mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2010, 12:39 
Cytuj  
spoko

przyznam ze kiedyś jednemu francuzowi w podeszłym wieku tłumaczyłem ze się z nim nie zgadzam odnośnie murzynów bo nie jestem rasita

odpowiedział ze pomieszkałbym z nimi w bloku to bym był


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 6 cze 2010, 12:51 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
noasz napisał(a):
Huragan napisał(a):

Albo jestes tak zlosliwym czlowiekiem ze az strach albo brakuje ci pare(nascie) zwojow. Hitler tez chcial wyppierdolic zydow i cyganow tylko dlatego ze byli zydami i cyganami - twoje podejscie jest identyczne. Homofobom i rasista mowimy kategoryczne NIE!


rotfl, niestety ale muszę się zgodzić z Huraganem. Pedalstwo to takie same zboczenie/choroba jak zoofilia czy nekrofilia. Szkoda, że Hitlerowi się nie udało - wyobrażasz sobie świat bez złodziejskiej cyganerii, pedziów i innych zboczeńców?

A jak Ci się podobają to przyjmij to swojego mieszkania/ulicę na próbę kilku cyganów, ze dwóch pedałów (coby urządzali sobie rozkoszne wieczorki), pedofila do opieki nad własną pociechą. Modna tolerancja wtedy odejdzie w niepamięć i już nigdy takich głupot nie napiszesz na forum.

btw. świnie u mojej babci mają więcej kultury osobistej niż cyganeria polska.

Sorry Desh.



Jakby Hitlerowi "się udało" to prawdopodobnie żyłbyś (o ile byś żył) jako niewolnik gdzieś w okolicach Estonii albo Uralu pracując na taśmie produkcyjnej.


Edit: Naprawdę srry za flame, ale takie idiotyzmy potrafią człowieka wyprowadzić z równowagi. Wycieranie sobie gęby postacią Hitlera jako bojownika o normalność jest skrajnie durne.


Ostatnio edytowano 6 cze 2010, 13:13 przez Profeta, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 cze 2010, 12:53 
Cytuj  
moglo mu sie nie udac ale moze sie udac jego nastepcy


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 cze 2010, 12:59 
Cytuj  
i juz piekny flame. btw nie wiedzialem ze postepowy mark z uk ma poglady radio maryja like.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 cze 2010, 13:06 
Cytuj  
jeszcze jakby deszowi sie uroczily czarne te blizniaki to bym zrozumial ten derail :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2010, 14:12 
Cytuj  
Kiedyś Desh wyglądałeś jak młody Eminem teraz wyglądasz jak oyciec :P


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2010, 14:53 
Cytuj  
Mówienie, że Hitler zabijał Żydów 'bo tak' to bzdura.
Hitler żywił do nich nienawiść z konkretnych powodów.

Może skończymy offtopa?

Desh:
Timestamp! albo to nie Twoje dzieci ;)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 cze 2010, 15:04 
Cytuj  
Ehehe, Mareczek nie zawiódł imho. Zawsze gdzieś trzeba wcisnąć, że polskie to gorsze. Nawet cyganerię mamy beznadziejną. Ta angielska to oczywiście pełna kulturka, ą i ę z wyższym wykształceniem co najmniej Westminster czy Sheffield :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2010, 15:38 
Cytuj  
Profeta - ale ja sobie żadnym Hitlerem niczego nie wycieram. Mi to ryba kto się dobierze do dupy tym ludzkim pasożytom, którzy zamiast pracować to żyją na zasiłkach a dorabiają sobie kradzieżami i oszukaństwami.

SwenG - nie spotkałem jeszcze innych cyganów, jak tylko spotkam z rumuńskich to może mój hate poszerzy krąg.

Desh - powinieneś imho przystopować z tym wątkiem, czy za jakiś zamierzasz tu wklejać zdjęcia z 18-tki "pociech"? :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 cze 2010, 15:50 
Cytuj  
Cytuj:
Mi to ryba kto się dobierze do dupy tym ludzkim pasożytom, którzy zamiast pracować to żyją na zasiłkach a dorabiają sobie kradzieżami i oszukaństwami.


"Cygańskie pasożyty" etc. stanowią i tak bardzo znikomy procent wśród pasożytów w naszym kraju. Twoje pobudki są więc zupełnie inne :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 cze 2010, 17:05 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):

Desh - powinieneś imho przystopować z tym wątkiem, czy za jakiś zamierzasz tu wklejać zdjęcia z 18-tki "pociech"? :)


dobrze ci mowic Marku , jak za chwile sam zostaniesz ojcem :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 6 cze 2010, 17:23 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Desh - powinieneś imho przystopować z tym wątkiem, czy za jakiś zamierzasz tu wklejać zdjęcia z 18-tki "pociech"? :)


Musze sie zgodzic z Mareczkiem. Jakos kompletnie w dupie mam ogladanie Photo bloga Deshrooma.

"Ja i blizniaczki na plazy"
"Ja i blizniaczki na pierwszym wspolnym meczu"
"Ja i blizniaczki nadzy"

Fajnie, pochwaliles sie, grats, ale moze sobie to wrzucaj na nasza klaske albo innego fejsbuka.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 132 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.