mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 698  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 23:12 
Cytuj  
True Blood S02E11: nie podobał mi się. Jak na odcinek przedfinałowy jest po prostu słaby. Wątek Maryann, który na początku był naprawdę ciekawy zrobił się pod koniec groteskowy i śmieszny. Cliffhangar również słabiutki. Mam nadzieję, że w 3 serii pociągną wątek kliki wampirów kontra Fellowship of the Sun, bo to było atutem drugiej serii i warte jest rozwinięcia.
No cóż, pozostaje sobie życzyć żeby finał trzymał poziom środka serii i będzie dobrze.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2009, 23:21 
Cytuj  
True Blood Spoiler

Nie mów, że nie podobała ci się Queen? Świetna postać. Ma być często w 3cim sezonie ;) Do tego, coraz częściej wspominają werewolfy...Coś się z nimi szykuje.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2009, 10:23 
Cytuj  
Ona jest akurat ok. Szkoda tylko, że pojawiła się w tym momencie. O wiele większe wrażenie by wywarła kiedy by ją zestawić z wampirami z Dallas i poważna wampirzą specjalistką od PR, a nie w zestawieniu ze świrami Maryann.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2009, 16:28 
Cytuj  
Senex napisał(a):
O wiele większe wrażenie by wywarła kiedy by ją zestawić z poważna wampirzą specjalistką od PR

dys !
Szkoda, że tak nie było.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2009, 16:26 
Cytuj  
Kurde Dexters04e01 naprawde fajny :D trzyma w napięciu myślę że będzie lepszy od s3

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2009, 23:14 
Cytuj  
Nowy fajny serial w klimatach s-f: Defying Gravity.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 07:35 
Cytuj  
2 sezon sons of anarchy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 07:55 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
2 sezon sons of anarchy.

w koncu!


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 10:17 
Cytuj  
Ilove50cent napisał(a):
The Wire nie wie czym była mowa o tym serialu w topicu bo nie śledzę go od początku ale mi się podobał wszystkie 5 sezonów :]


Wspominalem wielokrotnie ale bez echa. NAJLEPSZY serial ever, jezeli chodzi o realizm, fabule i barwnych bohaterow (Omar, Bubbles, Stringer Bell) nic go do tej pory nie pobilo i watpie czy popije... Ew. OZ, ale to w wiekszosci Ci sami aktorzy wiec sie nie dziwie, lub Sopranos - ale to tez klasa sama w sobie :)

Ogladalem go kilka razy, jak soprano - ciagnie mnie zeby jeszcze raz wlaczyc, ale za kazdym razem wciaga jak w bagno i nie ma sie na nic innego czasu ;<


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 10:34 
Cytuj  
tak samo jak pierwsza czesc Ojca Chrzestnego , moge ogladac i sluchac glosu Marlona setki razy


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2009, 12:36 
Cytuj  
no s2ep1 sons daje mocno rade.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 22:10 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
dark blue moze byc calkiem ok. pierwszy odcinek fajnie sie oglada.


ty i te twoje poczucie humoru, dark blue to kolejne policyjne pitu pitu dla gospodyń domowych chcących zaznać trochę wrażeń pomiędzy prasowaniem a robieniem obiadu, no thx

Zna ktoś jakiś niezły serial w klimatach soprano/soa?


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 22:12 
Cytuj  
MagPS - The Wire. I ch.

http://www.youtube.com/watch?v=ueDjiAm5rzE <- Omar, najlepszy badass character jakiego stworzono...

I nie, nie jest to serial tylko o niggerach w gettcie, mowi o politce, w drugim sezonie mamy duzy watek o polakach w porcie filadelfii, ogolnie obnaza polityke i powiazania z gangsterami na kazdej plaszczyznie, od policji po senatorow - i robia to z taka zrecznoscia, ze nie sposob nawet pomyslec ze to nie jest prawda. Oparty na kilku autentycznych wydarzeniach z US and A.

EDIT: Jedna mala rada - przebrnac nawet na sile przez pierwsze 3 odcinki - moga nie podejsc, ale do tego serialu potrzebny jest delikatny wstep. Pierwszy raz odpuscilem po drugim, potem ktos mi powiedzial zebym wytrzymal do konca 4 - no i wsiaklem.
Ogladalem wszystkie 5 sezonow 3-4 razy, moze wiecej i ciagle chce sie wrzucic je na nowo.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Ostatnio edytowano 10 wrz 2009, 22:27 przez Asmax, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2009, 22:15 
Cytuj  
mam wrazenie, ze wlasnie opisales sopranos pies.
mi dark blue sie podoba. tobie? nie musi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2009, 11:39 
Cytuj  
http://www.snakesonacane.com/

Nie wiem czy widzieliście. Behind the scenes promo nowego sezonu House'a.

Jeszcze tydzień i kawałek :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2009, 12:20 
Cytuj  
darkblue jest calkiem spoko, takie CSI tylko imo bardziej mroczne.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2009, 17:03 
Cytuj  
3 sezon True Blood przewidziany na June 2010 ? wtf...
Jestem aktualnie na s02e08 i musze przyznac ze rozczarowalem sie Godrickiem, mialem nadzieje, ze pokaze przynajmniej zalazek swojej potegi;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2009, 17:46 
Cytuj  
Davich napisał(a):
3 sezon True Blood przewidziany na June 2010 ? wtf...
Jestem aktualnie na s02e08 i musze przyznac ze rozczarowalem sie Godrickiem, mialem nadzieje, ze pokaze przynajmniej zalazek swojej potegi;)

teraz tez jakos przed wakacjami startowal i przez cale wakacje trwal.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2009, 18:29 
Cytuj  
Davich napisał(a):
i musze przyznac ze rozczarowalem sie Godrickiem, mialem nadzieje, ze pokaze przynajmniej zalazek swojej potegi;)


Wszystkie settingi o wampirach, mają zazwyczaj dwa schematy. Albo są rzeczy a'la Blade, gdzie wampiry są w liczbie mrówek, i robią dużo biegania po ścianach etc...Albo są z góry "ustawione" walki, w których silniejszy wampir bierze drugiego na strzał - bez praktycznie żadnych problemów. True Blood skłania się w to drugie.
To jeden z powodów, dla którego wolę takie Wampiry na przykład od Wilkołaków ;)
Godrick samą prezencją budził już respekt wampirów, które obrażały takiego Erica. Nie wiem jak na ciebie, ale na mnie działało to lepiej niż oglądanie 2x razy szybszej akceleracji, i rzucenia kimś przez ścianę.

**

Posty: 363
Dołączył(a): 20.03.2008
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2009, 21:41 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
Davich napisał(a):
i musze przyznac ze rozczarowalem sie Godrickiem, mialem nadzieje, ze pokaze przynajmniej zalazek swojej potegi;)


Wszystkie settingi o wampirach, mają zazwyczaj dwa schematy. Albo są rzeczy a'la Blade, gdzie wampiry są w liczbie mrówek, i robią dużo biegania po ścianach etc...Albo są z góry "ustawione" walki, w których silniejszy wampir bierze drugiego na strzał - bez praktycznie żadnych problemów. True Blood skłania się w to drugie.
To jeden z powodów, dla którego wolę takie Wampiry na przykład od Wilkołaków ;)
Godrick samą prezencją budził już respekt wampirów, które obrażały takiego Erica. Nie wiem jak na ciebie, ale na mnie działało to lepiej niż oglądanie 2x razy szybszej akceleracji, i rzucenia kimś przez ścianę.


Po czesci sie zgodze, ale jednak czuje niedosyt w pewnym sensie. Zazwyczaj kazdy etap konczy sie na slowach i pogrozkach. Mialem nadzieje, ze przynajmniej rozwiaze sie watek Maryan, a tutaj po jednym z powyzszych postow widze, ze nie mam zbytnio na co liczyc.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 ... 698  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.