mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 04:41 
Cytuj  
Nie poszli głosować ci którzy chcieli głosować na SLD i Samoobronę, ale wstyd ich przed tym zatrzymał i dzięki im ogromne za to.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1815
Dołączył(a): 7.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 05:22 
Cytuj  
Ja nie poszedlem bo expowalem SMNa. Jesli ktos ma mi to zla zle to prosze fuck off. To jest moja prywatna sprawa czy chce isc czy nie i na kogo glosuje. W dupie mam to czy poszliscie czy nie. Nie ma to zadnego zwiazku z FFXI, Huck mogles sobie ten temat gdzie indziej zalozyc. Na wyborach sie wybiera miedzy zlem a mniejszym zlem. IMO fuck it. Jak sobie glosowaliscie to Wasza sprawa, ja nie glosowalem i jak bede chcial to bede narzekal, ze mi sie w tym kraju nie podoba, ze cos jest zle, ze ktos cos zle robi itp. Nie mam prawa? Niby dlaczego? Bo nie glosowalem? Nie, to Wy nie macie prawa mi czegos takiego powiedziec. Zamknijcie ten temat bo mi sie zygac chce jak czytam sam topic.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6494
Dołączył(a): 14.10.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 07:36 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
Nie poszli głosować ci którzy chcieli głosować na SLD i Samoobronę, ale wstyd ich przed tym zatrzymał i dzięki im ogromne za to.


Niestety, gdyby tak było, to SLD nie miałoby tak wysokiego wyniku. To tylko dzięki tak dennej frekwencji SLD uzyskało wynik na poziomie 10% - bo elektorat SLD jest bardzo zdyscyplinowany (no coż - komuna ich nauczyła tego przez 60 lat).

Wg mnie na wybory nie poszli głównie Ci, którzy chcieli głosować na PO. Dlatego przegrało.


_________________
FFXI: Hucksterthief: THF99 / BLU99 / NIN99 | AF3+2 (done!) THF5/5, NIN5/5, BLU5/5 | Merity:670+ | Kannagi: 85
FFXIV: The Huckster: BRD80 i452 | MIN80 / BTN80 / FSH80 | GSM80 / CRP80 / CUL80

****

Posty: 1103
Dołączył(a): 24.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 08:30 
Cytuj  
Też głosowałem na PO, i mam nadzieje że podczas nastepnych wyborów nie będę tego żałował.

BTW
To co napisał Canto, w 100 % popieram i było to odbicie moich odczuć przed oddaniem głosu.

Cytuj:
Na wyborach sie wybiera miedzy zlem a mniejszym zlem


_________________
Tomala - Galka - Monk - Blue Mage - Dancer (??)
Obrazek

******

Posty: 3357
Dołączył(a): 16.12.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 09:37 
Cytuj  
Slayerek napisał(a):
Nie poszli głosować ci którzy chcieli głosować na SLD i Samoobronę, ale wstyd ich przed tym zatrzymał i dzięki im ogromne za to.


Tylko tak Ci się wydaje. Niebyłem głosować, gdyż stawiam SLD, Samoobronę i inne partie na równym gównie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1640
Dołączył(a): 11.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 09:39 
Cytuj  
Ja tam gdybym poszedł, to głosowałbym na PiS, ale jak powiedziałem, nie lubię głosować w ciemno na kogoś kto i tak nie trafi do sejmu :)


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 09:50 
Cytuj  
Krzysiek2099 napisał(a):
Slayerek napisał(a):
Nie poszli głosować ci którzy chcieli głosować na SLD i Samoobronę, ale wstyd ich przed tym zatrzymał i dzięki im ogromne za to.


Tylko tak Ci się wydaje. Niebyłem głosować, gdyż stawiam SLD, Samoobronę i inne partie na równym gównie.


Zapomniałem dodać "Między innymi nie poszli głosować ...". Jak ktoś miał lewicowe poglądy i nagle miałby zostać prawicowcem lub centowcem to niezły film sc-fi można by nakręcić, dlatego woleli siedzieć w domu niż głosować. Samoobrona to inna sprawa, większość głosowała dla fun'u i żartu bo wątpię żeby dorośli/myślący ludzie serio traktowali "czarną dziurę" jako swoją przyszłość. Poza tym polacy to twardziele i jak sobie powiedzieli np. pół roku temu że nie pójda głosować to też tak zrobili :wink:


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 26 wrz 2005, 10:11 przez Slayerek, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1872
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 09:56 
Cytuj  
ja na serio gdzies slyszalam, ze ludzie sie wstydzili tego ze popieraja samoobrone i sld i dlatego nie szli :D

ja jestem zdania, ze jesli idzie sie glosowac, to znaczy, ze jednak w jakims stopniu zalezy nam na polsce ;p imho ;p


_________________
Kalcia (Mithra) - Ramuh [retired]
Kalcia Kitsunetsuki (Miqo'te) - Sargatanas

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2282
Dołączył(a): 24.10.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 14:38 
Cytuj  
ja tez nie poszedłem , też mam w dupie przyszłość w Polsce , plany moje sięgają raczej gdzieś poza Krajem ojczystym....

btw ..... Huck fajnie zamyka czyjeś topiki .... twierdząc ,że są nie na temat i że twórcy tychże tematów marudzą .....
skończ uprawiać jebaną politykę na tym forum .... znajdź coś związanego z FFXI ..... i zamknij w końcu ten pieprzony temat !


a na pocieszenie ....moja żona wiedziała na kogo chce głosować........................więc poszła i zagłosowała .


_________________
COLD is BACK !

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 15:01 
Cytuj  
Zamknijcie albo skasujcie ten topic.

Poki jeszcze jest wypowiem sie (zeby nie bylo ze jestem jakims ignorantem):

Demokracja polega tez na prawie do nie brania udzialu w wyborach.

Nie glosowalem swiadomie (nie z lenistwa), tak jak wiekszosc Polakow. Po prostu nie ma na kogo glosowac.

Programowo najblizsze jest mi PO, ale nie mam za grosz zaufania do ludzi ktorzy za tym programem stoja. Znam ich w wiekszosci osobiscie, z niektorymi jestem na ty. To sa profesjonalisci w zapewnianiu sobie i swoim znajomym ukladow. Niestety Polske i Polakow maja w dupie. Wiekszosc z nich rzadzi prawie nieprzerwanie od kilkunastu lat jako KLD, UW, AWS i jesli ktos uwaza ze to byly dobre rzady do zazdroszcze optymizmu.

*****

Posty: 2401
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 15:48 
Cytuj  
"Śmiesznie" będzie jak ten wątek wpłynie na negatywne/pozytywne spostrzeganie innych w grze.
Radzę lepiej żebyśmy postarali się żeby jak najwięcej ludzi z naszego LSa widziało dynamis, moon, sky, sea i inne fajne rzeczy zanim ODEJDĄ ...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 15:48 
Cytuj  
Ja oddałem głos na samoobrone i jestem z tego dumny !

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 16:05 
Cytuj  
Wydaje mi sie dziwne, ze o sprawach publicznych mowia tu ludzie madrzy, decyduja zas glupcy.

Anacharsis - krol Scytow.

Bylem, oddalem wazny glos - zeby potem nie narzekac co to sie w Polsce wyrabia.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 16:16 
Cytuj  
Ja się zastanawiałem czy iść, ale kurde ten cały wybór to jest na zasadzie mniejsze zło a takie coś mnie nie satysfakcjonuje, więc doszedłem do wniosku ze zło, mimo iż mniejsze to zawsze jest złem, więc nie zagłosowałem na nikogo :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 16:16 
Cytuj  
Bylem i glosowalem. Moze zrobcie ankiete: oddalem glos, nie poszedlem, nie mam 18 lat. :D

Edit: Zawsze glosuje sie na mniejsze zlo. Nie ma idealnego systemu. Jakby taki wymyslili, to nie trzeba by bylo glosowac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 16:23 
Cytuj  
ja nie glosowalem, bo nie bylo na kogo.. kazdy polityk to zlodziej, a jak widze i slucham Rokity to noz sie sam w kieszeni otwiera.... PO SUXX ! bardzo dobrze, ze Kaczynscy utarli nosa tym bufonom z PO
... mam nadzieje, ze prezydentem Polski nie bedzie Tusk.

Obrazek

Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 17:13 
Cytuj  
Ja nie byłem,

a tak btw PO chce wydłużyć godziny w szkołach z 45 min + przerwa
do 60 min + przerwa ( wydłuży mi to czas pracy) więc wiecie :]


jedyny słuszny wybór to PPN - Polska Partia Narodowa KLIK


Obrazek


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 17:32 
Cytuj  
PPN ma cool reklame :lol: , jak w bitwie pod grunwaldem poslancy wbijaja nagie miecze a nasz rzuca sie na poslanca i mu leb upierdala.

Chociaz tbh 'zastapic zeswiniony folwark zwierzecy parlamentem' w wykonaniu NOP jest rownie ciekawe.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 17:37 
Cytuj  
nie głosowałem, bo mi się nie chciało.

wybór pomiędzy gościem który z 12 lat temu kradł w SLD, 8 lata temu defraudował w AWS a 4 lata temu jeździł BMKą z chłopkami z Pruszkowa ,a gościem który już 12 lat temu jeździł z chłopakami z Wyszkowa, 8 lat temu był zagorzałym prawicowcem a 4 lata temu lewicowcem był bardzo trudny i nie mogłem podjąć tej ważnej i wiążącej w skutach decyzji..

Więc olałem ;)

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2005, 18:09 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
a tak btw PO chce wydłużyć godziny w szkołach z 45 min + przerwa
do 60 min + przerwa ( wydłuży mi to czas pracy) więc wiecie :]


O_O to był zart, prawda? :o . Jak to przejdzie (w co watpie) to bede od 8 do 17 w szkole siedział :har: :har: .

a tak btw: Enhu jestes nauczycielem?


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.