mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 67  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2011, 08:18 
Cytuj  
GZ niech sie odpierdoli od Guinnessa! Niech sobie dystrbuuje swoje sikowate piwo.
Guinnessa mozna i tak dostac bez problemu w pubach, a czy bedzie tanszy o 2zl (o ile bedzie) to mnie to jebie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lip 2011, 08:39 
Cytuj  
hm ten guinness u nas w pubach to siki ;/
juz lepszy jest ten z puszki.
ale jak zywiec sie za to wezmie to bedzie kolejne gowno do kolekcji.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2011, 09:34 
Cytuj  
Heinekena (GZ) nienawidze jak psa, zamkneli pare fajnych browarow (m.in. w Gdansku) poblokowali marki i produkuja swoj mocz, ktory sie sprzedaje, bo kupe kasy pakuja w marketing. Na szczescie swiadomosc piwna wsrod Polakow rosnie.

Z dobrych wiadomosci:

Pilsner Urquell juz nie jest produkowany w Polsce. Kiedys jedno z moich ulubionych piw, ale od kiedy zaczela je robic Kompania Piwowarska piwo stracilo swoj charakterystyczny smak i zaczelo przypominac sikowate tyskie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 15 lip 2011, 09:35 
Cytuj  
Kupiłem zwykłego guinesa w małej butelce - > :O ale gówno
Kupiłem tego puszkowanego z kulką w środku -> łoooooooooooo ,zajebiste

Tylko nie dośc ,że drogie to jest strasznie bo ponad 6 zł za nawet nie 500 ml to nie można wszędzie kupić, a w pubie nei widziałem jeszcze nigdy chyba guinesa czy innego ciekawszego piwa

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2011, 09:41 
Cytuj  
CEDC mialo w swojej polskiej ofercie guinnessa, wiec z dostepem nie bylo problemu, tyle ze malo pubow bierze guinnessa, bo jest drogi, po dodaniu marzy musi byc sprzedawany za ponad 10zl. Jednak w duzych miastach bez problemu mozna znalezc puby z guinnessem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2011, 09:41 
Cytuj  
CEDC mialo w swojej polskiej ofercie guinnessa, wiec z dostepem nie bylo problemu, tyle ze malo pubow bierze guinnessa, bo jest drogi, po dodaniu marzy musi byc sprzedawany za ponad 10zl. Jednak w duzych miastach bez problemu mozna znalezc puby z guinnessem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 lip 2011, 09:43 
Cytuj  
no tak, tylko, ze ten w pubach jest naprawde sredni.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 15 lip 2011, 09:58 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no tak, tylko, ze ten w pubach jest naprawde sredni.


Roznie bywa, czasem jest dobry. Stawiam, ze czesto pewnie trafia sie na koncowke. Jak juz pub rozpocznie kega to rozlewa do ostatniej kropli, a to nie zywiec czy tyskie, ktore schodza jak woda, bo mlotom reklamy sie podobaja i to nic, ze kosztuja 7-8zl.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lip 2011, 10:02 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no tak, tylko, ze ten w pubach jest naprawde sredni.

Zależy od pubu. Drogie piwa się nie sprzedają, więc wietrzeją. Armatura nie jest czyszczona, a i pani od nalewaka się nie zna na robocie. W wawie znam jeden pub gdzie guinness jest dobry. W innych to zwietrzale siki, źle nalane.
A reklama Guinnessa jest imo najlepsza http://www.youtube.com/watch?v=BrSSSfYE2dQ. Tylko guinnessem za 15 nie najebiesz się tak szybko jak dwoma lechami po 7.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.


Ostatnio edytowano 15 lip 2011, 18:15 przez Isengrim, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 lip 2011, 10:12 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Mielismy polecac alko, wiec skorzystalem z rekomendacji i wrocilem z butelka Captain Morgan Dark.


Bardzo dobry wybor :)

Cytuj:
Tylko musze spytac Huragana, czy pijac mam sciagac gry z netu czy filmy i seriale wystarcza. :<


Musisz miec dusze pirata :)

Najlepszy drink z rumu Captain Morgan:

4-5 kostek lodu
wlac 50-tke Captain Morgana
dopelnic coca-cola do pelna
dodac kilka kropelek soku z cytryny

ewentualnie mozna dodac nowej Pepsi Twist, ktora ma w sobie juz sok cytrynowy :)


by lepiej wczuc sie w klimat i by lepiej smakowalo polecam obejrzec ten filmik do konca: http://www.youtube.com/watch?v=PVv1lzd8wdg

Drinkow raczej nie pijam, ale sprobuje. CM jest niezly z lodem. Kobiecie wchodzi z imbirowym ale i limonka. Chetnie sciaga przepaske z kakaowego oka.

Zasysam pirackiego Conan The Barbarian 720p. Yarrrr!


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lip 2011, 21:38 
Cytuj  
Obrazek

Kumpel mi polecil i rzeczywiscie dobre. Zakupione w Piotrze i Pawle.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2011, 08:40 
Cytuj  
ja wczoraj pilem jakies litewskie syvultas cos w tym stylu calkiem dobre.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 lip 2011, 08:44 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
ja wczoraj pilem jakies litewskie syvultas cos w tym stylu calkiem dobre.


Svyturys pewnie. Litwini nawet niezle piwa robia, kiedys przywiozlem od nich caly bagaznik. Byl okres, ze nawet spory wybor byl w Polsce, ale moda minela.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 lip 2011, 08:47 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Obrazek

Kumpel mi polecil i rzeczywiscie dobre. Zakupione w Piotrze i Pawle.


Uwielbiam angielskie ale, oczywiscie z kija najlepsze (london pride ftw!), ale te butelkowe co mozna w Polsce dostac tez sa ok (a jest naprawde spory wybor).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 22:05 
Cytuj  
Zlapalem bakcyla na single malty. Ostatnie nabytki, mnie mocno podeszly. Z tym ze zupelnie rozne w smaku.
Obrazek

Obrazek

Ktos ma jakies rekomendacje ciekawych whisky dostepnych w Polsce? Te powyzej wygrzebalem na jakims kanale jewtube ralfystuff.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2011, 11:10 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ktos ma jakies rekomendacje ciekawych whisky dostepnych w Polsce? Te powyzej wygrzebalem na jakims kanale jewtube ralfystuff.


Poprobuj irlandzkie whiskey, od jakiegos czasu mozna w Polsce kupic. Mi pasuja bardziej niz szkocka.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2011, 11:25 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ktos ma jakies rekomendacje ciekawych whisky dostepnych w Polsce? Te powyzej wygrzebalem na jakims kanale jewtube ralfystuff.


Polecam Dimple (szkocka, blended):

Obrazek


_________________
For the pony!

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2011, 18:06 
Cytuj  
właśnie pije Atak Chmielu od Browaru Pinta, a właściwie polskich "domowych piwowarów" którzy ściągnęli najlepsze możliwe składniki z usa, a na ich zlecenie piwo jest produkowane we wspomnianym wcześniej browarze

w skrócie goryczka jest niesamowita, mocniejszej chyba nigdzie nie znajdziecie, po nalaniu solidna piana która utrzymuje się całkiem długo i cudowny cytrusowy zapach

Obrazek

tutaj macie fachową recenzję http://www.smaki-piwa.pl/piwo/atak-chmielu/

podają tam cene 7zł, ja dostałem w Gdańsku w sklepie Smak (polecam jeżeli ktoś jest z 3city, mają gigantyczny wybór piw) za 5,60zł


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2011, 18:34 
Cytuj  
Swoja droga, niezle haslo reklamowe Trzeciego nikt nie dopił

A no, i calkiem epickie piwo Herkules chociaz kiedys to zupelnie inny browar produkowal.
MITYCZNE PIWO PRADAWNYCH BOHATEROW


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 wrz 2011, 19:29 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
podają tam cene 7zł, ja dostałem w Gdańsku w sklepie Smak (polecam jeżeli ktoś jest z 3city, mają gigantyczny wybór piw) za 5,60zł


No sklep smak to rewelacja, a jak sie trafi na kierownika to ciezko wyjsc bez dwoch siatek browarow.

Jesli chodzi o recenzje piw to zdecydowanie polecam browar.biz

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1329 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 67  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.