mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2005, 10:19 
Cytuj  
Smolik napisał(a):
Nie znam numeru z podpisaną dwójką , o co chodzi ?

Najbardziej ciekawi mnie ten numer z sandwitchem : P


Tego z sandwitchem nie kumam.

Podpisana dwójka to ten motyw w kasynie. Klientka podpisuje swoje imię na karcie. Następnie koleś oddaje jej talię, ale tą dwójke dyskretnie zatrzymuje. Prawie widać jak ją wkłada między asy, kiedy klientka trzyma juz talię. Zwróć uwagę na jego ręce.
Kiedy zaczyna machać asami to ta podpisana dwójka już jest między nimi.

Koleś wykorzystuje fakt, że jeśli machać czymś bardzo szybko to ludzkie oko wychwytuje tylko część ruchów (podobnie zresztą jak kamera).

Bez dwóch zdań gostek jest świetny.

Najbardziej mnie rozwaliła mina tej babki. Klasyczna panna, której się wydaje, że wszystko wie o świecie. Magik udaje na początku, że jest zdenerwowany przez kamerę a ona mu protekcjonalnie daje rady jak się zachować... nie zwracaj uwagi na kamerę itd...
Na samym końcu ta panna przyjmuje taki wyraz twarzy nie dla tego, że uwierzyła w magię, a raczej dla tego, że ją ktoś w 'chuja' zrobił... hehe... bezcenne...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2005, 10:30 
Cytuj  
Smolik napisał(a):
Cytuj:
Ludzie byli w szoku bo taki jest cel iluzji...

Sugerujesz ze koles operuje czarna magia? heh On nie takie rzeczy robil.


Cel iluzji może być różny... zadziwienie , pochwalenie się sztuczkami , obserwowanie reakcji itp itd. Nie wydaje mi się , że każdy iluzjonista chcę aby ktoś z jego widowni zasłabł lub stracił przytomność( a to się zdarzało i zdarza )
Ale dzięki , że mnie oświeciłeś. Może mi powiesz jakie są inne cele wykonywania przeróżnych czynności ?

Nic nie mówiłem o czarnej magii. Mam do tego nastawienie jak każdy przeciętny odbiorca tych sztuczek. Nie wiem jak część tych rzeczy zrobił i nie staram się wpasować tego w żadną kategorie. Po prostu robi to na mnie wrażenie.

Cytuj:
@Kel
To ze Ty nie jestes w stanie podlozyc komus karty, to nie znaczy ze inni tez nie potrafia...
Kieszonkowcy z tego zyja


Mieszkasz na jakimś drugim RL shardzie ? Też bym chciał aby u mnie kieszonkowcy żyli z podkładania ludziom kart - taki wieczny happening !


:P :P :P

Doskonale wiesz ze mowiac ze zyja z tego kieszonkowcy, mialem na mysli fakt wyciagniecia portfela z wew. kieszeni marynarki a nie podmiane kart.Takie lapanie za slowka to sobie daruj...

Pamietam odcinek w ktorym koles odgadywal mysli, kobieta ktora brala w tym udzial byla tak wzurszona ze dostala ataku histerii i plakala uwieszona na jego szyi przez dobre 5min.
W stanach dramat na antenie dobrze sie sprzedaje, pewnie dlatego we wsystkich tego typu programach rozrywkowych zawsze sa ludzie ktorzy albo placza, albo tluka innych (vide Springer, Oprah)


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2005, 11:24 
Cytuj  
Według mnie wysiada przy nim nawet "koperfild" Sztuczki tego typa wygladaja naprawde niezle a do tego musi miec silna wole by wysiedziec tydzien w trumnie i niepodrapac sie po jajkach :D mi najbardziej podoba sie motyw jak strzela kartami z reki do reki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2005, 11:55 
Cytuj  
a co sadzicie o tym triku z moneta? przegryza, pluje i znowu jest cala ;)

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2005, 12:02 
Cytuj  
wiesz to akurat jest proste skoro umie strzelac z kart co za problem podmienic monety tak zeby nikt nie widzial.

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2005, 21:10 
Cytuj  
widział ktoś na AXN numer tego Dawida Blane'a (czy jakoś tak) z zamknięciem w bryle lodu na 60 ileś godzin?? To się chyba "frozen in time" nazywało. Gostek cały czas stał, i nie mógł się oprzeć o tą bryłę, bo by sobie wtedy wszystko odmroził. Miał tylko taką specjalną czapeczke, i na niej mógł się opierać. Jak go wyjeli to gostek wyglądał jak... zresztą sami se zobaczcie.

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2005, 23:48 
Cytuj  
Cytuj:
Takie lapanie za slowka to sobie daruj...


K.

Chociaż jestem fanatykiem czepiania się to Cię puszczę :<

EDIT :
Cytuj:
Na samym końcu ta panna przyjmuje taki wyraz twarzy nie dla tego, że uwierzyła w magię, a raczej dla tego, że ją ktoś w 'chuja' zrobił... hehe... bezcenne...


IMO najlepszy fragment filmu ; )

*

Posty: 80
Dołączył(a): 19.09.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2005, 20:17 
Cytuj  
a co sadzicie o tym Mind Power Video ? x-man ? czy nowa metoda leczenia uzalerznienia od wydawania kasy, wszywanie miedziakow pod skore ^^

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2005, 21:15 
Cytuj  
tutaj to juz w ogole przesada :O nie mam pytan...

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2005, 21:12 
Cytuj  
Armagin napisał(a):
widział ktoś na AXN numer tego Dawida Blane'a (czy jakoś tak) z zamknięciem w bryle lodu na 60 ileś godzin?? To się chyba "frozen in time" nazywało. Gostek cały czas stał, i nie mógł się oprzeć o tą bryłę, bo by sobie wtedy wszystko odmroził. Miał tylko taką specjalną czapeczke, i na niej mógł się opierać. Jak go wyjeli to gostek wyglądał jak... zresztą sami se zobaczcie.


widzialem..koles niesamowity..ciekawe jak to zrobil? nie odmrozil sie i wogole...normalny czlowiek nie wytrzymalby 30 min na mrozie -40..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.