mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1555 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 78  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 12:05 
Cytuj  
Pośmigaj 3-5 treningów na wodzie w ciągu tygodnia to zobaczysz co się stanie w ostatni dzień bez izotoników. Głupoty gadacie kompletne.

Jednostkowe wyprawy do lasu w weekend z rodzinką się nie liczą, izotonik się pije jak się spala dużo. Proporcje takiego napoju również muszą być odpowiednie, powinien być dość słodki żeby Ci dawać energię od razu, tak samo żele w tubkach, to ogromny strzał energii który dostajemy w ciągu 30 sekund.

Jednym z najważniejszych czynników uprawiania kolarstwa jest również jedzenie, bez tego jak bez wody. Jeżeli źle będziesz jadł i jeszcze wodę będziesz pić, to życzę Ci powodzenia. Ja do izotoników dodaje sól z himalajów jeszcze, ponieważ ma ogromne ilości minerałów których żadna woda mineralna w Polsce nie posiada.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 12:08 
Cytuj  
Ok, to pokaż mi jakieś rzetelne badania, które dowodzą, że to ma większy sens niż napicie się wody i zjedzenie banana. Ludzie wierzą, że odchudza ich pastylka, więc moga wierzyć, że izotonik im pomaga.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 12:09 
Cytuj  
Nie potrzebne mi są badania, wiem co czuje jak pije wodę podczas 2h treningu a wiem co czuje jak pije izotonik.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 12:11 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Pośmigaj 3-5 treningów na wodzie w ciągu tygodnia to zobaczysz co się stanie w ostatni dzień bez izotoników. Głupoty gadacie kompletne.


Jakie głupoty? O ile się nie mylę to nie rozmawiamy tutaj o zgrupowaniu kadry MTB na MŚ tylko o wyprawie tczewiaka czy zwykłym śmiganiu przez las i w tym kontekście rozpatruje picie izotoników w trakcie jazdy zamiast wody :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 12:13 
Cytuj  
Wtedy spoko, picie izotonika jest bezsensu :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 12:23 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Nie potrzebne mi są badania, wiem co czuje jak pije wodę podczas 2h treningu a wiem co czuje jak pije izotonik.


Ale zdajesz sobie sprawę, że trochę soku owocowego, odrobina soli i woda da ten sam efekt? Tam nic więcej chemicznie nie działa, no poza marketingową magią.

btw. Te plastry na nos jeszcze w modzie?


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 12:30 
Cytuj  
Zdaje, nie raz piłem miód z solą i wodą.

Z plastrami nie wiem, robiłem sobie operację rok temu na przegrodę bo mi krew leciała non stop, tak wysuszony kawałek nosa miałem na skrzywieniu, że nie była nawilżana, straszne uczucie, oprócz tego spanie to była tragedia. Jak ktoś chce sprawozdanie to napiszcie, chętnie opiszę całą operację bo beka straszna z tego była :)

Generalnie te plastry są właśnie po to, żeby wyprostować chociaż trochę i oddychać szerszą dziurką.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 12:32 
Cytuj  
Pierdolenie przy takich treningach najlepiej zapotarzyc sie w BCCA


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 12:35 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Zdaje, nie raz piłem miód z solą i wodą.

Z plastrami nie wiem, robiłem sobie operację rok temu na przegrodę bo mi krew leciała non stop, tak wysuszony kawałek nosa miałem na skrzywieniu, że nie była nawilżana, straszne uczucie, oprócz tego spanie to była tragedia. Jak ktoś chce sprawozdanie to napiszcie, chętnie opiszę całą operację bo beka straszna z tego była :)

Generalnie te plastry są właśnie po to, żeby wyprostować chociaż trochę i oddychać szerszą dziurką.


Ja też muszę iść, ogólnie w chuj osób ma w mniejszym czy większym stopniu to gówno. ;/
Państwowo czy prywatnie byłeś ? Bo ja się nastawiam na kilka k iść prv i zrobić sobie z tym w końcu porządek.
Btw wystarczy sobie rozciągnąć skórę dłoniami na kościach policzkowych w kierunku uszu aby poczuć ogromną różnicę. ;>


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 12:38 
Cytuj  
Też mam, widziałem kumpla po operacji, nie kurwa nie pójdę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 12:41 
Cytuj  
Tia... ale zależy kto w jakim stopniu ma, mnie to ostro wkurwia i chuj wolę się przemęczyć tydzień/dwa i mieć spokój do końca życia. ;>
Wiadomo, że później z miecha albo lepiej ma się opuchnięty ryj, ale gdyby to gówna dawało to by się w końcu ludzie nie decydowali.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 12:52 
Cytuj  
Państwowo, czekałem 9 miesięcy :) ale było naprawdę spoko. Dostałem szpryce w dupę, dzwoniłem do wszystkich i pierdoliłem głupoty z których niczego nie pamiętałem :) i to nie był jeden telefon ale przez godzinę dzwoniłem.

Samego zabiegu nie pamiętam zbytnio, coś tam dłutem robił i wyciągał a ja się śmiałem do niego i chciałem go rękoma bić :D trzymała mnie pielęgniarka. Najgorsza w tym wszystkim jest 1-sza doba, bo nie możesz oddychać nosem i wszystko odbywa się ustami. Do tego mnie bolała głowa, że Ketonal dożylnie dostawałem. Myślałem, że zwariuje. No i po 24h wyciągają Ci 5m bandaża z nosa, po czym oddychasz w taki sposób, jakbyś miał rurę od odkurzacza w nosie :) zajebiste uczucie.

Miesiąc zwolnienia, żadnej kasy z PZU się nie spodziewajcie dodatkowej, próbowałem na "ubytek chrząstki nosowej" ale się nie dało. W ciągu 2 tygodni smarkasz tęczą kolorów, raz mi krew poleciała tylko i raz widziałem największego gluta w swoim życiu :) i to tyle. Po rok oddycham normalnie, nie budzę się w nocy i jest zajebiście. Używam tylko olej sezamowy do nosa żeby go nawilżać, buteleczka raz na 2 miesiące 25PLN. No i ja pracuje w chemii jako drukarz cyfrowy, więc nos generalnie dość mocno w dupę dostaje.

@Atherius
Żadnego meczenia tygodniowego nie będzie, ja leżałem 5 dni w szpitalu i tylko z tego powodu, żeby nie było zapalenia żadnego bo tego się lekarze boją zawsze. Mierzą Ci temperature tylko rano i tyle. Nie masz nic opuchniętego, po 24h zapominasz na ryju że miałeś robione takie rzeczy w nosie. Ja miałem pod koniec lutego 2013 robioną, a w kwietniu na maratonie już byłem :).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 16:55 
Cytuj  
Dwa lata temu miałem prostowaną przegrodę. Czekałem 6 miesięcy na przyjęcie, po przyjęciu do szpitala następnego dnia z białego rana na stół i narkoza. Obudziłem się po 2 godzinach z zabandażowanym nochalem, kolejnego dnia wyjeli mi wkładki z nosa (takie napęczniałe gluty), dzień później do domu. Tydzień później wyjęcie usztywniaczy i po zawodach. Całość pamiętam bezproblemowo i bezstresowo, najgorsza była noc po operacji (bo kompletny brak oddychania nosem). 3 dni w szpitalu, 2 tygodnie zwolnienia, do dzisiaj święty spokój. Szpital MSW na Wołoskiej w Warszawie, z NFZtu :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 17:49 
Cytuj  
No ja usztywniaczy nie miałem żadnych :-) i miałem taki wacik pod nosem który na uszach był naciągnięty.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 17:56 
Cytuj  
ktos jeszcze mial jakas operacje?
moze zdjecia ktos ma?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 maja 2014, 17:57 
Cytuj  
Ja mogę wrzucić z domowej roboty lewatywy.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2014, 12:41 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Dwa lata temu miałem prostowaną przegrodę. Czekałem 6 miesięcy na przyjęcie, po przyjęciu do szpitala następnego dnia z białego rana na stół i narkoza. Obudziłem się po 2 godzinach z zabandażowanym nochalem, kolejnego dnia wyjeli mi wkładki z nosa (takie napęczniałe gluty), dzień później do domu. Tydzień później wyjęcie usztywniaczy i po zawodach. Całość pamiętam bezproblemowo i bezstresowo, najgorsza była noc po operacji (bo kompletny brak oddychania nosem). 3 dni w szpitalu, 2 tygodnie zwolnienia, do dzisiaj święty spokój. Szpital MSW na Wołoskiej w Warszawie, z NFZtu :)

X.


Miałem to samo robione w styczniu na Kondratowicza i była identyczna procedura dosłownie, i tak samo imo najgorszy moment to wtedy kiedy sie ma zblokowany nos (a jest to dosc gleboko wcisniete) i nie mozna przez niego oddychac nawet pozniej zartowalem ze amerykanie mogliby to stosowac zamiast waterboardingu ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2014, 13:06 
Cytuj  
Ja się bałem jeść, bo można się udławić wtedy.

Spróbujcie zatknąć nos i połykać ślinę :) to wtedy jest takie właśnie uczucie. Mnie najbardziej wkurwiał gość który leżał obok mnie (totalny palant, w życiu gorszego debila nie spotkałem) który mi nie dawał spokoju jak mnie czacha dymiła po zabiegu i non stop pierdolił jakieś smuty. No i ten ból głowy właśnie, grrr migrena przy tym to nic jest.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 maja 2014, 22:51 
Cytuj  
http://www.sadistic.pl/trol-rowerzystow-vt291783.htm

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2014, 20:35 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=j-RV7kBzskI

Kupiłem zieloną herbatę dzisiaj :) i zaczynam coś takiego pić. Zobaczymy. A ISOSTAR odstawiam.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1555 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 78  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.