mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 275 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 mar 2006, 15:23 
Cytuj  
przypadkowo przeczytalem ''ptakiem jakims''

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 mar 2006, 19:09 
Cytuj  
Soulless napisał(a):
moze ich przekonaja paktem jakims :P

No co ty ? Jakim paktem, uchwalą po prostu, że PO sie zgadza i już.

I jeszcze sobie dodam ciekawostkę: http://wiadomosci.onet.pl/1279727,327,item.html
Mam nadzieję, że Polsat się odwoła i skończy się to sprawą sądową i odszkodowaniu dla Polsatu.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 09:30 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
KromeR napisał(a):
Ja bym ten cienki dowcip wkleil jeszcze do kilku topikow na tym forum, nie tylko tu i do tekstow zabawnych. Poeapatowalbym wieksza rzesze czytelnikow tego forum swoim betonem.

Pewnie nie zauważyłeś lub nie chciałeś zauważyć, ale w tekstach zabawnych pierwszy zaczął epatować Neonin, postując prymitywną kalkę dowcipu o Marku Polu sprzed dwóch lat, w której zamiast „ministra Marka Pola” wstawił „prezydenta Kaczyńskiego”. I kto tu jest beton?


Obaj?

Chociaz osobiscie to dowcip o Polu jest przynajmniej smieszny, a mozna zawsze do niego wrzucic kogos kto akurat jest mniej lubiany przez spoleczenstwo. Moze to kalka, ale przynajmnej ma wydzwiek humorystyczny.

Natomiast twoj dowcip o PO jest poprostu zalosny. Niesmieszny. Widac ze zamieszczony nie po to zeby rosmieszyc, tylko zeby dowalic i to dosc nieudolnie. To jeden z tych dwocipow po ktorych zapada krepujaca cisza i kazdy pyta "to juz koniec"?


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 10:12 
Cytuj  
eee tam mnie rozśmieszył, ale rozumiem, że frustratów niezadowolonych z wyników wyboru pewnie... frustruje :lol:

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 11:15 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
A poza tym gdyby Wydawcy tego nie chcieli to nic by z tego nie było

Widzę, że zgadzamy się co do kwestii, że od rządu tak naprawdę niewiele zależy. Bez dobrej woli ze strony podmiotów (czyli mówiąc ogólnie ludzi) rząd nie zdziała nic. Tyle tylko, że dla mnie to nie jest argument przeciwko rządowi.

Neonin napisał(a):
Paliwa - jak już pisał wcześniej Ethan akcyza spadła za czasów poprzedniej ekipy rządzącej.

Tak czy inaczej rząd Marcinkiewicza zrobił co się dało, żeby ceny benzyny nie rosły, a obecne jej ceny są poważnym ciosem dla przepowiadaczy przyszłości z twardej opozycji, dla których rządy PiSu oznaczały 6.00zł/1 litr. :lol:

Neonin napisał(a):
Inwestycje - ile stracimy na sporze z Eureko bezsensownie podtrzymywanym przez nasz Rząd? 6 mld złotych plus akcje PZU?

Widzę, że masz w tej sprawie wyrobione zdanie. Może masz rację.

Neonin napisał(a):
(Przy okazji w konstytucji jest zapis zakazującym Państwu współpracy przy JAKICHKOLWIEK religijnych injstytucjach). Wystarczy że Kościoły w Polsce zwolnione są z podatków po co im dotacje?

Tak się składa, że Świątynia Opatrzności Bożej nie jest budowana dla księży, ani dla polityków PiSu, tylko dla wszystkich. Ponadto budowę tej świątyni obiecał król Stanisław August Poniatowski już w 1792 roku, w podzięce Bogu za pomyślne ukończenie prac nad Konstytucją 3-go Maja. A słowa trzeba dotrzymywać. Poza tym w krajach muzułmańskich rządy bez żadnej krępacji finansują budowy meczetów, a obywatele są ze swoich meczetów dumni. Chrześcijanie nie mogą być gorsi.
A zwolnienia z podatków kościoła to mit. Wszyscy księża płacą ryczałt. Nigdy też kościół nie zadeklarował, że nie życzy sobie zmian w rozliczaniu księży z dochodów.

Neonin napisał(a):
Budżet Belki - poprzedni układ rządzący był koszmarny ale budżet przyjął jak na nasze standardy wyważony - rozumiem że z przyczyn ideowych należy go zmienić.

Ideologia nie ma tu nic do rzeczy. A najbardziej budżet zmieniać chciała platforma, wyciągając jakieś zupełnie niepoważne propozycje. Zarzucano, że PiS nie realizuje swojego programu, bo nie zawarł odpowiednich wydatków w budżecie. Tyle tylko, że budżetu, którego projekt został już zatwierdzony, nowy rząd dużo zmienić nie może. To jest jeden z paradoksów polskiej demokracji polegający na tym, że jeśli po wyborach zmieni się rząd, to musi realizować przez 1 rok budżet poprzedniego rządu. Większą swobodę rząd PiSu będzie miał z budżetem na rok 2007, który zostanie skonstruowany według koncepcji „zadaniowej” premier Gilowskiej.

Neonin napisał(a):
Przkonanie mas społecznych - pomyślałem przez chwilkę - jak wnioskuję jesteś człowiekiem inteligentnym(…) Ale te socjotechniki już były kiedys wykorzystywane - jak nie było ziemniaków w PRLu to mówili że amerykanie zrzucają stonkę z samolotów.

Tak się składa, że podczas kampanii wyborczej do parlamentu nie było debaty merytorycznej. PiS jej chciał, ale niestety do niej nie doszło. Była więc wojna na argumenty, slogany, aluzje, tudzież dezinformacje. Tą wojnę wygrał podatek dwustopniowy.
Z kolei w kampanii prezydenckiej Lech Kaczyński atakował Tuska, który nie bardzo umiał się obronić. Więc Tusk zaczął atakować Kaczyńskiego, ale i w obronie Kaczyński sobie poradził. Zresztą jak Tusk mógł wygrać, skoro sam nie widział, co jego dziadek robił w czasie wojny…
Wszyscy zatem stosowali takie same metody, a dowodzenie, że zwycięzca był bardziej niemoralny jest zabiegiem pospolitym i mało skutecznym.

Neonin napisał(a):
Przy okazji pokazujesz tutaj typowe zachowanie ludzi głęboko ideowych - widzisz tylko to co chcesz widzieć - racjonalne argumenty nie trafiają - nie dlatego że nie chcesz ich widzieć, ale dlatego że kłócą się one z Twoim światopoglądem - nie pasują do wizji świata którą masz.

Na pewno jestem zwolennikiem nieustępliwości i bezwzględności. Żaden polityk z innej partii nad PiSem litować się nie będzie, więc PiS nie powinien i nie okazuje litości.

Neonin napisał(a):
Tak czy inaczej za 4 lata zobaczymy kto miał rację i kto dostanie czerwoną kartkę w wyborach.

Twarda opozycja niedawno mówiła, że PiS nie ma programu. Teraz już mówi, że PiS nie realizuje swojego programu. Trzeba więc zmusić twardą opozycję, żeby mówiła „PiS może i realizuje swój program, ale za wolno”. Zaś ideałem będzie, gdy twarda opozycja powie „Może i PiS zrealizował swój program, ale mógł zrobić więcej”.

Karol66 napisał(a):
Jesli w jakims kraju rzadzi partia centrowa a partie komunistyczne, faszystowskie i ultraprawicowe sa w opozycji to uwazasz ze to = koalicja?

Jeśli we wszystkich lub prawie wszystkich sprawach mówią jednym głosem, to wygląda to, jak koalicja.

Karol66 napisał(a):
Zreszta tutaj dochodzimy do istoty problemu (…)IMHO kaczorek musi miec jakis straszny uraz na punkcie tego, ze w stanie wojennym tylko jednego z nich internowano a drugim sie nikt nie interesowal

„Jeśli chcesz sobie narobić wrogów, to zacznij wprowadzać reformy”. Thomas Woodrow Wilson

Ethan napisał(a):
Kocham Twoją retorykę. Człowieku, ta decyzja jest już faktem.
Ach, zapomniałem, że jesteś specjalistą od negowania faktów i odwracania kota ogonem.
Informacja o planowanym przejęciu została przez prezesa Energii publicznie ogłoszona.

Widzę, że pieniądz z państwowych firm ci śmierdzi, a wszelkie tych firm przedsięwzięcia są z góry skazane na porażkę. Tym większa będzie twoja wściekłość, gdy praktyka temu zaprzeczy.

Ethan napisał(a):
Zaraz, zaraz. A co on niby takiego ważnego robi?
Poza medialną promocją premiera Marcinkiewicza i tworzenie wątpliwej jakości projektów mających dać rządowi,…

:o Robienie jakiemukolwiek rządowi zarzutu z tego, że po 5 miesiącach nie widać efektów jego działań to czysta demagogia.

Ethan napisał(a):
Przykłady?
Zwolnienie sprawców słynnego linczu w jednej z wsi na polecenie pana magistra Ziobro.

To było jego prawo. Jeśli uważasz, że należy bezwzględnie trzymać w areszcie jedynych żywicieli rodzin, którzy przy całkowitej bierności policji zabili degenerata, zanim ten popełnił morderstwo, to masz niestety skrajny pogląd na sposoby korzystania z prawa.

Ethan napisał(a):
Oskarżenie o korupcję i zarzucenie niekompetencji (bez żadnych podstaw prawnych) w sprawie wyroku dotyczącego odśnieżania zawalonej hali w Katowicach.

A więc w przypadku, gdy sędzia, w całkowitej niezgodzie z prawem, twierdzi, że właściciel hali nie ma obowiązku jej odśnieżać, to minister ma udawać, że wszystko jest w porządku? :wtf: Nie mam więcej pytań…

Ethan napisał(a):
Jedna myśl mi się nasuwa czytając Sargera. On trenuje tę samą retorykę co cała PiS. Niewygodne problemy omija lub bagatelizuje.
Zadających kłopotliwe pytania i wytykających logiczne niekonsekwencje (lub nawet totalne bzdury wynikające z ignoranctwa) - atakuje, oskarża o wszelkie możliwe przestępstwa, stara się kompromitować, byle odwrócić uwagę od pytania i problemu.
I najważniejsza rzecz - uważa, że ma monopol na rację, własną nieomylność i niezdolność do dostrzegania i przyznawania się do własnych błędów.

W tej tyradzie brak mi tylko pseudo-psychiatrycznych diagnoz i aluzji, do wyglądu, przeszłości, rodziny itp.
Spór o wizję Polski jest niewątpliwy. Ja na ten przykład próby wyłączenia sektora bankowego spod jakiejkolwiek kontroli ze strony państwa uważam za szkodliwe. Każdy polityk popierający takie działania jest całkowicie niewiarygodny.

P.S. Chuck Norris policzył do nieskończoności. Dwa razy.
Jarosław Kaczyński zrobił to samo. Na palcach jednej ręki.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 11:48 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
(...)Zresztą jak Tusk mógł wygrać, skoro sam nie widział, co jego dziadek robił w czasie wojny…

(...)

W tej tyradzie brak mi tylko pseudo-psychiatrycznych diagnoz i aluzji, do wyglądu, przeszłości, rodziny itp.


I kto tu robi aluzje do "przeszlosci i rodziny" lol.

Sargeras napisał(a):
„Jeśli chcesz sobie narobić wrogów, to zacznij wprowadzać reformy”. Thomas Woodrow Wilson


To pisowi nic nie grozi - oni jeszcze zadnej reformy nie zrobili.
Jak na razie zajmuja sie tylko "recznym sterowaniem" i robienie sobie dobrego PR.


Sargeras napisał(a):
P.S. Chuck Norris policzył do nieskończoności. Dwa razy.
Jarosław Kaczyński zrobił to samo. Na palcach jednej ręki.


Dlaczego Jaroslaw Kaczynski jest kawalerem?
Bo mu brat najladniejsza dziewczyne poderwal :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 12:24 
Cytuj  
R-O-T-F-L !
właśnie znalazłem na pręgierzu, który ostatnio jest okupowany przez trolle z psp (pl.soc.polityka), cytuję:
dlaczego ci kolesie z PSP maja zawsze takie nicki,
SanctumOfficium,Arendoras,Maymonides, itp. ,zawsze prawicowe zera chca chyba
nadrobic ksywka ze niby taka madra, a to jakis "bog rzymski a to grecki", ja
pierdziu, DO KSIAZEK I DO GAZET CIEMNIAKI!!


...a tak mi się skojarzyło ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 16:05 
Cytuj  
Sar: mam mało czasu więc tylko parę rzeczy:):

1. Państwa muzułmańskie
- mam nadzieję że dostrzegasz różnicę pomiędzy naszym Państwem a krajami muzułmańskimi. To że Państwa muzułmańskie coś robią a my nie jest dla mnie żadnym argumentem. Równie dobrze można napisać że skoro w Korei i Chinach rozstrzeliwuje się opozycję i ludzi myślących inaczej niż władza to powinniśmy robić to samo.
A św. Opatrzności to sprawa kościoła a nie państwa - lepiej tą kasę wydać na przykład na dożywianie dzieci itp.

2. Podręczniki - skoro to nie jest coś za co należy rząd ganić to nie widzę powodu żeby go za to chwalić.

3. PiS chciał rzeczowej debaty? Kiedy? oprócz pustych słów nie było nic takiego. A z rzeczowych postulatów, które zgłaszał przed wyborami pozostały komisje śledcze.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 19:38 
Cytuj  
Skoro fakt, że dziadek Tuska był we Wermachcie jest taki ważny ja mam ciekawostkę :] :

Pradziadek Kaczyńskich był oficerem armii carskiej !! Straszne !!

(dane z "Wprost")

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 19:49 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Twarda opozycja niedawno mówiła, że PiS nie ma programu. Teraz już mówi, że PiS nie realizuje swojego programu. Trzeba więc zmusić twardą opozycję, żeby mówiła „PiS może i realizuje swój program, ale za wolno”. Zaś ideałem będzie, gdy twarda opozycja powie „Może i PiS zrealizował swój program, ale mógł zrobić więcej”.

PIS nie ma programu!

Cytuj:
Dlaczego Jaroslaw Kaczynski jest kawalerem?

Imo to jest tym kogo tak bardzo zwalcza. Byl kiedys podobny przypadek gdzies w USA. Szef FBI czy jakos tak ^^.


Moim zdaniem jemu PiS placi. Nie widze innego wyjscia, bo komu by sie chcialo smarowac post przez godzine tylko po to zeby zrobic ucieche jakiemus trollowi.
Przeciez te jego posty to sa krasomowcze epopeje. Dobry jest w tym pisaniu bzdur. I musi brac za to kase.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 20 mar 2006, 19:54 przez Zychoo, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 19:52 
Cytuj  
Pytanie dla Sargerasa:

Czy jest cos co PiS zrobil zle?

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 22:30 
Cytuj  
Carnillon napisał(a):
Skoro fakt, że dziadek Tuska był we Wermachcie jest taki ważny ja mam ciekawostkę :] :

Pradziadek Kaczyńskich był oficerem armii carskiej !! Straszne !!

(dane z "Wprost")


raczej trudno uznac te info za wiarygodne jesli zostalo podane w Ubeckiej Gazecie


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 157
Dołączył(a): 19.01.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2006, 23:32 
Cytuj  
Niedlugo sie okaze ze pra pra pra dziadek kogos tam byl mistrzem zakonu krzyzackiego :O

Ale kogo to obchodzi ? Czy mamy ocenia ludzi za ich terazniejsze czyny, badz oceniac ich historie i podawac do publiki szczytne badz tez haniebne wystepki ich dziadkow badz kogos. Mnie nie obchodzi czy czyjsc dziadek byl samym stalinem badz tez hitlerem. Wazne jest co osoba soba reprezentuje, jakie ona ma pogady i co robi w tym kierunku aby je urzeczywistnic. A przeszlosc nie ma z tym nic wspolnego.

so wtf ?


_________________
kek ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 08:59 
Cytuj  
Masz 0,29% na to ze pochodzisz w prostej linii od Dzyngis-Chana :D
Taka plodna bestia byla :D


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 09:05 
Cytuj  
(...ciach...)
Gosiewski przyznał wczoraj, że gdyby Sejm nie skrócił kadencji, możliwe jest tworzenie przez PiS koalicji z "dwoma spośród trzech mniejszych partii". Dał zarazem do zrozumienia, że nawet w wypadku zawarcia koalicji nie byłoby w rządzie miejsca dla Andrzeja Leppera. - Nie chcemy, aby w rządzie były osoby skazane za przestępstwa umyślne - przypomniał.
(...ciach...)

http://wiadomosci.onet.pl/1281435,11,item.html


Zmiana retoryki? Pamieatm jak ktos tu udowadnial, ze Leppiej nie gadac ze ktos tam byl skazany, bo to fajny chlopak, wybrany przez ludzi i ze iles tam % poparcia robi z niego "uczciwego" Polaka...

WTF?


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 09:11 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
raczej trudno uznac te info za wiarygodne jesli zostalo podane w Ubeckiej Gazecie


A tak się splułeś jak zelżyłem Gazetę Mochnika... Które czasopismo uważasz za najbardziej wiarygodne? "Przekrój"?
Niemniej, coś w tym jest. W mojej opinii Wyprost jest pro-tuskowy, a jak pamiętamy, jednym z głównych powodów dla którego tuskeni nie mogli ułożyć się z kaczuchowymi, to niezgoda na objęcie MSWiA przez ministra z PO.


_________________
O.o

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 09:24 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
3. PiS chciał rzeczowej debaty? Kiedy? oprócz pustych słów nie było nic takiego. A z rzeczowych postulatów, które zgłaszał przed wyborami pozostały komisje śledcze.

W ostatni tydzień przed wyborami parlametarnymi Lech Kaczyński zaproponował PO debatę telewizyjną w programie ogólnopolskim, która miałaby dotyczyć tylko i wyłącznie programu wyborczego partii (terminy debat, ale prezytdenckich były już od dawna ustalone). Na drugi dzień Donald Tusk zgodził się na to. Niestety TVP stwierdziła, że zorganizowanie takiej debaty jest niemożliwe. Również żadna inna telewizja nie podjęła się realizacji takiej debaty programowej. Dziwne...
Poza tym, o wiele wczesniej, z propozycją takiej debaty wyszła TVTrwam. PO odmówiła uczestnictwa, a w zasadzie nie odmówiła, tylko postawiła absurdalne warunki.
Carnillon napisał(a):
Skoro fakt, że dziadek Tuska był we Wermachcie jest taki ważny ja mam ciekawostkę :
Pradziadek Kaczyńskich był oficerem armii carskiej !! Straszne !!

W zasadzie nie chodzi o to, że dziadek Tuska był przez 1 miech w Wermachcie. Chodzi o to, że Tusk nieudolnie się z tego wypłątywał: najpierw twierdził, że to absolutnie nieprawda, a potem musiał tłumaczyć, że skoro to prawda, to on nic nie wiedział. Fakt, że Tusk nie wiedział o czymś, o czym wiedział działacz konkurencyjnej partii na pewno mu zaszkodził.
Zychoo napisał(a):
PIS nie ma programu!

Bzdura. Na parę miesięcy przez wyborami PiS na swojej stronie www miał swój program gospodarczy, autorstwa Cezarego Mecha, a także wiele innych dokumentów programowych, np. Pakt dla Kultury, Pakt dla Pracy, i in., które każdy mógł ściągnąć/przeczytać/olać (niepotrzebne skreślić). Co w tym czasie miała PO na swej stronie? Miała swój program gospodarczy, ale z 2001 roku. :o Gdy w czasie kampanii sztabowcy PiSu chcieli zobaczyć w miarę aktualny program PO, to nie znaleźli, dopiero Rokita przysłał im faksem kilkanaście kartek. Program PO pojawił się na ich stronie www już po wyborach. :lol:
Jeśli ktoś spartolił kwestie programowe, to była to PO.
Zychoo napisał(a):
Moim zdaniem jemu PiS placi. Nie widze innego wyjscia, bo komu by sie chcialo smarowac post przez godzine tylko po to zeby zrobic ucieche jakiemus trollowi. Przeciez te jego posty to sa krasomowcze epopeje. Dobry jest w tym pisaniu bzdur. I musi brac za to kase.

Tylko moderator/admin może mnie stąd wywalić.
Zemus napisał(a):
Czy jest cos co PiS zrobil zle?

Od tego są inni na tym forum. :]

P.S. Czemu Jan Rokita nie jest już Maria?
Bo w to miejsce wepchnęła się Nelly.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 09:40 
Cytuj  
Sargeras - jak czytam twoje posty z rana, to mi sie usmiech na twarzy pojawia... Ale zaraz po tym dochodze do wniosku, ze jaki narod taki rzad/prezydent. Nie wiem kto ci to wszystko wpil do glowy, ale 90% rzeczy, ktore piszesz to stek bzdur i naciagan. Poza tym twoja niechec do przyznania jakiegokolwiek minusa wspanialej PiS partii... ech. Czlowieku!!! Wez sie kurde obudz i spojrz co sie w tym kraju zaczyna dziac. 3/4 europy twierdzi, ze jak tak dalej pojdzie, to Polska wroci do etapu sprzed 1989 roku... A ja mam nadzieje juz czegos takiego nie miec.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 09:44 
Cytuj  
Ja poprosze o wyjasnienie jak to Lepper znow sie stal kryminalista... Bo on tak raz jest, raz nie jest... Jak zwine milion dolcow to tez mnie tak beda traktowac, czy musze do tego zalozyc krawat w bialo-czerwone pasy?


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 10:39 
Cytuj  
Wszyscy piszecie ze Sargeras pisze bzudry ze debil itp. a moze jakies argument oprocz epitetow?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 275 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.