mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 22:28 
 
Obrazek

Huhu, smacznego.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 22:29 
 
Ale gorąca dyskusja sie wywiązała. Nie zdązy człowiek poprawic literówek a juz 2 odpowiedzi :)


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 22:32 
 
Nie mniej nota bene wkurza mnie widok lejącego na czyjeś samochody psa i ich własciciela przyglądającego się temu z niemała satysfakcją. Ciekawe co by powiedzieli gdyby taki piesek nawalił tudzież zlał im się w ich własnym domu albo na ich własny samochód.


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 22:34 
 
No na blokowiskach tak jest.
Ogolnie w domu jest dzieciak co chcial psa, dostaje go i musi z nim wychodzic.
Jak myslisz przejdzie sie z nim tak ze 2km czy stanie pod kaltka zeby sie tentego no wysral? :roll: Woli wrocic do komputera jak najszybciej ;)

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 22:43 
 
ta... ja zawsze w coś wleze... niech was szlag trafi i te wasze psy ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 22:46 
 
O2 bo to trzeba byc mlodym, zwinnym i opalonym zeby nie wdepnac :P

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 22:47 
 
Już od jakiegoś czasu nie wdepuję, ale za każdym razem jak okoliczność zmusza mnie do przeprawy przez trawnik, to poruszam się z nosem skierowanym pod nogi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2005, 22:50 
 
Dwutlenek napisał(a):
Już od jakiegoś czasu nie wdepuję, ale za każdym razem jak okoliczność zmusza mnie do przeprawy przez trawnik, to poruszam się z nosem skierowanym pod nogi.

Co owocuje guzami na glowie spowodowanymi przez nisko rosnace konary / nisko zawieszone reklamy.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 06:13 
 
Lepszy guz na głowie niż gówno na nodze...

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 07:30 
 
Karol66 napisał(a):
ghul napisał(a):
no to nie rozumiem o co biega... skoro bylo obowiazkowe to jakim cuden mialby NIE byc w hitlerjugend:)?


Ja slyszalem ze byl w 2004r. w Iranie na 4 dni przed trzesieniem ziemi ktore zniszczylo miasto Bam.
To jeszcze drobiazg (choc juz pozwalajacy wyciagnac pewnie wnioski) - prawdziwa bomba dotyczy jego rodziny. Mianowicie... jego brat jest NIEMCEM!
Naprawde - i wcale tego nie ukrywa. Prawdopodobnie w czasie wojny spotkal Karola Wojtyle ktory jak wiadomo w czasie okupacji zamiast bronic ojczyzny byl szkolony przez tajna organizacje faszystowsko-masonska w niemczech.
Dodam ze obaj nie maja zadnego alibi na dzien 22 listopada 1963r.
Gdy niedawno dziennikarz pisma "Fakty i Mity" zapytal Josepha co robil tego dnia nie byl w stanie sobie przypomniec - udawal nawet ze nie pamieta kogo tego dnia zastrzelono w Dallas.


imho przegięcie że nie mają alibi na dzień 22 listopada 1963r. Nie wiem jak taka osoba mogła zostać papieżem... :har:

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 08:09 
 
Karol66 napisał(a):
(..ciach)
Kolega Taunis postanowil sie z nami podzielic tajemna wiedza o ktorej trabia wszystkie mozliwe media od kilku dni.
Nic z tego nie wynika ale kolega Taunis czuje sie juz teraz duzo lepiej - pozwolmy mu cieszyc sie ta chwila :)


nie jestem twoim kolegą, ani kolegą nikogo z was. poza tym napisałem dokładnie czemu dziele się tą wiedzą z szanownymi frumowiczami, jak ma sie problemy z czytaniem ze zrozumieniem wypada przeczytac kilka razy...

pozdro.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 08:44 
 
Taunis napisał(a):
nie jestem twoim kolegą,


Uff :)
Az mnie zmrozilo - nie przyszlo mi do glowy w najczarniejszych snach ze ktos moglby cos takiego pomyslec.

"Kolega" => forma grzecznosciowa.

Cytuj:
ani kolegą nikogo z was. poza tym napisałem dokładnie czemu dziele się tą wiedzą z szanownymi frumowiczami, jak ma sie problemy z czytaniem ze zrozumieniem wypada przeczytac kilka razy...

pozdro.



A co do problemow ze zrozumieniem to napisales:
"ble ble ble ... Nie twierdze że jest nazistą, albo antysemitą albo czymś takim, jednak mimo wszystko dziwna sprawa..."

Mozesz wytlumaczyc mi co jest ta "dziwna sprawa"?
Bo nie widze z tym nic dziwnego.
Dziwne by bylo gdyby twoj tatus byl w hitlejugend.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 08:48 
 
a ja jak mialem 14 lat to bylem zapisany to szczepu Apaczow i mialem pseudo Winetou :)


_________________



*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 09:02 
 
generalnie ten papiez tez niedlugo umrze wiec nie widze problemu, ja najcieplej przyjalbym murzyna albo azjate... ew. kobiete :(

Karol: sio od moich postow, ciesze sie ze paunis wrocil bo go nie bylo ze 2 lata :)

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 09:26 
 
bloob napisał(a):
generalnie ten papiez tez niedlugo umrze


generalnie kazdy niedlugo umrze


_________________



****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 09:38 
 
Karol66 napisał(a):
A co do problemow ze zrozumieniem to napisales:
"ble ble ble ... Nie twierdze że jest nazistą, albo antysemitą albo czymś takim, jednak mimo wszystko dziwna sprawa..."

Mozesz wytlumaczyc mi co jest ta "dziwna sprawa"?
Bo nie widze z tym nic dziwnego.
Dziwne by bylo gdyby twoj tatus byl w hitlejugend.


papiez byl czlonkiem mlodzieżowej organizacji nazistowskiej, uznanej po wojnie za zbrodniczą (jako młodzieżówka zbrodniczej NSDAP) - dla ciebie normalka, dla mnie dziwna sprawa.

a to z tatusiem ociera sie o prostacki ofens, no chyba ze traktujesz papieza jako swojego drugiego tatusia i wszelkie niepozytywne uwagi na jego temat odbierasz jako atak na swoja osobe. wtedy twoj prymitywizm jest zrozumiały.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 10:05 
 
Taunis napisał(a):
papiez byl czlonkiem mlodzieżowej organizacji nazistowskiej, uznanej po wojnie za zbrodniczą (jako młodzieżówka zbrodniczej NSDAP) - dla ciebie normalka, dla mnie dziwna sprawa.


a twoj tata nie byl w PZPR albo jakiejs innej organizacji mlodziezowej w latach 50-60tych ? :)

pozatym on mial wtedy 14 lat i nie byl jeszcze papiezem ani nawet ksiedzem :)


_________________



*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 10:09 
 
moze lepiej wrocmy do psich kup?
a co z kotami? teoretycznie sraja do kuwet, ale niektorzy wyprowadzaja swoje koty na smyczy(blokersi) albo po prostu pozwalaja swoim kotom srac w swoim - albo sasiadow - ogrodku(domersi)...
Problem pewnie mniejszy bo malo jest kotow dorownujacych wielkoscia przecietnemu psu, ale czy nie powinnismy placic tez za kazdego trzymanego kota?
Albo lepiej, dokumentowac kazda zrobiona kupe, sprzatac, i ubiegac sie o odliczenie jej od tych powiedzmy 100zl placonych miesiecznie do urzedu miasta? :o

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 10:19 
 
Taunis napisał(a):
papiez byl czlonkiem mlodzieżowej organizacji nazistowskiej, uznanej po wojnie za zbrodniczą (jako młodzieżówka zbrodniczej NSDAP) - dla ciebie normalka, dla mnie dziwna sprawa.

a to z tatusiem ociera sie o prostacki ofens, no chyba ze traktujesz papieza jako swojego drugiego tatusia i wszelkie niepozytywne uwagi na jego temat odbierasz jako atak na swoja osobe. wtedy twoj prymitywizm jest zrozumiały.


Mnie po prostu meczy glupota niektorych ludzi.
Jesli ktos choc MINIMALNIE zna historie to powinien wiedziec, ze przynaleznosc do tej organizacji byla przymusowa.
Mozna sie bylo wylgac z tego tylko jesli sie np. nie mialo nogi.
Jesli papiez ma noge ;), jest 78 letnim niemcem i ciagle zyje to znaczy ze byl w hitlerjugend. Nie jest to zreszta w zaden sposob ukrywane wiec robienie z tego jakiegos niesamowitego newsa jest manipulacja.
Przymitywna manipulacja.

Nie jestem osoba wierzaca co nie znaczy ze musze przytakiwac kazdemu kto nieudolnie probuje skompromitowac innego czlowieka za pomoca niedomowien, aluzji etc.
A to dokladnie ty robiles piszac "Nie twierdze że jest nazistą, albo antysemitą albo czymś takim, jednak mimo wszystko dziwna sprawa...".
To nie jest "dziwna sprawa" - to kawalek historii o ktorej ty najwyrazniej nie masz zadnego pojecia.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2005, 10:20 
 
ważne że taunis odkrył podłoże spisku dziejowego i nas tutaj łaskawie uświadomił. Ja jeszcze bym podrążył sprawę braku alibi i rzekomą niepamięć na wydarzenia z 22.11.1963r. - wtedy już nie miał 14 lat i w pełni odpawiadał za swoje czyny! :evil:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.