mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 275 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 10:53 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
Wszyscy piszecie ze Sargeras pisze bzudry ze debil itp. a moze jakies argument oprocz epitetow?

Rotfl, Aenima, proszę. Mało jest odpowiedzi ? I jeszcze z wyszczególnieniem cytatów, gdzie sar plecie bzdury.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 10:54 
Cytuj  
Eee tam...

Fakt faktem unika odpowiedzi na niewygodne pytania i skrzetnie omija pewne kwestie dajac - parafrazujac - "wykretna odpowiedz"

Braku inteligencji nie mozna mu zarzucic, mnie bardziej niepokoi ten beton :/ Slowa sa naprawde fajne i okragle, ale to co pisze sargeres ma sie nijak do rzeczywistosci. Znalem kilku dzialaczy PiS i jakos mnie nie kreci ta cala partia. Zreszta znalem tez takich co to za mlodu byli w mlodzierzowce bodajrze PD, potem poszli do PO. Tez mojej sympatii nie wzbudzili. Moze to dlatego ze ja generalnie nie lubie "dzialaczy". Bo wiem ze zrobia wszystko zeby tylko sie dopchac do koryta. Beda klmac, oszukiwac, wlazic w dupe, krecic, podlizywac sie, a przy tym beda mowic same "okragle" rzeczy...

Cytujac mojego wykladowce do socjologii wladzy:
"poltyka ma na celu zdobycie i utrzymanie wladzy, wyborcy sa wazni wtedy kiedy oddaja glosy"


Ps. co z tym Lepperem?


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 11:16 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Ps. co z tym Lepperem?


Troche szacunku - facet zostanie najprawdopodobniej naszym WICEPREMIEREM :)

A tak btw - wyglada ze PiS i SLD zaglosuja razem za rozwiazaniem sejmu.
To znaczy ze sa w koalicji? :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 11:32 
Cytuj  
A Tusk jak zwykle wykręca kota ogonemi i mówi: wybory na wiosnę tak, ale jak będzie ordynacja większościowa.
Bo on przecież nie chce wyborów teraz, nieważny kraj, ważne żeby mieć większość.
Lepper, jaki jest taki jest, ale trzy lata temu powiedział z mównicy: "Gdzie SLD nie może tam Platforma pomoże". A niby taki głupi jest.
Pamiętajmy że J. Kaczyński to przebiegły gracz. Prawdopodobnie przewidział tą sytuację i korzysta podwójnie: może zwalić winę na Tuska, może kopnąć w d... Romana, może nawoływać do nowych wyborów, a i tak jeszcze sobie porządzą. Jedno na czym się muszą skupić to PR. No i jak pognębi tuskenów i pokaże ludowi jacy ci liberałowie źli i niedobrzy, słupki pójdą w górę.


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 11:38 
Cytuj  
nie bylo mnie 2 tyg i tyle naspamowaliscie , jednak w powiedzeniu ze z kazdym polakiem mozna pogadac o polityce jest duzo prawdy :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 11:40 
Cytuj  
Tuskowi się nie dziwię że nie chce teraz wyborów - w końcu chce je wygrać - ale potrzebuje lepszych speców od PR:)
A tak poważniej to zapytam czy wydaje wam się że wybory teraz cokolwiek zmienią? Ostatni sondaż PAP-u (nie będę cytował wyborczej żeby mnie sar nie zjadł;);)) PiS 35% PO 31% - co to zmienia? kompletnie nic szkoda kasy na wybory - i tak będą jesienią więc kosztowo to najlepsze wyjście. A i tak boję się że niczego nie zmienią.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 11:44 
Cytuj  
Polakom :
1) Znudzila sie demokracja (a raczej nedzna imitacja)
2) Chca znowu Piłsudskiego lub kogos jego pokroju (zamordyzm)
3) Zostaw im pelne supermarkety i telewizje a wogolnie nie odczuja zadnej roznicy ustrojowej :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 12:01 
Cytuj  
Hmm wydaje mi sie ze sargeras trolluje dla zasady a nie zeby byl jakims maniakiem pis...

Brodaty - nie badz idiota, po chuj nowe wybory jak i tak nic sie nie zmieni ? malo kasy ten rzad zmarnowal ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 12:04 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Brodaty - nie badz idiota, po chuj nowe wybory jak i tak nic sie nie zmieni ? malo kasy ten rzad zmarnowal ?


Pewnie ma nadzieje, ze ktos sie myli w tych sadazach i Polacy jednak troche inaczej mysla...


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 12:09 
Cytuj  
Bo on przecież nie chce wyborów teraz, nieważny kraj, ważne żeby mieć większość.


co by nie mówić - cały program wyborczy PO w największym skrócie i bez owijania w bawełnę :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 12:20 
Cytuj  
Co by nie mówić to program wyborczy wszystkich partii - od PO PiS do SLD i LPR:)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 12:42 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
Lepper, jaki jest taki jest, ale trzy lata temu powiedział z mównicy: "Gdzie SLD nie może tam Platforma pomoże". A niby taki głupi jest.


To nie chodzi o to ze glupi czy nie. Czy juz nikt nie potrafi tu czytac??? :/
Chodzi o to ze Lepper raz jest zlodziej, bandyta i kryminalista, potem nie jest, a teraz znow jest... Wiec jak to jest?

Czy % mu spadl ponizej tego pozimu na ktorym wyrokowiec staje szanowanym politykiem, czy jak?

Me conused :/ Giev help plx!


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 12:51 
Cytuj  
Kromer, jak to jak, normalnie!
Może nikt ci nie odpowiedział bo to oczywiste: przeszłość Leppera jak i on sam są, lub chcą być wykorzystywanie instrumentalnie przez, "wytrawniejszych" graczy. Twoje pytanie wydało mi się retoryczne.
Tymczasem, jak wcześniej zwróciliście uwagę, "głupawy" Lepper może zostać wicepremierem! Przewrotność losu. Dlaczego ja piszę tyle o Lepperze? Bo mimo że nie jestem jego fanem, uważam że większość ludzi go jednak nie docenia jako polityka (mam na myśli szczególnie skuteczność).


_________________
O.o

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 13:24 
Cytuj  
Lepper jest niczym Zawisza! On jest czarnycm koniem polskiej polityki!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 13:37 
Cytuj  
@ Brodaty

Widzisz... ty chyba nie czesto wypowiedzi Sara czytasz... On kiedys udowadnial ze z Leppera nie jest taki wyrokowiec jak to sie powszechnie mowilo. Zgodnie z nowa retroyka PiS po wyborach, kiedy trzeba bylo sie bratac nagle sie okazalo ze Lepper jest szanowanym politykiem...

Teraz nastapila zmiana retoryki. Zreszta podalem linka. Chcialbym wiec uslyszec jedno, ostateczne zdanie czy Lepper jest szanowanym politykiem czy jest wyrokowcem. Nie obchodzi mnie czy zrobia go w koncu wicepremierem czy nie. Chcialbym zeby sie w koncu ktos kufa zdecydowal i nie pierdzielil ze jest tak, a za 3 miesiace ze inaczej. Albo przynajmniej potem nie udawal ze ma amnezje...

A co do wytrawnych graczy to nie trzeba mnie uczyc. Ja poprostu lubie darzyc do prostych, jasnych odpowiedzi. Moze dlatego wszyscy "dzialacze" mnie nie lubili nigdy...


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 14:02 
Cytuj  
Karol napisał(a):
Troche szacunku - facet zostanie najprawdopodobniej naszym WICEPREMIEREM

Afair przewodniczący PiSu jakiś czas temu powiedział, że Lepper nie może czysto technicznie nawet być wicepremierem z powodu jego spraw karnych :x


_________________
Obrazek

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 14:07 
Cytuj  
@ Kromer

Zatem najlepiej by było, gdyby na ten temat Sar wyświetlił pogląd pisowskich. Wedle tego co napisałem wcześniej - oni (tzn. politycy wszelkich partii) uważają że jak jest im potrzebny, to nie zbój, ale jakby za bardzo łeb podnosił, to mu zaraz będą te kilkadziesiąt spraw sądowych wytykać, jakaś gazetka wynajdzie jakąś ważniejszą sprawę, możnaby nawet immunitetu pozbawić, etc., itp.
Konsekwencja nie jest domeną polskiej polityki.


_________________
O.o

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 14:17 
Cytuj  
Bo lepper to taki rogue/bard, przydatny, ale traktowany jak smiec, i nie powinien sie zbytnio wychylac. Reszta to albo jacys chanterzy albo inquisitorzy.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 14:57 
Cytuj  
Duck form druida pwns na scenie politycznej! Zwlaszcza "vote spell"...

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 mar 2006, 15:31 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Bo on przecież nie chce wyborów teraz, nieważny kraj, ważne żeby mieć większość.

co by nie mówić - cały program wyborczy PO w największym skrócie i bez owijania w bawełnę :D


I kto tu ma klapki na oczach ?

To, że każda partia chce mieć jak najlepszy wynik jest oczywiste ( i PiS, i PO - wszyscy ) Ale... Przecież wybory w maju nic by nie zmieniły. I PO, i PiS mialyby kolo tych 30% i niezależnie, która partia by wygrała w takim ukladzie jak widać NIE da sie rządzić. Poza tym pamiętajmy że wybory nie robi się za friko tylko kosztują kupę kasy. Naprawdę trzeba mieć klapki na oczach żeby nie zauważać tych 2 oczywistych faktów...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 275 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.