mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 18:24 
Cytuj  
Takie akcje to nic wiecej jak tylko pokazanie reszcie swiata ze tez dzialamy i walczymy do ostaniej krwi na froncie walki z piractwem, w dobie internetu moga naskoczyc wszystkim.
Gielda w krakowie dziala caly rok, a "naloty" robia 2-3x w roku i zgarniaja wtedy kilku 12-14 latkowz pustymi pudelkami, ewentulanie kilka pudel kopii filmow i softu, dziecinada, a wystarczy zrobic zapis ze odpowiedzialnosc za piractwo ponosi wlasciciel gieldy i maja po klopocie :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 maja 2007, 18:27 
Cytuj  
Niemcy "przy okazji" zamknęli jeszcze parę pirackich sajtów nie związanych z napisami.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 19 maja 2007, 08:33 
Cytuj  
Korzystający z napisy.org nie będą ścigani


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 08:14 
Cytuj  
ktore zamkneli Dana? ;-p

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2007, 15:09 
Cytuj  
z tego co mi wiadomo to rapidteam.


_________________
A man who knows he is a fool is not a great fool.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2007, 14:53 
Cytuj  
Cytuj:
W związku z nierzetelnym informowaniem opinii publicznej co do rzeczywistych powodów zatrzymań właściciela oraz tłumaczy z portalu Napisy.org oraz z wprowadzaniem w błąd co do podstaw prawnych tychże zatrzymań - Rzecznik Prasowy Komendy Głównej Policji - komisarz Zbigniew Urbański został ze skutkiem natychmiastowym zdymisjonowany!!! Z tą sensacyjną wiadomością możecie się zapoznać na naszym Forum.


http://napisy.info/

Przynajmniej takie pocieszenie. :-)


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 07:31 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Cytuj:
W związku z nierzetelnym informowaniem opinii publicznej co do rzeczywistych powodów zatrzymań właściciela oraz tłumaczy z portalu Napisy.org oraz z wprowadzaniem w błąd co do podstaw prawnych tychże zatrzymań - Rzecznik Prasowy Komendy Głównej Policji - komisarz Zbigniew Urbański został ze skutkiem natychmiastowym zdymisjonowany!!! Z tą sensacyjną wiadomością możecie się zapoznać na naszym Forum.


http://napisy.info/

Przynajmniej takie pocieszenie. :-)

fake, gość sobie jaja robi


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 09:13 
Cytuj  
napisy24.pl ;-p

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 10:14 
Cytuj  
Prawda jest taka, ze tylko zrobili im reklame i teraz wiecej ludzi, ktorzy nie zdawalo sobie sprawy z tlumaczen napisow, zacznie po nie siegac. Niestety to wszystko wynika z dziurawego i zle pisanego prawa Polskiego.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 11:52 
Cytuj  
lutus napisał(a):
Prawda jest taka, ze tylko zrobili im reklame i teraz wiecej ludzi, ktorzy nie zdawalo sobie sprawy z tlumaczen napisow, zacznie po nie siegac. Niestety to wszystko wynika z dziurawego i zle pisanego prawa Polskiego.


Rozwin "prawniku". Bo mi np. wydaje sie ze to wynika z rozmieszczenia budek legowych sikorki modrej.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 maja 2007, 19:47 
Cytuj  
Chwilowo ich zatrzymanie jest tylko na sadzie: Da mihi factum, dabo tibi ius - podaj fakt, podam ci prawo (przepis).

Edit:
I w sumie wcale bym się nie zdziwił jakby za jakiś czas policja zwróciła im cały sprzęt itd. bo prokuratura nie postawiła im żadnych zarzutów.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 maja 2007, 07:32 
Cytuj  
reklame...
nie od dzis wiadomo ze np tlumacze ktorzy pracuja dla polskich stacji telewizyjnych dosc czesto siegaja po juz gotowe tlumaczenie zrobione przez prywatne osoby.
lutus i co z tego ze zacznie siegac? sorry ale nie jestem na tyle cierpliwy zeby czekac 2 lata az w Polsce pojawi sie film ktory mnie interesuje bo najwazniejszy jest Spiderman i Piraci. Z calym szacunkiem ale Spidermana mam w dupie a np taki Hero ktory mi sie zajebiscie podobal pojawil sie po jakis 2 latach od premiery w Polsce (o ile nie pozniej).
i o ile ja nie potrzebuje napisow do ogladania o tyle moja kobieta tak wiec jest to jedyne rozwiazanie jakie pozostaje.
poza tym jak oryginalne dobrze zrobione wydania filmow na dvd beda kosztowaly 10zl to bede ich kupowal 10 miesiecznie, ale dopoki dystrybutor z kolegami chce na nich zarabiac 1000% to moze mnie w dupe pocalowac :-)

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2007, 07:50 
Cytuj  
Zgadzam si z Mendolem.Mam w domu calkiem spora kolekcje oryginalnych DVD z fimami. Z tym |e najdrozszy z nich kosztowal 20zl,bo nie widze sensu placic 5x wiecej tylko dlatego |e... wlasciwie bez powodu. Zreszta,filmy filmami ale mnie jako fana roznych seriali dystrybutor ma gleboko w dupie. Wiec skoro on nie jest w pozadku wzgledem mnie to ja nie czuje si w obowiazku by w pozadku wzgledem niego. DVD albo nie ma albo sa absurdalnie drogie (komplet Przyjaciol - 1200zl. Nie wiem jak wy ale ja podziekuje)


Pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 maja 2007, 11:48 
Cytuj  
no dokladnie, sorry ale jak mam zaplacic 1200zl za parenascie plyt? :-/
rozumiem ze to 10 sezonow, duzo nosnikow, ale zakladam sie ze gdyby cena byla 300zl to by naprawde wiele osob kupilo.
a tak ludzie patrza i sie w czolo pukaja :-)

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2007, 11:54 
Cytuj  
"Nie stac mnie / nie chce wydawac duzo pieniedzy / za drogie to - wiec -> ukradne !!!". Pogratulowac panowie :)

Sciagajacie ile chcecie, ale blagam, nie dorabiajcie do tego ideologii w stylu "na przekor wrednym kapitalistom, ktorzy chca za to 10 razy wiecej niz gotow bylbym zaplacic ...", bo mi sie rzygac chce

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 maja 2007, 12:03 
Cytuj  
1200 za 10 plyt dvd? I to nie jest zdzierstwo?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 maja 2007, 12:09 
Cytuj  
oraczek a ty co w cd projekcie pracujesz?
chcesz to idz sie zerzygaj nikt ci nie broni, a od mojej ideologii sie odpierdol :-)
juz od parunastu lat jest jak jest i nikt tego nie zmieni.
dawno temu nie bylo mozliwosci sprawdzenia funkcjonalnosci oprogramowania, jedyne co mogles zrobic to kupic i sie przekonac czy to jest to co potrzebujesz. dlatego nie dziwilem sie firmom ze wola zaplacic 300zl za soft wart 50k $ po to zeby go sprawdzic.
tak jest od tej pory z wiekszoscia gier.
poza tym jak sie chce to mozna sprzedawac gry ponizej 100zl.
mozna sprzedawac filmy po 15zl.
sciagam dlatego ze lubie i sprawia mi przyjemnosc swiadomosc ze zdazylem juz obejrzec final heroes i nie musze czekac 3 miesiecy az skonczy sie w tvp1.
to ze tobie to przeszkadza, to sorry ale to twoj problem i ja szanuje twoje zdanie wiec moze czas abys zaczal szanowac nasze.

W celi:
- za co siedzisz?
- za niewinnosc, hehe, a ty?
- za morderstwo w orient ekspresie
- łuuu niezła akcja
- noo, trzy noce tłumaczyłem..

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2007, 12:13 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
1200 za 10 plyt dvd? I to nie jest zdzierstwo?


A niech kosztuja nawet 20k zlotych - to i tak nie jest usprawiedliwienie dla piracenia. Tworca / dystrybutor / sklep - to oni decyduja ile co ma kosztowac. Ustala za duza cene - przejada sie i nie sprzedadza. Co, mam napisac ze jest wolny rynek ? No jest ...

Tak jak mowie - nie jestem przeciw piraceniu. Ale wolalbym, zeby ktos mowil wprost "bo mi sie nie chce wydawac na plyty, ktore obejrze raz albo w ogole", albo "bo chce wczesniej obejrzec film", albo "bo chce byc na biezaco z serialem, ktory u nas opozniony jest o 34 sezony", albo cokolwiek innego. Ale nie "pirace, robiac na zlosc kapitalistom - bo plyty sa za drogie".

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 maja 2007, 12:15 
Cytuj  
Naprawde nie rozumiem jak cos co da sie tak latwo skopiowac powielic mozna ukrasc:) Nie podoba mi sie tylko zarabianie na piractwie sama wymiana plikow przez siec jest jak dla mnie ok. Niedlugo to taki microsoft zacznie pozywac ludzi uzywajaych linuxa no bo w zgodzie z taka logika to skoro uzywaja czegos innego to nie kupia windows wiec okradaja microsoft z kasy ktora moglby zarobic. Nie okradam nikogo jakby nie dalo sie sciagac skopiowac czegos to i tak bym tego nie kupil o/
Kupowanie plyt z muzyka i placenie za plytke warta 1 zl 50 wydaje mi sie zdeka glupie.


Pirace bo nie bde placic za cos co mozna skopiowac w 5 minut a kosztuje kosmiczne pieniadze . Jak tak im zle to niech zmienia branze i sprzedaja np warzywa ich sie nie da skopiowac.


Ostatnio edytowano 25 maja 2007, 12:21 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2007, 12:17 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Kupowanie plyt z muzyka i placenie za plytke warta 1 zl 50 wydaje mi sie zdeka glupie.

To kupuj czyste za 1 zł;]
Muzycy charytatywnie nie nagrywają muzyki, filmowcy, aktorzy, scenografowie, monterzy i cała ta banda też nie robi filmów tylko dlatego że im się w domach nudzi.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 205 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.