mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 834, 835, 836, 837, 838, 839, 840 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2017, 19:27 
Cytuj  
Wy rozkminiacie logike w filmie o kosmitach, ktory ma zarobic pieniadze i dla producenta wazniejsze jest brak burzy w social mediach na temat dyskryminacji uprzedzen etc niz jakakolwiek niespojnosc fabularna.

Najlepiej napisal Tor glosuj portfelem i nie ogaldaj jak razi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2017, 19:42 
Cytuj  
O kurwa jaka quality dyskusja się tu rozwinęła. :D

Isengrim napisał(a):
Janek w Prometeuszu był spoko gość, to niech ciotki dostaną facehuggera. Takie podwójne dno, że nie wszystko co się bierze do buzi jest ok.


Rotfl :D:D


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 mar 2017, 19:43 
Cytuj  
No to było na propsie akurat.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2017, 21:07 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Piszpan napisał(a):
teraz zaczniemy dyskusje ze gejostwo to przeciez normalna rzecz :)


No pewnie ze normalna. Jak wszystkie nasze upodobania tak i upodobania seksualne sa rozne i z czegos tam wynikaja.

Lepiej niech ludzie uprawiaja seks z kim chca niz uprawiaja kryptogejowstwo, zakladaja rodziny na sile, udaja samcow alfa na pokaz itp Same nieszczescia z tego wynikaja.

A ze dwoch facetow sie rucha w domu komu to przeszkadza?


a gdzie ja mrynar kurwa pisze ze mi przeszkadza gejostwo albo ze sie rucha 2 facetow w domu? przeszkadza mi ze kurwa jest to poakzywane jako norma w filmach od 12 lat.

ty cypisek rozumiem ze ze swoim fejsem masz slabe branie u plci pieknej ale koledzy z silowni nie musza ci patrzec na twarz. i nie bulwersuj sie tak panienko ja nie mam nic do gejow juz pisalem. odstaw sterydy to i mozg ci sie oczysci.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 mar 2017, 22:19 
Cytuj  
Coś dla Was:

http://www.bbc.co.uk/newsbeat/article/3 ... e=facebook

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2017, 22:50 
Cytuj  
Wiedźmina na tych perwersów wynająć trzeba. A co do załogi statku, to gejuszki nie są taką złą opcją. Lata lotu, ograniczone zasoby pożywienia... Puknie kapitan panią nawigator i nieszczęście gotowe. Nie dziwota, że kiedyś bab na statki nie brali.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2017, 23:07 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
A co do załogi statku, to gejuszki nie są taką złą opcją. Lata lotu, ograniczone zasoby pożywienia... Puknie kapitan panią nawigator i nieszczęście gotowe. Nie dziwota, że kiedyś bab na statki nie brali.


O nawet Oyci3c dostał rykoszetem. :((


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 2 mar 2017, 00:22 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):


Obrazek


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2017, 01:59 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):

a gdzie ja mrynar kurwa pisze ze mi przeszkadza gejostwo albo ze sie rucha 2 facetow w domu? przeszkadza mi ze kurwa jest to poakzywane jako norma w filmach od 12 lat.



smiechlem i zesmutnialem jednoczenie...

jak para hetero sie rucha na ekranie w pg-13 (najlepiej z zaakcentowanym patriachalnym charakterze zwazku) to jest ok ale juz jak jest dwoch calujacyach sie homo to ludziom odpierdala

zeby nuie bylo of topa to po krotce

manchester by the sea - dobre gowno :) nie ma homorzeczy wiec mozna spoko z rodzinka po kolsciele w niedzielne popoludnie obejrzec.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 mar 2017, 07:32 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Isengrim napisał(a):
A co do załogi statku, to gejuszki nie są taką złą opcją. Lata lotu, ograniczone zasoby pożywienia... Puknie kapitan panią nawigator i nieszczęście gotowe. Nie dziwota, że kiedyś bab na statki nie brali.


O nawet Oyci3c dostał rykoszetem. :((


haha Ojciec nie chce ogladac w filmie tego co ma na co dzien, to zrozumiale. Dowiedzielismy sie tez, ze nie ma murzyna w zalodze.

Oyci3C napisał(a):
Ja nie chcę pedałów w Aliens :/ Czarnuszek może być.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 mar 2017, 07:39 
Cytuj  
Postal napisał(a):

jak para hetero sie rucha na ekranie w pg-13 (najlepiej z zaakcentowanym patriachalnym charakterze zwazku) to jest ok ale juz jak jest dwoch calujacyach sie homo to ludziom odpierdala



raczej odpierdala bo ostatnio na 5-tkę bohaterów musi być para homoseksualistów obciskująca się po kątach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2017, 08:32 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
raczej odpierdala bo ostatnio na 5-tkę bohaterów musi być para homoseksualistów obciskująca się po kątach.

A może statystycznie jest tak, że marynarze lubią po prostu chłopców i ich towarzystwo? ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 mar 2017, 08:44 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Razoth napisał(a):
Isengrim napisał(a):
A co do załogi statku, to gejuszki nie są taką złą opcją. Lata lotu, ograniczone zasoby pożywienia... Puknie kapitan panią nawigator i nieszczęście gotowe. Nie dziwota, że kiedyś bab na statki nie brali.


O nawet Oyci3c dostał rykoszetem. :((


haha Ojciec nie chce ogladac w filmie tego co ma na co dzien, to zrozumiale. Dowiedzielismy sie tez, ze nie ma murzyna w zalodze.

Oyci3C napisał(a):
Ja nie chcę pedałów w Aliens :/ Czarnuszek może być.

No już już :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2017, 10:18 
Cytuj  
acha czyli jak ktos nie chce pedalstwa z rodzinka ogladac na ekranie to od razu musi do kosciola biegac. ok. och to pewnie z pisu jestem od razu?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2017, 10:39 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
acha czyli jak ktos nie chce pedalstwa z rodzinka ogladac na ekranie to od razu musi do kosciola biegac. ok. och to pewnie z pisu jestem od razu?

no jesteś


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 mar 2017, 10:42 
Cytuj  
Alien to film dla całej rodzinki? Drugi mareczek co chodzi z córeczkami na filmy o ruchaniu się parówek :lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 mar 2017, 10:51 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
A może statystycznie jest tak, że marynarze lubią po prostu chłopców i ich towarzystwo? ;)


Kobieta na pokładzie pecha przynosi ;)


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 mar 2017, 10:55 
Cytuj  
jeden napisał "załoga statku", drugi przetłumaczył "marynarz" i wyszło, że oyciec lubi chłopców :wtf:

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2017, 11:14 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
jeden napisał "załoga statku", drugi przetłumaczył "marynarz" i wyszło, że oyciec lubi chłopców :wtf:

mmorpg.pl


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 mar 2017, 11:22 
Cytuj  
Obejrzalem prometeusza drugi raz. Film jest jednak zajebisty! Jest pare glupot w tym filmie, ale scen fajniejszych jest wiecej.

Jak ktos nie pamieta zaknoczenia:

Spoiler:


Moje teorie:

1. Statek dr Shaw rozbija sie na przypadkowej planecie (moze z powodu obcych na statku?) i obcy ja opanowuja.

2. dr Shaw celowo laduje / rozbija sie na planecie gdzie sa juz obcy, tylko nie wiadomo po co?

3. Planeta z trailera nowego obcego to rdzenna planeta inzynierow (jest tam atmosfera taka jak na ziemi i taka jaka preferuja inzynierowie), tylko musieli ja opuscic z powodu xenomorfow. Moze inzynierowie zyli w podziemnych miastach?

Wyglada na to ze dr Shaw przezyla (to taka Ripley tej serii obcego).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 834, 835, 836, 837, 838, 839, 840 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.