mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 651, 652, 653, 654, 655, 656, 657 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lis 2014, 11:29 
Cytuj  
hobbit zajebisty w 3d 48fps.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 lis 2014, 19:31 
Cytuj  
Obywatel?
https://www.youtube.com/watch?v=vayvclaD3go


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 7 lis 2014, 22:58 
Cytuj  
Kurwa pierwszy wystawiam opinię o Interstellar, a nie wiem co napisać :/ Muszę przetrawić ten film. MASA rzeczy zgrzyta, w sprawach fizyki to chyba Marek im robił za konsultanta, ale na pewno nie wyszedłem z kina rozczarowany (bo w sumie nie wiedziałem nawet czego oczekiwać?). Obejrzeć trzeba.

A i Zimmer zrobił dobry soundtrack.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2014, 19:03 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
hobbit zajebisty w 3d 48fps.


IMAX manufaktura , czy cos innego polecasz ?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 8 lis 2014, 20:18 
Cytuj  
Interstellar
Technicznie bez zarzutu, ladunek emocjonalny tez spory. Tylko fabularnie jednak troche rozczarowuje.
Generalnie film dlugi, a nie nudzil. Po prostu dobry. A jednak jest niedosyt. Powiedzialbym, ze troche przerost formy nad trescia.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 00:31 
Cytuj  
Interstellar. Pozytywnie się zaskoczyłem. Zdecydowanie warto obejrzeć.
Fizycznie jako tako trzyma się kupy, chociaż fizykiem nie jestem.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 00:38 
Cytuj  
Czekamy na opinię Marka ale sam z chęcia poszedłbym na to do kina.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 07:42 
Cytuj  
Premiery takich filmow to rzadkie momenty kiedy zaluje ze mieszkam na wsi i nie mam kina w poblizu...

Kurwa ten cam to jest w sieci to jest z ruskim dubbingiem. Wspolczuje narodom ktore stosuja dubbing, to powinno byc zakazane. Nie wiem co jest gorsze dubbing czy lektor (ktory poza polska to nie wiem czy jeszcze gdzies na swiecie jest uzywany), dobrze ze w kinach mamy napisy.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 10:19 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Czekamy na opinię Marka ale sam z chęcia poszedłbym na to do kina.


masz opinię prawnika odnośnie fizyki w grze - akurat tobie powinno wystarczyć. Pewnie starwarsowe fiubziu go tak oburzyło.


Ostatnio edytowano 9 lis 2014, 10:25 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 10:22 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Interstellar
Technicznie bez zarzutu, ladunek emocjonalny tez spory. Tylko fabularnie jednak troche rozczarowuje.
Generalnie film dlugi, a nie nudzil. Po prostu dobry. A jednak jest niedosyt. Powiedzialbym, ze troche przerost formy nad trescia.

mialem to samo, fajny swiat, fajna stylizacja SF, a z drugiej kiczowate zwroty akcji ze rece opadaja

Spoiler:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 10:42 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Mendol napisał(a):
hobbit zajebisty w 3d 48fps.


IMAX manufaktura , czy cos innego polecasz ?


tylko cinemacity w sali, która jest przystosowana do podwójnej ilości FPS w 3D, imax nie może tego wyświetlać z przyczyn technicznych


oooo Interstellar miał premiere, ohoho nareszcie sensowne scifi ?
nie oglądam trailerów, więc to takie real scifi czy space scifi ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 9 lis 2014, 10:48 
Cytuj  
interstellar
Spoiler:


@embe
no nie sa starwarsy, czy inny startrek, ale do Lema to troche brakuje;)

Troche mi ten film przypomina ksiazki Kinga - ktore zajebiscie sie czyta, az do finalu. Ktory rozczarowuje.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2014, 19:42 
Cytuj  
Interstellar niestety mocno mnie rozczarował, nawet jak się nie wie czego oczekiwać po trailerze. To nawet ciężko nazwać sf, tyle głupot jest nagromadzonych w tym filmie. Fizyka wygląda jakby ktoś wziął co ciekawsze rzeczy z teorii popularnonaukowych, wyrzucił z ugruntowanej obecnie wiedzy to co nie pasuje do widowiskowych scen, a potem puścił wodze fantazji i pogalopował w stronę zupełnych abstrakcji. Scenariusz też zbytnio kupy się nie trzyma, spojony przejściem od walki przetrwanie do miłości zbawiającej wszechświat i dającej nadzieję. Oczywiście rękami Amerykanów, o czym ma przypominać flaga w bazie. Jako film jest to średniak, jako sf też, ratują to ładne widoki kosmosu, nowych planet czy stacji, które nigdy mi się nie nudzą.

Spoiler:


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2014, 00:34 
Cytuj  
O Dr. Doomie w nowym filmie Fantastic Four:

KEBBELL: He’s Victor Domashev, not Victor Von Doom in our story. And I’m sure I’ll be sent to jail for telling you that. The Doom in ours—I’m a programmer. Very anti-social programmer. And on blogging sites I’m “Doom”.

BUAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHHHHHHHHHAAAAAAAAAHHHHHHHAAAAAAAHAHAHAHAHAHHAHAH. Sorry kurwa, umarlem :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2014, 21:47 
Cytuj  
Nowy motyw z Hobbita

Jak dla mnie słabiutko. Jakby nie mogli zrobić czegoś tak klimatycznego jak The Misty Mountain Cold. :(

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 12 lis 2014, 22:01 
Cytuj  
chujownia, ostatecznie najlepiej wypada kawałek z pierwszej części, który przy premierze wypadał bardzo słabo
no i racja, powinni dać chórek krasnoludów, misty mountains cold to pure Tolkien stuff, klimat leje się strumieniami

Poza tym soundtracki do Hobitów generalnie są strasznie nijakie, brzmią jakby Shore wygrzebał ze śmietnika odrzuty ze ścieżki do LOTR, a najbardziej zapadają w pamięć kawałki z poprzedniej trylogii (motyw Nazguli, moty Saurona), wyjątek stanowił świetny motyw przewodni Niezwykłej Podróży:
http://www.youtube.com/watch?v=z_Z8Rrrqe88

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2014, 00:21 
Cytuj  
Interstellar jak tu już napisali:
Widoczki bardzo ładne - te na ziemi i na bardzo fajnie zrobionych planetach. Te w kosmosie wypadają nijako. Takie mocne wannabe Odyseja Kosmiczna ale coś nie wyszło. Zdjęcia kosmosu duuuużo lepsze w Grawitacji.
Muzyka bardzo dobra. Główny moty muzyczny super.
Mathew Donat naprawdę daje radę. Mocno uczuciowy film. Wzruszający.

Z minusów całkowicie bzdurna, przynudnawa i przewidywalna fabuła, podsumowując:
Spoiler:


Za dużo też scen które są w filmie tylko po to, żeby trwał 3 godziny. Niektóre starają się wyjaśnić fizykę(nie wiem po co), inne to przydługie ujęcia niczego...(boku statku, dokowania), czy sceny, które są bo są (szkoła). Od końca pierwszej sceny ( bardzo fajny pościg w polu) do lądowania na pierwszej planecie walczyłem ze snem a była to godzina 15...
Nie rozumiem czemu Nolan ma tylu fanów. Jak dla mnie jego filmy (np Incepcja) czy nowy Batman to przydługie i głupie kupska. Jakby przestał pisać scenariusze do własnych filmów to byłoby o niebo lepiej.

7/10

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 13 lis 2014, 07:33 
Cytuj  
Podejrzewam, ze Nolan na tylu fanow za Memento, ktore bylo filmem genialnym. Ja lubie go rowniez za Prestige (swietny film). Bezsennosc byla przecietna. Zbyt... senna, aczkolwiek miala swoj urok. Batmany... Pierwszy byl ok, ale zdecydowanie dupy nie urywal. Dwojka - gdyby nie Joker to bylaby kupa. I taka kupa okazala sie trojka.
A potem Incepcja, ktora byla dobra, ale to juz byl film mocno hollywodzki imo. I "rozwiniecie" tego trednu mamy wlasnie w Interstellar.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 13 lis 2014, 09:27 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Batmany... Pierwszy byl ok, ale zdecydowanie dupy nie urywal. Dwojka - gdyby nie Joker to bylaby kupa. I taka kupa okazala sie trojka.


Ja jestem bezguściem w kwestii filmów, ale Batmanów będę bronił. Według mnie właśnie dwójka była najgorsza (Joker po pierwszym zachwycie strasznie wkurwiał), a trójeczka zajebista :(

Kontynuując wątek mojego bezguścia - jakiś fajny rozpierdol ktoś poleci? Dużo ładnej akcji, wybuchy, etc? :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 13 lis 2014, 09:48 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
candidoser napisał(a):
Batmany... Pierwszy byl ok, ale zdecydowanie dupy nie urywal. Dwojka - gdyby nie Joker to bylaby kupa. I taka kupa okazala sie trojka.


Ja jestem bezguściem w kwestii filmów, ale Batmanów będę bronił. Według mnie właśnie dwójka była najgorsza (Joker po pierwszym zachwycie strasznie wkurwiał), a trójeczka zajebista :(
y, etc? :D


Flame Wars begin? Od trójki gorszy był tylko batman forever. Co tam było zajebistego?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 651, 652, 653, 654, 655, 656, 657 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.