mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 13:45 
Cytuj  
Taaa, ja sie radzilem nauczycieli, czytalem informatory itd...

no to jestem juz maturzysta :), czas powpisywac wyniki na stronki :)


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 13:48 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
yabaddi napisał(a):
A mnie zastanawia to, że gość szukając rozwiązania w jakże (zdawałoby się) ważnej dla niego sprawie swoje pytanie zadaje na forum o tematyce gier zamiast wykonać jeden prosty telefon na uczelnie :roll:

Ta sama myśl przyświecała mi pisząc posta.

Swoją drogą to właśnie jest niezły przykład kto jest dla młodych ludzi autorytetem.
Jak wybierałem studia to radziłem się rodziców, nauczycieli, starszych kolegów i starszego rodzeństwa (których znałem od lat).

Teraz maturzyści o kierunek studiów pytają kolegów z internetu, z forum o grach. Calkiem dobry autorytet.


Znaczy Panie Zychoo, ze co? Zadajac pytanie tutaj, powinienem od razu napisac, dzwonilem tu i tam, bylem w dziekanacie tu i tam... a dopiero potem zadawac pytanie na forum aby nie byc wzietym za uloma?

Eh, albo jestescie ograniczeni umyslowo albo nie wzieliscie pod uwage tego, ze jesli ktos wypowiada sie w jakims srodowisku to chce tez poznac opinie danego srodowiska. Przyklad, ja, pytam tutaj, czytam inne fora, rozmawiam ze znajomymi na temat ktory tutaj zadalem itp.

Ale lepiej sprowadzic do parteru i zmieszac z blotem.

Przykladem jest temat Xantha o fajkach, fajnie popytac, fajnie pogadac ale i tak bardziej wiarygodne informacje uzyskam w sklepie... tak wiec po co cala dyskusja?


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 14:02 
Cytuj  
Nie uzyskasz bardziej rzetelnych informacji w sklepie, bo oni po prostu chcą opchnąć swój towar.
Co do zadawania tego typu pytań - weź pod uwagę, że na przykład user X może pisać pozornie mądre rzeczy, twierdzić, że po czym to on nie jest. I nawet jeśli brzmi tak, że można w to uwierzyć, to nie masz jak zweryfikować kompetencji takiej osoby. Ot, tyle.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 14:07 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Nie uzyskasz bardziej rzetelnych informacji w sklepie, bo oni po prostu chcą opchnąć swój towar.
Co do zadawania tego typu pytań - weź pod uwagę, że na przykład user X może pisać pozornie mądre rzeczy, twierdzić, że po czym to on nie jest. I nawet jeśli brzmi tak, że można w to uwierzyć, to nie masz jak zweryfikować kompetencji takiej osoby. Ot, tyle.


Ależ ja to samo napisałem... ludzie tutaj burzą się, że niektórzy zadają pytania, uwaga! dotyczące tematu... Pytam tutaj bo co osoba to inne zdanie, a może ktoś akurat zajmuje się tym co mnie interesuje. itp.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 15:34 
Cytuj  
kaikitka napisał(a):
meterrr napisał(a):
to nie wina mlodych ludzi tylko idiotow na uczelni ze nie pomagaja sie zorganizowac i kazdy musi sobie radzic sam


W życiu nie czytałam większej bzdury niż to co napisałeś Meterrr. Uczelnia ma się organizować niby w jakim zakresie? Wydelegować pracownika, który objedzie wszystkich ubiegających się o miejsce na uczelni i poinformuje oraz odbierze dokumenty i poklepie po pleckach zapewniając, że wszystko będzie cacy? Sorry, ale to ręce i biust opada jak się coś takiego czyta.
Uczelnie mają rektoraty, dziekanaty i sekretariaty wydziałów oraz strony www z informacjami o rekrutacji, numerami telefonów do konkretnych osób oraz adresami gdzie można załatwiać sprawy. Trzeba być skończonym leniem aby "unikać" tej wiedzy. Jak się chce to się załatwi, wystarczy odrobina dobrej woli i zaangażowania. Zgadzam się z Zychoo w 100% - rośnie nam pokolenie niemrawych sierot, leserów i patologicznych leni, którzy brzydzą się najmniejszym nawet ruchem w jakiejkolwiek sprawie. Oczekują, że wszystko zostanie im złożone na złotej tacy a oni łaskawie skorzystają bądź nie. Kopa w zad a nie na studia :]


opisze dwie sytuacje
pierwsza : 300 ludzi na roku, 3 potoki po 100, wszystko swierzaki, odbierasz index i slyszysz 'niech starosta zglosi sie do dziekanatu, dziekuje' a ty nie wiesz co to starosta nawet lol i zaczyna sie kompletna dezinformacja - efekt jak byla sesja to do dziekanatu stalo sie 5-6h

druga 150 osob na roku, po odebraniu indexow szybko pojawia sie pieciu wykladowcow kazdy czyta liste 30 osob, w salach tlumacza co i jak, kazda grupa wybiera staroste, kazdy starosta zgarnia dane kontaktowe, calosc trwa max 1h a rok jest zorganizowany i jak dziekanat ma nam cos to przekazania to dowiadujesz sie o tym na gadu ;) po pewnym czasie w naturalny sposob zostaje tylko jeden starosta - nie mylcie dobrej organizacji z podawaniem czegos na zlotej tacy - do dziekanatu idzisz jak masz jakas sprawe w 99% czekasz po 15min - ale fakt to jest opcja dla mieczakow bo uczelnia oddelegowala pracownika zeby ogarnac cholote i ulatwic wszystkim zycie

prawda jest taka ze doradztwo zawodowe w polsce lezy i kwiczy, kaze sie mlodym ludziom podejmowac powazne decyzje wplywajace na cale ich przyszle zycie a oni nie maja kompletnie zadnego doswiadczenia, czesc z nich trafia, czesc nie, rzuca studia i zaczyna robic to co chce, a czesc meczy sie najpierw na nie trafionym kierunku studiow a potem szuka roboty w nie swoim zawodzie
i najgorsze jest to ze wpaja sie ' ucz sie ucz to bedziesz mial dobra prace', to ze 'dobrzy' ida do LO a do technikow a nie daj boze zawodowek tylko idioci ;/ - to wszystko prowadzi to rozbierznosci miedzy umiejetnosciami spoleczenstwa a wymogami rynku pracy, i okazuje sie ze nagle dzwigowy/stolarz/malarz zarabia lepiej niz niejeden mgr socjologi albo innego gowna


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 16:44 
Cytuj  
burzymy sie bo kurna mozna popytac studentow danych kierunkow, nawet mozna forum mojej uczelni znalezc gdzieniegdzie w necie. Albo na naszej klasie wyszukac studentow ;p Zreszta chyba sa ogolnie dla maturzystow/studentow? to chyba lepiej tam zadac pytanie. Tak samo gdy jest sie na cos chorym lepiej spytac na forum lekarskim ;p

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 17:01 
Cytuj  
@up

Ale po co jojczysz? Nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia odnośnie tematu to nie pisz, po co od razu jakiś szał pał robić?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 18:05 
Cytuj  
To jest odnosnie tematu jakbys nie widzial :) to dobra rada by szukac gdzies indziej info. poza tym w temacie napisalem duzo wiecej niz Ty sensownego, bo wielce bronisz tych co tu pisza niz poza tym joł ;p nikt nie miesza nikogo z blotem bynajmniej nie ja, i moim zdaniem to dobra rada.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 21:00 
Cytuj  
A jakbys panie Esfaude czytał ten thread od początku to wyczytałbyś moją sensowną odpowiedź zgodną z tym co tam było tematem. I nawet życzliwą.

Ale jak ktoś się pyta na forum o grach jak złożyć dokumenty na uczelnię i kurwa nawet nie pisze jakie to uczelnie to jakiej się może spodziewać odpowiedzi!?!

Cytuj:
Przykladem jest temat Xantha o fajkach, fajnie popytac, fajnie pogadac ale i tak bardziej wiarygodne informacje uzyskam w sklepie... tak wiec po co cala dyskusja?

a ta wypowiedź to akurat win jest ^^ lol. Szkoda, że nie ma threadu pt. "Dwa pytania: 1. Czy e-fajki są spoko. 2. Jakie wybrać studia".
Rzeczywiście waga decyzji o kupnie efajka i pójścia na studia to zbliżone rzeczy.

Dobra, widze, że się zrobiło Wielkie Joł z całej sprawy. W zasadzie to w dupie mam kto sie o co pyta i gdzie. Po prostu gardzę ludźmi nieprzystosowanymi do życia, bez umiejętności podejmowania decyzji i kilku innych cech. I tyle chciałem przekazać. CO!?! NIE MOGIE!?


BTW. Masz czarny kostium z nietoperzem na klacie juz?

Cytuj:
Ale po co jojczysz? Nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia odnośnie tematu to nie pisz, po co od razu jakiś szał pał robić?

Co post to win. I co win to lepszy. Gz.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 21:51 
Cytuj  
@up

Nienawidź sobie kogo chcesz w jaki sposób chcesz i jak bardzo tylko chcesz. Tylko po co uzewnętrzniasz się na forum gier? Co więcej w dziale dotyczącym studiów.

Wycieczki osobiste, typu kpiny z nicka są rzeczywiście bardzo dojrzałe...

Mniejsza o większość, prowokuj, prowokuj. Widzę, że to cię uspokaja na wieczór.

A odnośnie tematu, studiuje ktoś z Was na filologii na UW?


_________________
Obrazek

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 21:55 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):

blablabla Co więcej w dziale dotyczącym studiów.
blablabla


CHyba w temacie...


_________________
Obrazek

**

Posty: 316
Dołączył(a): 10.05.2008
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 22:13 
Cytuj  
Noo udało się.. Bałem się trochę polskiego, a tu się okazało, że 70%. Czas uderzać do szkół, może jakoś na fil. angielską się wkręcę, a jak nie to historia. Może ktoś się tez wybiera?:)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2009, 22:37 
Cytuj  
@SvD
Nie zabija się posłańca przynoszącego złe wiadomości :wink:
Zysio ma sporo racji odnośnie szukania porad w decyzji która może przeważyć o naszej przyszłości na forum o grach i to dość specyficznym.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2009, 08:13 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
A odnośnie tematu, studiuje ktoś z Was na filologii na UW?

Moja żona. Na dwóch filologiach. Need help?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 11:43 
Cytuj  
Jest mozliwosc przepisania sie z jednych cwiczen do innej grupy? Plan zajec mam troche rozjebany, w piatki musze wracac do domu a koncze dopiero o 18 cwiczeniami.

Wiem ze na prywatnych jest taka opcja a jak to wyglada na panstwowych studiach to nie wiem. Jezeli to nie wypali to zostaje mi tylko zmiana grupy co liczy sie ze znalezieniem zamiennika

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 11:50 
Cytuj  
A czy jest mozliwe doniesienie 30 groszy w sklepie na nastepny dzien, czy musze oddac jedna bulke??

Ile sklepow tyle zasad - na uczelni tym bardziej sie o tym przekonasz. To czy Ci ktos na to pozwoli bedzie zalezalo jedynie od humoru/podejscia goscia prowadzacego te cwiczenia/laborki.
Moze sie zdarzyc rowniez, ze da Ci taka mozliwosci a jak juz przyjdziesz na zajecia do innej grupy to powie ze Cie nie pamieta i zebys nie gadal bzdur.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 696
Dołączył(a): 18.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 12:03 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
A czy jest mozliwe doniesienie 30 groszy w sklepie na nastepny dzien, czy musze oddac jedna bulke??


gdzie takie tanie bulki? : O

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 12:14 
Cytuj  
koci napisał(a):
Jest mozliwosc przepisania sie z jednych cwiczen do innej grupy? Plan zajec mam troche rozjebany, w piatki musze wracac do domu a koncze dopiero o 18 cwiczeniami.

Zagadaj z prowadzącym, problemy są raczej z laboratoriami bo mają ograniczoną liczbę osób, w przypadku ćwiczeń jedna czy kilka osób nie powinno robić różnicy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 12:18 
Cytuj  
zagadaj na swojej uczelni a nie na mmorpg.pl...

cwiczenia raczej spoko, laborki tez sie troche da, ale np. u mnie byly z gory zapisy wiec juz ciezko sie bylo przeniesc.


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2010, 12:18 
Cytuj  
Laborki sa chujowe. Moj wydzial jako jedyny na UW nie uwzglednia kolejnosci zgloszen, wiec konczy sie na kompletnym randomie, ktory mi spierdolil plan troche : | No ale zawsze warto zagadac do prowadzacego albo uczestnikow, ktos moze sie zamienic za piwo albo dwa.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 166 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.