mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 16:00 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
podsumowujac - fallout - crpg wszechczasow ;PPPP


No ten fakt chyba nie podlegal nigdy dyskusji prawda? :)
Swoja droga mam takie jedno marzenie... Fallout OnLine - z grafika jak Fallout2 i open pvp jak w uo :)


pozdrawiam

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 16:12 
Cytuj  
Grafika jak fallout 2 ?

niestety sie niezgodze... tzn. fakt ze to iz grafika w f2 nie byla idealna nadawal grze lepszego klimatu, ale chyba mozna to jakos wykonac i kozystac z najnowszych osiagniec sprzetowych ;p

Open pvp - jak najbardziej, jeszcze by gracze mogli budowac wlasne miasta, zakladac gangi etc ;) Niestety ale pustynne klimaty raczej sie nie sprzedadza w tych czasach :(


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 16:21 
Cytuj  
Nie no, z ta grafika chodzilo mi bardziej o rodzaj kamery i klimat. Wiadomo, jakies dopracowanie nie zmieniajace zbyt wiele ale dokladajace nowe efekty i wykorzystujace nowinki techniczne jak najbardziej - byle by tylko nie zroili fpsa :)
A z tymi gangami, miastami, frakcjami - zbyt piekne zebym mogl o tym spokojnie czytac albo myslec ;) A co do sprzedawania to moze nie jest tak zle? Spojrz ile osob na tym forum wymienilo Fallouta jako gre kultowa. Mysle ze jesli by wypuscili to w takiej formie, bez drastycznych zmian to kupilo by to wiecej osob niz gdyby zrobili z tego WoWa.


pozdrawiam

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 16:50 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
Mirtul napisał(a):
Fallout 1 i BG 2 to moje faworyty ;] Na SS 2 jestem za mlody, to nie moje czasy.


:o
Z tego co sie orientuje to SS2 jest albo mlodszy albo w podonym wieku co Fallout1


pozdrawiam


Nie wiem, ale dla mnie SS2 jest taki... archaiczny ^^ Tez sie jakos do niego nie moglem przekonac. A Falloutowi wiele zawdzieczam- cale stracone 2 miechy( i na dodatek wakacje), nauka ang( kiedy zasiadlem przed Falloutem umialem jedynie kilka slowek po ang.), no i choc juz wczesniej gralem w RPG to moj number one do tego czasu. No, raczej Fallout 2, bo jedynke to w jeden dzien moge przejsc :] A dwojke to mozna grac i grac...

Ja tam tez z checia bym zobaczyl jakiegos mmorpga w postapokaliptycznym swiecie- mialbym tylko jedno zyczenie- zeby nie nazywal sie Fallout online. W sumie zeby wogole nie mial nazwy Fallout w tytule.

A tak btw ja uwazam ze grafike Fallout ma swietna. Tzn. jedna z tych ktore sie nie starzeja( tzn. tu mowie wylacznie o grafice), bo nadal mozna grac nie krzywiac sie tym co sie ujrzy. Dowodzi to tylko kunsztu autorow gry.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 17:42 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
Ja tam tez z checia bym zobaczyl jakiegos mmorpga w postapokaliptycznym swiecie- mialbym tylko jedno zyczenie- zeby nie nazywal sie Fallout online. W sumie zeby wogole nie mial nazwy Fallout w tytule.

http://ng.neocron.com/
http://eu.autoassault.com/

X.

PS. Szczegolnie Neocron, grajac w niego praktycznie caly czas mialem wrazenie, ze gram w Fallouta.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 208
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 19:35 
Cytuj  
Xanth napisał(a):

X.

PS. Szczegolnie Neocron, grajac w niego praktycznie caly czas mialem wrazenie, ze gram w Fallouta.


kliknołem w Gallery i to co zobaczylem to Fallout niejest ;/


_________________
Obrazek
WoW za free Na globalu !!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2006, 22:09 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
kozas15 napisał(a):
Ja tam tez z checia bym zobaczyl jakiegos mmorpga w postapokaliptycznym swiecie- mialbym tylko jedno zyczenie- zeby nie nazywal sie Fallout online. W sumie zeby wogole nie mial nazwy Fallout w tytule.

http://ng.neocron.com/
http://eu.autoassault.com/

X.

PS. Szczegolnie Neocron, grajac w niego praktycznie caly czas mialem wrazenie, ze gram w Fallouta.


Słyszałem ze w Neocrona teraz strasznie malo ludzi gra.
Autoassault? Tu tez niby malo ludzi gra... Chociaz tak naprawde malo wiem o tej gierce...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 08:11 
Cytuj  
iniemamocni napisał(a):
kliknołem w Gallery i to co zobaczylem to Fallout niejest ;/

Bo to nie jest Fallout. Tyle, ze poza miastem czy w slumsach klimatem bardzo go przypomina. Pozatym tu masz troche moich obrazkow:
http://www.xanth.eu.org/screeny/neo/

X.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 10:08 
Cytuj  
Hehe wszedlem na stronke Neocrona, wypatrujac jakiegos triala i co w dziale download zauwazylem? Grywalne demo offline... heh mozna zobaczyc, tym bardziej ze malo zajmuje. Ciekawy pomysl z offline demem gry MMORPG ^^


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 10:08 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
Hehe wszedlem na stronke Neocrona, wypatrujac jakiegos triala i co w dziale download zauwazylem? Grywalne demo offline... heh mozna zobaczyc, tym bardziej ze malo zajmuje. Ciekawy pomysl z wersją offline dema gry MMORPG ^^


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1588
Dołączył(a): 17.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 13:31 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
A tak btw ja uwazam ze grafike Fallout ma swietna.

Się zgodzę, ale pamiętam że nowe tereny się koszmarnie długo wczytywały ...
W F2 trochę to poprawili ale i tak ....
Grałem w F1 na 486DX4-120MHz, a w F2 to już jakieś Pentium było bodajże :P

W Falloutach i SS2 gameplay rządził, całkiem dobre były też Torment i Arcanum.
BG trochę nudnawe było jednak ...

Jakby tak ktoś zrobił Fallouta na enginie np. z Dungeon Siege np. jako moda to by było coś :D
F3 z widokiem jak FPP to już nie to samo :]


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 14:23 
Cytuj  
zderzaq napisał(a):
kozas15 napisał(a):
A tak btw ja uwazam ze grafike Fallout ma swietna.

Się zgodzę, ale pamiętam że nowe tereny się koszmarnie długo wczytywały ...
W F2 trochę to poprawili ale i tak ....
Grałem w F1 na 486DX4-120MHz, a w F2 to już jakieś Pentium było bodajże :P

W Falloutach i SS2 gameplay rządził, całkiem dobre były też Torment i Arcanum.
BG trochę nudnawe było jednak ...

Jakby tak ktoś zrobił Fallouta na enginie np. z Dungeon Siege np. jako moda to by było coś :D
F3 z widokiem jak FPP to już nie to samo :]


Heh pamietam jak w Falloucie 2 koncowe sejwy wczytywaly mi sie po 5 minut. A przeciez mialem P166 i 16 Ramu- cudenko


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 17:24 
Cytuj  
hmm... nowsze cRPG i pochodne? :p

Titan Quest (gdzies tam mi sie obilo o uszy tylko...)
The Fall: Last Days of Gaia (fajne to to?)
NWN 2
Gothic 3 (ale to juz nie bedzie to samo...)
Oblivion
Sacred 2 (naparzanka ;p)
Witcher (nadzieja?)
Two Worlds (mam nadzieje, ze mile zaskoczy)
~~
Legend of Zelda (lol ;p)


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 18:56 
Cytuj  
A ja muszę bard tales załatwić, bo fajny h&s podobno, a nie grałem. Ktoś może się wypowiedzieć na temat gry? ^^

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 23:05 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
Ktoś może się wypowiedzieć na temat gry? ^^

fajne to moze jest na konsolach i tez nie do konca. Konwersja na PC jest dosc kulawa, nie mowiac juz o bardzo bardzo malym widoku na gre i kiepskim sterowaniu. Gre ratuje jedynie humor w niej zawarty, pozatym nic godnego uwagi.

X.


_________________
http://zaginiony.net


Posty: 4
Dołączył(a): 30.05.2006
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 21:22 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
A ja muszę bard tales załatwić, bo fajny h&s podobno, a nie grałem. Ktoś może się wypowiedzieć na temat gry? ^^


Jedno wielkie, koszmarne rozczarowanie ; chcesz spędzać czas patrząc ustawicznie pod nogi swego bohatera graj w BT. Ja po kwadransie miałam pełne objawy choroby morskiej. :(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 cze 2006, 22:13 
Cytuj  
Bard Tales ??? Wolę Fable :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.