mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 14:48 
 
To może ustalmy jakieś konkretne wymiary albo lepiej niech Beast się wypowie. Bo nie wiem czy mam edytować/wywalić sój czy może być.
Jak kogoś ma drażnić mój podpis to wolę wyrzucić - więc konkrety by się przydały :]


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 14:50 
 
konkretnie to mnie wali czy to będzie 400x50 czy 300x80. Fajnie by było nie zakrywało połowy ekranu, a nie wiem dlaczego Smolika zaczęło to drażnić.

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 16:35 
 
Sylvian napisał(a):
To może ustalmy jakieś konkretne wymiary albo lepiej niech Beast się wypowie. Bo nie wiem czy mam edytować/wywalić sój czy może być.
Jak kogoś ma drażnić mój podpis to wolę wyrzucić - więc konkrety by się przydały :]


Sledze thread i nadal czekam na konstruktywne wypowiedzi oraz wnioski dotyczace:

-wygladu podpisow z banerkami w poszczegolnych rozdzielczosciach
-restrykcji tematycznej zamieszczanych podpisow
-dodatkowego obciazenie lacza przy ladowaniu strony
(gusta beda juz zawsze sprawa indywidualna ;))

Jesli wystapi taka potrzeba, to oczywiscie mozemy ustalic obowiazujace limity, ale to pytanie kierowane do uzytkownikow forum.

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 19:01 
 
Imho sigi powinny zostac, ale bez jaj, jakies ograniczenia co do wysokosci i szerokosci, no i dobrze by bylo gdyby byly na temat. Rozumiem jeszcze jak ktos daje informacje kontaktowe, ale po kiego chuja na forum o mmorpg sig o grze fpp ? Moze jeszcze beda dawac sigi czlonkostwa w fanklubach pokemonow teletubisiow i britney spears?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2005, 20:43 
 
Jeśli chodzi o wielkość to uważam, że sig Silvana to 'max co może być' ;) Osobiście wolę małe sigi do 300x70, jak już ktoś wcześniej podawał.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 21:44 
 
A ja apeluje zebyscie je wyjebali , proszę

Dziękuje

P.S

Nie to ze nie umiem zrobic siga ale pytanie brzmi , na chuja komu sig ? Jak dla mnie to mozna sie wyrozniac wypowiedziami a nie chujowymi grafikami.

DziĘkujęuł again

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 21:46 
 
Najlepiej to zjarajmy sie wszyscy , pobrzebierajmy sie zakladajac gacie po tacie na glowe i bedziemy "ninja of doom" ... lol ...

co wy na to ?

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 22:04 
 
Ciekaw co reszta o moim podpisie sadzi, forum mmo a ja tu z kolorowa rama wylaze. Przeszkadza to komus jak zerkam ile razy w danym dniu/tyg/miesiacu uderze w klawiature lub tez poprzyciskam myszke ? ;) albo to tez nie pasuje do tego forum....

ps. przepraszam was ale ja bardzo lubie niebieski :oops:


Ostatnio edytowano 7 mar 2005, 22:07 przez Gevaar, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 22:04 
 
Smolik napisał(a):
A ja apeluje zebyscie je wyjebali , proszę

Dziękuje

P.S

Nie to ze nie umiem zrobic siga ale pytanie brzmi , na chuja komu sig ? Jak dla mnie to mozna sie wyrozniac wypowiedziami a nie chujowymi grafikami.

DziĘkujęuł again


Smolik juz chyba rozmawialismy nie raz na temat poruszanych watkow i stosowanego slownictwa na forum? Czy ponownie mam updetowac ban list?
Radze sie zastanowic nad zachowaniem i na pewno nie bede sie powtarzal.

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 22:38 
 
*smolik chowa sie do swojej dziupli*

***

Posty: 666
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 22:42 
 
Smolik.. Słuchaj Beasta... Co już zaczynasz od początku rozpowszechniać wszędzie flame :) .... A co do sig.. to uwazam że powinna byc taka opcja która to wyłancza.. No bo jak ktoś chce mieć obrazek w podpisie to niech sobie ma.. A jak nie to nie :)..Ja swój zlikwidowałem i czuje się tak samo jakbym go miał :).. Dalej jest tak samo jak było wcześniej :).. Pzdr.

EDIT: Bez obrazy ale avatar beasta jest beee.. Jak dla admina to beee.. Beast i kobieta w avatarze beee. Bez obrazy oczywiście.. :)

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 00:16 
 
*Beast powoli wyjmuje miecz...* ;)


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 09:40 
 
Wątek o avatarze już był... tam się dopisywać ;P


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 11:53 
 
Smolik napisał(a):
A ja apeluje zebyscie je wyjebali , proszę

Dziękuje

P.S

Nie to ze nie umiem zrobic siga ale pytanie brzmi , na chuja komu sig ? Jak dla mnie to mozna sie wyrozniac wypowiedziami a nie chujowymi grafikami.

DziĘkujęuł again

To samo tyczy się avatrara... Jak ci się ni podoba to usuń avatar.

O ile nie zostanie wprowadzona możliwość ukrywania sig'ów to jedyne wyjście to nie tyle narzucenie konkretnego rozmiaru (przecież moderatorzy mają inne rzeczy do roboty niż sprawdzanie czy sig każdego użytkownika trzyma się norm 'unijnych'... Niech pozostanie to w sferze dobrego smaku. Jeśli moderator uzna że ktoś przecholował - pm do użytkownika z prośbą o zmiane (w przypadku braku odzewu przez x czasu - albo ręczne wyrzucenie albo tygodniowy banik.).
Żeby ludzie nie krzyczeli że bezpodstwanie - napisać to gdzieś w regulaminie etc.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 855
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2005, 15:37 
 
Widze ze temat troche zboczyl (potential flame bait), wiec go zamykam.
Wspolnie z Fergiem pomyslimy nad technicznym rozwiazaniem poruszonych problemow i oczywiscie aktualizacja zasad postowania.
Zastanowie sie takze nad zmiana avatarka marudy! ;)

Pozdrawiam.


_________________
... Create your own World, before it creates You ...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.