mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550 ... 698  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2015, 09:33 
Cytuj  
gust to JA zawsze mialem dobry :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2015, 09:37 
Cytuj  
To czemu mieszkasz w Łodzi? Umartwiasz się? ;)

Ja zacząłem oglądać Hanibala, całkiem ok jest ten sezon. Ktoś oglądał do końca i wie, czy w tym sezonie w związku z cancelem zakończą historię? Trochę słabo jakby urwana była.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2015, 09:40 
Cytuj  
nie umartwiam :)
na szczescie nie samym 'miastem' czlowiek zyje, a jak juz pisalem i tak lodz jest 1000 razy lepsza do zycia niz np. warszawa.
w polsce jest niewiele miast, ktore mi sie podobaja, a na wyjazd za granice jestem juz za stary i za leniwy ;)

ja zaczynam ogladac Bosch'a - chyba troche nieznany serial, a opinie ma bardzo dobre.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2015, 09:59 
Cytuj  
Nie jest lepsza Mendol, Łódź to chyba najgorsze duże miast w Polsce. I najbrzydsze. Oczywiście będziesz się spierał, więc nie ma co offtopować.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2015, 10:04 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
To czemu mieszkasz w Łodzi? Umartwiasz się? ;)

Ja zacząłem oglądać Hanibala, całkiem ok jest ten sezon. Ktoś oglądał do końca i wie, czy w tym sezonie w związku z cancelem zakończą historię? Trochę słabo jakby urwana była.


W 4 sezonie miała się pojawić starling, póki co cancel oczywiście, bo pożarli się o prawa autorskie, ale mam nadzieję, że dojdą do porozumienia.
3 ci sezon już za nami, jakoś do połowy było grubo a później im dalej końca tym gorzej.
Spoiler:


Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nie jest lepsza Mendol, Łódź to chyba najgorsze duże miast w Polsce. I najbrzydsze. Oczywiście będziesz się spierał, więc nie ma co offtopować.


Po prostu większość ludzi będzie wychwalała swoje rodzinne miasto bez względu jaka jest prawda także potrafię to zrozumieć. No i mają ostrego a to już jakiś plus. :>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2015, 10:06 
Cytuj  
nie bede sie spieral, pare miast w polsce odwiedzilem i mam porownanie.
zakladam, ze ty w lodzi tez byles pare razy i stad twoja opinia, ze najbrzydsze - co jest naprawde zupelnie niezgodne z prawda - o ile sie wie gdzie pojechac - tak jak w kazdym duzym miescie, bo nie powiesz mi, ze warszawa czy czestochowa sa ladne.
lodz jest zreszta w 10 najpiekniejszych miast w polsce :)
sam kiedys uwazalem, ze jest chujowe, ale zaczalem sie rozgladac i zmienilem zdanie. w wawie spedzilem bardzo duzo czasu.
zreszta ktos juz kiedys przyjebal tutaj z tym, ze w lodzi parkow nie ma, przy czym okazuje sie, jesli chodzi o zielen to lodz jest w czolowce.

atherius: nie wychwalam bo to co sie u nas dzieje to jakas masakra ale da sie zyc :)


obejrzalem 1 odcinek nowego hanibala i zupelnie mi nie przypasil tym razem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2015, 11:07 
Cytuj  
gdzies ostatnio na fejsie w 10 najfajniejszych miejsc w polsce i malo znanych wlasnie lodz byla i zdjecie jakiegos pomnika jak koles na lawce siedzi. choicaz mi lodz sie ojarzy wlasnie z takim miastem fabryczno robotniczym i generalnie brzydkim :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 28 sie 2015, 11:13 
Cytuj  
Ja w Łodzi kupiłem motor, to jedyny plus tego miasta :D czasem przejeżdżam i zawsze komunikacyjnie jest tam koszmar. Istnieje zjawisko czerwonej fali, nie ważne z jaką prędkością jedziesz, zawsze stoisz na światłach, podobnie remonty ulic, które tam widzę w tych samych miejscach ładnych parę lat.
A to, że się łapie w 10 najładniejszych polskich miast to się nie dziwię, Bydgoszcz (gdzie aktualnie mieszkam) też się załapała, wszystkie takie rankingi są raczej 'sponsorowane';)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2015, 11:17 
Cytuj  
a jak przejezdzasz przez warszawe to komunikacyjnie jest dobrze?
jak ktos mieszka w lodzi to daje rade z poruszaniem sie.
takie pitolenie, wiekszosc miast w polsce jest ladnych o ile sie wie co zwiedzac i ogladac.
nie wiem czy sa sponsorowane czy nie, to raczej wymaga dosc duzo pracy i czasu zeby byc w stanie ocenic.
w bydgoszczy bylem raz, daaawno temu i bardzo milo wspominam.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 sie 2015, 12:29 
Cytuj  
Łódź jest fajna i klimatyczna tylko strasznie zapuszczona i to boli.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2015, 13:03 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie bede sie spieral, pare miast w polsce odwiedzilem i mam porownanie.
zakladam, ze ty w lodzi tez byles pare razy i stad twoja opinia, ze najbrzydsze - co jest naprawde zupelnie niezgodne z prawda - o ile sie wie gdzie pojechac - tak jak w kazdym duzym miescie, bo nie powiesz mi, ze warszawa czy czestochowa sa ladne.
lodz jest zreszta w 10 najpiekniejszych miast w polsce :)
sam kiedys uwazalem, ze jest chujowe, ale zaczalem sie rozgladac i zmienilem zdanie. w wawie spedzilem bardzo duzo czasu.
zreszta ktos juz kiedys przyjebal tutaj z tym, ze w lodzi parkow nie ma, przy czym okazuje sie, jesli chodzi o zielen to lodz jest w czolowce.


Moja opinia o Łodzi jest oczywiście powierzchowna, ale to co widziałem to synonim miejskiej depresji. Przytaczałem za to jakiś czas temu ocenę mieszkańców o życiu w ich miastach i Łódź wypada o wiele gorzej niż inne duże miasta, w tym Wawa.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2015, 13:07 
Cytuj  
bo w wawie wiekszosc to przyjezdni z malych miejscowosci i wiosek, wiec to naturalne, ze duze miasto im sie podoba :)
poza tym ja zadnej oceny nie wystawialem, wiec to co przytaczales jest niewazne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2015, 17:45 
Cytuj  
Narcos - obejrzalem 1 odcinek i zapowiada sie swietnie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 30 sie 2015, 17:10 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
Narcos - obejrzalem 1 odcinek i zapowiada sie swietnie.


This.

Fajny temat,fajny klimacik.Nic więcej nie potrzeba

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 30 sie 2015, 17:44 
Cytuj  
Też się skusiłem, zapowiada się bardzo dobry serial :D

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 31 sie 2015, 00:43 
Cytuj  
Dark Matter
Pierwszy odcinek jeszcze ok, ale drugi standard. Serial dla dobrych pedałów. /rzyg


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 31 sie 2015, 05:34 
Cytuj  
Ponoc dwa pierwsze odcinki to padaka, potem robi sie lepiej. A slowo firefly pojawia sie coraz czesciej w recenzjach.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2015, 07:21 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
No i mają ostrego a to już jakiś plus. :>


Ostry od pewnego czasu pod Kaliszem mieszka.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2015, 07:42 
Cytuj  
A ciągle o bałutach nawija. :>


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 31 sie 2015, 08:51 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Ponoc dwa pierwsze odcinki to padaka, potem robi sie lepiej. A slowo firefly pojawia sie coraz czesciej w recenzjach.


Przemogłem się i obejrzałem do końca sezonu. Ostatnie odcinki dawały radę i jest szansa, jeśli nie skasują, na interesujący drugi sezon pod warunkiem, że podniosą sobie poprzeczkę. Taki "Last Ship" potrafił to zrobić to i Ci od "Dark Matter" też powinni ;)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 544, 545, 546, 547, 548, 549, 550 ... 698  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.