mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2623 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 132  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2013, 22:27 
Cytuj  
Ktoś, komu obcierają się uda lol. ;>


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 10 mar 2013, 22:33 
Cytuj  
Co za hejt, czemu podniecacie się ceną,skoro to nie wasz hajs oO?
Poczytałem na zagranicznych forach,i tam ludzie chwalą sobie takie bokserki czy to nike czy under armour.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2013, 22:50 
Cytuj  
Jak ocierają się uda to sobie kup, jak nie to nie kupuj, jakich opinii oczekujesz ? ;>
W sumie za tą kasę to można sobie kupić nawet do lansu taka moja opinia. ;> Zawsze fajniej się wygląda ze znaczkami niż bez.


_________________
@polygamia

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2013, 23:07 
Cytuj  
omagad napisał(a):
ja biegam w zwykłych bokserkach i szortach i nic się nie dzieje, jak można ładować 129 zeta na gacie 'do biegania' które nic nie dadzą

nie no jednak przy zwyklych bawelnianych boxerkach to byly one u mnie doslownie mokre od potu przy dluzszym rozbieganiu, z tych jakos jednak ten pot paruje ;P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2013, 23:11 
Cytuj  
Zamiast wydawać kasę na idiotyzmy zaoszczędzilibyście lepiej na pięciopalczaste buty.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 mar 2013, 23:14 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
omagad napisał(a):
ja biegam w zwykłych bokserkach i szortach i nic się nie dzieje, jak można ładować 129 zeta na gacie 'do biegania' które nic nie dadzą

nie no jednak przy zwyklych bawelnianych boxerkach to byly one u mnie doslownie mokre od potu przy dluzszym rozbieganiu, z tych jakos jednak ten pot paruje ;P

laski lecą na feromony!

gleader tak dowalil uda, ze nie moze chodzic!


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 10 mar 2013, 23:31 
Cytuj  
No lans w chuj.
znaczka i tak nie widać przecież pod spodniami, keep it real.
Z resztą mentalność polaka " o lansować się przyszedł w najkach"

Ostatnio słyszałem "kawał"
czym się rożni bieganie od joggingu?
-jogging uprawia się w najkach.

trolololo

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2013, 07:55 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
RufeN napisał(a):
omagad napisał(a):
ja biegam w zwykłych bokserkach i szortach i nic się nie dzieje, jak można ładować 129 zeta na gacie 'do biegania' które nic nie dadzą

nie no jednak przy zwyklych bawelnianych boxerkach to byly one u mnie doslownie mokre od potu przy dluzszym rozbieganiu, z tych jakos jednak ten pot paruje ;P

laski lecą na feromony!

gleader tak dowalil uda, ze nie moze chodzic!


To trzeba uda posmarować oliwką, żeby nie było odparzeń ! Albo, żeby się zbytnio nie lansować można także użyć oleju roślinnego. Najlepiej z biedronki, bo i tak nikt nie poczuje różnicy. :)


_________________
@polygamia

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 11 mar 2013, 20:51 
Cytuj  
Gosc mi zrobil rozpiske diety na 7 dni tygodnia, wyglada sensownie, nie ma ciagle tego samego, tylko codziennie o 21 jako ostatni posilek jest http://allegro.pl/trec-casein-100-1800g ... 06267.html

Powiedzial, ze moge zamiast tego zjesc 200g twarogu bez tluszczu (czyli chyba to najbardziej kwasne gowno?)

Liczac, ze jadlbym te odzywke tylko wieczorem, to starczylaby na 60 dni, wiec wychodzi niecale 3 zl dziennie, podobnie jak te 200g twarogu bez tluszczu, pytanie - czy te odzywki to nie pic na wode i rzeczywiscie spelnia swoja role? Czy lepiej jednak zjesc ten serek?

Zalezy mi na opinii popartej doswiadczeniem / wiedza, a nie "czytalem ostatnio na jakims forum, ze.."

*

Posty: 186
Dołączył(a): 12.12.2006
Offline
PostNapisane: 11 mar 2013, 21:01 
Cytuj  
Ja na kolacje jem 125g twarogu, dolewam jogurty naturalnego do tego, wsypuje orzechy włoskie(tłuszcze). białek na noc nigdy nie stosowałem to nie wypowiem się dokładnie, może jedz sobie na zmianę, raz normalną kolacje z nabiału raz odzywkę.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2013, 21:03 
Cytuj  
a ja bym pocwiczyl najpierw bez odzywek.

Cytuj:
Działa jedynie:
- KREATYNA, a jej najlepsza forma to MONOHYDRAT (nie orotany, chelaty, jabłczany, cytryniany i miksy dwudziestu rodzajów kreatyny);
-BCAA i EAA (EAA – to wybrane najważniejsze aminokwasy),
-Efedryna/kofeina (efedryna jest obecnie zakazana w USA i krajach UE)
-niektóre inne suplementy/odżywki np. białka serwatkowe i inne

Węglowodany w proszku (carbo, vitargo, vextrago itd.) można zastąpić jedzeniem. Podobnie gainery i bulki – można zastąpić zwykłym pokarmem.


a same odzywki niby chuja daja jesli sama micha jest zla ;]


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2013, 22:04 
Cytuj  
High przestan udzielać rad pls.
To co Ci dał trener to zwykły suplement diety, Twój wybór czy wolisz jeść to czy ser.
Nie wiem tylko dlaczego konkretnie kazeinowe, które zwykle jest droższe od normalnego. Tzn. rozumiem logikę że niby się dłużej trawi, ale tak naprawdę większego wpływu na cokolwiek to nie ma


_________________
cypis#2942
Obrazek

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 11 mar 2013, 22:10 
Cytuj  
Wlasnie sprobowalem tego specyfiku od kumpla i musze przyznac, ze skoro cena wychodzi podobnie do twarogu, to chetnie to wezme, jesli dziala. Cypis, moglbys polecic cos dobrego z tanszych, skoro mowisz, ze nie ma to zadnego znaczenia? Po co przeplacac, jesli efekt taki sam. :) Dzieki za odzew.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 mar 2013, 22:23 
Cytuj  
Chodziło mi specyficznie o rodzaj, nie o konkretny produkt. Kazeinowe białko trawi się dłużej i niektórzy jedzą je przed snem (ze względu na mit że jak nie zjesz czegoś przed snem to włączy się katabolizm i pozegnasz się z miesniami).jeśli chodzi o konkretny białko to ciężko mi ocenić bo dawno byłem w Polsce i nie orientuje się co jest ok, a w którym producent sciemnia o zawartości białka. Kiedyś całkiem niezłe było uns econo jeśli chodzi o cenę. Jak jest coś lepszego to pewnie mnie ktoś poprawi


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 mar 2013, 23:31 
Cytuj  
Jak jestes taki pro to moze popraw co mowie zle, a nie po prostu "nie pierdol". Naprawde, chetnie sie dowiem.

uns econo chyba dalej daje rade, ale czy faktycznie jest takie tanie... zazwyczaj jest go po prostu mniej.

Nie takie zle bialko cena/jakosc jest MEX American Whey. Kiedys hi tec c6 bylo w dobrej cenie, teraz juz podrozalo.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2013, 09:10 
Cytuj  
Niektórzy chyba myślą dalej, że są w azeroth, poczytają poradniczki na necie tak jak kiedyś do craftingu i będą mondży !
Jak ktoś się chce wziąć na poważnie za to to lepiej omijać ten temat, bo wiadomo są tutaj specjaliści od wszystkiego czyli od wiadomo czego. :) Już lepiej poczytać to forum dla koxiarzy, kfc, kdf czy jakoś tak.


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2013, 09:21 
Cytuj  
ale przeciez cypis jest zawodowym koksem ;]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2013, 09:23 
Cytuj  
Poczytaj, pooglądaj filmiki na yt i za rok też będziesz. :)


_________________
@polygamia

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 12 mar 2013, 10:23 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Niektórzy chyba myślą dalej, że są w azeroth, poczytają poradniczki na necie tak jak kiedyś do craftingu i będą mondży !
Jak ktoś się chce wziąć na poważnie za to to lepiej omijać ten temat, bo wiadomo są tutaj specjaliści od wszystkiego czyli od wiadomo czego. :) Już lepiej poczytać to forum dla koxiarzy, kfc, kdf czy jakoś tak.


Jednak wole poczytac cypisa, niz sfd, gdzie kazdy mowi co innego i robi mi rozpierdol w glowie. Plus uzywana jest tam profesjonalna terminologia, a ja mam wyjebane w kulturystyke, chce praktycznych rad dla zwyklego goscia, a nie dla przyszlego mr olympia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 mar 2013, 10:25 
Cytuj  
juz wole kfd od sfd...

cypis jest trenerem ;p


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2623 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 132  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.