mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 21:26 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
Gdybym miał dziewczyne chciałbym żeby wogóle nie interesowały ją komputery. Przecież nie szukałbym kumpla do grania po sieci nie?


Eeeee tam, nie wiesz co mowisz :) Nawet nie wiesz jakie to frustrujace, jak sie dokonalo czegos fajnego w grze (udany rajd, fajny loot, whatever), ty caly podjarany chcesz jej o tym powiedziec i w momencie widzisz w jej oczach przerazenie pomieszane ze znudzeniem ;) Dobrze ze ma sie jeszcze kumpli :) Tak samo dolujace jest tlumaczenie jak dziecku podstawowych rzeczy ktore trzeba zrobic na kompie. Dobrze ze moja kobieta przynajmniej oszczedza mi tego drugiego ;)

pozdrawiam

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 21:46 
Cytuj  
Nie, bo nie gadałbym jej o tym. I tak od dawna w nic nie grałem. Co najwyzej jestem na forum albo cos pisze, albo slucham muzy, albo gadam z kims na gg( nigdy nie mialem komury wiec to musi mi wystarczyc), albo wszystko naraz. I pomyśl jakie to frustrujące- dziewczyna nie pujdzie z toba na randke bo wlasnie gra, albo da ci kosza bo 10 razy z rzedu z toba w cos wygrala.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 21:52 
Cytuj  
No nie popadajmy w skrajnosci. Nie musi byc wcale hardcore'owym graczem. Wystarczyla by odrobina zrozumienia i tyle :) Zreszta, jak mowie, to bylby tylko mily dodatek. Daje rade i bez tego :) Tez przestalem jej o tym mowic po 2 czy 3 probach ;)

pozdrawiam

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 22:11 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
No nie popadajmy w skrajnosci. Nie musi byc wcale hardcore'owym graczem. Wystarczyla by odrobina zrozumienia i tyle :) Zreszta, jak mowie, to bylby tylko mily dodatek. Daje rade i bez tego :) Tez przestalem jej o tym mowic po 2 czy 3 probach ;)

pozdrawiam


Wiesz moja była taka, że jak jej coś mówiłem o MUDzie np. że zbudowałem jakąś krainkę czy też odkryłem coś nowego czego nikt nie znał... mogłem jej o tym opowiedzieć i ona mnie wysłuchała mimo tego, że nie wiedziała nawet co to jest elf czy krasnal (gdzieś wyżej to opisałem ;-) ) tyle, że pod koniec mojej opowieści zadawałem pytanie czy coś z tego rozumie i dostawałem w prost odpowiedź, że nie ;-)

SvD.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 22:44 
Cytuj  
Bo zle dzialasz. Posadz ja przed komputerem, pokaz jak zrobic nowa postac i jak uzywac podstawowych skilli. I wystarczy. Potem tylko bedziesz musial kupic nowego kompa i nowe konto ;)

X.

PS. Panienki szybciej wsiakaja w WoWa niz faceci hehe (z doswiadczenia wziete).


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 22:53 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
PS. Panienki szybciej wsiakaja w WoWa niz faceci hehe (z doswiadczenia wziete).


No, najtrudniej tylko pierwsze lody przelamac. Pytanie tylko czy warto probowac ;)

pozdrawiam

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 23:19 
Cytuj  
No chyba warto, bo masz do wyboru:

1.Nic nie zrobic i miec takie eventy i aggro w domu:
-No skoncz juz grac i chodz do lozka!
-Za malo mi czasu poswiecasz ostatnio, jakby ten komputer ci zastrepowal mnie.

2.Zachecic, zaplacic i patrzec co sie dzieje:
-No chodz! Potrzebujemy jeszcze jednego do party.
-Oooo! Dzieki za ten epic item. *Pozna noca* Ohhh Ahhh ty moj "Mouncie!"

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2005, 23:33 
Cytuj  
Hahaha, to bylo dobre Pieszczoch :)
Na razie jednak nie mam tego problemu, nie mieszkamy razem. Moze za jakis czas bedzie to mialo sens, ale teraz ryzykowalbym tym o czym mowil kozas15 - nie miala by dla mnie czasu :) :)

pozdrawiam

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.