool alfonsa, aktorzy to głównie odjebane przez chirugów cycki a na ekranie ciągle tylko całkowicie przesadzone wybuchy i seks.

Tez jestem po seansie...

Ogólnie film ma mocna 8.

Nie skumalem paru momentów np. Wątku z muzykiem? Mogę prosić o twoja interpretacje?

Końcówka wgniata w ziemie :-)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 08:28 
Cytuj  
Jack Reacher - calkiem przyjemny film akcji. Mozna sporo rzeczy mowic o Cruisie, ale slabych filmow to on nie robi raczej


_________________
cypis#2942
Obrazek

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 08:30 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Jack Reacher - calkiem przyjemny film akcji. Mozna sporo rzeczy mowic o Cruisie, ale slabych filmow to on nie robi raczej

mission impossible 2, 3? :<


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 09:20 
Cytuj  
Jest drugi kinowy Berserk z ang napisami i akcje są sycące :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 10:27 
Cytuj  
o, gdzie? :)
podeslij tytul warhamer

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 10:41 
Cytuj  
Tez poprosze. :)


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 10:59 
Cytuj  
O fajno. Weż tytuł zapodaj :-)

Avatar użytkownika

Posty: 39
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 12:05 
Cytuj  
Berserk Golden Age Arc I - The Egg of the King and Berserk
Berserk Golden Age Arc II - The Battle For Doldrey

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 13:58 
Cytuj  
Nakreciliscie mnie na tego berserka to obejrzalem. Krotkie, fabula banalna, kilka scen walki.
Chyba rzeczywiscie od lat posucha w tym anime.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 14:01 
Cytuj  
tylko hentaie z tentacles są dobre.


_________________
.

Avatar użytkownika

Posty: 39
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 14:48 
Cytuj  
Imo Berserk to jeden z lepszych anime jakie widziałem, oczywiście mowa o oryginale. Mistrzowsko poprowadzona historia, dobre postaci. Pełny metraż nie oddaje tego tak dobrze jak serial, ale nadal warto obejrzeć.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 24 gru 2012, 15:14 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Nakreciliscie mnie na tego berserka to obejrzalem. Krotkie, fabula banalna, kilka scen walki.
Chyba rzeczywiscie od lat posucha w tym anime.

Obejrzyj serial. Jest dużo lepszy. Tu inny pacing i parę różnic jednak psuję odbiór. Mówię, o 1 filmie, drugiego jeszcze nie oglądałem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 510, 511, 512, 513, 514, 515, 516 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.