mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lut 2002, 03:59 
Cytuj  
Pomijam temat tej gierki, poniewaz wogole to nie moj klimat - polaczenie fantasy z cyber.

Tutaj cytat:
Ale to sa tacy ludzie - uwielbiaja rozmawiac i krytykowac rzeczy, o ktorych nie maja zielonego pojecia.
Zreszta poczytaj sobie te boardy. Drugiej tak zalosnej strony o MMORPG dlugo by szukac w Internecie.


Wskaz mi chociaz jeden lepszy board o MMORPG. Tylko nie mow ogolnikami typu: usenet, albo irc kanal #blahblah. Chodzi mi o stronke o MMORPG.

Dziekuje.

**

Posty: 334
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 22:38 
Cytuj  
eh.. nic nie mowie gralem w bete i wystarczajaco mnie zniechecila do tej gry grafika jest zbyt sztuczna pozatym naprawde grafika i a szczegolnie krajobrazy w daoc sa ladniejsze i maja mniejsze wymagania, pozatym ludzie tworzacy gre nie sa zbyt inteligentni bo zeby gra sie spodobala itp nie powinna zmuszac do zapierdalania chuj wie gdzie i odrozniania chuj wie jak stworow ktore mozna zabic wezme daoc czy uo stworki na praktyke sa blisto miasta te trudniejsze coraz dalej itp a tu ? idziesz atakujesz padasz (niemowiac ze w becie po zdechnieciu musialem robic relog a czasami na nowo char bo niemoglem nic zrobic nic spawnu etc a jak wskrzesilo mnie to tam gdzie padlem :<<) latalem 2 godziny po tej grze i wystarczajaca mnie zniechecila jezeli grales w uo to chyba na sc czy innym lame serwerze poniewaz by ci sie ta gra niespodobala przynajmniej dlatego ze malo w niej ludzi etc, ale jak grales na sc gdzie ludzi znajdujesz tylko w brit i to max 10 w tym samym czasie to wspolczuje...... tak przy okazji wpadlem poszukac odnosnikow do jakis stron z info o betach mmorpg`ow bo chwilowo mam brak kasy na uo i probuje jakos ten czas przeczekac a jak zobaczylem ze ferg za ta gre zaplacil to chcialem go publicznie wysmiac :smile:

**

Posty: 334
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2002, 22:50 
Cytuj  
ta ja again :smile:
poczytalem dalej coz moze twoj tatus pracuje w thg i starasz sie na sile polubic ta gre coz wspolczuje gra zeby gra odniosla sukces musi byc dobra od pierwszego wrazenia, jak zobaczylem daoc to az mi szczena opadla szkoda ze krainka z samymi ludzmi (jak ona sie zwala) jest troszke denna ale midgard jak wlazlem patrze do okola krasnoluda do gory w dol wszystko takie piekne gory lasy etc hibernia no coz nawet niegralem bo elfy sa takie popularne ze tam tyle luda ze komp mi sie niewyrabial :< no ale trudno od razu mowie mo niema przed soba dlugiej przyszlosci jezeli tworcy nie ruszaq dupy i nie popytaja doswiadczonych graczy o opinie bo to co widze to jedno wielkie nieporozumienie... co mnie najbardziej dobija na oko nie wiesz czy to co zaraz zaatakujesz jest silniejsze czy slabsze..... narazie wszystko bylo silniejsze :<<< pozatym jak ta wyspa jest startowa powinna miec wiecej stworow ktore nikogo nie atakuja i sa latwe do zabicia.....


Posty: 11
Dołączył(a): 22.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2002, 13:04 
Cytuj  
Może ktoś życzliwy udostępnił by adres(y) IP serwerów do MO. Chce przetestować łącza, aby sprawdzić czy wogóle technicznie będzie możliwe granie w tą gierkę.
Acha, i nie orientuje się ktoś gdzie są rozmieszczone serwery MO?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.