mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 21:09 
Cytuj  
Nie jest zbyt skomplikowana :< Moze faktycznie jak bym poswiecil 5minut na konfiguracje to bym ja wolal, ale nie chce mi sie. Pamietam tylko, ze jak dwa-trzy razy chcialem sprobowac opery, to zaslaniala mi sporo miejsca po bokach ;\
Cytuj:
no offence ofera fans

Jakos sie nie przydalo :<

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2006, 21:32 
Cytuj  
Rzeczywiscie zaslania duzo miejsca:

Obrazek

Jakos sie nie przydalo :<

Piszesz, ze Opera to gowno bez poparcia tego jakimikolwiek argumentami i liczyles, ze nikt na to w jakis sposob nie zareaguje? Nie zadales sobie nawet tyle trudu, zeby skonfigurowac przegladarke do swoich wymagan i wtedy ja oceniac.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 17:30 
Cytuj  
To mialo byc czysto ironiczna odpowiedz na to, czemu nie ma tego dodatku do Opery. Dobrze wiem, ze nie ma tylko dla tego, ze Opera nie jest tak popularna jak ff. Nie chcialem tym zaczynac flame'u.

I nie napisalem, ze Opera to gowno. Z mojej strony eot, bo cokolwiek tu powiem inni zamienia w bezsensowny flame.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 18:23 
Cytuj  
I nie napisalem, ze Opera to gowno.

"(...) opera to shit"

http://portalwiedzy.onet.pl/tlumacz.htm ... r=ang-auto

eot.

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 18:28 
Cytuj  
jedyną wadą opery (dla mnie) jest to,
że jak robie sobie dla frajdy strone w notepadzie,
to nie moge zrobic ''Otwórz za pomocą'' co mnie nieźle kiedyś wkurzyło.
Poza tym to dla mnie nie ma różnicy czego używam

EDIT: tak ot... co to znaczy FTW ? -.-


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 16 lut 2006, 18:34 przez Icrom, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 18:29 
Cytuj  
Hmmm, bylem pewny, ze napisalem "Opera sux". nvm

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 19:01 
Cytuj  
konrador napisał(a):
na reklamy zwykle nie zwracam uwagi

No to w sumie dla ciebie opera jest super. Ja jednak wole odfiltrować to co niepotrzebne. I to co JA chce zeby bylo odfiltrowane. Wyłączenie wszystkich js jak leci to nie to.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2006, 19:53 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
EDIT: tak ot... co to znaczy FTW ? -.-


FTW
"For the win"; indicates the end of the game, it is often used to reference the object responsible for victory. A noun followed by "ftw" indicates that the noun is good, the source of victory. For example: "Zerg rushing ftw". In recent years FTW has moved on to represent anything good or positive, with 'win' becoming a more general form of success, for instance "Editing Wikipedia FTW!". Sometimes shown as "4tw". Sometimes "For the world" (spread the idea of something). Might be expanded as 'For Teh Win' to stress the none-too-serious nature of the phrase. Also means "FUCK THE WHAT!" as an opposite of WTF, positive. Also means "Fuck the World".

http://en.wikipedia.org/wiki/Ftw

*

Posty: 92
Dołączył(a): 20.02.2006
Offline
PostNapisane: 28 lut 2006, 23:05 
Cytuj  
Imo FireFox z dobrze dobranymi i skonfigurowanymi rozszerzeniami > Opera > goły FireFox. Jeśli FF nie posiada jakiejś opcji dostępnej w Operze, można ją zazwyczaj dodać za pomocą wtyczki (gesty myszy, wyłączenie js, etc.), a dodatkowo można go wzbogacić o różne fajne/przydatne/pomocne narzędzia jak np menadżer pobierania (wydajniejszy od standardowego), czy chociażby wspomniane wyżej sprawdzanie pisowni. Niewątpliwy atut Opery w postaci szybkości można zniwelować za pomocą fasterfoxa.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.