mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 paź 2005, 08:14 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Nie leci na kase i wladze i mowi prawde prosto w oczy (vide "Polacy to debile")

ergo zachowuje się jak bartuś na forum wowa (sam jest debilem)
[edit] bartuś - nick przypadkowo wzięty z powietrza określający pewien typ osoby "dyskutującej"


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 paź 2005, 10:31 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Nie leci na kase i wladze i mowi prawde prosto w oczy (vide "Polacy to debile").


Kasy ma jak lodu, a do wladzy nikt go nie chce(inni polit+wiekszosc spol).. wiec ciezko mu na to leciec ;) Trzeba przyznac ze czasem ciekawie gada, czasem bzdury jakies i moze przez to.. ogolnie jest sympatyczny, tylko wydaje sie jakis taki niezrownowazony :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 paź 2005, 10:34 
Cytuj  
i takich nam trzeba u wladzy :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2005, 16:27 
Cytuj  
po prostu jest zbyt skrajny a zarazem nieprzewidywalny

*

Posty: 187
Dołączył(a): 1.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 paź 2005, 21:52 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Eshim napisał(a):
Ludzie powinni głosować na Janusza Korwina Mikke.

On jest przynajmniej oryginalny.
:)


Ja naprawde mam szacunek do tego goscia, bo ma pewne okreslone poglady (mimo tego ze to juz chyba 3 wybory w ktorych ma poparcie graniczace z bledem statystycznym) i ich nie zmienia.
Nie leci na kase i wladze i mowi prawde prosto w oczy (vide "Polacy to debile").

Pozatym jest za legalizacja tzw. miekkich narkotykow. :D:D


o tak tak Korwin Mikke good przemowilo do mnie to ostatnie zdanie zreszta wszyscy klamia wiec co za roznica kto wygra :)


teraz zapodam cytat z jednego domu w moim miescie
"Gdyby wybory mialyby cos zmienic juz dawno by ich zakazano":)

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 paź 2005, 22:56 
Cytuj  
takie hasla wymyslaja zawyczaj ludzie, ktorzy nie wiedza ze demokracja polega wlasnie na wyborach :]


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 paź 2005, 23:36 
Cytuj  
Kaczynski to agresywny homofob :]
Agresji się obawiam, a homofobia w dzisiejszych czasach to żenada...

Agresja przyciągnie fanów Leppera, homofobia fanów Giertycha... Tusk jest już raczej na przegranej pozycji, niestety...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 08:02 
Cytuj  
Czy dla ciebie homofobia to niezyczenie sobie, by inni obnosili sie publicznie z kim sypiaja? Niech sobie pieprza sie z kim zechca, aby tylko siedzieli z tym w swoich domach. Ja nie laze i nie krzycze publicznie, ze sypiam z kobietami.

X.

PS. Pozatym u wielu ludzi to zadna homofobia, tylko zwykle, najzwyklejsze obrzydzenie.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 08:08 
Cytuj  
Mnie tam wali homofoba, to akurat jest mało istotne u kaczki. Ja się obawiam jego specyficznego poglądu na prawo - z cyklu, prawo działa tylko wtedy gdy mi pasuje.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 09:20 
Cytuj  
Hmm w sumie prezydent ma przede wszystkim role reprezantatywna- wedlug mnie Tusk lepiej by sie sprawdzil, bo chociaz troche sepleni, to jednak ma wieksza charyzme niz ta mala beczulka.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 09:52 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Czy dla ciebie homofobia to niezyczenie sobie, by inni obnosili sie publicznie z kim sypiaja? Niech sobie pieprza sie z kim zechca, aby tylko siedzieli z tym w swoich domach. Ja nie laze i nie krzycze publicznie, ze sypiam z kobietami.

X.

PS. Pozatym u wielu ludzi to zadna homofobia, tylko zwykle, najzwyklejsze obrzydzenie.

Jesli chodzi ci o te plakaty i parade, to byl element kampanii spolecznej. Kiedys mezczyzn dziwilo, ze kobiety chca prawa glosu, dzis dziwi ludzi, ze homoseksualisci chca legalizacji swoich zwiazkow. Mnie "homosie" zupelnie nie przeszkadzaja, a Kaczynski w swoich pogladach na ten temat daje przyklad zasciankowosci w swoim mysleniu. Tacy jak on zawsze byli hamulcowymi postepu.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 09:56 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam hehe, a mnie się wydaje, że kaczka jakby robił kampanię prezydencką w Holandii to sam by pierwszy w tej paradzie uczestniczył. To tylko i wyłącznie gra polityczna i wyrabianie sobie elektoratu i dodatkowych głosów.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 10:05 
Cytuj  
Jak bym tak myslal to wogole nie interesowalaby mnie polityka czy wybory. Wiadomo, ze grunt to przypodobac sie wyborcom, ale jakis kregoslup trzeba miec. Jak bedziesz malowal takie czarne obrazy politykow to zniechecisz forumowiczow do udzialu w zyciu publicznym. :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 10:15 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Kaczynski w swoich pogladach na ten temat daje przyklad zasciankowosci w swoim mysleniu. Tacy jak on zawsze byli hamulcowymi postepu.


a co ma homoseksualizm do postepu ? :) hahaha, czy myslsiz, ze w przyszlosci wszyscy bede homo-niewiadomo ? :)
homoseksualizm nie jest rzecza normalna wiec nie powinien nigdy byc traktowany jako normalne zachowanie.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 10:26 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Kaczynski w swoich pogladach na ten temat daje przyklad zasciankowosci w swoim mysleniu. Tacy jak on zawsze byli hamulcowymi postepu.


a co ma homoseksualizm do postepu ? :) hahaha, czy myslsiz, ze w przyszlosci wszyscy bede homo-niewiadomo ? :)
homoseksualizm nie jest rzecza normalna wiec nie powinien nigdy byc traktowany jako normalne zachowanie.

To byl tylko taki ogolny wniosek dotyczacy Kaczynskiego, popraty przez w/w przyklad. A co do homoseksualizmu chodzi o tolerancje, a nie o rozsadzanie co jest normalne, a co nie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 10:29 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
A co do homoseksualizmu chodzi o tolerancje, a nie o rozsadzanie co jest normalne, a co nie.


tolerancja tak, akceptacja nie !
mozna wiec ich tolerowac jako ciekawostke przyrodnicza, ale akceptowac tego nie bede nigdy.


_________________



******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 10:36 
Cytuj  
A co Ty wiesz o normalności czy nienormalności homoseksualizmu?

W starożytności to była norma, potem to się gibało w prawo i w lewo, a teraz już normalnością nie jest.

Wiesz dlaczego kościół katolicki uznaje to za chorobę (nie za zwyrodnienie, zboczenie itd)? Ponieważ muszą mieć jakieś usprawiedliwienie dla tego co się wyrabia po klasztorach i męskich zakonach.
Przecież choroba to nie grzech, nie? :]

Ogólnie homoparady też mi niespecjalnie pasują, bo mam głęboko gdzieś, czyjeś poglądy seksualne, ale w Warszawie nie chodziło o poglądy seksualne tylko o legalizacje związków... cy cuś.

Zresztą w Kaczyńskim nie drażnią mnie te jego poglądy dotyczące sfery seksualnej ale raczej to, że kolesiowi brak elastyczności. Na szczyty idzie po trupach, z ruskimi chce politykę usztywniać (akurat nam to pomoże :P).
Na prokuratora generalnego, ministra sprawiedliwości jest świetny. On jest trochę jak wściekły pies, ktoś musi nad nim siedzieć z kijkiem. Jako prezydent to będzie gryzł gdzie popadnie, robił awantury dyplomatyczne, zrywał stosunki, rozwiązywał sejmy itd, itp... takie jest moje zdanie.

Ale z drugiej strony.. może nie być taki zły... jak on tam sobie radzi z Warszawą?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 10:44 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
Ale z drugiej strony.. może nie być taki zły... jak on tam sobie radzi z Warszawą?


Chyba nie tak dobrze skoro przegral tam z Tuskiem....


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 11:02 
Cytuj  
Zacytuję coś na poparcie swojej tezy odnośnie "Kaczyński w paradzie gejów w Holandii" ;)
Już w 2003 roku Prezydent Warszawy obdarowuje stowarzyszenie "Lambda" (współorganizator "Parady Równości") zasobną sumą pozwalającą na rozwój działalności tej organizacji (w tym przypadku pod pozorem prowadzenia akcji zapobiegania zakażeniom HIV/AIDS)!!! Oczywiście wiarygodność mojego zarzutu czytelnik może sprawdzić na stronie internetowej Urzędu Miasta Warszawy, gdzie zamieszczane są Zarządzenia Prezydenta Kaczyńskiego (dla przykładu w Zarządzeniu Nr 501/2003 przekazuje się Lambdzie 8.000 złotych).
Co ciekawe pierwszego wniosku "Lambdy" nie rekomendowała uprzednio Komisja Uzależnień i Patologii Społecznych Rady Miasta Warszawy. Jak wynika z informacji Lambdy, przewodnicząca Komisji Joanna Fabisiuk argumentowała, że projekt, realizowany przez osoby homoseksualne, może przyczynić się do propagowania homoseksualizmu wśród objętej nim młodzieży. Tak więc Komisja wystawiła opinię negatywną co do wniosku stowarzyszenia. Przychylając się do wniosku "Lambdy" Prezydent Lech Kaczyński postanowił zgoła inaczej, pomimo, że wielu radnych proponowało przekazanie tych pieniędzy Polskiemu Towarzystwu Psychologicznemu. Stowarzyszenie "Lambda" od razu zapowiedziało, że dotacja przeznaczona będzie na edukację i prewencję HIV/AIDS w grupie gejów i prostytuujących się mężczyzn. Wolontariusze projektu udzielali więc porad (nawet nie chcę wiedzieć jakich...), rozdawali ulotki i prezerwatywy (no to sobie Kaczyński wziął
do serca nauki Jana Pawła II a propos antykoncepcji, nie ma co!).


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 11:04 
Cytuj  
Dwutlenek napisał(a):
W starożytności to była norma,


hahaha, gdzie takie ciekawostki wyczytales, ze to byla norma ? :) To ze u Cezara sie kopulowali nawet ze zwierzetami nie znaczy ze to byla norma.
Jakby zrobili manifestacje w obronie kopulacji z krowami i legalizacji zwiazkow ze zwierzetami tez bys byl za ? :)

Cytuj:
Wiesz dlaczego kościół katolicki uznaje to za chorobę (nie za zwyrodnienie, zboczenie itd)? Ponieważ muszą mieć jakieś usprawiedliwienie dla tego co się wyrabia po klasztorach i męskich zakonach.
Przecież choroba to nie grzech, nie? :]


to co uwaza KK malo mnie interesuje :)

Cytuj:
ale w Warszawie nie chodziło o poglądy seksualne tylko o legalizacje związków... cy cuś.


w Warszawie jak i wszedzie indziej chodzi zawsze o to samo... zmusic ludzi by akceptowali nienaturalne zachowania. Rownie dobrze gwalciciele albo pedofile mogli by zrobic manifestacje w obronie swoich praw :)


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.