mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 00:31 
Cytuj  
ja mam msn icq gg tlen + pare innych przydatnych pierdol i to wszystko zajmuje 10x mniej ramu niz samo gg


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 01:55 
Cytuj  
Jabber > reszta

uzywam psi, a reszte - icq, gg, msn, aim i inne gowna na transportach sa.

edit: co do mirany, zastanawiam sie nad tym nawet, ale troche babrania sie z pluginami i ustawieniami na poczatek ;/ ale przynajmniej ma transport plikow w gg itp, u mnie tylko jabber-jabber


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 07:50 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
edit: co do mirany, zastanawiam sie nad tym nawet, ale troche babrania sie z pluginami i ustawieniami na poczatek ;/

Nie ma zadnego babrania sie. W linku ktory podalem masz full pl instalke z juz wrzuconymi i skonfigurowanymi najwazniejszymi plugginami (gg, tlen, jabber, icq i irc). Co do transportu plikow, jest transport do kazdego protokolu, nie mowiac o innych featuresach ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 09:01 
Cytuj  
Mam sklonnosci minimalistyczne ;] jak cos konfiguruje to calkowicie by mi popasowalo idealnie :D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 11:34 
Cytuj  
Przesiadlem sie z Tlena na Mirande i jestem mile zaskoczony. Jednak tworzenie dziesiatek okienek od IRC w pasku jest wkurzajace. Poki co poszukam jakiegos pluga, ktory dodaje zakladki.


Edit.
Jak by kogos interesowalo jak zrobic zakladki w mirandzie pod IRC.
http://files.miranda-im.org/builds/miranda-v0401a32.zip

Link pochodzi z tad
http://www.miranda.kom.pl/viewtopic.php ... sc&start=0


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/


Ostatnio edytowano 1 wrz 2005, 13:59 przez Mefi, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 12:36 
Cytuj  
W mirce mi zawsze brakowalo drobiazgu jaki jest w gg, a mianowicie opisow pod kontaktami (tak jest plugin, ale nie dziala prawidlowo). Nie moga sie ludzie przeniesc na icka?:)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 12:42 
Cytuj  
A co ciekawego w tych opisach? 90% z nich sa w stylu "maciekk kofam cie!!111" - zupelnie nieprzydatne.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 13:32 
Cytuj  
O, jabber rosnie w sile, kolejny komunikator na tym protokole:
http://www.google.com/talk/ :)

X.

PS. Miranda slicznie obsluguje gtalka z poziomu jabbera, a kazdy kto ma konto w gmailu, ma takze konto w gtalku ;)


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 19:00 
Cytuj  
ZAsysyam mirande...

głównie z tego powodu ze "podobno" zużywa mniej ramu...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 19:54 
Cytuj  
6mb w pamieci - ponad 150 userow na liscie.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 20:03 
Cytuj  
Miranda [jedno z moich ulubionych imion btw] ma swietna wtyczke do programu tv - szybciej sie sprawdza niz przelatujac pilotem przez cale moje 5 programow w pokoju ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 20:52 
Cytuj  
Dla mnie ta wersja gg jest nieudana. Z poczatku juz odrzuca wyglad. Nie po to uzywam gg zeby miec teraz cos tlenowatego na kompie. Bo tak dla mnie wyglada ta wersja. Nastepnym minusem jest to ze jest po prostu przebajerowana. Multum nikomu niepotrzebnych opcji tylko po to zeby nie byc gorszym od innych komunikatorow. Po co, sie pytam ? Ja uzywalem tego wlasnie po to bo program jest prosty (wiem, sa prostsze ale to tez kwestia przyzwyczajenia ;)) a nie jakis wybajerowany. No i pamiec wirtualna: co prawda mam 512 RAMu, jednak dbam dosc o kompa, nie mam tapety, niepotrzebnych ikon itd. W grach na necie i nie tylko sa mniejsze lagi jesli w ogole sa i jest przyjemniej, czysciej. Ta wersja zabiera prawie dwa razy tyle pamieci ile wczesniejsza. Nie, dziekuje. No i ostatni, duuuuzy minus: moze i mam problemy ze wzrokiem ale roznica pomiedzy tym co pisze ja a tym co pisze ten z kim rozmawiam jest raczej mala....

Mam nadzieje ze nie trzeba bedzie sie na ta wersje przerzucac, bo wtedy to ja sie przerzuce, ale na inny program.


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2005, 21:35 
Cytuj  
Cytuj:
Multum nikomu niepotrzebnych opcji tylko po to zeby nie byc gorszym od innych komunikatorow. Po co, sie pytam ?

Zeby nie byc gorszym od innych


_________________
Obrazek

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2005, 06:29 
Cytuj  
rarPL napisał(a):
No i ostatni, duuuuzy minus: moze i mam problemy ze wzrokiem ale roznica pomiedzy tym co pisze ja a tym co pisze ten z kim rozmawiam jest raczej mala....


??
dobrze zrozumiałem??:
mała jest różnica pomiędzy tym co mówi nauczyciel a tym co mówi archeolog... jeśli atrcheolog rozmawia z nauczycielem

**

Posty: 257
Dołączył(a): 13.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2005, 11:01 
Cytuj  
ciocia eusta napisał(a):
rarPL napisał(a):
No i ostatni, duuuuzy minus: moze i mam problemy ze wzrokiem ale roznica pomiedzy tym co pisze ja a tym co pisze ten z kim rozmawiam jest raczej mala....


??
dobrze zrozumiałem??:
mała jest różnica pomiędzy tym co mówi nauczyciel a tym co mówi archeolog... jeśli atrcheolog rozmawia z nauczycielem


Chodzilo mi o tlo na ktorym wyswietla sie tekst .... :|


_________________
Spieprzaj dziadu wymiata ! ;)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2005, 11:16 
Cytuj  
ciocia eusta napisał(a):
??
dobrze zrozumiałem??:
mała jest różnica pomiędzy tym co mówi nauczyciel a tym co mówi archeolog... jeśli atrcheolog rozmawia z nauczycielem


*Nie osadzi sie w realiach mmorpg, ale polska odmiana tolkiena mialaby wejscie*


_________________
Obrazek

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2005, 11:25 
Cytuj  
sciagnolem 7.0 zainstalowalem spojrzalem chwile sie pobawilem odinstalowalem zainstalowalem 6.1 i power gg i jest jak dawniej wszystko mi sie podoba :)

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2005, 14:00 
Cytuj  
a chodzi o czcionke nie o treść....

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 11:40 
Cytuj  
Przesiadlem sie na Mirande ze wszystkimi dodatkami... full bajer.
Polecam ;)


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2005, 12:11 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
A co ciekawego w tych opisach? 90% z nich sa w stylu "maciekk kofam cie!!111" - zupelnie nieprzydatne.

Używam GG w wypozyczalni w kontaktach z klientami, w opisie reklamuje najnowszy film zawsze :] Czasem się przydaje.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.