mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 145  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2014, 08:43 
Cytuj  
Highlander - co post to wyskakujesz z ansami do innych narodowosci czy wiary. Tak naprawde to roznice sa niewielkie, wszystko zalezy od czlowieka a nie paszportu czy tego do jakiego kosciola chodzi.

Ja mam 50GBP na rok Torbis. I za to kwote wynajmuje chate za 1500GBP miesiecznie, oplacam wszystkie rachunki, place za dojazdy i utrzymuje 4-osobowa rodzine. Jeszcze mi czasami zostanie na holidaya ale w chujowej Portugalii, ale rzadko - raz w roku ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2014, 08:45 
Cytuj  
Czyli możesz przetrwać w murzyńskiej dzielnicy i pojechać na jakieś wakacje. Gratuluję, jak na ciebie to ogromny sukces. Na prawdę.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2014, 08:45 
Cytuj  
Turasy to przykład analogii, którzy tak samo przyjechali do krajów niemieckojęzycznych jak Polacy do UK.
Przepraszam za brak poprawności politycznej, idz się kochac z rudym murzynem.

Zmieniasz temat, a chodzilo mi o to, ze rodowici mieszkancy, nie czuja się gorzej jeśli jeżdzą renault megan. Za to często Polak musi się wozić Mesiem, mimo, ze go nie stać. O nic więcej.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2014, 08:48 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Czyli możesz przetrwać w murzyńskiej dzielnicy i pojechać na jakieś wakacje. Gratuluję, jak na ciebie to ogromny sukces. Na prawdę.


Bez przesady, w murzyńskiej dzielnicy nie ma mieszkań po 1k+ GBP. No ręce opadają za brak informacji a podbijanie już podbitej plakietki na czyims czole.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2014, 08:53 
Cytuj  
Mareczek to fantasta, więc jego opowieści można podzielić przez 2. Zdjęcia pokazywał, mieszkał w starych ruinach.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 sie 2014, 09:09 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Czyli możesz przetrwać w murzyńskiej dzielnicy i pojechać na jakieś wakacje. Gratuluję, jak na ciebie to ogromny sukces. Na prawdę.


Bez przesady, w murzyńskiej dzielnicy nie ma mieszkań po 1k+ GBP. No ręce opadają za brak informacji a podbijanie już podbitej plakietki na czyims czole.


Pewnie zazdrość, że nie wyjechało się z Polski.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2014, 09:11 
Cytuj  
A to granice zamknęli i nie można wyjeżdżać?


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2014, 09:14 
Cytuj  
imo parę osób tutaj dużo lepiej opisało "zagramanicę" niż Marek, np. Rzeźnik.
Który zresztą nie ma potrzeby cały czas pisać jak w PL chujowo.

Osobiście pewnie nie wyemigruję, bo muszę mieć inne rzeczy też na względzie niż tylko kasę.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 sie 2014, 09:31 
Cytuj  
Wszędzie chujowo tylko w domu najchujowiej ;)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 22 sie 2014, 10:31 
Cytuj  
Marek, twoja zona widziala kiedys co ty tworzysz na tym forum? Podziela twoje zdanie nt. ojczyzny? Twoje nowe teorie wzglednosci?

Kiedys pisales, ze zarabiasz rocznie ~120000 zł. To daje około 2800 funtów miesiecznie. Naprawde uwazasz, ze to jest rewelacyjna kasa?

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 22 sie 2014, 11:46 
Cytuj  
Kurde ja bym wyjechał do UK, ale się trochę obawiam, że stan mentalny marka ma sporo wspólnego z tym, że wyemigrował, więc trochę się cykam. :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2014, 13:05 
Cytuj  
Będziesz walisz wódeczkę co tydzień to się wpasujesz w klimat ;)


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2014, 16:23 
Cytuj  
gosugamer1 - tu jest juz pelno takiego oszolomstwa hiphopowego z PL. Wiec sorry ale sie nie kwalifikujesz.
Torbis - tak wyglada budownictwo w UK. Pisalem kilka miesiecy temu, caly czas uwazasz ze zarabiajac kilka tys. GBP powinienem mieszkac conajmniej na Kensigtonie i do Elki na kawe skakac. Wole mieszkac w domu niz w mieszkaniu, a sredni wiek domu w Londynie to ok. 100 lat. Murzynska dzielnica po wieloma wzgledami ciagle wypada lepiej niz eastern european dzielnica. Podejrzewam, ze ty mieszkasz na polskiej dzielni - kondolencje z calego serca stary.

Dziel sobie moje zarobki nawet przez 10 czy 100. Jak leczysz w ten sposob swoje konpleksy to na zdrowie. Kiedys zaproponowalem wam by wymienic sie rocznymi rozliczeniami to nagle sie okazalo, ze temat trzeba zmienic...

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2014, 16:53 
Cytuj  
Musieliby mi zrobic niezle pranie mozgu zebym stwierdzil, ze wole mieszkac z czarnuchami :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 16.03.2009
Offline
PostNapisane: 22 sie 2014, 17:06 
Cytuj  
Krótko mieszkałem w Londynie, ale jednak i powiem wam że te mieszkania/bloki/domy to ładnie od frontu wyglądają, od strony podwórka to taka praga warszawska, a mieszkałem w żydowskiej dzielnicy! Szczurów dużo nie ma, ale kurwa są! Pierwszy raz w życiu szczura widziałem w Londynie! W środku też syf.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2014, 17:29 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
gosugamer1 - tu jest juz pelno takiego oszolomstwa hiphopowego z PL. Wiec sorry ale sie nie kwalifikujesz.
Torbis - tak wyglada budownictwo w UK. Pisalem kilka miesiecy temu, caly czas uwazasz ze zarabiajac kilka tys. GBP powinienem mieszkac conajmniej na Kensigtonie i do Elki na kawe skakac. Wole mieszkac w domu niz w mieszkaniu, a sredni wiek domu w Londynie to ok. 100 lat. Murzynska dzielnica po wieloma wzgledami ciagle wypada lepiej niz eastern european dzielnica. Podejrzewam, ze ty mieszkasz na polskiej dzielni - kondolencje z calego serca stary.

Dziel sobie moje zarobki nawet przez 10 czy 100. Jak leczysz w ten sposob swoje konpleksy to na zdrowie. Kiedys zaproponowalem wam by wymienic sie rocznymi rozliczeniami to nagle sie okazalo, ze temat trzeba zmienic...


Nie misiu, ja uważam, że przy twoich zarobkach kilka (bliżej dwóch lol) tysi gbp mieszkasz w odpowiednim miejscu właśnie. Poza tym ja ci cały czas gratuluję. Dla ciebie to był idealny wybór, nie wiem co się ciskasz.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 sie 2014, 18:27 
Cytuj  
torbe swedzi dupa ze w jukeju by dostawal tyle samo tylko ze w GBP :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 22 sie 2014, 20:47 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
gosugamer1 - tu jest juz pelno takiego oszolomstwa hiphopowego z PL. Wiec sorry ale sie nie kwalifikujesz.

hiphopowego oszołomstwa :D kurwa ja nic o sobie nie wiem, całe szczęście piękny umysł nie śpi. :D

Ej oszukałeś mnie marek, dla takich szalonych raperów jak ja jest tam niezły rynek:
https://www.youtube.com/watch?v=p6Z-gsQLJjk

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2014, 20:53 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
torbe swedzi dupa ze w jukeju by dostawal tyle samo tylko ze w GBP :)


Niestety w moim obecnym zawodzie tylko gdzieś x2. Nie to, że źle. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 22 sie 2014, 22:56 
Cytuj  
gosugamer1 - pisałem, ze oszołomów twojego pokroju jest tu już trochę:
https://www.youtube.com/watch?v=3fMfAlUOD3c

torbiś - o eastern european pisałem na poważnie. Serio - wolę mieć za sąsiadów murzynów niż polaków czy rosjan. Kondolencje z całego serca torbiś - ja się zawsze mogę przeprowadzić, ty gdzie się nie ruszysz to ta sama chołota kompleksy i biedę lecząca w trunkami wyskokowymi.

Btw. czyli znów wymiąkłeś jak ostatni leszczyk o ile chodzi o rozliczenie roczne? Zaczynam na serio wątpić, że Ty chociaż tyle co Tczewiak zarabiasz w tej swojej korpo. 3k na rękę Tusk Ci chociaż zostawia?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2900 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 145  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.