mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 00:30 
 
Cytuj:
To moze sie zdecyduj? Najpierw piszesz o ludziach, ktorzy jezdza na turnieje i gry to ich sposob na zycie ("pykają w csa 24h/day"), a potem o rozgrywkach ClanBase,


Mhm, pierwszy przykład trochę niefortunny (ta część z turniejami), ale ogólnie chodzi o to samo.

Też myślę że to nie jest warte takiej kasy, ale wolę najpierw sięgnąć po informacje z testów, porówniań etc.

eot z mojej strony.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 01:42 
 
konrador napisał(a):
Chodzilo mi tylko o ten click, nie makra i nie podswietlenie. Moze z "totalnymi idiotami" przesadzilem, obrazajac przez przypadek ewentualnych uzytkownikow G15 z tego forum. Mi sie G15 nie podoba, nie uwazam jej funkcji za przydatne i te wszystkie bajerki sa dla mnie tylko tym - bajerkami.


odrazu widać, że:
A) Nie znasz się
B) Nigdy tej klawiatury nie widziałeś na oczy, a na bank z niej nie kożystałeś
C) Nie zdajesz sobie sprawy z funkcjonalności tych bajerków w czasie pracy na komputerze (nie mówie tu już o grach)

Xanth napisał(a):
Ee, G15 to swietna klawiatura z bardzo przydatnym wyswietlaczem, podswietleniem i makrami o calkiem normalnym rozmiarze. Tez nie rozumiem porownania.

X.

PS. Naprawde znasz inne klawisze z takimi makrami jak w G15? I z takim podswietleniem? Jakie?

PS2. Poczytaj sobie http://pclab.pl/art17138.html
i wypluj to co napisales ;)


zacytujmy minusy z tej strony:

Duże gabaryty utrudniają transport
Obsługa ekranu wymagana ze strony twórców gier
Praktycznie zerowa dostępność gier obsługujących G15 na dzień dzisiejszy
Hub USB pracuje tylko w standardzie USB 1.1

1. PC to nie laptop, nigdzie się go nie transportuje
2. Teraz na necie dostępna jest niesamowita ilość softu właśnie na ten wyświetlacz, i gracze jednak doszli dotego, jak sprawić, żeby ich ukochana gra była obsługiwana przez ten wyświetlacz
3. J/W, nawet WoW ma obsługę g15 na dzień dzisiejszy
4. Nie po to mam 21 portów USB, żeby coś podpinać pod klawiature, te sloty przydają się do takich rzeczy jak pad, czy joystick


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 02:07 
 
odrazu widać, że:
A) Nie znasz się
B) Nigdy tej klawiatury nie widziałeś na oczy, a na bank z niej nie kożystałeś


hehe, nawet nie zdajesz sobie sprawy jak bardzo sie mylisz. Kiedy ci przysylaja Killer NIC?

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 08:43 
 
nie gram w Cs'a, i w crap nie inewstuje


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 12:09 
 
konrador napisał(a):
Szczególnie w ladderach np. Clanbase.

To moze sie zdecyduj? Najpierw piszesz o ludziach, ktorzy jezdza na turnieje i gry to ich sposob na zycie ("pykają w csa 24h/day"), a potem o rozgrywkach ClanBase, ktorych wiekszosc uczestnikow mialaby spore problemy z odroznieniem klawiatury od fortepianu, nie mowiac juz o kartach sieciowych i o watpliwych korzysciach plynacych z uzywania Killer NIC...

Przesadzasz.

Troche tak. Moze zbyt ostro i troche nieprecyzyjnie sie wyrazilem. Sam wydaje na "duperele" do komputera sporo kasy i nie uwazam, ze jest to kasa stracona, chociaz innym moze sie tak wydawac. Chodzi mi jednak o to, ze sprzet, o ktorym piszemy powyzej robiony jest _glownie_ (w przypadku klawiatury; w przypadku k.sieciowej - tylko i wylacznie) z mysla o osobach, z ktorych latwo wyrwac ostatnia kase kawalkami typu - "pozlacana wtyczka USB, aby przyspieszyc transfer danych", "przyciski dzieki, ktorym osiagniesz 1k+ APM", "wyswietlacz LCD, dzieki ktoremu szybciej sprawdzisz ile masz hp/armora/ammo" itp. itd.


Hm myslisz, ze pozlacane czesci to zbedny bajer ? Moze nie wiesz, ale drozsze karty dzwiekowe maja pozlacane styki, kupujac dobrej jakosci kable sygnalowe otrzymujemy odpowiednio lepszy i czystszy dzwiek. Wszystki rzeczy, ktore wymieniles sie przydaja, moze nie kazdej osobie, ale wiele os. znajdzie ich sensowne zastosowanie, a Ty dalej idziesz w zaparte, a my wszyscy sie mylimy...


_________________
@polygamia

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 13:09 
 
Przyklady, ktore podalem wyraznie odnosily sie do tzw. urzadzen wskazujacych - wroc jak przerobicie czytanie ze zrozumieniem.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 13:42 
 
konrador napisał(a):
wroc jak przerobicie czytanie ze zrozumieniem.


a ty gramatyke polską :P

błąd logiczny


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 14:41 
 
rofl? Jedyny blad jaki popelnilem to taki, ze w ogole wdaje sie z wami dwoma w jakakolwiek wymiane zdan. Jesli masz zamiar sie czepiac, to czep sie najpierw swoich postow, ktore z poprawna polszczyzna maja tyle wspolnego, co R.Kalisz z wystepami w balecie. Ja na brak umiejetnosci czytania ze zrozumieniem u "kolegi" Atheriusa zwrocilem uwage nie po to, zeby sie czepiac dla samego czepiania sie, ale po to, zeby zwrocic uwage, ze w rzeczywistosci gowno wie w temacie, w ktorym zabiera glos.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 15:38 
 
konrador napisał(a):
Przyklady, ktore podalem wyraznie odnosily sie do tzw. urzadzen wskazujacych - wroc jak przerobicie czytanie ze zrozumieniem.


To chyba Tobie alfo i omego, zjadaczu wszystkich rozumow przydalo by sie czytanie ze zrozumieniem, zacznijmy od tego, ze nie rozumiesz znaczenia wyrazow, ktorych uzywasz na codzien. Jesli traktujesz klawiature jaku urzadzenie wskazujace to ja nie mam wiecej pytan.
Cytuj:
Urządzenie wskazujące (ang. pointing device) - urządzenie wejścia-wyjścia komputera pozwalające przekazywać dane do komputera za pomocą fizycznych ruchów wskazywania, klikania i przeciągania, zwykle za pomocą przesuwania ręcznej myszy i uruchamiania jej przycisków. Ruchy urządzenia wskazującego są odzwierciedlane na graficznej reprezentacji pulpitu na ekranie za pomocą ruchów wskaźnika (kursora) myszy lub innych zmian wizualnych.

Najpowszechniej używanym urządzeniem wskazującym jest mysz, ale w rozmaitych zastosowaniach używany jest też track ball, pióro świetlne, touch pad, tablet z rylcem, dżojstik, ekran dotykowy.


Celowo podalem inne przyklady niz Twoje 'urzadzenia wskazujace', temat jest o karcie sieciowej a sam wyskoczyles z klawiaturami i myszami, to ja podalem inny przyklad.

Rozumiem, ze jestes na forum od zawsze, ale nie rozumiem, dlaczego zawsze idziesz w zaparte i zawsze chcesz udowodnic swoja racje, nawet gdy wszyscy mysla inaczej. Cos w zasadzie 'pluja na mnie a ja mowie, ze pada deszcz'. Sorry, ale jestes diablo irytujacym 'kolega'.


_________________
@polygamia

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 16:16 
 
Znowu cie zaskocze, ale akurat tak sie smiesznie sklada, ze wiele osob uzywa tego okreslenia takze w odniesieniu do klawiatur (jednym z przykladow jest kategoria na allegro, zeby nie szukac zbyt daleko). Mozliwe, ze blednie - dlatego napisalem "tzw.", ale z twojego postu wynika, ze okreslenie powinienem ujac w cudzyslow i dodac z piec usmieszkow, zeby kazdy pogawedkowy troll w mig rozkminil ocb xDDDDD :PP 8) Jednak gdyby sie mocniej zastanowic, to klawiatura tez mozesz wskazac pozycje kursora, pomijajac juz mozliwosc wskazywania, gdzie ma sie poruszac nasza postac w grze itp.

"Wyskoczylem" z klawiaturami i myszami, bo jest to sprzet dla graczy i podobnie bzdurnymi haslami, co Killer NICa, sie je reklamuje - zaczynasz dostrzegac oczywiste dla wiekszosci osob powiazanie, czy mam ci to moze na jeszcze prostszych przykladach wytlumaczyc, ewentualnie rozrysowac? Ty natomiast podajesz przyklad pozlacanych stykow w karcie dzwiekowej, starajac sie przy okazji zbic argument, ze pozlacane wtyczki USB przyspieszajace transfer danych to glupota. Rozpedz sie z calej sily we wszystkich czterech racicach i uderz mocno o scianke zagrody, w ktorej cie trzymaja, bo naprawde nic nie wnosisz na forum swoja osoba zaabsorbowana pisaniem pierdol w dziale pogawedki.

Co do ostatniego akapitu, moglbym przytoczyc znany wszystkim dobrze tekst o gownie, ale wtedy jeszcze bardziej ochoczo zaczalbys latac i brzeczec, wiec sobie odpuszcze. I ty tez sobie odpusc.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 17:52 
 
Musze sie zgodzic z konradorem.

Styki przy sprzecie audio to zupelnie co innego. Sygnal sygnalowi nie rowny.

Z reszta, napisalem wszystko nt. tej karty w poprzednim poscie. Jak ktos nie ma wiedzy technicznej zeby to konkretnie podwazyc to prosze sie nie wypowiadac na temat jej wyzszosci :)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 21:34 
 
Zgadzam sie, ze nic nie wnosze, bo przeciesz nie przepisuje maili o betach na forum jak pan news-bot.

ps.
nie pisz juz nic o tym gownie, bo w kazdym poscie jest zawarte to slowo, jescze posadza cie o fetysza, wiesz sranie na klate i te sprawy

@Enhu

Obrazek

:]


_________________
@polygamia

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 21:39 
 
włąśnie wiem :P

szkoda, że się nie da zatrzymać postcountera :(


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 22:49 
 
Atherius wytlumacz mi po co piszesz taka mala czcionka?
Jak nie chcesz aby ktos to przeczytal to nie pisz w ogole, co mozna nawet wyjdzie na zdrowie...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 511
Dołączył(a): 9.04.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 23:15 
 
Co do klawiatury... czy są inne klawiatury podobne do g15? mam na myśli z dużą ilością konfigurowalnych przycisków.

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 23:32 
 
Pewnie i sa ale co Logitech to Logitech. Pomijajac juz zajebiste wykonanie to 3 dni po kupnie przez przypadek wykonalem test jej awaryjnosci - wylalem na nia szklanke (prawie 0,5l) wody. Po wysuszeniu klawiatura dzialala jakby nic sie nie stalo. Dlatego uwazam ze warto wydac na nia te pieniadze, w zamian otrzymujesz kawal naprawde porzadnego sprzetu.


pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 23:37 
 
Aenima napisał(a):
Atherius wytlumacz mi po co piszesz taka mala czcionka?
Jak nie chcesz aby ktos to przeczytal to nie pisz w ogole, co mozna nawet wyjdzie na zdrowie...


Bo to jest post scriptum skierowane tylko do jednej osoby.


_________________
@polygamia

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 23:38 
 
ps.

nie pisz juz nic o tym gownie (...)


Niestety nic nie moge na to poradzic, zawsze samo przychodzi na mysl, gdy spogladam na jeden z twoich postow. Wyraznie wiesz na ten temat wiecej niz o urzadzeniach wskazujacych i pisanie "o tym" wychodzi ci o wiele lepiej, takze powinienes sie "tego" trzymac i "drazyc" "temat" poki cieply.

xDDDD :PP lololosrol

--

Jakis czas temu Logitech mial wypuscic klawiature G7

G7 - takie oznaczenie obecnie posiada bezprzewodowa mysz Logitecha.
Jesli chodzi o okrojona wersje G15 (chociaz moze chodzi o jeszcze inna), to jest G11 - bez wyswietlacza. Mozna ja dostac m.in. w komputroniku i na allegro, jednak cena nie jest 2x nizsza (oficjalnie $70 za G11 i $100 za G15).


Ostatnio edytowano 29 lis 2006, 23:45 przez konrador, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 23:44 
 
konrador napisał(a):
ps.

nie pisz juz nic o tym gownie (...)


Niestety nic nie moge na to poradzic, zawsze samo przychodzi na mysl, gdy spogladam na jeden z twoich postow. Wyraznie wiesz na ten temat wiecej niz o urzadzeniach wskazujacych i pisanie "o tym" wychodzi ci o wiele lepiej, takze powinienes sie "tego" trzymac i "drazyc" "temat" poki cieply.

xDDDD :PP lololosrol


Z przykroscia, ale... 0/10

Napisz newsa, to Ci sie zrobi lzej na sercu. :]


_________________
@polygamia

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lis 2006, 23:46 
 
k.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.