mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 603 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 31  Następna strona

Polska failnie?
Nein 25%  25%  [ 33 ]
Ja 65%  65%  [ 87 ]
Ich weiß nich 10%  10%  [ 13 ]
Liczba głosów : 133
Autor Wiadomość
****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 cze 2008, 10:39 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Roger bedzie gral sam a nie tam ich poprowadzi :P

To ze nasi stoja i doly robia to inna sprawa ; )

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2008, 11:21 
Cytuj  
Cytuj:
mam nadzieje ze brak Zurawia nie odbije sie za mocno na kadrze w meczu z Austria


Brak Zurawia to może i nie ale bral Lewandowskiego już na pewno, jak narazie nie jest pewne na 100% czy wystapiw meczu z Austria.

Najgorzej to wkurza mnie na tych mistrzostwach obsada studia i komentatorzy.

Borek jedyny polsatowski komentator na poziomie, wkręcił w euro-imprezę swoich kolesi z którymi lansuje i buja się po imprezach, ale którzy kompromitują siebie i jego swoim dziennikarskim rzemiosłem. Rozumiem jeszcze, że zapraszanie do studia Kowalczyka, to taki element ludyczny- liczymy bowiem, że koleś po V klasach podstawówy wystrzeli z jakmś niebanalnym tekstem naturszczyka i będzie ubaw z jego głupoty. Natomiast obecność buca, hazardzisty i przemytnika Hajty to już jest istny skandal! Kożmiński i Świierczewski mają tyle do powiedzenia co pijaczyna spod sklepu, tylko ten drugi ma więcej fantazji. Zapytania w stylu "powiedz Mariusz czy Niemcy postawili ciezkie warunki gry ?" mowia same za siebie.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2008, 11:43 
Cytuj  
Co do komentarza się zgodzę, widać brak doświadczenia i warsztatu. Również brak doświadczenia stacji w realizacji tego typu wydarzeń wychodzi momentami. W komentarzu śmieszy mnie również jeżdżenie po Beenhakerze przy byle okazji, nawet wczoraj w meczu Włochy-Holandia. Któryś z komentatorów ma chyba jakieś niespełnione ambicje.


_________________
whiteman#2717

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 cze 2008, 12:07 
Cytuj  
brakowalo mi obecnosci Szpakowskiego , bez niego to jednak troche atmosfera siada


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2008, 12:25 
Cytuj  
Cytuj:
Nie wiem czy ktokolwiek mna złudzenia że mecz z Austrią będzie łatwy.


Będzie łatwiejszy niż z Niemcami...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 cze 2008, 13:07 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
brakowalo mi obecnosci Szpakowskiego , bez niego to jednak troche atmosfera siada


No ba.

Ależ on się tam skopcił! Bramkarz prawie zwymiotował po ataku Bąka
- O Jacku Bąku podczas meczu Polska – Armenia

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 cze 2008, 13:11 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Brak Zurawia to może i nie ale bral Lewandowskiego już na pewno, jak narazie nie jest pewne na 100% czy wystapiw meczu z Austria.

Nie jestem na bierzaco z naszymi wyczynami pilkarskimi, przedwczoraj odswietnie obejrzalem meczyk i wedlug mnie Lewandowski robil nic : <
To po co go ciagac?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 cze 2008, 13:21 
Cytuj  
wazne zeby ruscy dzisiaj dostali w dupe


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2008, 13:44 
Cytuj  
Lewandowski ciagle walil z daleka i marnowal szanse na wyprowadzenie sensownej akcji.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2008, 13:44 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
Lewandowski ciagle walil z daleka i marnowal szanse na wyprowadzenie sensownej akcji.


Ale jak to w statystykach wyglada! :P

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 cze 2008, 15:25 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
Lewandowski ciagle walil z daleka i marnowal szanse na wyprowadzenie sensownej akcji.


czego oczekujesz od człowieka o aparycji pierwszego lepszego dresa spod klatki schodowej? z jego małpiej twarzy nie wyczytałbym raczej żadnych oznak "myślenia" - lepiej przypierdolić przed siebie i jakoś będzie. - btw a w mediach i tak mówią, że to był jeden z najlepiej grających piłkarzy podczas meczu - chyba się nie znam.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 10 cze 2008, 15:28 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
chyba się nie znam.

Chyba jest nas dwoch.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2008, 17:17 
Cytuj  
Nie wiem co ma aparycja do człowieka i jego umiejętności. Poza tym strzały z dystansu są dobrą bronią na słabego Lehmana, z tym, że trzeba umieć strzelać i trzeba wiedzieć kiedy strzał się opłaca a kiedy można zrobić coś bardziej pożytecznego. Lewandowski strzelał jak tylko dostał piłke w pobliżu pola karnego. Podejrzewam, że Benhaker chciał aby strzelali z daleka, ale niekoniecznie miał na myśli "Lewego" :roll:


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2008, 23:13 
Cytuj  
A ja bym chcial, zeby teraz Roger strzelil dla nas duzo bramek, wtedy wszyscy uznaliby go za polaka, on sam wyczyscilby sie pumeksem i zagral epizod w klanie. Sieg!

A ontopic to uwazam, ze rozjebiemy Austrie.


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2008, 23:20 
Cytuj  
Heh nic nie robił , to ja wam powiem że zagrał co najmniej 4-5 świetnych podań klasy światowej na skrzydła, strzały mniej udane, jednak świetna gra w destrukcji, wiele przejęć i ogólnie kontrolował środek pola przez wiekzość czasu.

Cytuj:
chyba się nie znam.


Dokładnie tak właśnie jest.

Akurat boiskowa inteligencja jest wielkim atutem Lewandowskiego.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 18:55 
Cytuj  
Ladny mecz hiszpanow , slaby czechow, jedyna druzyna ktora mogla powstrzymac portugalie w ich grupie, piekny gol quaresmy w 89 min , sporo zmarnowanych akcji kollera , porto rosnie na glownego przeciwnika niemcow w polfinale, chociaz jak holandia bedzie grac jak z wlochami to wymiota wszystko


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 149
Dołączył(a): 7.11.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 19:56 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
mam nadzieje ze brak Zurawia nie odbije sie za mocno na kadrze w meczu z Austria


Zuraw boi sie ze cala krytyka spadnie na niego jak nie strzelimy bramki na mistrzostwach,jak dla mnie zwyczajnie sie poddal za wczasu.No chyba ze jest parowką i rzeczywiscie mial problemy juz od jakiegos czasu i nikomu o tym nie powiedzial, tym samym swiadomie zablokowal wyjazd na ME komus zdrowemu.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 20:16 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Ladny mecz hiszpanow , slaby czechow, jedyna druzyna ktora mogla powstrzymac portugalie w ich grupie, piekny gol quaresmy w 89 min , sporo zmarnowanych akcji kollera , porto rosnie na glownego przeciwnika niemcow w polfinale, chociaz jak holandia bedzie grac jak z wlochami to wymiota wszystko


A dzisiaj pierwszy mecz którego nie chce mi się oglądać : Turcja - Szwajcaria. Nie dość że wielkie #care na to kto wygra to jeszcze postawiłem na bukach under 2,5 gola za grubszą kase, głupio sie ogląda mecz gdy ma sie nadzieje że bramki nie padną ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 20:21 
Cytuj  
a ja z mila checia obejrze Szwajcarie, ktora pokazala kawal dobrej pilki z Czechami, ale mieli pecha. Portugalia - Szwajcaria bedzie swietny mecz, o ile Szwajcaria wygra z Turkami, w co nie watpie.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 149
Dołączył(a): 7.11.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 20:22 
Cytuj  
Ja obstawilem dzis na Portugalie i Szwajcarow na jednym kuponie, ogolnie rzecz biorac narazie faworyci nie zawodza, pomijajac Wlochow

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 603 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 31  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.