mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 15:41 
Cytuj  
moze macie jakies informacje na temat tego kiedy powstana nowe serwery(rp),fajniej byloby zrobic postac na takim serwerze, czesc pewnie lvlowala by na czas,ale i tak przez dluzszy czas zadna gildia na serwerze nie robila by 40 osobowych instanci,wiec zakladajac postac na nowym serwerze nie byloby nerwow ze kolo nas biegaja full epix ludzie i byloby mozna spokojnie rozwijac postac,chodzic do instancow w grupie i takie tam:)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 15:53 
Cytuj  
teraz pozostaje decyzja ktora ze stron ? :)


_________________
Obrazek


Posty: 31
Dołączył(a): 2.05.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 15:56 
Cytuj  
Hmm... mam na Ravenie NE druta na 2x lv ale gram nim okazyjnie, bo mnie, w przeciwieństwie do was pve nie znudziło. Jednak, jeśli eventy bendą odbywały się także przed 18:45 to chętnie się dołączę

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 16:05 
Cytuj  
tez sie pisez tylko ta 14 range nabije :P
a tak na serio to moze niech chetni tutaj pisza (kto idzie na ten serv) i sie zmajstruje jakas gildie :wink:

*

Posty: 157
Dołączył(a): 9.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 16:07 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Powiem tak, róznych ludzi bawia rozne rzeczy. Zawsze w grach dazylem do tego by być najlepszy (wiem , prawdopodobnie to przez niska samoocene w RL), w momencie kiedy widze ze nici z tego gra przestaje mnie bawic. Problem w wowie jest taki ze i do osiagniecia czegos w pve i pvp potrzebujemy machiny, nie grupki znajomych. Potrzebujemy bandy cyborgow ktora bedzie farmowac razem z nami. Mówie oczywiscie o pve/pvp na wysokim poziomie.

Cytuj:
sęs


Widzisz i nie grzmisz :).

Niestety znam ten bol wylewelowalem 2 postacie i po godzinach spedzonych w inst i na bg ogarnia mnie nuda kompletna. Po prostu zdobycie tam nawet z grupa kilku znajomych czegokolwiek konkretnego jest niemozliwe. Dokladnie trzeba miec cala bande ktora bedzie sleczala z Toba non stop czy to na bg czy w inst. Po siekaniu na bg 1 charem do 11 rangi stracilem zapal. Pomyslalem sobie coz 2 postac mozna znow posiekac ale po 4 dniach spedzonych na bg nudzi ta monotonia inst to samo ltac w 20 czy 40 bez nzaczenia czy Zg, MC szybko powszednieje. Milo byloby znalezc grupe osob ktore chcialyby bawic sie w wowa podobnie jak my ale uuuu jest to niezmiernie trudne. A jeszce jak wpakujesz sie na serwa takiego jak ja:) w ktorym Horda ssie i to po calej lini a BG to koszmar a wbicie sie do tych nielicznych premadow to cud przyslowiowy ba nawet specjalnie wylewelowalem druta na to zeby trzepac z nimi 14 rank:-) ale jakos sie okazalo ze i im sil nie starcza wiec mozna spoko wowa odstawic do dodatku


_________________
http://podziemiezbrojne.blox.pl/html/13 ... tml?170609


Ostatnio edytowano 7 maja 2006, 16:10 przez KELGAR, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 16:08 
Cytuj  
mysle że alliance - szybszy leveling imo i będzie fajny RP

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 16:14 
Cytuj  
Jesli ktos chce sie pobawic w RPG to nie polecam PvP-RP. Spotkac kogos 'grajacego postac' to naprawde zadka sprawa. Ludzie sa tam niestety zazwyczaj nastawieni na PvP i czasami nawet nie wiedza nic o RP...

Najlepiej wybrac mlody server RP, bo na starych czasami ciezko znalesc party na low lvl, a przed AH w IF same epixy. Kiedys gralem na AD ale nie bawila mnie ta presja farmowania. Obecnie od miesiaca gram na nowym serwerze RP Steamwheedle Cartel i bawie sie wysmienicie! Sporo tu gildii nastawionych na RP, wieczorkiem w SW pojawia sie masa poprzebieranych ludzi bawiacych sie w RP. Zazwyczaj w instancjach /p to luzna rozmowa o strategii, rl'owych sprawach, a /s to juz przyjemne RP.

Jesli ktos lubi BG to tez nie problem, bo dostanie sie na WSG czy AB to zazwyczaj kwestia kilkunastu minut.

Mysle, ze gdyby nie RPG to WoW dawno juz by mi sie znudzil.

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 16:22 
Cytuj  
No to jaka decyzja jesli chodzi o chetnych na RP ? pomysl padl odnosnie Ravenholda . z tego co widze strony sa wyrownane . ja jestem za ally ale moge sie dostosowac fakt ze chyba eventy benda lepsze:-) moze tam sprobojmy a jak nie to jakis totalnie nowy hehe PIERWSZA POLSKA GILDIA itp:-)

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 16:24 
Cytuj  
Cashasty gralismy na tym samym servie i dokladnie wiem o czym mowisz :-) eh pierwsze pvp i walki w astraanar . ale co zrobic .... moze RP bedzie rozwiazaniem tylko trzeba ludzi z zapalem a nie okazyjnych .

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 16:25 
Cytuj  
mowcie kiedy zaczynamy.

Edit
mozecie sie smiac(ale gram na servie normal) i zawsze jak widze hordziaka z PVP ON i zaczynam sie z nim walic to wtedy wlansie czuje ze ta gra jest super i jka sie wygra to /cheer /flex etc a serducho jak nawala jak konczysz walke wygrana a masz tu na sobie doty.. i co dalej :wink:

**

Posty: 349
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 16:29 
Cytuj  
Jestem in.
Zawsze kusiło mnie stworzyć locka i odgrywać rolę ,, opętanego " hehe <joke>.

Jakby co bardzo proszę o jakieś info ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 16:35 
Cytuj  
A ja sobie spokojnie gram na boulderfist. Nie ma tam za wielu powerlvl, w gildi w której jestem staram sie temperować GM :E, przez co raz czy dwa razy w tygodniu robimy outdoor raidy. Zazwyczaj przeprawa Kalimdoru do Azeroth, ale co tam. Zazwyczaj też max lvl w raidzie to 40, a ally szybko odpowiada kilkunastoma 40lvl na nasz raid ale co tam fun niesamowity :D. Nikt tu sie nie spieszy, ludzie nawet nie wiedza co to BWL, MC, ZG. Ludzi nie ma za duzo na serwerze ale coz..
A same w/w wady. Coż.. to jest World O Farmcraft. Nie ma tu żadnego innego contetu poza farm epix, ludzie na forach od dawana whinuja o inny contetnt (zdobywanie samkow, terenow, miast etc). Może w BC to dodadzą (było by miło..)

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 16:39 
Cytuj  
Beliar napisał(a):
mysle że alliance - szybszy leveling imo i będzie fajny RP


Szybki leveling i fajny RP imo sie wykluczaja... Mozna nabic 20 lvl w 2 dni grajac solo, a mozna chodzic druzyna przez tydzien ale robic swietne RP! Rozmowy, zatrzymywanie sie na posilek (ognisko, hunter cos upoluje, ktos cos upiecze), wieczorkiem jakis wypad do karczmy.

Mozna isc do deadmines zeby je blyskawicznie zrobic, a mozna spedzic tam troszke wiecej czasu ale porobic porzadne RP! Chowanie sie przed patrolami, rogue robi zwiad na stelfie i nastepnie opowiada z przejeciem, ze za drzwiam jest wielka podziemna stocznia.

Mozna wpasc do IF -> AH -> skrzynka pocztowa -> sklep -> kontynuacja levelowania. A mozna z tego uczynic wydazenie. Strudzona druzyna nareszcie dociera do bram krasnoludzkiej siedziby, wypoczywaja chwile w karczmie, wojownik kupuje nowy miecz wykuty przez tutejszego mistrza (kupiony na AH ale co tam! :-) ), mag idzie uzupelnia magiczne reagenty, natomiast rogue gdzies znika.. Wlasciwie co wiemy o tym tajemniczym elfie? Hmm czy on jest wobec nas lojalny?


Tak wlasnie wyobrazam sobie RP, a nie jakies levelowanie..

*

Posty: 148
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 16:49 
Cytuj  
na cos takiego to i ja sie pisze;] tylko do takiej zabawy trzeba miec duzooo czasu,ja tam nie nazekam,po maturze wakacje 4 miesiace :)

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 16:56 
Cytuj  
Myron napisał(a):
na cos takiego to i ja sie pisze;] tylko do takiej zabawy trzeba miec duzooo czasu,ja tam nie nazekam,po maturze wakacje 4 miesiace :)


Niekoniecznie :-) Trzeba tylko pogodzic sie z faktem, ze dobicie do 30 lvl moze zajac 2 miesiace :-) Ale przeciez nie o to chodzi, wiekszosc osob na tym forum ma z pewnoscia kilka postaci na 60 lvl.



Ja po sesji moge pograc w ten sposob :-)

**

Posty: 206
Dołączył(a): 28.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 17:07 
Cytuj  
Moja propozycja- stwórzmy skład na Ravenholdt - będziemy się trudzić walką z hordą i troche może PvE - możemy dac sobie klimat drużyny, klanu (?) która walczy z hordziakami o teren - będziemy raidować miasta tak aby przywrócić mit world pvp ^^. Moja druga propozycja - umówmy się jakie rasy i klasy kto bierze na tym forum tak aby reszta mogła się dopasować - dzięki takiemu zabiegowi będzie duża różnorodność klas i spoczko będzie na instantach, co powiecie?

**

Posty: 307
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 17:11 
Cytuj  
Ktos ma jakies doswiadczenia z tym serverem? Ludzie dobre RP tam robia? Bo nie chce wybierac w ciemno.. Co z tego ze ja bede dbal o klimat, jesli podejdzie do mnie ktos ze slowami 'hi giev 1g plx plx plxxxxxxxx!!!!!!!!!11' :-)

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 17:11 
Cytuj  
a teraz sie smiejcie ale kiedys chcac grac na servie RP myslalem nad nazwami gildii (takimi klimatycznymi nazwami)i mam 2 propozycje ktore sa wedlug mnie bardzo klimetyczne:
Krwawa Piesc -bardzo pasuje do hordy
Zakon Czarnego Wilka- nie wiem do kogo pasuje
i osttnia najbardziej limatyczna POLISH EXPLOREJSZONS TEAM!!! :wink:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 17:14 
Cytuj  
Zrobienie 30 lvlu zajęło mi jakieś 3 miesiące:) zrobiebienie 44 - pięć miesięcy - ale spieszy się wam gdziekolwiek?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2006, 17:18 
Cytuj  
Ja zrobilem 60 lvl w niecale 2 miesiace i teraz zaluje.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 168 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.