mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 14:15 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
w calym sporze z gejami chodzi o to, ze jest drobra roznica pomiedzy tolerancja a akceptacja :)
Geje chca akceptacji swojego zachowania, uznania ze jest normalne... natomiast przeciwnicy takiego podejscia, owszem, zgodza sie ich tolerowac ale nigdy nie zaakceptuja homoseksualizmu jako cos normalnego.
I tu jest ta roznica :)
My was tolerujemy, ale na pewno nie zaakceptujemy :)


A ja akceptuję. Człowiek ma prawo do jakikolwiek czynów, które nie mają na celu skrzywdzenie jakiejkolwiek istoty żywej z jego powłoką cielesną włącznie (czyli dotyczy się to jego ciała po śmierci).

Dla mnie jest naturalne, że dwoje ludzi uprawia seks, bo oboje mają na to ochotę.
I nie ma tu znaczenia, że są tej samej płci. Jeśli oboje wyrażają na to chęć - to mnie i każdej innej osobie nic do tego.

Przeciwników homoseksualistów/homofobów najbardziej w seksie homoseksualistów przeraża i zarazem najbardziej nienawidzą tego co są w stanie sobie na temat seksu homo wyobrazić.

Często jest tak, że homofobia jest tak naprawdę objawem ukrytych skłonności homoseksualnych - nieakceptowalnyh przez osobę, która je ma, bo zakodowane w jego świadomości normy społeczne nakazują mu piętnować te skłonności.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 14:19 
Cytuj  
Tak sie sklada, ze poznalem kilku ludzi, ktorzy lubia dawac sobie buziaczki po siusiakach. I jakos nie zauwazylem u nich zadnych odchylow od normy. Razem z moja kobietka widujemy sie z nimi (ona czesciej bo to jej znajomi) i w nomralny sposob spedzamy z nimi czas.
stfu homofobz.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 14:25 
Cytuj  
gorzej jakby chcieli dac buziaczka w twojego siusiaka :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 14:25 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
a teraz wyobrazcie sobie ze wasi synowie przyprowadzaja kolege i mowia
"tato to moj chlopak, kochamy sie" , czego absolutnie nie zycze , ale ile by zostalo z waszej tolerancji w takich chwili?


Ja mam syna i mysle ze bym to zaakceptowal.
W klubach dosc czesto widuje sie facetow ktorzy "sa razem". Nie powiem zeby mnie fascynowal taki widok i budzil jakies mile skojarzenia ale ja podchodze do tego probabilistycznie - kazdy facet homo to o jednego konkurenta do samiczki mniej wiec moje szanse rosna z kazdym homoseksualista na swiecie :)

Akceptacja nie zaklada od razu "zrozumienia". Ja np. nie moge zrozumiec jakim cudem ktos moze wpierdalac surowa rybe z ryzem ale czy w jakimkolwiek stopniu mi to przeszkadza? Nie. Psuje mi to co prawda apetyt ale czy z tego powodu mam poprosic kelnera zeby wyprosil tego Pana z knajpy bo mi przeszkadza widok faceta jedzacego sushi? :)
On ma takie samo prawo to lubic jak ja tego nie znosic - poki gosc MNIE NIE ZMUSZA do jedzenia tego samego co on - obaj powinnismy byc happy prawda?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 14:27 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Na swiecie jest tez nieproporcjonalnie malo ludzi o zabarwieniu skory "czerwonym" - nie naleza sie im wiec zadne prawa i mozna ich spokojnie pozamykac w rezerwatach.

Bo zostali wymordowani, a ci co przezyli, sa zamykani w rezerwatach. Naprawde tego nie wiedziales? ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 14:27 
Cytuj  
a plakat miriam nago w pokoju syna bys zaakceptowal? ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 14:29 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
a plakat miriam nago w pokoju syna bys zaakceptowal? ;)

Zalezy ktora polowe.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 14:30 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
a plakat miriam nago w pokoju syna bys zaakceptowal? ;)


To jego pokoj - co mi do tego.
W tej chwili wisi u niego plakat z "Gdzie jest Nemo?" i pokemonow - czy moze byc cos gorszego? :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 14:31 
Cytuj  
:lol: dobre tomu .

Karol z calym szacunkiem dla ciebie nie wiesz jakbys sie zachowal bo tego nie przezyles ,..no ale zostawmy to jest gadka dobra przy piwie w barze a nie na forum


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 14:32 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
gorzej jakby chcieli dac buziaczka w twojego siusiaka :wink:


OMG M8!


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 14:39 
Cytuj  
Tu nie chodzi o "homofobie", "akceptacje" itd. Sparwa dotyczy czegos co jest kwintesencja kazdej spolecznosci i narodu - dzieci.

Dzieci sa przyszloscia tego narodu. To dzieki dzieciom narod moze trwac, przekazywac wartosci, zachowac swoja kulture. A homo chca miec mozliwosc adopcji...

Pewnie zaraz ktos powie ze nie jest udowodnione ze to skrzywi psychike dziecka. Ale nie jest tez udowodnione ze nie skrzywi a ja wolalbym nie musisc potem mozolnie naprawiac bledow przeszlosci (wystarczy mi tych co sa) nawet jezeli mialoby to byc "dyskrymiancja" homoseksualistow. Wystarczy ze juz teraz mamy ujemny przyrost naturalny. Nie chce zeby kiedys sie okazalo ze mamy spoleczenstwo starych pedzow i lezbijek bo dzieci sie juz nie rodza...

Druga sprawa to "malzenstwa". Ja nic nie mam do zwiazkow cywilnych czy jak je tam zwac, ale dla mnie malzenstwo jest czyms wiecej niz zwrotem, czy okresleniem. To cos co sie wywodzi z kultury, ma swoja wartosc. A przy tym jest to zwiazek kobiety i mezczyzny.
Pewnie ze homo powinni miec mozliwosc dziedziczenia, decydowania o partnerze w momencie gdy jest w szpitalu itp. Ale nie musi to byc "malzenstwo". Niech sobie to nazwac jak chca. Ja chce zeby pewne slowa znaczyly to co maja znaczyc a nie to czego sobie chca niektore osoby.

Mozna mnie nawac konserwa. Jak tam koto chce. Ale mam w d... Jestem hetero i sie tego nie wstydze. Pogladow swoich tez sie nie wstydze, choc teraz trendy jest bycie "tolerancyjnym".

Ps. Tez mam znajomych gejow i lesby. Pewnie wiekszosc ma...
Pss. Jezeli zaczniemy bronic wszelkich mniejszosci i dziwakow to kto w koncu obroni "normalnych" ludzi?


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 14:41 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Ethan napisał(a):
To człowiek definuje co jest naturalne, a co nie, a nie jakaś dziwna/wszechpotężna siła.


nie, to nie czlowiek definiuje to czym jest. Nie masz wplywu na to czy urodzisz sie kobieta czy mezczyzna. To natura cie stworzyla i dala ci takie narzady bys zyl i mogl sie rozmnazac.


Czyli uważasz, że wszechświat i moje otoczenie dało mi moje geny i parę chromosomów? :]
Jeśli już mówimy o narządach płciowych - to akurat one wykształciły się w procesie ewolucji. Pierwsze organizmy żywe były bezpłciowe. :]

A przy okazji - według defincji niektórych rozmówców bezpłciowośc też jest też pewno nienaturalna. :]
Bo to przecież wbrew naturze rozmnarzać się na przykład przez pączkowanie bez żadnego fallusa czy też tam innej vaginy. ;)

Powstałem w wyniku połączenia komórki jajowej kobiety i plemnika mężczyzny, w których zawarty był ich materiał genetyczny.
To, że akurat jestem meżczyzną wynika z połączenia pary chromomosomów X i Y, a nie działania boskiej siły jakieś tam Natury, Światowida, Ozyrysa, czy też Zeusa. ;)


Ostatnio edytowano 12 paź 2005, 14:46 przez Ethan, łącznie edytowano 3 razy
****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 14:41 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
Tu nie chodzi o "homofobie", "akceptacje" itd. Sparwa dotyczy czegos co jest kwintesencja kazdej spolecznosci i narodu - dzieci.

Dzieci sa przyszloscia tego narodu. To dzieki dzieciom narod moze trwac, przekazywac wartosci, zachowac swoja kulture. A homo chca miec mozliwosc adopcji...



Schodzisz z tematu.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 14:42 
Cytuj  
Peonz0r napisał(a):
Schodzisz z tematu.


z tematu juz zeszlismy dawno temu :)

co do decyzji Kaczynskiego to w.g. mnie byla ona bledna, gdyz kazdy ma prawo protestowac w wolnym kraju czy robic manifestacje z dowolnego powodu. Tutaj Kaczka popelnil blad.


Ostatnio edytowano 12 paź 2005, 14:44 przez Huragan, łącznie edytowano 2 razy
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 14:43 
Cytuj  
No jezeli chodzi o adopcje dzieci przez pary homoseksualne, to nieliczac ludzi przeciwnych homoseksualizmowi, takze 99,99% ludzi tolerujacych takie zachowania jest zdecydowanie przeciwko. Dla mnie akurat ta kwestia nie podlega dyskusji, chca miec - niech sprobuja w nocy sobie zrobic :)

Swoja droga, idzta ludzie glosowac na Tuska w 2 turze. 8)

Edit: decyzja Kaczynskiego byla przemyslana - mlodzierz wszechpolska + lpr w kontekscie przyszlych wyborow to znaczna sila mogaca przechylic szale zwyciestwa + znaczna czesc spoleczenstwa pol nie tolerujaca takich zachowan.


Ostatnio edytowano 12 paź 2005, 14:46 przez Morgul, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 14:45 
Cytuj  
Morgul napisał(a):
Dla mnie akurat ta kwestia nie podlega dyskusji, chca miec - niech sprobuja w nocy sobie zrobic :)


Powiedz to bezpłodnemu małżeństwu. :]

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 14:46 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Karol z calym szacunkiem dla ciebie nie wiesz jakbys sie zachowal bo tego nie przezyles ,..no ale zostawmy to jest gadka dobra przy piwie w barze a nie na forum


Na 100% nie wiem ale moge ekstrapolowac moje zachowanie w takiej sytuacji na podstawie innych, podobnych.
Nie zalezy mi na tym zeby moj syn byl geniuszem, mistrzem swiata w biegu na 100m, gral w gry online czy generalnie - zeby realizowal jakies MOJE ambicje.
Zalezy mi zeby byl szczesliwy - mysle ze to niezla podstawa do oceny jak bym sie zachowal gdyby jego zachowanie odbiegalo od mojego wzorca.

Nie mam bliskich przyjaciol ktorzy sa homo. Ale z drugiej strony uwielbiam wielu artystow, aktorow etc ktorzy byli/sa homoseksualistami i jakos mi to nie przeszkadza.
Pamietam ze jak bylem mlody to idealem kobiety byla dla mnie J.Foster z "Iskierki" a to przeciez zadeklarowana lesba ktora sie nigdy nie kryla z tym ze zyje z inna kobieta i wspolnie wychowuja dzieci.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 14:46 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
Powstałem w wyniku połączenia komórki jajowej kobiety i plemnika mężczyzny, w których zawarty był ich materiał genetyczny.

No wlasnie. Kobiety i mezczyzny. Nie dwoch mezczyzn, czy dwoch kobiet. Czyli co jest naturalne? To, ze sie mogles urodzic, czy to, ze gdyby twoi rodzice bylo homoseksualni, to nikt by o tobie nic nie wiedzial, bo by cie poprostu nie bylo?

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 14:47 
Cytuj  
Ethan napisał(a):
To, że akurat jestem meżczyzną wynika z połączenia pary chromomosomów X i Y, a nie działania boskiej siły jakieś tam Natury, Światowida, Ozyrysa, czy też Zeusa. ;)

A kto sprawil, ze polaczyly sie wlasnie chromosomy X i Y a nie X i X (albo dwa igreki - nie pamietam)?
Natura? Światowid? Ozyrys? Zeus?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 paź 2005, 14:50 
Cytuj  
ewolucja? :]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 240 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.