mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 629, 630, 631, 632, 633, 634, 635 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 lip 2014, 12:08 
Cytuj  
Michael Bay.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 31 lip 2014, 14:24 
Cytuj  
embe napisał(a):
pewnie wajda zrobił by wielkie dzieło


już zrobił

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 lip 2014, 15:31 
Cytuj  
Kanal byl mega.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 sie 2014, 20:31 
Cytuj  
ciekawe czy kolejny spiderman będzie jeszcze bardziej ciotowaty czy nie, nawet załatwianie głównych postaci w stylu GoT nie rozwiązuje problemu że to gówniane kino



Junkier napisał(a):
embe napisał(a):
pewnie wajda zrobił by wielkie dzieło


już zrobił

wiem, ma ostatnio wiele wspaniałych dzieł jak pan tadeusz, zemsta czy wałęsa, trzyma ostatnio wysoki poziom


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2014, 13:07 
Cytuj  
Divergent (niezgodna)

kolejny film oparty na ksaizkowej trylogii dla nastolatkow.

Ogolnie bardziej mi przypadl do gustu niz hungergames ale kto co woli.
Troche watek milosny chujowy i brak akcji lozkowych :(

6/10

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 4 sie 2014, 14:04 
Cytuj  
Strażnicy galaktyki - 5/10
Ten film to klasyczne chuj wi co, ni przygowy, ni familijny, ni komedia. Mogli zrobić lżejszą historię i wyciąć txty o tym kto komu zabił rodzinę, kto jest czyim ojcem. Mam wrażenie (nie czytałem komiksu), że pierwotnie to było parodiowanie takich fabuł, ale w filmie jest to całkiem na poważnie :/
Rozlazłą i dziurawą fabułę jeszcze da się przełknąć, ale sceny walk to sieczka w stylu power rangers.
Największy plus to klimat space opery!


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2014, 14:35 
Cytuj  
Guardians of the Galaxy 9/10
Zachowany klimat taki jaki powinien być, troszkę wkurzające aktorki, ale tak to wszystko cacy. Idealne połączenie zabawnych tekstów i totalnej demolki. Bawiłem się wyśmienicie, a film spodoba się nawet osobom, które nie przepadają za marvelowskim universum, bo jest to to cosmo universe i jest po prostu ciekawsze. Przede wszystkim postacie w końcu nie są czarno białe jak w avengersa i absolutnie nie są sztywne od noszenia pieluszek jak w produkcjach od DC.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2014, 14:43 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Strażnicy galaktyki - 5/10
Ten film to klasyczne chuj wi co, ni przygowy, ni familijny, ni komedia. Mogli zrobić lżejszą historię i wyciąć txty o tym kto komu zabił rodzinę, kto jest czyim ojcem. Mam wrażenie (nie czytałem komiksu), że pierwotnie to było parodiowanie takich fabuł, ale w filmie jest to całkiem na poważnie :/
Rozlazłą i dziurawą fabułę jeszcze da się przełknąć, ale sceny walk to sieczka w stylu power rangers.
Największy plus to klimat space opery!


tczewiak napisał(a):
Guardians of the Galaxy 9/10
Zachowany klimat taki jaki powinien być, troszkę wkurzające aktorki, ale tak to wszystko cacy. Idealne połączenie zabawnych tekstów i totalnej demolki. Bawiłem się wyśmienicie, a film spodoba się nawet osobom, które nie przepadają za marvelowskim universum, bo jest to to cosmo universe i jest po prostu ciekawsze. Przede wszystkim postacie w końcu nie są czarno białe jak w avengersa i absolutnie nie są sztywne od noszenia pieluszek jak w produkcjach od DC.


I kogo tu słuchać :D


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2014, 15:41 
Cytuj  
Ufasz komuś z dojrzałym, zajebistym gustem czy buffchefowi?? ;)

Aha samo GotG 9/10, ale polskie tłumaczenie jeśli się nie zna angielskiego daje -2. Jest TRAGICZNE.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sie 2014, 16:05 
Cytuj  
z tym gustem to nie szalej, bo obejrzy twoje zdjecie i zaufa buffchefowi.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2014, 16:16 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
z tym gustem to nie szalej, bo obejrzy twoje zdjecie i zaufa buffchefowi.


o gustach sie nie dyskutuje, moze akurat to bedzie jego typ.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 sie 2014, 16:26 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Mendol napisał(a):
z tym gustem to nie szalej, bo obejrzy twoje zdjecie i zaufa buffchefowi.


o gustach sie nie dyskutuje, moze akurat to bedzie jego typ.


raczej ciezko,


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 4 sie 2014, 18:13 
Cytuj  
GotG - mozna zaufac tczewiakowi i nauczyc sie angielskiego, bo polskie tlumaczenie ssie cyce po calosci. Nawet nie starali sie tlumaczyc dowcipow. Glowny zly bohater tez taki sobie. Jego glowny wyraz twarzy wygladal tak: :< .W komiksie jakos bardziejszo wygladal. Generalnie cale zlo w Avengersach i GotG jest takie jakies z dupy. Nie sieje grozy jak Imperium w SW. Za to ekipa glowych bohaterow bardzo git. Marvel daje rade w tworzeniu filmow z wieloma glownymi bohaterami. Kazdy mial co robic na ekranie i zaden nie dominowal ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 sie 2014, 21:59 
Cytuj  
szkoda, że Marvel jest dla mnie niestrawny..

Jakieś Video Games The Movie ktoś oglądał, albo chociaż sie interesował? Warto to obejrzeć? Jest ciekawego oprócz obowiazkowych (jak myślę) smutów na temat pac-mana, tetrisa i Mario?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2014, 15:09 
Cytuj  
guardians of the galaxy w pyte, odpowiednie polaczenie humoru, kiczu i efektownej napierdalanki.

http://imgur.com/EW2Urtg

nowa wonder woman. u wot m8?


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2014, 15:20 
Cytuj  
Zle nie wyglada, chociaz ja tej postaci nigdy nie lubilem, wiec mam ja gleboko w dupie :)

Ogladnalem przedwoczraj Cap. Ameryke: Winter Soldiera. Przyzwoity, choc druga polowa gorsza od pierwszej. Najfajniejsza akcja to ta z ucieczka z Triskelionu czyli Cap vs mysliwiec :) Imba to bylo, ale Iron Man 1 to dalej najelepszy film Marvela. Czekam az GotG zawita do mojego kina :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2014, 15:28 
Cytuj  
http://www.supermansupersite.com/gal_gadot_flex.jpg
Wyglada jakby uciekla z auschwitz, to ma byc amazonka? Plus brazowy kostium wtf :<<<<


_________________
cypis#2942
Obrazek

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2014, 15:37 
Cytuj  
GotG-calkiem fajny, moja corka wkrecila sie w Marvela :D
Co do ostatniego Kapitana to ja sie mocno zawiodlem na drugiej czesci. A sama postac Winter Soldiera wypadla po prostu megaslabo.
Nie ma porownania do Red Skulla (Hugo Weaving jak zwykle wymiata) z 1 czesci.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2014, 21:17 
Cytuj  
cypis napisał(a):
guardians of the galaxy w pyte, odpowiednie polaczenie humoru, kiczu i efektownej napierdalanki.

http://imgur.com/EW2Urtg

nowa wonder woman. u wot m8?


buahah no wtf. Ja rozumiem, że nie chcieli kulturystki ale moda na anoreksje minęła dawno. W necie milion motywatorów i fitness modelek do wybory, ale nie wrzucają jakiegoś patyczaka do takiej roli... żart.

Lepsze i tak niż to:
http://i.imgur.com/lH5jVC9.jpg

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2014, 22:47 
Cytuj  
W koncu to bogini chyba tak, nie musi byc napakowana zeby byc silna :P Taki Spider-Man to chuderlaczek, a powera ma w lapie :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 629, 630, 631, 632, 633, 634, 635 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.