mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 367 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 23:11 
Cytuj  
dzieki :) na to liczylem ignowy player cos sie pierdoli, niemowiac ze niema supportu dla opery


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 23:12 
Cytuj  
co za wies :<

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 23:20 
Cytuj  
Skonczylo sie... trialer do Old Republic fajny, mroczny, klimatyczny, ostry nawet bym rzekl jak na ostatnie Star Warsy. Moze cos z tej gry bedzie... :)

Za niedlugo Ubisoft, ktory moim skromnym zdaniem wygral te targi jeszce w sumie przed ich rozpoczeciem. :P

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 23:22 
Cytuj  
dajcie link do ubisoftu zanim sie zacznie bo odpalanie pod koniec albo w trakcie jest failem ;/ a na stronie gamespot sa widoczne jedynie konferencje ms, sony i nintendo

edit: nvm znalazlem

http://e3.gamespot.com/e3-live-schedule ... w_schedule


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Ostatnio edytowano 1 cze 2009, 23:23 przez Ashton, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 23:22 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Skonczylo sie... trialer do Old Republic fajny, mroczny, klimatyczny, ostry nawet bym rzekl jak na ostatnie Star Warsy. Moze cos z tej gry bedzie... :)

Za niedlugo Ubisoft, ktory moim skromnym zdaniem wygral te targi jeszce w sumie przed ich rozpoczeciem. :P


daj linka do ubi na gamespocie.
edit: nvm, znalazlem w przeciwienstwie do faila asztona
http://e3.gamespot.com/press-conference/ubisoft-e3/

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 23:26 
Cytuj  
tzn moje "za niedlugo" to jest okolo 2 w nocy naszego czasu. :) Lnka dal Ashton.

**

Posty: 379
Dołączył(a): 5.04.2006
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 23:28 
Cytuj  
ubi nigdy chyba jeszcze nas nie zawiodło.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 00:31 
Cytuj  
http://www.ps3site.pl/koniec-romansu-ko ... ony/18313/

Jednak exclusive. :-) I bardzo dobrze... Ciekawie w tym swietle wychodza (znowu zreszta taj jak przy tekkenie czy FF13) ze XBOX jest za slaby aby pociagnac MGS'a. :-)

Jednak nie martwcie sie fanboje PS3 - jutro bedzie zapowiedz rowniez nowej gierki bo tu jest jeszce miejsce na nowy obrazek:

http://www.konami.jp/kojima_pro/e3_2009/en/?ref=kcom

I sam bym chcial zeby to bylo MGS5 a nie jakas popierdolka na nowe PSP. :-)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 00:43 
Cytuj  
a ja nie jestem taki pewien widzialem wypowiedz kogos z mikroszitu co powiedzial
"Wiecie, nie powiedzieliśmy, że to tytuł na wyłączność."
A w tym co wkleiles jest napisane ze "Konami Digital Entertainment, Inc. zapowiedziało dzisiaj, że Metal Gear Solid: Rising zmierza na konsolę Xbox 360 - to pierwsza część Metal gear Solid na tę platformę. Raiden, jeden z najpopularniejszych postaci uniwersum będzie bohaterem całkowicie nowego tytułu Hideo Kojimy." brakuje mi jasnego stwierdzenia ze TYLKO na XBOXA360

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 00:50 
Cytuj  
Brutal Legend

Zajebista prezentacja na konferencji EA, zapowiada się naprawdę ciekawie mimo że to teoretycznie nie moje klimaty.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 00:50 
Cytuj  
W sumie moze tak - ale jak juz MS sypie kasa to potrafi sypnac mocno - to wiedza wszyscy. Napewno wynegocjowali przynajmniej exclusive czasowy. :-)

Ale robrajaja mnie fanboje PS3 na swiecie - z gry dotepny jest narazie JEDEN artwork i logo a juz pisza ze to bedzie H's'S a nie MGS i inne niestworzone rzeczy. lol

10 min do konferencji UBIsoftu.... czekam na pozamiatanie. :-) Napewno Assassin Creed 2 bedzie rzadzil ale ciekawi mnie jakie tam maja asy w rkawie. :)

BTW. Nikt nie pisze o Blizzardzie.. Stacraft 2 w tym roku raczej no i Guitar Hero 5, ktore miazdzy iloscia wykonawcow.. po prostu miazdzy. :) I to juz 1 pazdziernika.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 00:59 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
a ja nie jestem taki pewien widzialem wypowiedz kogos z mikroszitu co powiedzial
"Wiecie, nie powiedzieliśmy, że to tytuł na wyłączność."
A w tym co wkleiles jest napisane ze "Konami Digital Entertainment, Inc. zapowiedziało dzisiaj, że Metal Gear Solid: Rising zmierza na konsolę Xbox 360 - to pierwsza część Metal gear Solid na tę platformę. Raiden, jeden z najpopularniejszych postaci uniwersum będzie bohaterem całkowicie nowego tytułu Hideo Kojimy." brakuje mi jasnego stwierdzenia ze TYLKO na XBOXA360


Szukasz dziury w calym.
Fragment liveblogu polygamii, chociaz mozna sprawdzic wszedzie bo konferencja byla podzielona na czesc non-exclusive i exclusive w ktorej to znalazl sie MGS. Pozatym przy crackdown2 i halo tez nie mowili nic o wylacznosci. Schappert rzeczywiscie dolewa oliwy do ognia siejac niepewnosc ale to latwo wytlumaczyc: publicity, publicity publicity.

8:02 Kenner: I żegnamy Square
8:02 Emiel: Od teraz tylko tytuły ekskluzywne.
....
8:50 Kenner: Hideo Kojima!
8:50 tapchan: O matko, Kojima....
8:51 tapchan: Metal Gear Solid: Rising

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 01:04 
Cytuj  
aha bo jakis emiel z dupy tak napisal?
"You know, we didn't say that it was exclusive," clarified Xbox executive and corporate VP John Schappert (he was the guy hosting most of the event) during an interview with me immediately following the press conference.

Read more: http://g4tv.com/thefeed/blog/post/69605 ... HE6eIMOS&B

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 01:08 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):

10 min do konferencji UBIsoftu.... czekam na pozamiatanie. :-)


erm.. jeszcze 1h 20min

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 01:09 
Cytuj  
To sobie obejrz sama konferencje albo sprawdz na jakimkolwiek liveblogu do pana ciezkiego. To nie jest naprawde dziwne ze spec od PR chce zeby na blogach az wrzalo od zastanawiania sie nad tym faktem.

Goatus napisał(a):
Kabraxis napisał(a):

10 min do konferencji UBIsoftu.... czekam na pozamiatanie. :-)


erm.. jeszcze 1h 20min


Nope, wlasnie CEO jakies tam wprowadzenie robi.
Mowil ze pokaza AC2 i Splinter Cella.


Ostatnio edytowano 2 cze 2009, 01:10 przez exodus, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 01:10 
Cytuj  
ktokolwiek rozumie co on mowi ? tzn rozumiem slowa, ale co chwile trace koncentracje, jakby koles poprostu probowal mnie zniechecic do sluchania, albo zanudzic laniem wody..


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 01:11 
Cytuj  
gamespot strasznie tnie video, alternatywy jakies?
Geez ale koles jest suchy jak nie irytujacy. Miotla w dupie, sztywniak maksymalny.


Ostatnio edytowano 2 cze 2009, 01:13 przez exodus, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 01:12 
Cytuj  
ale nie posikajcie sie w majtki z podniecenia:P Normlanie jakby powkazywali tam jakies cuda

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 01:13 
Cytuj  
exodus nawet na Poly dodali sprostowanie że to może nie być tytuł na wyłączność.

Zresztą ja nie łapie o co biega tym płaczem, MGS był już na pieca/xboxa więc taka to exclusive seria jak cię moge TBFH.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 01:15 
Cytuj  
exodus napisał(a):
gamespot strasznie tnie video, alternatywy jakies?
.


http://www.gametrailers.com/e3/video-pr ... ce/ubisoft

lepsza jakosc i nie tnie, mozna w hi res tez ogladac.

"Zresztą ja nie łapie o co biega tym płaczem, MGS był już na pieca/xboxa więc taka to exclusive seria jak cię moge TBFH."

Owszem ale to wlasnie PSowcy na swiecie wyzywaja KOjime od chujow i sprzedajnych dziwek - nie my. :)

EDIT. OMG jaki ten stary francuz jest dretwy :)


Ostatnio edytowano 2 cze 2009, 01:20 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 367 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.