mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 224 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2008, 13:29 
Cytuj  
btw gra jest już na steamie.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 00:18 
Cytuj  
Desz caly czas jak gralem od 21 do 24 lajcik
0 problemow z polaczeniem
przewaznie mi wlasnie padalo okolo 21 i do polnocy wlasnie nie smigalo

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 09:24 
Cytuj  
ta mam tak samo, grałem cały dzień o 20-21 nie działało i po 21 znowu chodziło do pólnocy - potem spać bo dziś już w pracy.

na szczescie gra jakaś wypas nie jest wiec jak nie działa to nie rwe włosów :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 10:23 
Cytuj  
no wlasnie mi pasi znacznie bardziej niz cod4 - do ktorego nie mam juz zamiaru wracac - i rwe "wlosy"
no ja jeszcze sprawdzalem o 19 jak wrocilem z pracy to chodzilo
ogolnie dziwne ze Ci nie chodzi - albo dziwne ze mi chodzi
a wczesniej jak Ci padalo to tez tak jak teraz godzinka +-?
czy na pare godzin? - tak jak mi

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 10:55 
Cytuj  
znam paru łysych, to nie jest koniec świata :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 23:06 
Cytuj  
Zrobiłem all wyzwania M1Grandem, mam lunetę i szybkostrzelną spluwkę ;p ale! nie mam na sobie kamuflarzu jak ze snajperką, czemu? od czego to zależy?

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2008, 23:30 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Zrobiłem all wyzwania M1Grandem, mam lunetę i szybkostrzelną spluwkę ;p ale! nie mam na sobie kamuflarzu jak ze snajperką, czemu? od czego to zależy?

Od broni.. garand nie ma tego skina na morde co normalne ''scopy''...
Niestety :) Ja dzisiaj dopchnalem 65 w normalny sposob i musze przyznac, ze w 11h played da rade... Kar, Tomus, PTRS-41, FG42 - Imo najlepsze bronie.. No i oczywiscie noz :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 00:39 
Cytuj  
Desz kolejny dzien bez problemow - albo wyjebisty zbieg okolicznosci albo mi pomoglo
jeszcze jutro zobaczymy - jak bedzie ok to uznam to za sukces ;)

a gracie zombie mode?
my we 3 dobilismy 19 - nie jakies cuda ale ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 01:52 
Cytuj  
bullshit ;p

mp40, type 100, kar ;p fg42 nie mam, nabijam tak 2-3 lvl dziennie, troche brakuje czasu ;p

na HC riflami sie fajnie gra gewehrem np. garand suxuje troche.

mp44 zjebali, wyglada chujowo, na normalu sie gra tak sobie, na HC ujdzie.

IMO w tej grze dominuje HC, a promoda i takie gowna robia pod normal, bez sensu :p a na tym promodzie sie zle gra ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 02:15 
Cytuj  
A tam, wlasnie HC ssie strasznie. Wbilem dzisaj na 20/20 hardcore search and destroy. Giniesz 1 strzalem jak sie spoznisz i czekasz 5 minut. Zeby wylewelowac profil to najlepiej wylaczyc dzwiek i isc na ffa i pozabijac przez 15 minut 100 kolesi. Exp leci zajebiscie szybko i szybko wyzwania robisz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 02:35 
Cytuj  
HC + FF jest kozak
ja probowalem na normalu troche ale po scenie jak 2 gosci spierdziela a za nimi 2 gosci ich goni sobie odpuscilem
brakowalo aby rozlozyli rece zrobili brrrrr ustami i mamy prawie dogfight w symulatorze lotu ;)
co do lvlowania profilu to przesadzacie
1 ze mozna sobie zczitowac juz zdaje mi sie - jak macie cisnienie
2 ze to nie mmo ;) nie ma za czym pedzic

a stg44 polecam - moja ulubiona bron ale musi miec perka do uszkodzen

ale widze ze wszystko kwestia upodoban
bo ja np przedkladam garanda nad gwera ;)
tommy nad typ 100

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 lis 2008, 08:09 
Cytuj  
Lufanga napisał(a):
HC + FF jest kozak


zgadzam się. ja gram wyłacznie HC S&D, gram rifle z tłumikiem i wspomagam się pistoletem.

generalnie jak pisałem cod4 mnie powaliło bo lubie klimaty AAO - II wojna dla mnie jest średnia ale co tam, gra się póki w ewce wielkie skillowanie :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 23 lis 2008, 00:28 
Cytuj  
a co myslicie o fg42?
dla mnie ta bron to mistrzostwo :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2008, 00:41 
Cytuj  
tlumikami nie gram, bo ogranicza to obrazenia, no i jest bzdurne ;)

co do fg42, przesadzone bardzo, easy mode grajac z tym, ciekawe jaka bedzie ppsha ;d

HC normal to juz nie te okreslenia co w cod4. Teraz chodzi o liczbe HC. HC serwow troche znam dobrych, ale normal wcale w sumie. IMO najlepsza liczba hp to 50-60 , normal = 100, HC= 30 .

Na tym promodzie gra sie do dupy, nie da sie biegac, rozrzut jest ogromny, co przy 100 hp z daleka z thompsona nikogo nei da sie zdjac ;p

w cod5 hc nie jest az tak irytujace jak w cod4, ale pewnie zacznie byc takie.Jak ludzie beda znali na wylot mapy. A na normalu calkiem milo tez sie gra.

z tym czy poleci ktos serwy na normalu jakies?


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2008, 01:30 
Cytuj  
CoD WaW w South Parku i The Office ;)

http://polygamia.pl/call-of-duty-kontra ... nformatyki


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 23 lis 2008, 12:36 
Cytuj  
a zna ktos komende jak sprawdzic ile hp jest na serwerze?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 23 lis 2008, 13:26 
Cytuj  
przydalaby sie heh :p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 09:34 
Cytuj  
robicie już Prestige ? :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 11:18 
Cytuj  
ja gdzies czytalem ze to sie rypie i lepiej na pacza poczekac
zreszta poza slotami one cos daja?

aha pogralem jednak troche wiecej z fg42 - dobra bron ale za namowa kumpla przesiadlem sie na DP i imo DP lepsza (wczesniej unikalem ciezszego sprzetu)
fg42 moze i przecinak ale z amunicja problemy sa duze

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 24 lis 2008, 13:14 
Cytuj  
Cytuj:
CoD:WW Patches and Glitches
Written by jockyitch
Saturday, 22 November 2008

From callofduty.com we hear that Patch 1.2 is on its way.

Among the changes that Treyarch are considering for this patch are:

* Server Authentication Failure

* A fix to allow players to draw their FPS as currently cg_drawfps appears disabled.

* There is no /record which means you cannot record a demo. This particular issues was supposed to have been corrected prior to retail release - however, for whatever, reason it was not included as part of the game proper - nor was it in patch 1.1. Sadly, lack of a demo command, may have caused many in the competitive community to pass on CoD:WW. Is it too late to jump back?

* A fix for the "cg_fov 80 reset" after dying. Everyone in our forums has been complaining about this; hopefully, the patch will address it.

* Locking out players from changing their name color. Ooops. I gave out instructions on how to do this one a few days ago and possibly popularized it. Sorry 'bout that chief.

* A fix for the fault that occurs after Prestige level is reached. The server will say "Primary grenade 0 is invalid. Setting to frag" in red text. I am seeing this particular error quite often now -- many Prestigers actually being accused of haxing over this. Hey accusers, it's not a hack...it's simply a harmless bug!

* Co-op servers do not seem to display properly in the Server Browser.

Josh explains:

"You cannot join a session in-progress. So when some people have been saying that they can't join public Co-Op games, it's likely not a bug, it's more likely that they had a stale server browser (meaning when they refreshed their list, they got all the servers, and took some time deciding which one to join). So in the time it took them to double-click on a lobby, the host started the match."

* Name tags show through walls after you have shot them. Frankly, I thought this was a feature! I would be sad to see it go frankly.
* When quitting a game, blue screen pops up and restarts computer



NO PATCH FOR SOUND?

As you can see, there's nothing being patched regarding the awful sound in the game. Treyarch has come back very strong on player comments regarding bad sound (I took a few hits myself on this issue). They say that directionality is fine and the sound is "realistic" - that is, the sound of bolts firing is true to life.

Personally, the sound is attenuated so bad (to use their words...occluded) that you cannot hear someone running right behind you. I think others will back me up on this.



THE BAYONET & BUNNY HOPPING GLITCH (?)

Other issues that have cropped up recently that Treyarch has not even begun to think about patching is the strange bunny hopping and bayonet jumping glitches that some have found.

I have personally not confirmed these glitches and would be interested in knowing if anyone can confirm them.


Desh, ja wymieklem przy dziewiatym.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 224 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.