mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2009, 22:35 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):

A prawda jest taka, że zmiana około 3 procent w ciągu jednego dnia (a z takimi mieliśmy doczynienia ostatnio) to zmiana duża. Czy tego chcesz czy nie.



te cyfry które podałem to wartości PROCENTOWE Zychoo, -0.11%, -0.35%
duża zmiana? Funt w ciągu 30dni skoczył o 1.20zł czyli około 30% (około 1% dziennie przez cały miesiąc i prasa wtedy pisała o delikatnym spadku wartości złotówki), gdy złotówka się umacnia o 1/10 tej wartości co wcześniej spadała, mamy już "silny wzrost".

nie mareczkowałbym gdyby mnie te polske pismaki nie rozśmieszały...

Pieszczoch najbardziej w Polsce śmieją się Ci co pracują w Polsce na "zmywakach" za 600-800zł miesięcznie, tylko to im zostało...

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 lut 2009, 22:42 
Cytuj  
Ale pierdolisz Marek, nie wiem kto w tej chwili w Polsce pracuje za 800 zł.

W więlszych miastach naprawde bez problemów można dostać prace ~2k zł miesięcznie. Mówie oczywiscie o low-end pracach :)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2009, 22:42 
Cytuj  
Cytuj:
mareczkowałbym


Cytuj:
mendolić


Kocham te forumowe neologizmy...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2009, 22:53 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Ale pierdolisz Marek, nie wiem kto w tej chwili w Polsce pracuje za 800 zł.

W więlszych miastach naprawde bez problemów można dostać prace ~2k zł miesięcznie. Mówie oczywiscie o low-end pracach :)


Podziękował ;)
Bo 500zł więcej i jest sufit od którego się odbijałem w Wwie przez 6 długich lat. I to była praca pomiędzy medium a high-end.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 10 lut 2009, 01:18 
Cytuj  
Napewno warto wyjechac za granice i popacowac jakis czas, ale nie jestem pewnien czy warto wyjezdzac na stale, lub na bardzo dlugo. Nawet jesli rachunek ekonomiczny jest korzystny, to trudno przeliczyc straty wynikajace z ograniczonego kontaktu ze znajomymi/rodzinna.

Zauwazylem, ze bardziej zagranica zachlystuja sei ludzie z mniejszych miast, czego autor tego topicu jest potwierdzeniem. Latwiej takim ludziom sie ustawic finansowo po przyjezdzie do Londynu czy Dublina niz po przyjezdzie do Warszawy czy Krakowa. Skok cywilizacyjny miedzy duzym poskim miastem (jak juz ma sie tam rodzine/mieszkanie), a miastem na zachodzie nie jest poprostu, az tak duzy.
Mam kupe znajomych siedzacych za granica z roznych Malborkow czy Kwidzynow i bardzo niewielu z Gdanska.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 165 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.